Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to chyba przeniosłem swojego pecha z Fantasy Premier League na beGM.

Jak któryś z graczy waszej ulubionej ekipy gra ch**** i Was to wkurza to zaoferujcie go mi i czekajcie na odmowę, a po tym czekajcie na marsz w górę tabeli.

Co LAF napisze to każdy wie. Wystarczy zobaczyć jakie będą mieli punkty, zbiórki i asysty ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba przeniosłem swojego pecha z Fantasy Premier League na beGM.

Jak któryś z graczy waszej ulubionej ekipy gra ch**** i Was to wkurza to zaoferujcie go mi i czekajcie na odmowę, a po tym czekajcie na marsz w górę tabeli.

Co LAF napisze to każdy wie. Wystarczy zobaczyć jakie będą mieli punkty, zbiórki i asysty ;d 

 

Rubio był po słowie z Warriors?

 

Czy chodzi o twoje niedocenianie Goberta? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie deal za Goberta byl #2 tego sezonu i to jakie nic otrzymalo Jazz za top15 ligi bez maksymalnego kontraktu to wrecz gwalt ☺

To "nic" to Dejounte Murray, czyli przyszłościowy PG, Jordan Bell, czyli rozwijajacy sie prospekt, aktualnie kontuzjowany oraz 2 1st round picki.

 

Jeśli to jest nic, to możesz mi dać takie cos za darmo ;p skoro uważasz ze to świetny deal dla cm, to trzeba było zaproponować więcej i jeśli to uważasz za gwałt, to Twoja oferta to byłby gwałt zbiorowy ;p

 

oferta cm była bezkonkurencyjnie najlepsza, choć początkowa nie była az taka dobra... oczywiście ze nie musiałem wymieniać Goberta, ale się zdecydowalem i póki co nie uważam tego za błąd - wymiany przyszłościowe oceniane po pół roku zawsze będą wydawaly sie słabe... poczekajmy, za 1,5 roku będzie wiadomo więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki luźny pomysł na przyszły sezon.

Play offy.

W NBA czasami bywa tak, że 8 czy 7mka wygrywa z 1 czy 2ką, czyli tzw upset. U nas to jest w sumie prawie nierealne, żeby ponad połowa zagłosowała nagle na 8mkę, nawet jeżeli ktoś sobie strzeli 4:3 dla 8mki to będą to bardzo nieliczne sytuacje.

Dlatego proponuję przemyśleć instytucję tzw upsetu.

Każdy przy głosowaniu pierwszej rundy, miałby jeden "żeton" upsetu przyjmijmy, że w parach właśnie 1- i 2-7, ewentualnie 3-6, bo 4-5 to żaden upset. Miałby obowiązek w którejś parze go umieścić. Trzeba by oczywiście ustalić ile dana para musi dostać upsetów by faktycznie przeszedł. Proponowałbym ustalić to na poziomie 10, bo 15cie to chyba za dużo. Jeżeli głosy się rozłożą to oczywiście żadnego upsetu nie ma.

Taka luźna propozycja, oczywiście do ewentualnej modyfikacji, ale wydaje mi się, że sam pomysł by urealnił naszą rywalizację, trochę losowości dołożył, bo tak to raczej nie za bardzo widzę by w parach 1-8 czy 2-7 ponad połowa by zagłosowała na wygraną underdogów. Podkręciło by może to też opisy tych teoretycznie słabszych drużyn, bo mieliby większe nadzieje na wygraną.

 

Nie robię tego pod siebie, ot, taki pomysł, głupi czy nie - sami oceńcie. Oczywiście do wprowadzenia od przyszłego roku, zgodnie z głosami, ze nie zmienia się reguł w trakcie trwania sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję przemyśleć instytucję tzw upsetu.

Każdy przy głosowaniu pierwszej rundy, miałby jeden "żeton" upsetu przyjmijmy, że w parach właśnie 1- i 2-7, ewentualnie 3-6, bo 4-5 to żaden upset. Miałby obowiązek w którejś parze go umieścić. 

 

Tecu, może jednak nie proponuj już nowych rozwiązań?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tecu, może jednak nie proponuj już nowych rozwiązań? :smile:

Ta gra powstała z pomysłów wielu graczy. Gdyby nie to, że ktoś coś zaproponował i wdrożyliśmy to, nie byłaby tak dobra jak jest teraz. Zauważyłem pewien problem i zaproponowałem rozwiązanie. Absolutnie się nie upieram, ale nie jest w porządku by odrzucać wprowadzenia dyskusji nad jakimkolwiek nowym rozwiązaniem. Jeżeli się nie podoba to rozumiem, ale nie zabijaj kreatywności i chęci udoskonalenia naszej gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra powstała z pomysłów wielu graczy. Gdyby nie to, że ktoś coś zaproponował i wdrożyliśmy to, nie byłaby tak dobra jak jest teraz. Zauważyłem pewien problem i zaproponowałem rozwiązanie. Absolutnie się nie upieram, ale nie jest w porządku by odrzucać wprowadzenia dyskusji nad jakimkolwiek nowym rozwiązaniem. Jeżeli się nie podoba to rozumiem, ale nie zabijaj kreatywności i chęci udoskonalenia naszej gry :smile:

Wydaje mi się, że ta gra miała odwzorowywać rzeczywistość, a nie zaspokajać Twoją kreatywność:) Nie wiem w czym zmuszanie graczy do głosowania na przynajmniej jedną z drużyn na miejscach 7-8 w 1 rundzie play-offs ma nam pomóc. Nagle mamy głosować na słabszą drużynę, w celu czego?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.