Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, przecież % niczym się nie różnią od wyników bezwzględnych, halo :D

 

Jeśli bilans z dokładnością do 2 miejsc po przecinku wyjdzie identyczny to

 

1. Sprawdzamy 3 miejsce

2. Jeśli się okazało, że jakimś cudem w 3 głosowaniach 2 drużyny od 29 graczy dostały dokładnie tyle samo W to wtedy proszona jest o rozstrzygnięcie osoba z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, przecież % niczym się nie różnią od wyników bezwzględnych, halo :D

 

Jeśli bilans z dokładnością do 2 miejsc po przecinku wyjdzie identyczny to

 

1. Sprawdzamy 3 miejsce

2. Jeśli się okazało, że jakimś cudem w 3 głosowaniach 2 drużyny od 29 graczy dostały dokładnie tyle samo W to wtedy proszona jest o rozstrzygnięcie osoba z zewnątrz.

Skoro wy macie te tabele dokładne u siebie to inna rozmowa, ja myślalem, że są tylko te podane w temacie.

 

@Camby weź wrzuc te procenty na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wszystko jest w tabelce w excelu, żadne tajemne sprawy.

Kolumna BN, trzeba najechać na daną komórkę i pojawia się wynik z dwóch trymestrów.

Proszę :smile:

 

Czy coś postanowione o tajnym głosowaniu a jak nie to czy mogę założyć temat z ankietą?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś postanowione o tajnym głosowaniu a jak nie to czy mogę założyć temat z ankietą?

 

Myślę, że możesz założyć i opisać o co chodzi, może na razie w formie dyskusji żeby się wstępnie zorientować co i jak ;) 

 

 

Skoro wy macie te tabele dokładne u siebie to inna rozmowa, ja myślalem, że są tylko te podane w temacie.

 

@Camby weź wrzuc te procenty na forum.

 

Tak j/w. Klikasz sobie kolumnę BN obok nazwy drużyny i masz tam wynik aktualny. To wartość dodana za formułą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wszystko jest w tabelce w excelu, żadne tajemne sprawy.

Kolumna BN, trzeba najechać na daną komórkę i pojawia się wynik z dwóch trymestrów.

Proszę :smile:

 

Czy coś postanowione o tajnym głosowaniu a jak nie to czy mogę założyć temat z ankietą?

oczywiscie ze musi być tajne, już tamto powinno być 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jestem ciekaw głosów na Rakiety przy takim bilansie live ;) Tylko nie pisać, że to zasługa Paula,bo u mnie na obwodzie Paula nie ma, ale i tak jest zajebiście.

 

Nie ma sensu zestawiać, przynajmniej nie jest to w Twoim interesie. Dużo,dużo słabsza drużyna. 

Brak Paula, który wydaje się grać na poziomie TOP 10 ligi w tym momencie, brak świetnych stoperów w osobach LMaM i PJ Tuckera.

Zamiast nich jest Elfrid Payton, Ish Smith i Austin Rivers.

 

Nie rozumiem o jakim ogniu mówisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jestem ciekaw głosów na Rakiety przy takim bilansie live ;) Tylko nie pisać, że to zasługa Paula,bo u mnie na obwodzie Paula nie ma, ale i tak jest zajebiście.

 

Pamiętam jak na początku sezonu Rakiety jechały jak walec bez Paula i wielu pisało, że nie jest tam potrzebny.

 

A w drugim trymestrze jak wypadł Harden to się okazało, że wg tych samych osób masz kiepski team i rugało mnie za przyznacie Ci bilansu 20-7.

 

Trza się o swoje jednak nawalczyć, bo umniejszanie oponentów i propaganda swojego teamu to tutaj chleb powszedni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak na początku sezonu Rakiety jechały jak walec bez Paula i wielu pisało, że nie jest tam potrzebny.

 

A w drugim trymestrze jak wypadł Harden to się okazało, że wg tych samych osób masz kiepski team i rugało mnie za przyznacie Ci bilansu 20-7.

 

 

Ponieważ to prawda.

To Houston to jest trochę slabsza wersja Houston z poprzedniego sezonu, czyli +/- 55W i tak zapewne skończy, z lekkim boostem za Rl Houston.

 

Oczywiście, że do zrobienia bilansu na 55 W Paul do niczego nie jest potrzebny, ale w RL Houston teraz atakuje 60-65? To jest wyraźna różnica. Więc są o jednego superstara i 2 bardzo dobrych rolesów do przodu względem teamu Bulka, który bez Hardena nie jest nawet borderline PO teamem, bo pierwsze skrzypce gra w nim Eric Gordon, a drugie Ryan Anderson. No to chyba oczywiste, że to 20-7 Houston w Twoim wykonaniu było śmieszne, bo wyszło Ci, że piątka

 

Ish Smith - Gordon - Ariza- , Ryan - Capela bez Hardena zagra na 20 - 7

 

a piątka Livingston - Evans - Durant - Green - Dedmon zagra na 19 - 7.

 

W obu przypadkach apeluję o rigcz i jednak porównywanie bilansów, na które rzekomo poświęcasz aż tak dużo analiz ;)

 

 

W skrócie różnice

RL Houston:       CP3,              Pj Tucker,           LMaM

beGM Houstn: Ish Smith,        Austin Rivers,     Elfrid Payton.

 

ZUPEŁNIE nie ta liga. 

Chyba, że chcesz nam zaprezentować, że nie, ale nie wiem, nie polecam ;d 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Dedmon miał kontuzje

 

Swoją drogą wczoraj przeglądałem nba stats za sam drugi trymestr. Wiesz, że Iguadola był najlepszy w netRTG z całego Warriors? Wiedziałem, że się poprawił, ale dopiero wczoraj zdałem sobie sprawę jak bardzo. Livington był w ogonie ligi. I gdzieś zgubiłeś swojego kota Crowdera, który dostał należytą ksywkę "wycieraczka" za grę w Cavs :smile:

 

Ogólnie tak jak pisałem, wyszliście mi na remis, a im dodałem wyrównując bilanse. Krzywda Ci się nie stała, bo twój całkowity bilans jest dla mnie irracjonalny. Wszyscy mówią, że masz gorszy team, a skończysz z lepszym bilansem niż w RL przy znacznie mocniejszej konkurencji.

 

Taki Sefolosha to był do momentu kontuzji najlepszy gracz Jazz, nawet ely to pisał. Ogólnie bulek ma spoko rotacje z kilkoma niedocenianymi grajkami, ale na PO nie są poważnym graczem. Tacy lepsi o Hardena Nuggets.

 

EDIT: A jednak z Livingtonem przekłamałem. Nie wiem czemu, ale w moich lineupach wyszło, że ssał po same jaja :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu zestawiać, przynajmniej nie jest to w Twoim interesie. Dużo,dużo słabsza drużyna. 

Brak Paula, który wydaje się grać na poziomie TOP 10 ligi w tym momencie, brak świetnych stoperów w osobach LMaM i PJ Tuckera.

Zamiast nich jest Elfrid Payton, Ish Smith i Austin Rivers.

 

Nie rozumiem o jakim ogniu mówisz

Tomek - bluźnisz.

 

Nawet nie wiem, jak ja mam to traktować poważnie. 

 

W realu Houston ma na rozegraniu jednego Paula. Ja mam rotację. I to cholerną. Payton-Smith-Harden-Rivers. Różnica jest? Nie doceniasz głębi składu.

U mnie podobnie wielu może grać na SG. Przede wszystkim Harden, ale i Gordon, i Rivers. A na SF? Ariza, dochodzi bardzo solidny defensor, ale nie tylko - Lance. A przecież minuty na SF, otrzyma też Rivers. 

LMAM, Tucker? Prosiłbym nie przeceniać. Ja mam Lance'a, gracza nie gorszego niż Tucker, poza tym Harrell - niesamowity typek pod kątem produkcji jak na otrzymane minuty. Undersized, ale u mnie byłby solidnym zmiennikiem Capeli, ale też i Andersona. W realu mimo wszystko takiego brak.

Także, sorry. Niedocenianie Rockets to żart. Zresztą, kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMAM, Tucker? Prosiłbym nie przeceniać. Ja mam Lance'a, gracza nie gorszego niż Tucker

 

Teraz ty bluźnisz. Tucker i LMAM to wybitni rolesi pod kątem PO, do których Lance nie ma podjazdu. Szkoda tej kontuzji Sefoloshy, bo grał kozacki difens i na PO mógłbyś go spokojnie rzucić na najlepszego gracza rywali, zwłaszcza że regularnie grywał nawet na czwórce. Ogólnie na LMaM jest mega podjarka, bo gra w defensywie rewelacyjnie. Tucker to mój żołnierz, ma trochę gorszy okres, ale potrafi bronić na pozycjach 2-5 najlepszych graczy rywali.

 

Ogólnie jak nie wierzę, by Rockets mogli rzucić rękawice Warriors mając pod koszem Capela/Anderson tak Moute z Tuckerem mogą być ewentualnymi bohaterami drugiego planu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.