Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

juz jest sheet w Excelu i widzę, że się powoli wypełnia ;)

 

hahahah "Joel Embid [rezerwacja]" = śmiechłem XD


 

 

a głosowanie powinno być tajne, jakiś deadline i potem można wrzucić wszystko do Excela ;)

 

no dokładnie taki jest plan - w excelu jest już maszyna samolicząca w zakładce RS VOTING I

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hahahah "Joel Embid [rezerwacja]" = śmiechłem XD

 

:)

 

 

Ogólnie dla kontuzji, które trwają od początku sezonu (Kawhi, IT) czy dopiero sie zaczęły (Beverley, Russell) zaproponowałem znaczek X. Tym sposobem nie trzeba czekać do jej końca = nie zapomni o niej, a jednocześnie nie strzela się na oko ile tych spotkań odpadnie.

Oczywiście kilka z tych graczy już przed TD raczej nie wróci (Millsap, Parker, Russel etc) więc po prostu wtedy się pozmienia już jak będzie się zbliżało głosowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jest sheet w Excelu i widzę, że się powoli wypełnia ;)

 

hahahah "Joel Embid [rezerwacja]" = śmiechłem XD

 

 

Kto tak wrzucił - nie powiem, też się uśmiałem :)

Liczę się z tym, ważne by na play offy był zdrowy, bo chyba do nich bez niego nawet się doczłapię :) 

Two wayów to jakoś zgłaszamy czy w opisach ewentualnie o tym wspominamy? Mi to rybka, chyba, że ktoś się złapie, że mam innego Stocktona - tatusia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dodać do arkusza rubrykę coach ?

 

Moim zdaniem to może mieć dosyć istotny wpływ na ocenę takich Clippers xD

Wiecie co? Ja popieram. To czy coach ma wpływ na odbiór drużyny czy nie, to niech już każdy sam sobie odpowie, ale taka rubryka i usystematyzowanie pozycji HC jest dobrym pomysłem. Jak GM to GM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można brać graczy z Europy ?

 

Wziąć możesz ale po co skoro i tak zostaną skreśleni (vide Karnowski)?

 

 

Co do pomysłu z coachami jestem sceptycznie do tego nastawiony. Zawodnikami można rotować, ci co nie mają klubu zostają skreśleni. A trener? W trakcie trwania rozgrywki (powiedzmy w 2 części) ktoś leci z NBA to u nas co? Też skreślony? 

 

Podam na twoim przykładzie, bo kojarzę, że wymieniałeś JVG jako trenera LAC. Gość przez 10 lat nie trenuje drużyny NBA, nagle jest u ciebie i jak mamy ocenić jego wpływ? Ktoś będzie złośliwy i oceni że przez te 10 lat koszykówka się zmieniła a JVG sobie z tym nie poradził i drużyna gra kaszanę. I jak oceniać wpływ trenera na prowadzoną drużynę? U zawodników spoglądamy głównie na liczby, także na fit. U trenera na co?

 

Jestem na nie, ale jak pomysł przejdzie to sam wybiorę swojego. Tylko z góry uprzedzam że ja na rubrykę z nazwiskiem trenera nie będę zwracać uwagi podczas głosowań nad bilansami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąć możesz ale po co skoro i tak zostaną skreśleni (vide Karnowski)?

 

 

Co do pomysłu z coachami jestem sceptycznie do tego nastawiony. Zawodnikami można rotować, ci co nie mają klubu zostają skreśleni. A trener? W trakcie trwania rozgrywki (powiedzmy w 2 części) ktoś leci z NBA to u nas co? Też skreślony? 

 

Podam na twoim przykładzie, bo kojarzę, że wymieniałeś JVG jako trenera LAC. Gość przez 10 lat nie trenuje drużyny NBA, nagle jest u ciebie i jak mamy ocenić jego wpływ? Ktoś będzie złośliwy i oceni że przez te 10 lat koszykówka się zmieniła a JVG sobie z tym nie poradził i drużyna gra kaszanę. I jak oceniać wpływ trenera na prowadzoną drużynę? U zawodników spoglądamy głównie na liczby, także na fit. U trenera na co?

 

Jestem na nie, ale jak pomysł przejdzie to sam wybiorę swojego. Tylko z góry uprzedzam że ja na rubrykę z nazwiskiem trenera nie będę zwracać uwagi podczas głosowań nad bilansami.

No właśnie powinno być tak jak w real NBA. Jak OKC ma Donovana to OKC u Nas też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.