Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Joka i jego geniuszu powiem tyle - siatkarska akcja na 5:40 to jest gnój na maksa, pokażcie mi kto jeszcze coś takiego by zrobił. Jokica super się ogląda, pamiętam jak Zach Lowe nazwał styl gry Borisa Diaw "tea time" z uwagi na jego hipotyczną powolną grację. A Jokic to też taka herbatka ale na dopalaczach ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Rdz5nXTMPzw

 

zwłaszcza, że to praktycznie był no-look pass :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież LAF zaraz Ci napiszę, że ZDROWI Clippers to poziom GSW i jak Blake i CP3 w PO będą ZDROWI to opierdolą Cię z 8 seeda więc nie wiem o czym tu gadać :smile:

 

Nie jest powiedziane, że będę grał z 1, bo do końca sezonu jeszcze dłuuuga droga, a kostki i stopy są kruche ;)

 

Właśnie takich bzdetów to chciałbym uniknąć i poczytać coś ciekawego, bo dla mnie ta sytuacja jest tak jednoznaczna, że aż sam zacząłem szukać czegoś, co mógłbym przeoczyć. Choć na razie znalazłem tylko powyższe staty Aflalo, ale one raczej nie odwrócą percepcji. 

zwłaszcza, że to praktycznie był no-look pass :grin:

 

Ewidentnie naoglądał się swojego mniejszego imiennikaNikola.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej nad tym myślę, tym bardziej jaram się Nuggets jakie ma obecnie LBS. Tam jest trzech graczy z top30 za ten sezon, a w kolejce czeka coraz lepszy Bledsoe. W dodatku świetna ławka, żyć, nie umierać. To może być nawet dwójka Zachodu.

 

a człowiekowi morza chyba będę musiał jeszcze pokłonić za Wigginsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej nad tym myślę, tym bardziej jaram się Nuggets jakie ma obecnie LBS. Tam jest trzech graczy z top30 za ten sezon, a w kolejce czeka coraz lepszy Bledsoe. W dodatku świetna ławka, żyć, nie umierać. To może być nawet dwójka Zachodu.

 

a człowiekowi morza chyba będę musiał jeszcze pokłonić za Wigginsa.

 

Myślę, że jak jeszcze trochę pomyślisz, to spokojnie jedynka obu konferencji. 

 

Jeśli to jest ekipa na +/- 55-60 W to chyba zaraz zacznie się regularne robienie 70.

 

Znowu odlatujesz w tym, że bardzo bardzo bardzo chcesz przewracać wszystko do góry nogami żeby tylko było inaczej. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej nad tym myślę, tym bardziej jaram się Nuggets jakie ma obecnie LBS. Tam jest trzech graczy z top30 za ten sezon, a w kolejce czeka coraz lepszy Bledsoe. W dodatku świetna ławka, żyć, nie umierać. To może być nawet dwójka Zachodu.

 

a człowiekowi morza chyba będę musiał jeszcze pokłonić za Wigginsa.

Tak z ciekawości - kim są Ci trzej gracze w Denver w top30 tego sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - kim są Ci trzej gracze w Denver w top30 tego sezonu?

 

Jokic, Harris, Gibson.

 

Dwójka Zachodu jak Bledsoe wejdzie na impact all-stara jest moim zdaniem możliwa, chociaż nie wiem jak będzie wyglądał Leonard po  powrocie, ale z obecnymi Spurs mogliby powalczyć.

 

Mocna piątka z czterema świetnymi ogniami, gdzie Chandler, tudzież Iguadola mimo gorszych sezonów i tak są wartościowymi piątymi opcjami i chyba najlepsza ławka w lidze w tym momencie.

 

Zobaczymy jak to będzie wyglądało, ale jest się czym jarać. Zamiast długo słabego, a potem kontuzjowanego Milsapa, bardzo mocny Gibson. Kibice Wolves się sprzeczają czy obecnym MVP zespołu jest on czy Wiggins. Zamast Murraya, który zupełnie nie ogarnia prowadzenia gra - Bledsoe.

 

To są mocne karty.

Myślę, że jak jeszcze trochę pomyślisz, to spokojnie jedynka obu konferencji. 

 

Jeśli to jest ekipa na +/- 55-60 W to chyba zaraz zacznie się regularne robienie 70.

 

Znowu odlatujesz w tym, że bardzo bardzo bardzo chcesz przewracać wszystko do góry nogami żeby tylko było inaczej. 

 

Ty pisałeś o świetnym Ibace, który jest w chiuj mnusowy z obu stron parkietu. To, że ktoś myśli inaczej niż ty, nie znaczy że koniecznie odlatuje. Naucz się szanować zdanie innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gdzie napisałem o świetnym Ibace? Kiedy? Pokaż mnie to.

Wczoraj w kontekście Minnesoty napisałem, że "Ibaka i H.Barnes to nie jest szczyt marzeń, ale lepsza ławka niż wiele ekip ma."

A co do samego Ibaki w sobie to bodaj 3 dni temu kilku GMów otrzymało ode mnie PW, że gra słaby sezon, zwłaszcza względem zarobków.

 

 

Jak ktoś myśli, że Harden > Westbrook czy Westrbook> Harden to niech sobie myśli

Ale takie tezy na poziomie tego co wcześniej nam wrzucałeś, że NOP to poziom SAS i wiele się nie różnią to już nie jest zwykła opinia. 

 

To są ciągutki do takiego wannabe myślenia, o którym pisałem już i Tobie i w kontekście rywalizacji w Eastern Conference od kilku lat. Fani są znużeni, że Lebron dyma pół ligi po raz 5,6,7 z rzędu i jest to gadanie, że "a to ten rok już nie!" Teraz PG/IT/Hawks/JanisAlfabet/Rators mu pokażą! Bo on już stary bo X słaby, bo Z chory, bo Y się nie nadaje". A potem przychodzi do grania i widać czarno na białym, że nie jest nawet blisko, a po prostu fani są znużeni pewnymi schematami i chcieliby coś nowego, coś innego. No, ale właśnie to jest w dużej mierze podszytą nadmiernym optymizmem związanym z nudą. U Ciebie wydaje mi się, że działa podobnym mechanizm, że chciałbyś żeby lidze przewodziło zaraz Sacto, Nets, Suns, Pelicans czy Heat. Ot dla odmiany. 

 

No i właśnie. Denver mają bilans ot zwyczajnie dobre 12-9. U nas sobie dołożyli Iguodale, który ledwo co wyrasta ponad średnie ligowe i generalnie (zwłaszcza) w RS jego wartość wcale nie jest jakaś gigantyczna, Bledsoe i to z ubiegłorocznego 40 W winduje ich na 2 miejsce w konfie czyli +/- 60 wygranych? No w takim razie powinienem jednak tego Iguodale zatrzymać zamiast Duranta, skoro on w parze z Ericiem Bledsoe jest na takim zachodzie w stanie dać drużynie + 20 W w najbardziej newralgicznym punkcie jej rozwoju.

 

Jeśli to nie jest wishfulthinking i overhyped to ja nie wiem co nim jest. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samego Ibaki w sobie to bodaj 3 dni temu kilku GMów otrzymało ode mnie PW, że gra słaby sezon, zwłaszcza względem zarobków. 

 

Tak z ciekawości czym są spowodowane takie maile? Bo na moje od dawna nie opowiadasz i też żadnych tego typu treści nie dostaje. Czy to był zwykły element dyskusji? Bo po tej wiadomości to odniosłem wrażenie jaikbyś mówił, że ty już z innymi GMami ustaliłeś potencjalną kolejność, a Camby wchodzi i miesza ustalony porządek.

 

Spurs są mocni, porównywalni do tego co w RL, ale też trzeba pamiętać, że mieli łatwy terminarz i nie pokazali jakiejś nieosiągalnej koszykówki. Ich dobra pozycja to też trochę wynik dość miałkiej gry całego Zachodu. Rockets zauważalnie słabsi. Nuggets zdecydowanie mocniejsi, lepiej zbilansowani. Różnice w tym momencie w bilansie są minimalne, więc nie mogę wykluczyć ewentualności, gdzie Bryłki walczą o ten drugi seed.

 

To jest dopiero 1/4 sezonu. Jeszcze będą wzloty i upadki wielu graczy, ale w tym momencie widzę mocny materiał u Nuggets. U mnie grudzień zapewne zamkną z czwórką, bo Blazers nie mają rotacji na pozycji SG/SF. Dawni SF grają coraz częściej na PF i nie tylko Ci starzy jak LeBron czy Melo, ale też młode twarze jak Porter i Covington. A na SF spokojnie hasa sobie taki Redick. Gra przeniosła się w inne rejony. Kolader mając Tolivera czy nawet Aminu który 2-3 sezony temu grał na SF, a potem dlatego że był za wolny został przesunięty na PF/C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs są mocni, porównywalni do tego co w RL, ale też trzeba pamiętać, że mieli łatwy terminarz i nie pokazali jakiejś nieosiągalnej koszykówki. Ich dobra p

 

Czyli wszyscy porównywalni, słabsi, wszyscy do zaorania, podmiana Parkera na Dragića, powrót Bellinelliego, dodanie DH, który tutaj do LMa bardzo fajnie pasuje, bo Aldridge się tej 5 i walki boi jak ognia to tam nic, wszystkie ruchy to ch***, (tak, zdążyłeś już się doczepić praktycznie do każdego i każdego pojedynczego ruchu jakby to się zupełnie nie łączyło), ale królem polowania zostaje LBS, bo dodał do swojej drużyny Bledsoe i Iguodale i zgarnie +20 W z tego powodu.

 

Ze skrajności w skrajność. 

 

+  nie rozumiem o co Ci chodzi z Wigginsem.  Wygląda jak Melo. Niska efektywność, też 19ppg, według cyferek 0 w ataku, duży minus w obronie. Co w nim takiego fajnego? Gorzej wypada w statystykach niż nawet ten wspominany Ibaka, tylko więcej rzutów ma to te 7 ppg więcej robi, ale w ort/drtg +/- wypada słabiej.  Są jakieś podwójne standardy?

 

To jest dopiero 1/4 sezonu. Jeszcze będą wzloty i upadki wielu graczy, ale w tym momencie widzę mocny materiał u Nuggets. U mnie grudzień zapewne zamkną z czwórką, bo Blazers nie mają rotacji na pozycji SG/SF. Dawni SF grają coraz częściej na PF i nie tylko Ci starzy jak LeBron czy Melo, ale też młode twarze jak Porter i Covington. A na SF spokojnie hasa sobie taki Redick. Gra przeniosła się w inne rejony. Kolader mając Tolivera czy nawet Aminu który 2-3 sezony temu grał na SF, a potem dlatego że był za wolny został przesunięty na PF/C.
 
A z tym się akurat zgadzam. Właśnie dlatego nie rozumiem pisania już teraz, że Ci tutaj akurat Nuggets to 2. Jest 1/4 sezonu, do drużyny na 40 W doszli Iguodala i Bledsoe, a Ty od razu ich wypychasz o 15-20 W więcej niż rok temu bez tej dwójki. No i właśnie to jest dla mnie spora przesada, bo jest za wcześnie, a dla samej drużyny to musiałby być ogromny skok. Nie mówię, że niemożliwy, ale wielki, zbyt wielki żeby to oceniać po 20 spotkaniach. Podobnie z tym Wigginsem tutaj zacząłeś, że się masz CM kłaniać. Spodziewałem się, że nauczył się bronić, zaczął rzucać i ja po prostu trafiałem na takie mecze/fragmenty Soty gdzie tego nie było. A tu takie zaskoczenie, że po prostu kolejny prawie 20 ppg na niskiej efektywności, z przeciętną trójką i zjazdem na FT do 65 %. 
Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ,że zdrowie jest bolączka tej drużyny to jest wiadome.

 

Co oznacza u Ciebie +/- poziom all star ? Chodzi Ci o Paula i Griffina ? Szanujmy się proszę.

 

Dlaczego taka jazda jest Melo ? Moim zdaniem chłop się jeszcze nie wkomponował w drużynę i potrzeba mu aklimatyzacji w nowe środowisko. Zresztą spójrz jak gra OKC w real NBA gdzie Felton jest obok RW ,który zbiera pochlebne recenzje wśród fanów tej ekipy oglądających spotkania. Czyli obsadę PG mam w miarę spokojną jeżeli chodzi o ligę.

 

DeAndre Jordan nie zabiera miejsca Melo bo to jest wszystko przemyślanie. Melo w s5 spowodował by mniejszą efektywność Griffina jak i Paula bo on też lubi mieć piłkę w rękach a tak przy wchodzeniu z ławki dostaje swoje iso bo reszta jego partnerów to nie poziom Paula czy Griffina.Jest bardziej efektywny będąc takim energizer player z ławki niż kolejnym All-Starem wśród All-Starów.

 

Lepszy lider w Portland ? LOL

 

Pozycje PG , PF (moim zdaniem najlepiej obstawiona pozycja w lidze) i C są w miarę dobrze obsadzone. Co jak co ale Melo jednak w TOP 10 PFów czy tego chcesz czy nie się znajduję. Nene wnosi doświadczenie i spokój a i w obronie nie jest tyczką.

 

Mocno przeciętnie wygląda pozycja SF gdzie zarówno Babbitt jak i Johnson nie są jacyś mega ale ujdą w toku. Wyglądają na graczy z NBA i obaj wychodzą w s5 swoich zespołów i przebywają na parkiecie.

 

Felton,Paul,Griffin,DeAndre Jordan,Melo,Babbitt,Wesley to 8 graczy ,którzy wyglądają na graczy w NBA więc skąd ta liczba 4-6 ?

 

Jedynie pozycja SG wygląda słabo i to dość mocno. Przeglądając statystyki Afflalo uważałem go za gościa ,który będzie robił te 10-15 ppg i nie będzie odczuwalne odejście Redicka no cóż.

 

Uczepiliście się tego trade'u Melo a prawda jest taka ,że zarówno do A.R jak i Jamala trzeba by dołożyć po picku bo taką mają wartość tutaj wśród GMów a pozyskałem Melo ,który jest lepszy zarówno od A.R jak i Jamala. Fakt mogłem trochę inaczej skonstruować go ale to mój pierwszy projekt w miarę poważny więc też dopiero poznaje tajniki GMa

Ziom. Melo na PF to top 10 PF ligi? Please. Ten gość jak trafia na Gordona, Davisa czy LMA to jest niszczony. Wogóle on kogokolwiek by krył robi dziurę pod koszem. Statsy ma fatalne, ruszać mu się nie chce, bo co się będzie Melo ruszał, no na c***. Żadnej zasłony, biegu na róg, tylko stoi tym grubym dupskiem i czeka na iso. Wiem co mówię bo moją ulubioną (kuźwa, nie wiem czemu, ale dziwnie to brzmi) drużyną jest Oklahoma. Dla gościa jedynym ratunkiem jest ławka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszą część posta się nie odniosłeś, szkoda.

 

Tak czy siak, póki rada nie zmieni regulaminu każdy głos ma taką samą wartość. Ja zagłosuje zgodnie z swoimi przekonaniami.

A niby czemu czyjś głos ma mieć wyższą wagę podczas głosowania?

którą ?

 

 

Łotysz,Davis,Green,Griffin,LMA,Giannis,Horford proszę wymień dalej

Milsap, Love, Gordon, Aldridge tak jeszcze przed Melo. Nie wiem jak traktować Barnesa z Dallas, Harrisa z Detroit, ale jeżeli liczymy ich jako od to Melo łapie się do drugiej 10. Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ben Simmons :)

Król rozegrał 67% na PF.

którą ?

 

 

Łotysz,Davis,Green,Griffin,LMA,Giannis,Horford proszę wymień dalej

KP, AD, BG, GA, Green, LMA, Król, Love, Milsap, Ibaka, Horford.

 

Ofc nie wszyscy od 1 do 10

Edytowane przez Eryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

 

No zgoda jeszcze Love i Gordon więc mamy 9 graczy przed Melo.

Barnes to SF to jego nominalna pozycja.

Kwestia Harrisa z Detroit i Milsapa z Denver pozostaje otwarta

Harris gra kozacki sezon a Melo gowno.

Barnes jest bardziej produktywny na pf i tam gra wiecej minut w Dallas.

Z tym Milsapem to nie robmy jaj. Kazdy go ma przed mMelo.

 

Aldridge'a nie zauwazylem. Dla mnie Melo nie ma podjazdu do top 10 pfow.

 

Ps. Na Twoim miejscu to widzac glosy innych to robilbym z Clippersow raczej gowniany team w rozmowach i zwiekszal szanse na pick. Niby ze w nich wierzysz no ale jednak slabo w tym sezonie wyszlo. W PO to Ciebie czeka oklep do 0 lub 1, a tak masz szanse wyciagnac fajnego gracza do tej ekipy z loterii. c*** z ambicjami tych Twoich graczy. Melo to shit i szukalbym pchniecia go za sf i troche sily na lawe. Ale w drafcie masz dwoch Bridgesow ktorzy byliby fajnymi graczami do LAC. Na dzis jestes za: gsw, spurs, ptb, denver, houston, sota. Do tego okc, nop, lal cos tam moga pokazac. Przemysl swoje ruchy bo zajebales sobie payroll graczami ktorzy srednio sie fituja. Melo dubluje sie z Griffinem. Masz Jordana za chore pieniadze i generala na pg. Reszta to totalny piach.

 

Fakt tez zjebalem sytuacje w Socie ale tam wiekszosc graczy pasuje do Townsa ze swoja obrona. Tutaj ro jest tylko 4 graczy NBA. Luke Babitt czy jak to sie pisze to gracz idealby do moich Kings. Tankujemy i gramy radosny basket ale nic wiecej.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używając pewnej dozy hiperboli można napisać, że prawie każdy wciąga Melo. Poza oczywistymi problemami z nim jak pensja i ego niewspółmierne do umiejętności dochodzi jeszcze tak naprawdę brak odpowiedniej pozycji, zwłaszcza w obronie.

 

Bronić 3 nie ma prawa, bo jest robiony na każdym pierwszym kroku już. Natomiast żeby ogarnąć grę 4 to trzeba a) dużo biegać od paint po łuk B) mieć siłę żeby ustać back to basket. Każdy pf grający vs Melo na pewno chętnie będzie pushowal taka grę mając te 5-8 cm przewagi wzrostu i spory zapas siły. Tak to właśnie wygląda w OKC w tym roku z tego co oglądam, że gdy próbują ukryć bezradność Melo na 4 to jest zaraz inbound pas i Carmelo l bezradnie laduje pod obręczą dając easy 2 jakiemuś wysokiemu.

 

 

PS według mnie najlepszym momentem i jednoczenie tym, w którym LAF powinien działać było ogłoszenie Carmelo w OKC. Wtedy pojawiło się dużo głosów o tym, że być może Anthony teraz będzie tym 3, zacznie grać efektywnie etc Teraz to już za późno na to, bo nie ma nawet co dorzucić żeby jacyś Suns go przygarnęli.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze Melo ma klauzule to do byle gowna go nie wypchniesz. Tak, timing byl lepszy na ruch, ale nigdy nie jest za pozno na poprawe. Mi tez ten ruch z Jordanem srednio sie podoba. Na fa zatrzymalby go za mniej. A do tego Jordan powoli pikuje w dol.

Okej, ale kto teraz weźmie 25 mln tym roku i 27 w przyszłym, bo przecież z takiego czegoś się nie robi opt out przy takiej grze? Ktoś mógłby się skusić, bo kilka ekip jeszcze te 2 lata będzie czekać, ale co dostaną na dodatek? Picków już nie ma, graczy nie ma. Jest tylko Kononowicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.