Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Aminu kręcił dobre cyfry przez te 8 meczy (jak na niego fajny % trójek) więc mi go szkoda. Tyle dobrze że masz kogoś kto może tam nominalnie zagrać i nie poleciał tak jak u mnie.

Co do tego Pata to ktoś mógł go nie wpisać w arkusz (do tego jack ofc też się nie pokwapił) bo akurat był gość (szczerze mówiąc pierwsze słyszę o nim) oddelegowany do d League. Jeśli faktycznie nic się z nim po drodze nie stało to powinien być u Ciebie. Jutro jeśli będę miał chwilę to rzucę okiem na trady i ewentualne zwolnienia jakieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pat Connaugton miał z tego co kojarzę niegwarantowany kontrakt. Może ktoś go skreślił, bo nie został podjęty?

 

A Blazers się nie pokłonię. Tolliver na SF to zbrodnia. Rotacja SG/SF to ogólnie kiepski żart.

 

U mnie to zespół, gdzieś koło 6 miejsca.

 

I proszę koladera by zmienił pozycje Aminu i Tollivera, bo co wpisuje w rotacji to jego sprawa. Dla mnie to tam może grać nawet Amirem Johnsonem na SG, ale proszę nie wprowadzać ludzi w błąd przy rosterach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pat Connaugton miał z tego co kojarzę niegwarantowany kontrakt. Może ktoś go skreślił, bo nie został podjęty?

 

A Blazers się nie pokłonię. Tolliver na SF to zbrodnia. Rotacja SG/SF to ogólnie kiepski żart.

 

U mnie to zespół, gdzieś koło 6 miejsca.

 

I proszę koladera by zmienił pozycje Aminu i Tollivera, bo co wpisuje w rotacji to jego sprawa. Dla mnie to tam może grać nawet Amirem Johnsonem na SG, ale proszę nie wprowadzać ludzi w błąd przy rosterach.

Chetnie wyslucham kogo masz przed PTB...

 

Gsw, Spurs, Houston, Denver, Sota??

 

Camby na sile probujesz isc pod prad czy wyznajesz zasade ze nie jest wazne jak mowia, byleby mowili??

 

Spojrzalem na tabele voting I. Rozumiem ze bedziemy podawac W-L dla kazdej ekipy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niedawno jebales bulka przy przedluzaniu Hardena ze nic nie robi i powinien byc karany a teraz doceniasz jego robote. Spoko :-)

 

Na szybko denver kontra ptb:

 

Pg - Lillard, Napier, Barea kontra Bledsoe, Murray, Nelson i Ramon S.

 

Wyrazna przewaga Portland. Stotts gra czesto Napierem, Barea sam w sobie od czasu do czasu cos pokreci w Mavs a Lillard to Lillard. U Denver Nelson jak gral to bylo ok ale po zwolnieniu chyba nigdzie nie zakotwiczyl. Murray ma swoje wzloty i upadki. Bledsoe pauzowal sporo. Ramon zakopany na szczescie na lawie.

 

SG- Crabbe i Ferguson kontra Harris i Barton

 

Szanuje co robi Crabbe ale plus dla Denver.

 

Sf - aminu, layman kontra Iggi, Chandler, Juancho

 

Kolejny plus dla Denver.

 

Pf - Horford, Davis i reszta kontra Gibson, Chandler/Juancho

 

Tutaj plus po stronie Portland.

 

C - kluczowa rywalizacja

 

Andre, Amir, Davis/Horford- Jokic, Zboj

 

Tutaj bardziej co kto lubi ale dla mnie Andre w tym sezonie robi mefa skok i plus po stronie Portland.

 

Trener:

 

Za te dziwne rotacje ktore stosuje Malone a cuda jakie wyprawia Stotts ( mega wysoko obrona Portland) to plus dla Pirtland.

 

Dla mnie te ekipy sa na rowni a powiedzialbym ze sam mam wyzej Portland. Wyrobnicy poprawnie w obu ekipach. Ale w Portland madz trio nawet na 60-70 punktow co mecz. Tego w Denver nie masz.

 

Ale to moha opinia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C - kluczowa rywalizacja

 

Andre, Amir, Davis/Horford- Jokic, Zboj

 

Tutaj bardziej co kto lubi ale dla mnie Andre w tym sezonie robi mefa skok i plus po stronie Portland.

 

Nie kto co lubi, tylko pisanie, że Drummond over Jokic to jakaś zbrodnia i powinni za to karać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki to ma związek, że krytykowałem bulka?

 

Krytykowałem, bo miał karty by rzucić rękawice osłabionym Warriors, a zamiast tego rzucił ręcznik i marnuje prime Hardema. Co nie zmienia faktu, że dalej mogą być nawet 2 seedem na Zachodzie, bo mają Hardena, Capelę, Arizę, Gordona. Żaden z tych graczy nie jest zasługą, sympatycznego skądinąd bułcia, ale są w rosterze i są mocniejsi niż Blazers.

 

Koladera chwaliłem za ściągnięcie Al Horforda, ale też parę rzeczy położył lub nie dopilnował. Myli się jak każdy, uczy swojego teamu. Jak każdy z Nas.

 

No jak ty masz Drummonda wyżej niż Jokica to się nie dziwię, że masz inne zdanie na temat siły drużyn, ale dla mnie Jokic jest lepszy z obu stron parkietu. Nelson zakotwiczył w Pels i wygląda bardzo dobrze, fani Nuggets zastanawiają się jak mogli go odpuścić dla Jeffersona.

 

A Crabbe gra słaby sezon, jest słabszy niż mój Moore i Hield. O czym my mówimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kto co lubi, tylko pisanie, że Drummond over Jokic to jakaś zbrodnia i powinni za to karać.

Chyba funclub Jokicia jest zbyt wielki i nie chce mi sie z tym walczyc, ale w systemie Portland masz strzelcow wokol Andre, masz ludzi ktorzy nie oblegaja mu pomalowanego i Andre moze masakrowac deske. Do tego nikogo nie obrazajac to jednak Damian over Jackson.

 

Jokic wybitnym obronca nie jest. Biegaja wokol niego ci ludzie w obronie ale z mocniejszym klocem nie daje rady.

 

W realu Portland jest lepsze. Tutaj nie widze przewagi Jokicia i spolki na 2.5 wina wzgledem tego co masz w Portland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dym z tym Connaugtonem, ale wydaje mi się, że jack go zwolnił dla oszczędności wtedy co Ezeliego i Quatermanna.

 

Jeśli będzie głosowanie, będę głosował na nie, jeśli chodzi o przywrócenie Pata. Mogę co najwyżej spojrzeć przychylnym okiem przy głosowaniu i dać go jako jedynkę do Portland podczas ściągania wolnych agentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki to ma związek, że krytykowałem bulka?

 

Krytykowałem, bo miał karty by rzucić rękawice osłabionym Warriors, a zamiast tego rzucił ręcznik i marnuje prime Hardema. Co nie zmienia faktu, że dalej mogą być nawet 2 seedem na Zachodzie, bo mają Hardena, Capelę, Arizę, Gordona. Żaden z tych graczy nie jest zasługą, sympatycznego skądinąd bułcia, ale są w rosterze i są mocniejsi niż Blazers.

 

Koladera chwaliłem za ściągnięcie Al Horforda, ale też parę rzeczy położył lub nie dopilnował. Myli się jak każdy, uczy swojego teamu. Jak każdy z Nas.

 

No jak ty masz Drummonda wyżej niż Jokica to się nie dziwię, że masz inne zdanie na temat siły drużyn, ale dla mnie Jokic jest lepszy z obu stron parkietu. Nelson zakotwiczył w Pels i wygląda bardzo dobrze, fani Nuggets zastanawiają się jak mogli go odpuścić dla Jeffersona.

 

A Crabbe gra słaby sezon, jest słabszy niż mój Moore i Hield. O czym my mówimy?

Jakie on karty mial? Tylko szczerze. Picki z top24-30 rok w rok. Przeplacony Anderson i cos co klikalo w tamtym sezonie i teraz tez pod nieobecnosc CP3. Zapomniales ze za chwile GSW beda slabsi niz w realu - Bradley dostanie sowita wyplate od kogos a Tomek raczej tego nie przebije. Crowder wrocil d cyferek z Mavs. Efekt Brada??? Bulek to powinien distac zrype za sprowadzenie tego czupiradla Paytona kosztem Beva ktory i tak jest kontuzjowany. Czasami brak zmian to tez plus menago. Popatrz na OKC u nas a w realu. Lepiej wygladaja ci nasi.

 

Crabbe to piaty gracz s5. U Ciebie te Hieldy i Moore to sa niby 3-4 opcja. Sledze akurat Kings w tym sezonie i ten caly Hield to gra taka sama kupe jak wysmiewany przez Ciebie Crabbe. Staty podobne, rola w zespole mniejsza. Nie przeceniaj goscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Crabbe jest piąty to kto jest czwarty? Toliver jako SF? :P

 

A co do Crowdera to cóż, mogę polecić tylko dyskusje z tematu Kyrie w Celtcs, gdzie też wg twojej retoryki jechałem pod prąd, dyskutując z wieloma userami na temat przeceniania Crowdera. Trochę wychodzi na moje, więc chyba coś tam się znam jednak i czasem mam rację będąc w mniejszości ( podobnie sądził microlab, fan Celtics )

 

Hield i Moore to żadni kozacy, chociaż musisz przyznać że Hield ze skutecznością ,583 w listopadzie za trzy robi wrażenie. Brakuje mu wejścia pod kosz, nie szuka łatwych punktów, ale ręka fajnie ułożona i potrafi sam się wykreować na dystansie. Trochę w Niego uwierzyłem ostatnio. Ale ogólnie wyglądają lepiej niż Crabbe.

 

Ale każdy ma swoje zdanie i swój głos, prawda? Chyba na tym to polega ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz Aminu. Zreszta od zdobywania punktow to tam sa inni a Aminu i Crabbe od zapierdalania w obronie. Ten Crabbe w ostatnim miesiacu tez ma niczego sobie staty.

 

Na mnie Hield nie robi mega wrazenia. Skutecznosc mu wzrosla bo cala ekipa poszla w gore. Gdyby ciagnal ekipe sam to tak mega kozak ale on potencjalnych game winnerow nie dostaje. Joerger go pomija w tym aspekcie.

 

Co do Crowdera to moge przyznac sie ze system Bostonu go jednak bardzo wykreowal. Ale tamta wymiane i tak na dzien dzisiejszy zapisalbym plusowo po stronie Cavs. Masz gracza, ktory nie chce u Ciebie grac a wyciagasz w zamian dobry pick, Crowdera na fajnym konteakcie (ok, gra gowno w tym sezonie) no i Thomasa ktorego w najgorszym wypadku nie przedluzysz. Ten pick daje mozliwosc zycia po LeBronie a to mega wazne w kontekscie lata 2018.

 

Camby zycze Ci dobrze, bo nie ukrywam, ale ostatnie miejsce w PO rozstrzygnie sie miedzy 4 ekipami i licze tutaj na mocne opisy, bo chyba one zdecyduja. Potencjalnie masz dobra pozycje wyjsciowa bo z tych wszystkich ekip NOP graja najlepiej w realu. Tutaj brakuje Cousinsa i musisz to nadrobic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crabbe to niech lepiej z zapierdala w tej obronie na zwiększonych obrotach, bo narazie jest mocno minusowy, ale może drugi Redick z Niego będzie. Drugim McCollumem się nie okazał, jeśli chodzi wejście z buta.

 

Aminu to też nominalny SF nie jest. Blazers mają sporo fajnych klocków, ałe fit leży, dlatego czekam na dalsze koladera, bo są papiery przy mocnym core na finał Zachodu.

 

A o Pels to na pewno będzie długo i szeroko. 8 seed i rywalizacja z Tomkiem w PO. Byłoby wesoło i sporo dobrej pozytywnej napinki, co Tomciu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, ale Ezeliego też nie ma. Czy to znaczy, że jego 10mln też wraca do ksiąg?

 

musi być konsekwencja. Mi się wydaje, że z tymi niegwarantowanymi każdy robił co chciał. Ktoś podjął decyzję przecież odnośnie Ezeli i wpisał go do dead salary. Wtedy zapewne poleciał też Pat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, przejrzałem wstecz i już wiem co się z tym gościem stało.

 

W sytuacji A, którą zakładałem tj. Pat Connaughton nie trafia do excela, bo nikt o nim nie pamięta, nie mógłby zostać zwolniony przez jacka tak jak Ezeli i ktoś jeszcze. Ezeli i dwóch zwolnionych siedzi w dead money, a Pat nie, nie ma też postu ze zwolnieniem więc normalnie dołączyłby do rosteru Portland, bo byłaby to zwykła pomyłka przy wypełnianiu arkusza. I wszystko na to wskazywało, bo w żadnym backupie arkusza nie pojawiał się ani w rosterze, ani w dead money ( w przeciwieństwie do Festusa).

 

Ale stało się coś innego.

 

Pat miał kontrakt niegwarantowany na sezon 17/18, a takową decyzję trzeba było podjąć do momentu startu FA. W przypadku braku deklaracji gracze byli traktowani jako zwolnieni. No i właśnie jack nie wykazał inicjatywy i tego Pata Co... nie podjął na ten sezon.

 

Dlatego oficjalnie Pat Connaughton jest wolnym agentem i niestety, ale według zasad nie może trafić w tym sezonie do PTB. Bo pomimo zniesienia ograniczeń czasowych do handlu graczy, wciąż zostaliśmy przy tym, że oddanego zawodnika nie można pozyskać ponownie przed upływem roku. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest dość klarowna. January miał jakiś zamysł, właśnie po to powstał wstęp do FA. GMowie mieli określać, co robią ze swoimi graczami, których kontrakty są nieokreślone. Część osób oczywiście określiła się oficjalnie, za częścią trzeba było latać i pytać "chłopie kontrakt Tylera Zellera sobie skasuj, bo zaraz będziesz mu musiał płacić 8mln za sezon gry" albo "na pewno zostawiasz sobie Mike Millera za 3,5mln?".

 

Blazers mieli trzy takie niewiadome. Festus Ezeli, Tim Quarterman i Pat Connaughton. O tym, że te nazwiska tak sobie po prostu nie zniknęły same z siebie najlepiej świadczy dead money Blazers. Kto tam widnieje z gwarantowanym 1mln? Festus Ezeli. Ktoś słuszne uznał, że nie jest wart płacenia mu 10mln za ten sezon i płaci tylko jeden. Quarterman i Connaughton też musieli zostać skasowani. Kto to zrobił? Myślę, że sam jack, bo raczej nikt by takiej decyzji nie podjął za Niego.

 

A kolader przyjął zespół z dobrodziejstwem inwentarza. Ma ten zespół już kilka miesięcy i teraz pyta o Pata, bo dobrze gra?

 

EDIT: Tomek, brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest dość klarowna. January miał jakiś zamysł, właśnie po to powstał wstęp do FA. GMowie mieli określać, co robią ze swoimi graczami, których kontrakty są nieokreślone. Część osób oczywiście określiła się oficjalnie, za częścią trzeba było latać i pytać "chłopie kontrakt Tylera Zellera sobie skasuj, bo zaraz będziesz mu musiał płacić 8mln za sezon gry" albo "na pewno zostawiasz sobie Mike Millera za 3,5mln?".

 

Blazers mieli trzy takie niewiadome. Festus Ezeli, Tim Quarterman i Pat Connaughton. O tym, że te nazwiska tak sobie po prostu nie zniknęły same z siebie najlepiej świadczy dead money Blazers. Kto tam widnieje z gwarantowanym 1mln? Festus Ezeli. Ktoś słuszne uznał, że nie jest wart płacenia mu 10mln za ten sezon i płaci tylko jeden. Quarterman i Connaughton też musieli zostać skasowani. Kto to zrobił? Myślę, że sam jack, bo raczej nikt by takiej decyzji nie podjął za Niego.

 

A kolader przyjął zespół z dobrodziejstwem inwentarza. Ma ten zespół już kilka miesięcy i teraz pyta o Pata, bo dobrze gra?

 

EDIT: Tomek, brawo :smile:

 

O Pata zapytałem kilka dni po starcie sezonu ale jako że miałem ważniejsze rzeczy na głowie (zakończenie semestru, przygotowania do obrony i sama obrona) to zapytałem jacka na pw i olałem temat. Teraz, gdy wróciłem do "żywych" wróciłem do samodzielnego przeszukiwania forum, nic nie znalazłem więc zapytałem wprost bo mogłem coś przeoczyć. W rozmowie z Tomkiem z tamtego okresu wyszło że mam go stashed i mogę go podpisać po 1 etapie (i tak chciałem zrobić).

 

A to kiedy jack odpuscił Portland to nie wiem, nie interesowałem się wtedy żadną z drużyn. A co się stało z Patem to nie wiem, nie znalazłem nigdzie tego czy zostaje przedłużony czy odpuszczony. Teraz wiem jak się sprawy mają, Pat jest dostępny dla każdego, prócz mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Pata zapytałem kilka dni po starcie sezonu ale jako że miałem ważniejsze rzeczy na głowie (zakończenie semestru, przygotowania do obrony i sama obrona) to zapytałem jacka na pw i olałem temat. Teraz, gdy wróciłem do "żywych" wróciłem do samodzielnego przeszukiwania forum, nic nie znalazłem więc zapytałem wprost bo mogłem coś przeoczyć. W rozmowie z Tomkiem z tamtego okresu wyszło że mam go stashed i mogę go podpisać po 1 etapie (i tak chciałem zrobić).

 

A to kiedy jack odpuscił Portland to nie wiem, nie interesowałem się wtedy żadną z drużyn. A co się stało z Patem to nie wiem, nie znalazłem nigdzie tego czy zostaje przedłużony czy odpuszczony. Teraz wiem jak się sprawy mają, Pat jest dostępny dla każdego, prócz mnie ;)

 

 

Tak, pamiętam, że już coś dla Ciebie szukałem i na pewno nie było go własnie w arkuszu wcześniej, ani w dead money nawet przez chwilę. Musiałem wtedy pomylić drafty, bo jednak wybrany w 2k15 nie może być stashowany przecież, bo od razu kilka spotkań w lidze zagrał. Teraz już jest 100 % pewności, że po prostu poprzedni GM nie podjął jego kontraktu na ten sezon i trafił na rynek. 

 

Jeśli chodzi o to kiedy kolader zapytał to imho nie ma znaczenia, bo zauważył brak w swoim rosterze i bardzo dobrze, że zapytał. Część z nas, ja się przyznaję bez bicia, pewnie nawet o tym gościu nie słyszała na tyle "intenswynie", że kojarzy choć 1 jego zagranie. To chyba normalne, że jak kolader śledzi PTB choć okazyjnie to teraz się ten Pat rzucił w oczy. I to bez znaczenia kiedy na to wpadł, ale wpadł i jego prawem byłoby posiadanie gościa, o ile ten zostałby po prostu przeoczony.

 

No, ale jak już teraz 100% ustaliliśmy, że po prostu został zwolniony to sprawa jest jasna. 

 

 

e// Choć wróć. Regulamin stanowi, że gracza oddanego nie można pozyskać, a tutaj po prostu kontrakt wyparował. Więc Portland jak najbardziej powinni mieć prawo go podpisać. Tak samo jak rezygnując z TO gracza X przecież nie jest się skreślonym z listy potencjalnych kandydatów do zgarniecia czy po skończeniu umowy.

 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.