Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

To przecież nie jest żadna wykładnia czegokolwiek, tylko taki tak luźny projekt jaki się zrodził w mojej głowie.

 

Nigdzie nie twierdzę, że Hassan jest lepszy od Cousinsa i Horforda. Ot luźny zbiór danych statystycznych, który pozwolił na utworzenie rankingu.

 

Mówiłem, że nie chcę publikować, bo zapłoną stosy, a ty ciągnąłeś za język starego gadułę :P

zrób ten power rank zachodu, ja Cię nie chcę dyskredutować tylko się zastanawiam skąd się co wzięło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monk ma ostatnio DNP

 

Paul Pierce powiedział, żeo obecnym Suns na luzie rzuci 25 jak go wpuszczą

 

Nie mam 1 opcji Warrena

 

Tak więc top3 tankathonu jak nic, choć małe plusiki dla Mudiaya, SJa i Chrisaa za poprawienie allaround game (ale nie wystarczające bo team nadal ssie)

 

Ayton no choć że do nie :D

Wszystko spoko, ale Mudiay to dalej jest jeden z najgorszych graczy w lidze więc nie wiem gdzie ten postęp. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, ale Mudiay to dalej jest jeden z najgorszych graczy w lidze więc nie wiem gdzie ten postęp. :tongue:

 

trójki pizga, poprawił AST/TOV ratio, jakby z głową gra

 

dobry backup  - ale u mnie w S5

 

tak że nie żałujcie mi tych "L"ek :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw rada niech da odpowiedź, czy głosy będą publiczne czy nie, a na koniec miesiąca będzie można przygotować niespodziankę :smile:

 

ale w jakiej sprawie publiczne. RS wyniki? Ja jestem za tajnym, reszta z rady chyba tez - jak ktoś ma problem to niech daje weto to ew. pukniemy głosowanie  

Mudiay jest solidny, 53ts to jest kosmos jak na niego + wspomniana trójka, jest bardzo daleko od najgorszych

 

no dla mnie spokojnie top5 backup PG w tej chwili obok Isha, Josepha, Millsa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Cię, to już nawet Clarkson jest lepszy (ma niby przypisane SG, ale poza Ballem jest jedynym grajkiem w Lakers mogącym grać na PG bo Ennis rozegrał całe 50 minut póki co)

 

ale Clarkson gra w c***owym teamie, gdzie nikt nie umie rozegrać pick and rolla dlatego się wyróżnia

 

do tego Clarkson nie broni - Mudiay trochę broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie Ci wychodzi ten potwór, serio gość ma usg w granicach 33 vs 20 Joka a w zasadzie wszystkie staty ma gorsze bądź takie same

 

no i wyjaśnij jeszcze co z tym Hassanem, co on tu robi z takim bilansem Heat?

Przeeestan. Jokic nigdy nie będzie alpha dogiem w ataku, bo jest na to zbyt słabym scorerem i tyle. Zdarzy mu się zrobić 40+ ale jest nieregularny i 20ppg to max na co go stać imo w wyniku ogólnym kariery. To jest ta różnica miedzy nim a Embiidem. Podobnie z Porzingisem, on już jest alpha dogiem w ataku. Plus w obronie póki co dwie klasy różnicy. Jokic będzie mega mega robinem ale jak dacie mu batmana. Embiid to potencjał na bycie wszechestronniejszym Shaqiem/Hakeemem - czytaj: dominatorem po obu stronach parkietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Clarkson gra w c***owym teamie, gdzie nikt nie umie rozegrać pick and rolla dlatego się wyróżnia

 

do tego Clarkson nie broni - Mudiay trochę broni

Po co piszesz takie głupoty? Znajdą się gorsze zespoły, poza tym o ile do Balla można mieć sporo zastrzeżeń to właśnie gra pnr jest miłym zaskoczeniem - w NCAA prawie wcale tego nie robił, a w NBA radzi sobie z tym całkiem nieźle więc ktoś tam te pnr gra.

 

Clarkson broni lepiej niż Mudiay. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w jakiej sprawie publiczne. RS wyniki? Ja jestem za tajnym, reszta z rady chyba tez - jak ktoś ma problem to niech daje weto to ew. pukniemy głosowanie  

Ja nie mam problemów z tym by było publiczne. Im więcej pola do dyskusji, tym lepiej. Pozwoli  to też niejako zweryfikować, kto poważnie podszedł do tematu.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m więcej pola do dyskusji, tym lepiej. Pozwoli  to też niejako zweryfikować, kto poważnie podszedł do tematu.

 

 

 

Nie pozwoli, bo zawsze ktoś będzie miał obiekcje (w poztywym wariancie) albo ordynarny ból dupy (w tym negatywnym).

Opisy będą wisiały po 2 tygodnie to każdy ma szanse przedstawić silne i słabe strony swoich drużyn i każdy ma szanse się zapoznać. 

 

Tajne +1

 

Wtedy wjeżdżają wyniki już po wszystkim i każdy może mieć ewentualnego frustrata gdzieś, to raz.

Dwa, że nie będzie żałosnego ujadania o pojedyncze głosy, a średnia z 30 NIGDY nie wyjdzie zakłamana jakaś ani odchylona.  Odchylenia jakieś i skrzywienia może właśnie spowodować nadmiar pitolenia o tym, jak to druzyna X jest na milion procent lepsza o 0,0001 ppg od drużyny Y i jak wszyscy powinni głosować tak, a nie inaczej, bo jak nie to wskfaswafagv

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba kiedys pisałem ze jak głosowania nie zaczną być tajne to pakuje zabawki stad. Bo niestety, ale ludzie jako istoty sa zbyt podatni na opinie innych i zbyt łatwo idą za głosem ogółu. To będzie coś w stylu pięciu pierwszych poda swe głosy a reszta będzie rzucać zbliżone wyniki, znajda się dwa rodzynki i tyle. Trzech skopiuje posta i lekko poprawi z czym się nie zgadza, 5ciu się zasugeruje itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeeestan. Jokic nigdy nie będzie alpha dogiem w ataku, bo jest na to zbyt słabym scorerem i tyle. Zdarzy mu się zrobić 40+ ale jest nieregularny i 20ppg to max na co go stać imo w wyniku ogólnym kariery. To jest ta różnica miedzy nim a Embiidem. Podobnie z Porzingisem, on już jest alpha dogiem w ataku. Plus w obronie póki co dwie klasy różnicy. Jokic będzie mega mega robinem ale jak dacie mu batmana. Embiid to potencjał na bycie wszechestronniejszym Shaqiem/Hakeemem - czytaj: dominatorem po obu stronach parkietu.

 

Bardzo mnie czasami zastanawia co ludzmi kieruje aby wypowiedzieć się tak kategorycznie i z przekonaniem o rzeczy nt. której się nie ma żadnego pojęcia, bo widzisz, Ronnie, ja wiem o czym mówię, a Tobie się tylko wydaje.

 

Jokić w pojedynkę zrobił w tamtym sezonie drugi atak(pierwszy post ASG) nie mając obok siebie nawet pół allstara, wszystkie adv statsy potwierdzają tylko, że jeśli chodzi o ofensywę, graczy z podobnym lub większym impactem można w zasadzie policzyć na placach jednej ręki (GSW nie licze bo ich powinno się zdelegalizować). Na tle takiego Townsa, który przez wielu jest uważany za ofensywnego mściciela, Jok wygląda jak stary papa na tle 10letniego syna, oczywiście mówię tu o wpływ na atak, a nie o suchym boxscore, ale i nawet tutaj Towns zderzył się ze ścianą i dalej jego Netrtg jest ujemny co patrząc na to kogo ma obok siebie może tylko wywołać uśmiech politowania. Do tego fragmentu o słabym scoringu się za bardzo nie chcę odnosić, bo żeby być ze sobą w zgodzie musiałbym Ci chyba lekko pocisnąć, a tego bym nie chciał. Jokić to nie jest typ gościa, który odda 4 rzuty w trakcie trzech posiadań, jego największą zaletą jest to jak potrafi wspierać atak nie robiąc jakiś wielkich rzeczy, dlatego też zdarzył mu się mecz gdzie był 0-3 i przy tym +28, zdecydowanie najwięcej z drużyny. Gość w trzecim sezonie, a w zasadzie patrząc na to od kiedy gra większe minuty czyli 15 grudzień tamtego roku jest ofensywnym maestro, który potrafi w zasadzie wszystko, poza spektakularnym wsadami, należy też wspomnieć o  trójkę, którą dodał ot tak sobie z bomby i nakurwia prawie 41% przy 3.5 próbach w meczu, Joel rzuca 24% w tym sezonie przy podobnej ilości prób, to kto tu ma problemy z scoringiem, Ronnie? I mi tu nie Robinuj, bo Jok w swoim trzecim sezonie jest jednym z dwóch najlepszych wysokich w lidze i to tylko dzięki atakowi i wpływ na tenże. Natomiast wcale się nie zdziwię jeśli Hans będzie lepszy od Jokicia, jeśli to ma oznaczać, że będzie zdrowy w trakcie kariery, to niech i tak się stanie. Nie napisałem w zasadzie jeszcze o paru rzeczach jak Jokiciowy arsenał rzutów, który ma praktycznie nieograniczony i na tle ligi dość unikalny, ale nie będę się już znęcał, miłego wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie, fajna dyskusja :) 

 

Tu jest na nią miejsce. Pojawiają się ciekawostki, statystyki, opinie o tych najpilniejszych i najbardziej zaskakujących sprawach. I to jest bardzo fajne, każdy może poruszyć coś, może się odnieść i bardzo przyjemnie się to czyta.

 

Poza tym gdzieś 10.12 pojawi sie temat z opisami więc w, hmmm, maksymalnym (czy jakkolwiek to nazwać) przypadku każdy będzie miał nawet 3 tygodnie (!!!) na zapoznanie się spokojnie z opisem każdej z ekip i ewentualnych podstawowych statystyk, jeśli takowe ktoś załączy. 

 

Natomiast jeśli chodzi o głosowanie samo w sobie to ja tego nie widzę inaczej niż na PW (jakiś podział East/West między radą, jeśli ktoś jeszcze poza mną zgłosi taką gotowość większej aktywności w okresie świąteczno-noworocznym, jak więcej osób to może nawet po dywizjach). I później wyniki już ze średnich, które no dla 30 uczestników głosowania po prostu nie mogą być zachwiane. Cokolwiek to też znaczy, bo każdy ma prawo do własnego zdania i nikomu nie możemy go narzucić, bo zawsze jest pewna doza subiektywizmu. I nie ma w tym ukladzie sugerowania się czyimś głosem, nie ma napaści na nikogo, że powinien głosować inaczej, nie ma sytuacji gdy ekipa X nie może się bronić przed takimi napaściami, bo GM wesolo śmiga na nartach.

 

Także ja tu 100% popieram Ronniego i jeśli z zabawy ma to iść w takie udawadnianie racji na siłę i odbieranie prawa do jakiegoś odmiennego (POTENCJALNIE i to przy 30 głosach) zdania to mi też się to nie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba kiedys pisałem ze jak głosowania nie zaczną być tajne to pakuje zabawki stad. Bo niestety, ale ludzie jako istoty sa zbyt podatni na opinie innych i zbyt łatwo idą za głosem ogółu. To będzie coś w stylu pięciu pierwszych poda swe głosy a reszta będzie rzucać zbliżone wyniki, znajda się dwa rodzynki i tyle. Trzech skopiuje posta i lekko poprawi z czym się nie zgadza, 5ciu się zasugeruje itd itp.

 

Jestem za - choćby ze zwykłego lenistwa będą copypejsty - każdy ma się zastawnowic samemu i opcjonalnie dać uzasadnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nikomu nie odbieram, zresztą sam padłem ofiarą ostrej wymiany zdań zaraz po głosowaniu i nie mam z tym najmniejszego problemu, jeśli ktoś ma się obrażać za fakt, że po demokratycznym głosowaniu przegrywa, to chyba nie powinien w ogóle angażować się w żadne grupowe projekty. Dla mnie te dyskusje są solą tej zabawy,  podbijają adrenalinkę, czekam na ankiete i jeśli rzeczywiście lud zadecyduje inaczej, to to zaakceptuje, choć z bólem serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.