Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zrobiłem ranking centrów, ale nie zamierzam go publikować, bo zapłoną stosy :)

 

Tamten ranking był na zakończenie października, więc pomyślałem że może Zachód zrobię na koniec listopada. Ale z drugiej strony zaraz potem mają być opisy i głosowanie, więc nie wiem czy to nie będzie problematyczne.

 

Ciągle nie wiem czy głosowanie jest tajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejesz się Palnik, a tu chodzi o twojego Hassana. Sam jestem zaskoczony, ale mówię że względu na kontuzje ma test małej próbki. Wysoko też stoi Howard.

 

Townsa nie ma nawet w pierwszej dziesiątce, chociaż w jednej kategorii zdobył maksa.

 

Ale kto by się przejmował jakimiś tam rankingami Camby'ego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą przy tworzeniu rankingu zauważyłem, że Oklahoma ma trzech centrów wysokiej klasy, bo o ile Adams to solidna firma, o tyle forma Kantera i Sabobisa musi być dla Rijo miłym zaskoczeniem.

 

Będzie problem z rotacją odpowiednią, bo wciąż nie ma tam PFa, a każdy z Nich straci sporo na znaczeniu, podobnie jak Aminu na SF.

 

Ach, uwielbiam tę niuanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejesz się Palnik, a tu chodzi o twojego Hassana. Sam jestem zaskoczony, ale mówię że względu na kontuzje ma test małej próbki. Wysoko też stoi Howard.

 

Townsa nie ma nawet w pierwszej dziesiątce, chociaż w jednej kategorii zdobył maksa.

 

Ale kto by się przejmował jakimiś tam rankingami Camby'ego ;)

Nie no, uważam, że z Hassanem ubiłem deal życia. Coś nawet nieśmiało trójki próbował ale chyba chwilowo se odpuścił.

Tylko nie wiem czy Hassan mieści się w Timelinie mojej drużyny pod wzgledem umowa/wiek niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wiadomo że pierwszy jest król Embiid.

 

U Engelmanna 1. Jokic 2. Cousins 3. Horford

 

Cousins mam wrażenie jedzie na opinii z początku sezonu, gdy wydawało się, że nawet wyrwał liderowanie z rąk Davisa. Ostatnio to gra tragicznie, zawodnik z największą strat w lidze, pałowanie rzutów, a zamiast powrotów do obrony walenie w konstrukcje kosza ( co jest znajomym obrazkiem z czasów Kings ). Przypomina to powtórkę z zeszłego roku, gdy zupełnie psuł flow. Ławka Pelicans to dramat, a mimo to oni grają lepiej w ofensywie, wtedy gdy jest on na ławce. Za obronę też go ciężko chwalić, przecież Pelicans są tam w obronie ligi.

 

Ogólnie Jokic jest cholernie mocny, coraz lepszy w defensywie co w sumie mu wróżyłem i pewnie będzie tym drugim najlepszym centrem w lidze po Embiidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma bilans do tego?

 

Hassan ma rozegrane połowę mniej spotkań niż czołówka, więc może być przekłamany. Podkreślam to drugi raz.

 

Ale w tym momencie jest ulepszoną wersją Drummonda. Niezły w ataku, świetny na tablicach i w tym momencie najlepszy obrońca ligi. DRTG 96, a robiłem tą rubrykę przed meczem z Pacers, gdzie był srogi wpierdol. Obrona PER48 46,5 ( wtedy miał 45,4 najwyższy w lidze )

 

Model nie jest doskonały, a pewnie wielu powie, że jest totalnie do kitu, ale dał mi trochę do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monk ma ostatnio DNP

 

Paul Pierce powiedział, żeo obecnym Suns na luzie rzuci 25 jak go wpuszczą

 

Nie mam 1 opcji Warrena

 

Tak więc top3 tankathonu jak nic, choć małe plusiki dla Mudiaya, SJa i Chrisaa za poprawienie allaround game (ale nie wystarczające bo team nadal ssie)

 

Ayton no choć że do mnie :grin:

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież nie jest żadna wykładnia czegokolwiek, tylko taki tak luźny projekt jaki się zrodził w mojej głowie.

 

Nigdzie nie twierdzę, że Hassan jest lepszy od Cousinsa i Horforda. Ot luźny zbiór danych statystycznych, który pozwolił na utworzenie rankingu.

 

Mówiłem, że nie chcę publikować, bo zapłoną stosy, a ty ciągnąłeś za język starego gadułę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.