Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

no o to chodzi, że nie za bardzo, bo na jakiej podstawie w ogóle stwierdzasz, że sobie tam poradzi skoro nawet nas sg nie wychodzi z 30%fg?

 

Teoretycznie to on na PG może wystawić nawet Jahilla Okafora.

 

January już pompuje odejście George z wiadomych względów, ale dla mnie kontuzja Teodosica jest bez znaczenia. Kluczowe jest kim będą w tym sezonie Milsap i przed wszystkim Turner. Czy George będzie widział nich wartościowe wpsarcie. Turner ma papiery na coś dużego. Większego niż DAR czy inny Ingram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy będą zainteresowani Paulem Georgem. Nie wydaje mi się.

 

a dlaczego nie? Giannis z piłką w łapie i BroLo, Kris i George do pick and rolla albo czający się za łukiem? Co nie zmieszczą się, czy wolisz Brogdona zamiast Georga :)

 

ofensywnie i defensywnie mega S5, jeszcze jak z Makera będzie center na crunch time to w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie? Giannis z piłką w łapie i BroLo, Kris i George do pick and rolla albo czający się za łukiem? Co nie zmieszczą się, czy wolisz Brogdona zamiast Georga :smile:

 

ofensywnie i defensywnie mega S5, jeszcze jak z Makera będzie center na crunch time to w ogóle

 

Moim zdaniem Middleton straci na wartości jako SG, a grzechem przy obecnym kontrakcie jest się go pozbywać.

 

Oni potrzebują jakiegoś wybitnego shootera, kogoś kto wykreuje kolegów. Gra Kozłów w ofensywie to często dramat. Paul George jako kolejny element ośmiornicy nie jest im raczej potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Middleton straci na wartości jako SG, a grzechem przy obecnym kontrakcie jest się go pozbywać.

 

Oni potrzebują jakiegoś wybitnego shootera, kogoś kto wykreuje kolegów. Gra Kozłów w ofensywie to często dramat. Paul George jako kolejny element ośmiornicy nie jest im raczej potrzebny.

Weź pod uwagę, że moja ofensywa wygląda lepiej niż w realu ze względu na Lopeza. Gość daje bardzo dobry spacing, jest drugą lub trzecią opcją i dodatkowo idealnie pasuje do Giannisa robiąc mu miejsce na wjazdy. On jest bardzo ważnym elementem mojej ofensywy i sporo mi daje.

 

A czy będę uderzał po George czy po kogoś innego to nie wiem. Albo wiem, ale nie powiem. Może bliżej FA wyciekną jakieś sources. :)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę, że moja ofensywa wygląda lepiej niż w realu ze względu na Lopeza. Gość daje bardzo dobry spacing, jest drugą lub trzecią opcją i dodatkowo idealnie pasuje do Giannisa robiąc mu miejsce na wjazdy. On jest bardzo ważnym elementem mojej ofensywy i sporo mi daje.

 

A czy będę uderzał po George czy po kogoś innego to nie wiem. Albo wiem, ale nie powiem. Może bliżej FA wyciekną jakieś sources. :smile:

 

no na upartego zrzucając BroLo i robiąc jakiś manewr masz dwa maks sloty chyba

 

czaicie opcję George, Westbrook, Kris, Giannis i Maker switc***ący wszystko w c***, nakurwiający transition O i mający wystarczający spacing żeby robić  coś tam w halfcourt? :D

 

zwłaszcza, że GM Thunder nie zrobił nic, żeby połechtać Brodiego więc raczej będzie chętnie słuchał ofert 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na upartego zrzucając BroLo i robiąc jakiś manewr masz dwa maks sloty chyba

 

czaicie opcję George, Westbrook, Kris, Giannis i Maker switc***ący wszystko w c***, nakurwiający transition O i mający wystarczający spacing żeby robić coś tam w halfcourt? :D

 

zwłaszcza, że GM Thunder nie zrobił nic, żeby połechtać Brodiego więc raczej będzie chętnie słuchał ofert

A ile wynosi max dla George? Bo Westbrook ma 35 mln więc praktycznie nie ma opcji żebym ogarnął tyle miejsca w salary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile wynosi max dla George? Bo Westbrook ma 35 mln więc praktycznie nie ma opcji żebym ogarnął tyle miejsca w salary

 

George chyba 30 pod warunkiem, że nie zrobi mvp/allnba bo wtedy to chyba też 35

 

no i dużo zależy od tego jak skoczy cap za rok, podobno nie ma się co nastawiać na szaleństwo i jakieś 101 mln bedzie nie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George chyba 30 pod warunkiem, że nie zrobi mvp/allnba bo wtedy to chyba też 35

 

no i dużo zależy od tego jak skoczy cap za rok, podobno nie ma się co nastawiać na szaleństwo i jakieś 101 mln bedzie nie więcej

No niestety tak to wygląda bo rozwazalem możliwość dwóch maxow. Gdyby skoczyło chociaż do 107 to bylaby inna rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi usunął szare przy Bolomboyu za rok - nie gwarantowałem jego umowy.

 

pewnie Camby, bo chyba on nieustannie przeczesuje excel w poszukiwaniu błedów :D

Grzechy poprzednika. ;) I tak wydaje mi się, że całkiem nieźle to ogarnąłem. :grin:

 

no to już zależy od Parkera i jego ACLi :D

 

a właśnie dawno nie składałem krwawego rytaułu w tej sprawie, trzeba będzie jakąś kozę albo zamówić mszę w intencji Jabariego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie Camby, bo chyba on nieustannie przeczesuje excel w poszukiwaniu błedów :D

 

 

no to już zależy od Parkera i jego ACLi :D

 

a właśnie dawno nie składałem krwawego rytaułu w tej sprawie, trzeba będzie jakąś kozę albo zamówić mszę w intencji Jabariego

Nie do końca. Bardziej zależy od tego jak Jabari się rozwinie. Bo przed kontuzją to on w Bucks bardziej przeszkadzał (Giannis mając Parkera ma parkiecie wyglądał gorzej niż grając bez niego) ale w innym teamie może fajnie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do obiadku przeglądam sobie start sezonu w wykonaniu poszczególnych ekip i graczy. Szykuje się nam tutaj solidna powtórka z Łuku Kurskiego, a wszystkim pokierują Shevcu i Tangiers :rugby:

Tak na marginesie, to ta reformę draftu wchodzi w życie od 2019 ale już będzie powiązana niejako z 2018 rokiem (ten co ma #1 Max może mieć #4) czy będzie pierwszym rokiem i dopiero 2020 będzie odnosił się do nie? Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.