Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

LAL out: Frye, Miles, N.Williams-Coss, BRK/PHX/CLE best 2018 2nd top 55 protected

LAL in: Z. Randolph, D. Smith-Finney
SAC out: D.Williams
SAC in : BRK/PHX/CLE best 2018 2nd top 55 protected
ATL out: Z.Randolph, Delaney, E.Davis, Bembry
ATL in:  Frye, Miles, N.Williams-Coss, D.Williams, Aldrich, McDaniels TOR '18 2nd
CHI out: Aldrich, McDaniels TOR '18 2nd
CHI in: Delaney, E.Davis, Bembry
 
Proszę Gmów : DET, SAC, MEM, ATL, CHI o potwierdzenie ;)

 

Nie kumam tego dealu z perspektywy Atlanty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do LAC - E.Moore

 

Do Minnesoty: Afflalo, Burke , Cooke, Stones i 2 runda 2019

 

Wszyscy poza Afflalo zostaja od razu zwolnieni

Sota in: Temple + Snell + gorszy z 1st round 76ers/Houston

76ers in: Ibaka + 2nd round Minnesota 2022

Nie chcę być złym prorokiem, ale te wymiany mogą wyrzucić Minnesote z PO. 

 

A to już wyjaśnione?

ta

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwe. Towns gra lepiej, a sporo osób ich mocno przeszacowało z bilansem po pierwszym trymestrze co daje im dobry handicap.

 

Wciąż mają sensowną głębie, a konkurencja jak chociażby Thunder ma wiadome problemy. Pels potrzebują Hilla, by wreszcie zacząć bronić tak jak w zeszłym sezonie. Nawet jeśli Clippers mocno ruszą to Wolves na ósmy seed ma spore szanse.

 

Szkoda tych Thunder, optowałem by ktoś ich przejął, a tak zostaną zapewne z pokaźnym minusem za pierwszy rok i podatkiem od luksusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złym prorokiem, ale te wymiany mogą wyrzucić Minnesote z PO.

 

ta

Ee tam, Ibake spokojnie zastapi Barnes w piatce, Snell wypelni luke na lawce☺

 

Towns gra swietnie, ma najlepsze +- w lidze w ostatnich tygodniach, Lance Stephenson gra wiecej niz przyzwoicie a z lawki punktowac bedzie Jamal, sklad na pewno nie jest o wiele gorszy niz ten z Ibaka ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi kupic te narracje co staracie sie przedstawic, wymienilem DeMarre i Ibake na Jamala Crawforda, MKG i Tonyego Snella. Czy to sa tak wielkie oslabienia zeby wyleciec poza 8 miejsce? W calej Konferencji wzmocnily sie przeciez tylko dwa zespoly, Denver i Lakers z czego ci pierwsi juz w pierwszym trymestrze mieli bilans niegorszy od Soty, to niby jakie 3 druzyny mialyby mnie przeskoczyc ?

 

Oddanie Carrolla za MKG jest dla mnie w ogole niezauwazalne, oddalem 1,5 trojki na mecz, ok, ale dostalem Jamala ktory mi ich da na luzie 2 a obrona gorsza na pewno nie bedzie.

 

Oddalem Ibake co oczywiscie jest oslabieniem, ale uwalnia dodatkowe minuty Jerebce, Udohowi czy Vonlehowi i daje powrot do s5 Barnesowi, bo na lawce mam Stephensona z Jamalem wiec o punkty moge byc spokojny.

 

Naprawde, czekam na sensowne uargumentowanie hipotezy jakoby mialbym wyleciec z PO, bo o ile 5 miejsce jest niemal nieosiagalne, tak nie sadze bym PO zaczynal od spotkan z GSW, bo ze w nich bede to jesli KAT sie nie polamie to nie obawiam sie w ogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi kupic te narracje co staracie sie przedstawic, wymienilem DeMarre i Ibake na Jamala Crawforda, MKG i Tonyego Snella. Czy to sa tak wielkie oslabienia zeby wyleciec poza 8 miejsce? W calej Konferencji wzmocnily sie przeciez tylko dwa zespoly, Denver i Lakers z czego ci pierwsi juz w pierwszym trymestrze mieli bilans niegorszy od Soty, to niby jakie 3 druzyny mialyby mnie przeskoczyc ?

Clippers dorzucili Moore'a i Green'a. Przy ich problemach z rotacją to dość duże wzmocnienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKG to złoty chłopak, wraca po kontuzji, ale to wciąż doskonały obrońca na przyzwoitym kontrakcie. Wolves zyskali lepszego, młodszego gracza i jeszcze pierwszorundowy pick. O czym my mówimy jak nie o kolejnym goleniu Qcina?

 

Sam chciałem MKG jak tylko zobaczyłem, że Ignazz go wystawił, ale nie mam nic do zaoferowania.

 

Qcin,ale Ibaka pierwszy trymestr miał fatalny, a drugi ma bardzo dobry. Co chłopak momentami gra w defensywie to mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.