Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Alonzo napisał:

A u nas ten TK Wooda był w ogóle liczony do salary bo w arkuszu tego nie widziałem? 

Nie był. Z 5 razy się przypominałem jakby co ;)

17 minut temu, Braveheart22 napisał:

bogans, zdajesz sobie sprawę, że Wood ma trade kicker czy tego Ci nie powiedzieli? :)

Tego trejdu już TK nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Szulim napisał:

TK obowiązuje tylko przy pierwszej wymianie wiec @bogans2 nawet nie było o czym tu mówić także easy ;) 

wasz Deal jest git

Natomiast @karpik - komu miał TK być dopisany - pamiętasz? Tobie? 
Ja wtedy jeszcze nie byłem w Radzie wiec musiałbym to prześledzić żeby sprawdzić 

Tak mi. Przeklajam to co pisałem @ozzy110 na PM, żeby wprowadził do arkusza.

Trade kicker Wooda wynosi w obecnym sezonie 54/82 z 20,5 mln, czyli 2,025 mln. W następnym sezonie wynosi 2,92125 mln, w kolejnym 3,075 mln, a w ostatnim nic, bo Wood ma PO, a sezony z opcjami się nie liczą do TK. Razem muszę zapłacić Woodowi 8,02125 mln. Tyle trzeba mi odjąć w rozliczeniu finansowym w tym roku (bo TK płaci się z góry).

Także te kwoty trzeba dodać do salary Thunder, ale z adnotacją, że płacą tyle co w oryginalnym kontrakcie (ja płacę różnicę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Hmm, rada ponoć odrzuciła Nurkic Tyus Justin Holiday za Draymonda…. 
 

Ciekawe ze Wood ma nagle większa wartosc od Nurkic + Tyus 

ja dawałem Bouchera, spadające kontrakty, 2 1st picki (#16 i '27) + 2nd picki i swap 1st picku. :) i dziękuję Radzie, że się na to nie zgodziła. Argumentem była lepsza propozycja (może Twoja? Nie wiem.. oraz to, żeby nowy GM Grizzlies mógł sam podjąć decyzję). 

Wydawało mi się, że po tym jak wymuszono na @człowiek...morza wymianę Davisa, to wymiana Draya jest oczywistą oczywistością, ale u nas najwyraźniej lubi tankowanie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

ja dawałem Bouchera, spadające kontrakty, 2 1st picki (#16 i '27) + 2nd picki i swap 1st picku. :) i dziękuję Radzie, że się na to nie zgodziła. Argumentem była lepsza propozycja (może Twoja? Nie wiem.. oraz to, żeby nowy GM Grizzlies mógł sam podjąć decyzję). 

Szkoda że to nigdy do nas nie dotarło bo pewnie byś to wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

 

@Alonzo - nie było takiego dealu na Radzie ;) 

Był zanim do niej dołączyłeś :) 

.. ale na szczęście Rada zadziałała na moja korzyść a nie Grizzlies za co im jestem szczerze wdzięczny ;) 

Teraz, LONGER01 napisał:

Szkoda że to nigdy do nas nie dotarło bo pewnie byś to wygrał.

No nawet temat był założony - członkowie Rady i ja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

ja dawałem Bouchera, spadające kontrakty, 2 1st picki (#16 i '27) + 2nd picki i swap 1st picku. :) i dziękuję Radzie, że się na to nie zgodziła. Argumentem była lepsza propozycja (może Twoja? Nie wiem.. oraz to, żeby nowy GM Grizzlies mógł sam podjąć decyzję). 

Wydawało mi się, że po tym jak wymuszono na @człowiek...morza wymianę Davisa, to wymiana Draya jest oczywistą oczywistością, ale u nas najwyraźniej lubi tankowanie :P 

Ej ja tego nie pamiętam...xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał:

Ej ja tego nie pamiętam...xD

Bo to było przed Tobą, jak Grizzlies prowadziła Rada. 

Czasami napalę się na wymianę i jestem w stanie słono przepłacić - ale już kilka razy czyjść sceptycyzm uratował mnie przed złą wymianą :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szulim napisał:

@RonnieArtestics już nie gadaj takich głupot ;) 

sam mi pisałeś ze nie jesteś przekonany a Rada przekazała ze Deal jest blisko tylko go dopracujcie - nie dostaliśmy później żadnych nowych informacji ;) 

@Alonzo - nie było takiego dealu na Radzie ;) 

To znaczy tak mi napisał Kuba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Szulim napisał:

Well @kuba2419 podejmuje decyzje na koniec sam z kim co negocjuje dalej nie my 😂

Ale ja mowie ze Kuba mi napisał ze był odrzucony przez radę nasz deal zanim obaj się namyslilismy.  Ten deal wood za greena dużo gorszy po prostu imo ;) 

i bardziej Kuby się pytam czy to prawda ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.