Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

To samo pisales o josephie, albo jakims innym plastrze na Kawhiego :) 

jak widać może być wiele najtrudniejszych decyzji, ale już 1 równorzędnych opcji w zespole ( ale też innym niż swój ) nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ozzy110 napisał:

@ignazz @Szulim ponaglam. Jeśli nie poprawicie tego dealu DJA dzisiaj to żadna wymiana po nim nie przechodzi a hornets i Knicks idą na wyprzedaż. To samo tyczy się waszej wymiany @Regis @eMeS @człowiek...morza

rowniez ponaglam

btw @ozzy110 przeicez do konca 3 tury mialem miec czas z fluberem na ogarniecie salary. cos sie zmienilo?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ozzy110 napisał:

@ignazz @Szulim ponaglam. Jeśli nie poprawicie tego dealu DJA dzisiaj to żadna wymiana po nim nie przechodzi a hornets i Knicks idą na wyprzedaż. To samo tyczy się waszej wymiany @Regis @eMeS @człowiek...morza

 

32 minuty temu, człowiek...morza napisał:

rowniez ponaglam

btw @ozzy110 przeicez do konca 3 tury mialem miec czas z fluberem na ogarniecie salary. cos sie zmienilo?

 

@człowiek...morza ma rację. Sam za tym głosowałeś Ozzy.

 

W dniu 4.08.2021 o 14:23, Eld napisał:

Komunikat 47:

---------------------------

Odnoszę wrażenie, że RL liga sama się motała z cyframi/datami i innymi rzeczami które bezpośrednio wpływały na naszą rozgrywkę. Wiele rzeczy zmuszeni byliśmy robić na ostatnią chwilę, na już, na teraz bo terminy, bo w RL tak jest. Oczywiście winowajca jest jeden - COVID.

Do tego wyszło, że jakiś punkt w regulaminie nie funkcjonuje tak jak powinien. Jak wiele punktów wcześniej, a i pewnie nie jeden się jeszcze znajdzie. Oczywiście nie winię tego co go pisał za to bo w życiu spotykamy się z ogromem rzeczy nie do przewidzenia.

Jednocześnie chcę też zwrócić uwagę na to, że samo RL NBA niejednokrotnie sama "trochę przeginała". Pierwszy przykład z brzegu? Blokada trade CP3 do Lakers lata temu. Albo, że zwykłe scruby muszą sikać do słoiczka, ale twarze ligi już nie. 

Ale nie o tym. To taka moja mała dygresja.

--------------------------

Rada prawie jednomyślnie postanowiła ( prawie bo jeden siedzi pod palmami i wygrzewa dupsko ), ale i tak znając jego zagłosował by na "tak" postanawia co następuje:

W związku z wyjątkowym sezonem i faktem, że niejednokrotnie na wszystko było bardzo mało czasu Rada postanawia przesunąć czas na ogłoszenie bankructw drużyn na 22 Września, godzinę 23:59 ( fuck, co za data - urodziny tej rudej szm*ty co mnie zostawiła z pierścionkiem w ręku ).

Data ta jest niczym innym jak końcem III tury, czyli ostatecznym czasem na korektę salary po wymianach. Następnego dnia rozpoczynamy IV turę. 

W związku z tym kalendarz nie ulegnie przesunięciu - dalej obowiązują podane terminy, a drużyny które dzisiaj miały zbankrutować mają czas aby tego uniknąć. Nie jest Waszą winą, że nie wiedzieliście co do kiedy i jak. Jako Rada robimy wyjątek bo jednych dat trzymamy się jak szaleni ( głównie ja ), ale wtedy kiedy trzeba podać jakąś konkretną to po prostu jej nie było. Nie jest winą Januarego, że Was cisnął - trzymał się regulaminu. Winą jest brak czasu. Sam kalendarz dostaliście tydzień temu. Zdaję sobie sprawę z tego, że w szczególnych przypadkach jak ten jest to po prostu za mało czasu.

Część winy biorę na siebie za wprowadzenie BMFa w błąd. Inaczej - utwierdzenie go w błędzie. Niestety nie wszystko wiem. Gdyby zapytał Ozziego - sprawy by nie było.

A jako Radny mam obowiązek ten błąd za który się poczuwam naprawić co czynię przy udziale Rady za co im dziękuję.

---------------------------------------------

P.S: nie komentujcie mi tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ozzy110 napisał:

@ignazz @Szulim ponaglam. Jeśli nie poprawicie tego dealu DJA dzisiaj to żadna wymiana po nim nie przechodzi a hornets i Knicks idą na wyprzedaż. To samo tyczy się waszej wymiany @Regis @eMeS @człowiek...morza

Temat rozstrzygnięty. 
 

Brakujace 600k przechodzi w osobie Morgana do Portland 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.