Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, january napisał:

Nah. Dawałem Wam fory bawiąc się pod to by team z DLO i Ingramem jako starterami zrobił tytuł (udało się), ale czas już był się pobawić inaczej, na bok sentymenty i od razu prościej wszystko.

Dobra, dobra. Nie ściemniaj. Mogłeś mieć Davisa ale tak zakochany w Ingramie czy tam DLO byłeś, że go zlałeś. Jak pójdzie kiedyś TR na Davisa to Lakers są ostatnią destynacją gdzie mógł by trafić.

DLO od ilu? 7 lat? Pokazał jeden dobry T1. Na Ingrama jeszcze jest nadzieja, ale nie w RL klubie w którym teraz jest. 

A w ogóle to dziś mi się przewinęły rumorsy stojąc w kolejce do apteki, że Zion ma jakiś zgryz z managmentem RL NOP. Prawda to? Przygotowanie gruntu po stratę kolejnej gwiazdy spod znaku Pelikanów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, MMM2121 napisał:

@tangiers myślałem, że naprawdę cenisz Vuca, ale rozumiem, że przy ilości negatywnych opinii o nim na forum, nie opłaca się go mieć...

Najlepszy stretch C w lidzie. W ataku prawie full package, ale z nim osiagnalem maksimum. Moglbym go dalej zostawic i miec team na poziomie ECF/finals, ale u nas w grze o mistrza sie bardziej nazwiska niestety. Poprzednia strategia sprawdzila sie, teraz wchodzi w zycie nowa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, tangiers napisał:

Najlepszy stretch C w lidzie. W ataku prawie full package, ale z nim osiagnalem maksimum. Moglbym go dalej zostawic i miec team na poziomie ECF/finals, ale u nas w grze o mistrza sie bardziej nazwiska niestety. Poprzednia strategia sprawdzila sie, teraz wchodzi w zycie nowa ;) 

I liczysz, że starszy Horford Ci w tym pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

Najlepszy stretch C w lidzie. W ataku prawie full package, ale z nim osiagnalem maksimum. Moglbym go dalej zostawic i miec team na poziomie ECF/finals, ale u nas w grze o mistrza sie bardziej nazwiska niestety. Poprzednia strategia sprawdzila sie, teraz wchodzi w zycie nowa ;) 

Na jakiej podstawie określasz Vucevica najlepszym stretch C w lidze? To raczej mocno subiektywna opinia, biorąc pod uwagę, że mamy obecnie w lidze takich dwóch centrów jak Nikola Jokić czy KAT, którzy nie tylko są lepsi od Vuca pod względem rzutu, ale też i w większości aspektach koszykarskich:

PLAYER  FTP YEAR X3PP
 1: KARL ANTHONY TOWNS .859 2021 .387
 2:       NIKOLA JOKIC .868 2021 .388
 3:     NIKOLA VUCEVIC .840 2021 .400
 4: KARL ANTHONY TOWNS .796 2020 .412
 5:       NIKOLA JOKIC .817 2020 .314
 6:     NIKOLA VUCEVIC .784 2020 .339
 7: KARL ANTHONY TOWNS .836 2019 .400
 8:       NIKOLA JOKIC .821 2019 .307
 9:     NIKOLA VUCEVIC .789 2019 .364
10: KARL ANTHONY TOWNS .858 2018 .421
11:       NIKOLA JOKIC .850 2018 .396
12:     NIKOLA VUCEVIC .819 2018 .314
13: KARL ANTHONY TOWNS .832 2017 .367
14:       NIKOLA JOKIC .825 2017 .324
15:     NIKOLA VUCEVIC .669 2017 .307
16: KARL ANTHONY TOWNS .811 2016 .341
17:       NIKOLA JOKIC .811 2016 .333
18:     NIKOLA VUCEVIC .753 2016 .222
19:     NIKOLA VUCEVIC .752 2015 .333
20:     NIKOLA VUCEVIC .766 2014     
21:     NIKOLA VUCEVIC .683 2013 .000
22:     NIKOLA VUCEVIC .529 2012 .375
                PLAYER  FTP YEAR X3PP

Więc moim zdaniem słabo to wygląda, że w tej samej wypowiedzi piszesz że w naszej grze coś niestety jest oceniane na podstawie nazwisk, a sam oceniasz Vucevica jako najlepszego stretch C.

Polecam też wszystkich poniższy artykuł, który może zmienić może wasze postrzeganie co do tego:

https://thef5.substack.com/p/stretch-lie

Tam autor nawet nie ma Vucevica w top6 stretch 😄

"The only players on this table that I might consider Stretch 5s are Nikola Jokic, Kristaps Porzingis, Bobby Portis, DeMarcus Cousins, Chris Boucher, and Karl-Anthony Towns. "

KAT i Jokić się znaleźli.

"Veteran Bigs like Nikola Vucevic, Al Horford, and Serge Ibaka may camp out on the perimeter, but defenses contest their outside shots less than 40 percent of the time. As a comparison, historically shaky three pointers like Russell Westbrook and Ricky Rubio are guarded at around the same rate. Meanwhile, protomodern Bigs like P.J. Washington, Lauri Markkanen, and Myles Turner are contested on their threes at even lower rates. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

I liczysz, że starszy Horford Ci w tym pomoże?

A co mam ci teraz cala strategie na ten i przyszly rok wytlumaczyc?

Podobno brakowalo mi mobilnego, dobrego w obronie Centra. To takiego pozyskalem. W Bostonie licze na dobry sezon. Profil gry Vucka podobno jest mi zbedny. W koncu Middleton jest legit opcja w PO, podobnie jak Brooks!

Off season uznaje za udane. Doszlo sporo quality weteranow jak Rose, Dragic, Horford, swiety graal(pick NYK). Utrzymalem  do tego Oladipo/Portisa. Brooks pewnie za rok przedluzy. Znowu postawilem na bardzo szeroka rotacje co bedzie procentowac w RSie. A w PO beda liczyc sie dyspozycja dnia,  matchupy i opisy. 

LAC pewnie teraz zrobia PO, a jak beda za w 2-3 lata grali w finale to uslyszy to samo co ja. Scoring Vucka jest overrated itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tangiers napisał:

A co mam ci teraz cala strategie na ten i przyszly rok wytlumaczyc?

Podobno brakowalo mi mobilnego, dobrego w obronie Centra. To takiego pozyskalem. W Bostonie licze na dobry sezon. Profil gry Vucka podobno jest mi zbedny. W koncu Middleton jest legit opcja w PO, podobnie jak Brooks!

Off season uznaje za udane. Doszlo sporo quality weteranow jak Rose, Dragic, Horford, swiety graal(pick NYK). Utrzymalem  do tego Oladipo/Portisa. Brooks pewnie za rok przedluzy. Znowu postawilem na bardzo szeroka rotacje co bedzie procentowac w RSie. A w PO beda liczyc sie dyspozycja dnia,  matchupy i opisy. 

LAC pewnie teraz zrobia PO, a jak beda za w 2-3 lata grali w finale to uslyszy to samo co ja. Scoring Vucka jest overrated itd. 

Nie chcę używać wulgarnych słów więc napiszę tylko tylę: niech Cie napalona wiewiórka w dziupli dorwie za tego Rose'a!

Brook Lopez by Ci bardziej pasował, no ale wiesz jak jest ;).

 

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

Ale muszę przyznać piękne value wyciągnięte za samego capele @january

Dał 3 słabe picki, odzyskał 3 picki. Jakie będą to się okaże. Barton wiadomo na plus ale Lakers chcą z niego desperacko uciec więc wiecie - cena gra rolę 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super deal @tangiers aczkolwiek wiara w zdrowie horforda moze zgubic

54 minuty temu, Eld napisał:

Dał 3 słabe picki, odzyskał 3 picki. Jakie będą to się okaże.

fuck logic xd

5 minut temu, Lucas napisał:

Ty się swoimi problemami zajmuj

Knicks waive Argentinian guard Luca Vildoza.

no ja tam sie czuje spoko ze swoimi problemami.

s5 bardzo dobre, a duo simmons-embiid przy krotkiej kadrze kosili od paru lat bdb bilanse, wiec ten glos o 10 miejscu biore z przymruzeniem oka.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Tez nie wiem, co ma jedno do drugiego. 
Ten deal jest meh imho dla Denver, które jest ogólnie tak sobie prowadzone. Nie jakoś absolutnie tragicznie, ale nie ma co słodzić specjalnie 

no przeciez ten dozier za pick w 2027 roku to idiotyzm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no przeciez ten dozier za pick w 2027 roku to idiotyzm

a wymiana brogdona na bartona wbrew pozorom nie jest. jakos super na +.

kto tam bedzie łamał pierwsza linie?

bardzo statyczna druzyna.

brogdon, conley, toscano-anderson, caruso, oneal, milsap. za duzo tego. wszyscy z osobna mega fajni team-player, ale nie ma tu lamaczy

takze nie wiem skad to zachwycenie @Lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.