Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Szacunek za Okoro w Pels, January. 

Nie powiem. Jakby klub oddał Tyusa Jonesa, Aleca Burksa, Edmonda Sumnera i Derricka Jonesa tylko za jakieś c***opicki byłbym mocno rozczarowany. 

Ale Okoro osładza mi mocno gorycz rozstania z ulubieńcami moimi i kibiców. 

Przenieście post 😅

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Szacunek za Okoro w Pels, January. 

Nie powiem. Jakby klub oddał Tyusa Jonesa, Aleca Burksa, Edmonda Sumnera i Derricka Jonesa tylko za jakieś c***opicki byłbym mocno rozczarowany. 

Ale Okoro osładza mi mocno gorycz rozstania z ulubieńcami moimi i kibiców. 

Przenieście post 😅

Okoro chciałem mocno i gratuluje, dobry wybór myślę.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sylvinho. napisał:

January jak narazie się bawi podczas tego offseason.

no przyszly sezon to dobry sezon by nie placic podatku bo mistrz raczej znany.

2 godziny temu, karpik napisał:

Samej ceny Stepha szkoda nawet komentować, ale o co chodzi w tym?

no niestety, wydaje mi sie ze glownym motywem bylo rozczarowanie odpadnieciem z Toba w 1 rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Mają (1-10 protected), mają także swój '23, nie mają za to '24. Nie wiem co wymyślasz, tam ówczesny deal był bardzo konkretny (Denver czy jakiś tam team dostaje pick Pels 2 lata po tym jak oddadzą swój pick do Rockets), nawet masz to napisane w arkuszu w "uwagi" przy teamie Denver gdzie ten pick NOP znalazłeś.

Ozzy mi ostatnio pisał, że idzie do Nuggets, a jak pisałem tego posta, to pick Pels wciąż widniał w arkuszu Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Mają (1-10 protected), mają także swój '23, nie mają za to '24. Nie wiem co wymyślasz, tam ówczesny deal był bardzo konkretny (Denver czy jakiś tam team dostaje pick Pels 2 lata po tym jak oddadzą swój pick do Rockets), nawet masz to napisane w arkuszu w "uwagi" przy teamie Denver gdzie ten pick NOP znalazłeś.

A to przypadkiem do Hou nie leci '23 jeśli Pels utrzymają w tym sezonie w top 10 i wtedy 25 do Denver? Bo widzę, że te protekcje były na picki 20-22

1 minutę temu, karpik napisał:

Ozzy mi ostatnio pisał, że idzie do Nuggets, a jak pisałem tego posta, to pick Pels wciąż widniał w arkuszu Denver.

NOP 2 lata po tym jak zostanie zrealizowany NOP 20-22

@january dobrze piszę tylko właśnie wydaję mi się, że będzie to 23 i 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

 

#45 Rockets - Pelicans

NOP out : Frazier, #38, NOP 2020 1st (1-10 protected do 2022)

NOP in : Dekker

HOU out : Dekker

HOU in :  Frazier, #38, NOP 2020 1st (1-10 protected do 2022)

 

#205 Pelicans - Wizards

NOP out: Jrue Holiday, Sam Dekker, 1st pick Pelicans (dwa lata po oddaniu do Rockets z 2020-22)

NOP in: John Wall, Kosta Koufos

WAS out: John Wall, Kosta Koufos

WAS in: Jrue Holiday, Sam Dekker, 1st pick Pelicans (dwa lata po oddaniu do Rockets z 2020-22)

Rockets nie dostaną tego picku jak Pels go utrzymają w tym sezonie.

Ok. Czyli Rockets czekają do końca sezonu a Nuggets dostają 1st NOP 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

no niestety, wydaje mi sie ze glownym motywem bylo rozczarowanie odpadnieciem z Toba w 1 rundzie.

No ja pisałem o tym przecież otwarcie. Lepszego zespołu z Stephanem nie zbuduje, a jak on nawet nie jest w stanie zapewnić 2 rundy, to czy rzeczywiście forum go uważa za tak dobrego gracza? Miał allstara i chyba najlepszego defensywnego gracza na playoff, do tego sporo dobrych rolsow ja Ingles, Danny Green, Taj czy Dort, a i tak dostał wpierdol jak jakiś Derozan. A byłoby już tylko gorzej, wypłata Zacha, przedłużenie Stepahan (które dałbym oczyścić) beak młodych itd. To była równia pochyla, a nie daj Boże znowu miałby jakiś sezon z kontuzja na cały rok. 
 

Teraz mam Zacha, Ingrama, Sabonisa (jako core) i kilku graczy jakich lubie i cenie jak Dort, Kai Jones czy Joe Ingles. Na lata to imho bardzo dobra perspektywa. 
 

A cena nóż cóż może mogłaby być lepsza, ale value Stepaha było takie, ze nikt za niego nie chciał oddać: Jaylena Browna, Simmonsa, Bookera czy SGA, wiec może nie jest tak wysokie jak wiele osób sądzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MMM2121 napisał:

A cena nóż cóż może mogłaby być lepsza, ale value Stepaha było takie, ze nikt za niego nie chciał oddać: Jaylena Browna, Simmonsa, Bookera czy SGA, wiec może nie jest tak wysokie jak wiele osób sądzi? 

Ingram jako ktoś wokół kogo jest budowana paczka nie jest taki zły. Skoro już musiałeś oddawać Stepha (moim zdaniem nie, wystarczyło uzupełnić skład o sensownego centra, żeby nie trzeba było grać Kanterem czy Mosesem oraz dołożyć jakiegoś SF do S5, bo trio na obwodzie Steph-Zach-Joe to chyba najgorszy defensywny backcourt wśród poważnych drużyn), to trzeba było wyciągnąć co najmniej dwa picki/swapy Lakers z lat 24-26 i wtedy by to w miarę wyglądało. A tak, to niestety masz niezły core, ale cała trójka jest raczej słaba w obronie i w pełnych składach nie masz raczej podjazdu do Lakers, Wolves, Mavs i Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MMM2121 napisał:

A cena nóż cóż może mogłaby być lepsza, ale value Stepaha było takie, ze nikt za niego nie chciał oddać: Jaylena Browna, Simmonsa, Bookera czy SGA, wiec może nie jest tak wysokie jak wiele osób sądzi? 

Że jak? Przecież od nas chciałeś Bookera + młodego super prospecta.

No i serio obecnie pisać, że Ingram lepszy od Bookera to słabe i to mocno.

Z tego grona obecnie to własnie imo najsłabszy, ale ma ten potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, MMM2121 napisał:

 

A cena nóż cóż może mogłaby być lepsza, ale value Stepaha było takie, ze nikt za niego nie chciał oddać: Jaylena Browna, Simmonsa, Bookera czy SGA, wiec może nie jest tak wysokie jak wiele osób sądzi? 

Chcesz mi powiedzieć że @Tecu wolał irvinga od stepha? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.