Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Eld napisał:

A ja nie.

Nie ma na to szans.

Wyobrażasz sobie Ignazza recytującego z pamięci 56 pkt CBA?

Ja nie....

Akurat miałem kiedyś doskonała pamięć i do dziś mogę 90 minut gadać bajkę o koziołku matołku z pamięci. Z modulacja głosu gniewnej królewny co na różnie chciała upiec za karę śpiewania kozła co przebiegł tęcza przez pół świata i wykopyrtnal się w dolinach i zrozumiał ze się nagle znalazł w Chinach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sylvinho. napisał:

Wizards - Jazz

1 Deal

UTA in: RHJ + 2nd WAS 2028

UTA out: -

WAS in: -

WAS out: RHJ + 2nd WAS 2028

 

2 Deal

UTA in: Sampson

UTA out: -

WAS in: -

WAS out: Sampson 

@Szulim

Oczywiście deal nielegalny. @Szulim nie masz na ten moment cap space a to nie są minimalne umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ozzy110 okey - a wedle jakiej skali mam patrzeć na to czy kontrakt jest minimalny?

bo np taki RHJ - 6 lat doświadczenia, minimalny kontrakt z sezonu 21/22 dla takiego zawodnika to +/- 2mln/y 

źródło: https://basketball.realgm.com/nba/info/minimum_scale

czy po prostu u nas liczymy minimum, jako minimum bez lat doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

@ozzy110 okey - a wedle jakiej skali mam patrzeć na to czy kontrakt jest minimalny?

bo np taki RHJ - 6 lat doświadczenia, minimalny kontrakt z sezonu 21/22 dla takiego zawodnika to +/- 2mln/y 

źródło: https://basketball.realgm.com/nba/info/minimum_scale

czy po prostu u nas liczymy minimum, jako minimum bez lat doświadczenia?

Minima to tylko te oferty z kolumny year 1. Umowy dalej w prawo jak widzisz są to umowy wyższe od minimalnych więc i cap space jest do tego potrzebny

Dlatego w RL NBA mało kto bierze 2 rok przy podpisaniu minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Minima to tylko te oferty z kolumny year 1. Umowy dalej w prawo jak widzisz są to umowy wyższe od minimalnych więc i cap space jest do tego potrzebny

Dlatego w RL NBA mało kto bierze 2 rok przy podpisaniu minimum

Jakby to rozumiem, tylko still jego umowa jest niższa niż minimum year 1 dla jego lat doświadczenia :) dlatego pytam czy bierzemy to pod uwagę, czy muszę patrzeć na to czy jest to wysokość umowy z kolejnego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

Jakby to rozumiem, tylko still jego umowa jest niższa niż minimum year 1 dla jego lat doświadczenia :) dlatego pytam czy bierzemy to pod uwagę, czy muszę patrzeć na to czy jest to wysokość umowy z kolejnego roku?

Jest niższa bo reszta jest płacona tzw. pod stołem przez klub. Taka zasada przy podpisywaniu za vet minimum, żeby nie cierpieli zawodnicy z większym doświadczeniem

Idąc tym tokiem myślenia

$1,882,867 $2,130,023

Tak powinny wyglądać jego umowy z 20-21 i 21-22

Gdyby nie było tej zasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Jest niższa bo reszta jest płacona tzw. pod stołem przez klub. Taka zasada przy podpisywaniu za vet minimum, żeby nie cierpieli zawodnicy z większym doświadczeniem

ech, okey, to tego nie wiedziałem - byliśmy przekonani z @Sylvinho. że te kontrakty jako minima się liczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ozzy110 tez byłem zawsze przekonany, że to są minimalne umowy, a jeżeli nie to skasujcie mi Tylera Zellera z dead money i oddajcie go @Eld do Bostonu  - @Principe się ucieszy 🙃 a mi @january będzie musiał przerabiać tabelkę z zyskami i stratami $$$. 

Chyba kontrakt minimalny to po prostu kontrakt minimalny - bez różnicy czy jedno, czy dwuletni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ozzy110 daj znać jak ustalicie - natomiast ja po dealu z Looneyem i nie liczeniem cap holdu #19 (który oficjalnie wciąż jest w NYK) mam trochę cap space więc połowa deala z @Sylvinho. powinna mi przejść niezależnie od tego czy jest to minimum czy nie ;) 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ozzy110 napisał:

Wydaję mi się, że już to kiedyś było przerabiane odnośnie jakiejś tam wymiany, ale ustaliliśmy, że to nie minimum, ale czekam na opinię reszty.

Jeżeli ktoś podpisał minimum dwu letnie to w drugim to też jest minimum tylko drugoroczne.

Wydaje mi się, że nie ma co się trzymać konkretnych kwot a tego z jakiego wyjątku został gracz podpisany. 

Można w tabelkach wpisywać oznaczenia kontraktu jakimś (m) na przykład. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ignazz napisał:

Akurat miałem kiedyś doskonała pamięć i do dziś mogę 90 minut gadać bajkę o koziołku matołku z pamięci. Z modulacja głosu gniewnej królewny co na różnie chciała upiec za karę śpiewania kozła co przebiegł tęcza przez pół świata i wykopyrtnal się w dolinach i zrozumiał ze się nagle znalazł w Chinach 

ja do dziś znam Panią Twardowską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.