Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Jak wyżej - to jest tylko technicznie deal rozłożony na 2, ze strony Denver cały deal jak coś to jest Barton, Osman i 3x1st za Brogdona, Doziera i Eubanksa.

Czyli jeszcze słabiej

Co nie zmienia faktu że ktoś go może odbierać inaczej, wg mnie można było uzyskać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MMM2121 napisał:

Tez nie wiem, co ma jedno do drugiego. 
Ten deal jest meh imho dla Denver, które jest ogólnie tak sobie prowadzone. Nie jakoś absolutnie tragicznie, ale nie ma co słodzić specjalnie 

Musieli coś zrobić po głupiej stracie Holidaya, a naprawianie błędów kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Musieli coś zrobić po głupiej stracie Holidaya, a naprawianie błędów kosztuje.

Tylko to LAL było na musiku. Raczej nie wzięli Stepha na rok tylko liczą na to, że go przedłużą. Jasne, póki co to są faworytami do mistrzostwa, ale nie ma tak że mają 70% a oponenci resztę. Nie pociągliby zbyt długo z 170mln w payrollu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kolader napisał:

Tylko to LAL było na musiku. Raczej nie wzięli Stepha na rok tylko liczą na to, że go przedłużą. Jasne, póki co to są faworytami do mistrzostwa, ale nie ma tak że mają 70% a oponenci resztę. Nie pociągliby zbyt długo z 170mln w payrollu. 

Denver tez było na musie, kadrowym.

27 minut temu, MMM2121 napisał:

A czy Holidaya nie zdobyli za Jamala? 
bo jeśli tak, to jego strata jest naprawdę kuriozalna 

Chyba tak? Choc nie wiem czy to nie bylo za Porzinginsa, którego zdobyli za Jamala? No ale moglem cos pomylic. Jrue odszedł za darmo i LBS musiał zareagować mając MVP ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

co daje im zamiana barton na brogdon pod katem walki o jakies cele?

To, że Brogdon jest duuużo lepszy? Z Bartonem raczej ciężko byłoby przejść pierwszą rundę, Brogdon sprawia, że mam Nuggets wstępnie w top 4 zachodu.

Wiadomo, że Nuggets dali za dużo picków, ale na ten moment wydaje się, że mają nieco lepszy skład niż przed rokiem.

Lakers z kolei bardzo dziwny ruch, taki, żeby podkurwić kolejny raz LeBrona. Barton to totalny non-factor, jasio to wie i pewnie będzie wciskać go ludziom. Jednak na ten moment w Lakers poza big 3 nie ma nawet choćby jednego przeciętnego startera. Biorąc pod uwagę, że LeBron zaraz będzie mieć 37 lat, a Curry 34, to spore ryzyko się osłabiać. Jedna kontuzja może tu wszystko zmienić. Oczywiście piszę tu o aspektach sportowych, nad inansowymi mi się nie chce zastanawiać.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Lakers z kolei bardzo dziwny ruch, taki, żeby podkurwić kolejny raz LeBrona. Barton to totalny non-factor, jasio to wie i pewnie będzie wciskać go ludziom. Jednak na ten moment w Lakers poza big 3 nie ma nawet choćby jednego przeciętnego startera. Biorąc pod uwagę, że LeBron zaraz będzie mieć 37 lat, a Curry 34, to spore ryzyko się osłabiać. Jedna kontuzja może tu wszystko zmienić. Oczywiście piszę tu o aspektach sportowych, nad inansowymi mi się nie chce zastanawiać.

barton, batum i theis(ten drugi z uwagi na pozycje) to dobrzy starterzy

wiec nie kumam

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

To, że Brogdon jest duuużo lepszy? Z Bartonem raczej ciężko byłoby przejść pierwszą rundę, Brogdon sprawia, że mam Nuggets wstępnie w top 4 zachodu.

nic nei daje pod katem sportowym. wolalbym narazie trzymac picki i czekac na cos lepszego

Teraz, karpik napisał:

No może z punktu widzenia Twoich Knicks. Obaj są poniżej poziomu przeciętnego startera.

a od kiedy to robi, kto tam na centrze ci w s5 w takim teamie smiga? wysatarczy ze cos pobroni. theis to inteligentny grajek, z lekko powyzej przecietna obrona. imo pasi ook

batum to kapitalny roles wiec tego to juz wgl nie rozumiem.

bartona nie doceniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.