Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Ale przed czym chronic. Co mam robić w 21? Mam młody core który na pewno będzie lepszy w 25 niż w 22. Bez sensu jest dla mnie patrzenie

Chi '22 = Chi '25.

Chcesz się budować przez draft i dlatego oddałeś wybór magic z  21 gdzie draft jest bardzo mocny i na dodatek Magic moga nie być za chwilę w Po. Lowry kontuzjowany. Aaron kontuzjoway i moze juz nie wrócić do gry ( bo Magic tankuje) Towns może zaraz mieć wymysloną kontuzję ( bo Sota tankuje) 

Zresztą tankujesz i bierzesz na siebie złą umowę Blake a nie młodzież i na dodatek dopłacasz do niej dając dwie pierwsze rundy by odzyskać jedną i jeszcze dorzucasz wybór drugorundowy? Zresztą przykład Soty która w 2015 wzięła Townsa z nr 1 a dzies po 5 latach modli się by obronić swój wybór . To taka analogia ,że w 2025 może nadal oddać komus wysoki wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

A kto ma pretensje do rady? W żaden sposób nie wykorzystałem pozycji radnego. 

Oficjalnie proponuję @Pablo81 i reszcie zatroskanej ligi nałożenie protekcji TOP5 z ewentualną zamianą na unprotected 2026 oraz wyrzucenie z dealu picku Wizards.

A nazywanie Griffina najgorszym kontraktem w lidze, który w momencie spadnięcia Noela i Dienga będzie expiringiem uważam za grubszy żart. 

Żart nie był mój, ale chętnie bym poznał jakie to umowy są gorsze od tej Griffina. 

I ta protekcja, którą proponujesz wiele nie zmienia przecież, bo jak Bulls będą słabi to oddadzą ten pick rok później. 

Ja oczywiście jestem zdania, że żadnych okresów ochronnych być nie powinno bo niektórzy po kilku latach nadal robią fatalne deale, a nikt im tradów nie ocenia i nie blokuje. Niemniej należy wyjaśnić koledze, że oddawanie lekką ręką wartościowych picków jest mało rozsądne, zrezygnować z jednego z picków Orl'21/Chi'25, a nie chwalić się z tego, że dymając kogoś zrezygnowałeś z dawania mu klapsów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Regis napisał:

Żart nie był mój, ale chętnie bym poznał jakie to umowy są gorsze od tej Griffina. 

I ta protekcja, którą proponujesz wiele nie zmienia przecież, bo jak Bulls będą słabi to oddadzą ten pick rok później. 

Ja oczywiście jestem zdania, że żadnych okresów ochronnych być nie powinno bo niektórzy po kilku latach nadal robią fatalne deale, a nikt im tradów nie ocenia i nie blokuje. Niemniej należy wyjaśnić koledze, że oddawanie lekką ręką wartościowych picków jest mało rozsądne, zrezygnować z jednego z picków Orl'21/Chi'25, a nie chwalić się z tego, że dymając kogoś zrezygnowałeś z dawania mu klapsów. 

Okazja czyni złodzieja jak to mówią, wiec nie ma co mieć pretensji do Marcusa ze po tylu razach gdy go okradali tym razem on zaprzedał dusze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Regis napisał:

To oczywiste, ale jak już został na tej kradzieży złapany to w dobrym guście byłoby oddać skradziony towar. 

Prędzej mi trzecie jajo wyrośnie niż ktokolwiek w beGM po kradzieży będzie oddawał towar (poza mną i daniem 23’1st SAS i I.Stewarta do Nuggets w imię Przyjaźni :D) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Nie doceniacie chyba jednak value unprotected CHI '22 1st. 

Ależ jest bardzo wysoka. Na pewno warta przejęcia fatalnej umowy Blake'a i oddania picku np Orl'21, który równie dobrze może być ok. 20, jak i pod koniec loterii w bardzo mocnym drafcie. Nawet tych dwóch 2nd rounderów. 

Ale oddawanie unprotected Chi'25 powoduje że za 2-3 lata nowy/stary GM Chicago będzie przepłacał, żeby go odzyskać, bo Bulls nadal mogą być na dnie. 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jak tankowac, to ciągiem.

Mam robić tank 21, nie tankowac 22 i znowu tankowac 23?

Przecież to oczywiste, że bez picku 22 mój tank ograniczy się do jednego sezonu. Bo jak tankowac to tylko solidnie.

Ostatnim dealem, który chciano mi zablokować był

Ball Sexton i 2x 2nd <> Washington Miles Bridges Langford NAW.

Za Pokusevski <> Allen też się nasluchalem.

Ale w sumie cała burza z korzyścią dla mnie, tak więc: dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

brawo dla gm'a warriors, ktory stworzyl sobie realna szanse na wejscie do finalu.

lavine to all-star jbc

tylko nie graj kanterem w s5 pls

imo prawdopodobnie z @LONGER01 gm roku

Komplement z ust takiego Gm-a, to miód na moje serce. 
ale wymianę po Zacha hejtowales xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

Komplement z ust takiego Gm-a, to miód na moje serce. 
ale wymianę po Zacha hejtowales xd

 

nie hejtowałem przeciez :P  na pewno nie jakos skrajnie jak co poniektorzy

 

wymieilem plusy

juz nie pamietam dokladnie jak to bylo xd

co nie zmienia faktu, ze zdanie mozna zmienic. wielu tutaj jak osły nie zmienia (via @tangiers), ja potrafie zmienic pod wplywem zmiany okolicznosci i sie bledow nie wstydze (wyciagma wnioski)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ale największe zje.y dostałem jak z tym pickiem wybrany został Pokusevski :)

Nie wiem czego ludzie od niego oczekiwali, ale chyba kompletnie go nie znali, skoro ktoś go uznał najpierw za steal, a teraz po dwóch miesiącach widzę, że niektórzy kładą na nim krzyżyk. Jak już, to Patrick Williams był nieoczekiwanie wtedy wciąż dostępny, i nawet się wahałem przez chwilę, ale pozostałem przy pierwotnym planie. Jeśli Poku złapie trochę masy i ustabilizuje rzut, to sobie poradzi. To 18-letni 7-footer grający jako pick'n roll ballhandler, tacy ludzie nie rosną na drzewach i część swojego potencjału już pokazał, po prostu na ten moment próbuje robić zbyt wiele rzeczy na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Nie wiem czego ludzie od niego oczekiwali, ale chyba kompletnie go nie znali, skoro ktoś go uznał najpierw za steal, a teraz po dwóch miesiącach widzę, że niektórzy kładą na nim krzyżyk. Jak już, to Patrick Williams był nieoczekiwanie wtedy wciąż dostępny, i nawet się wahałem przez chwilę, ale pozostałem przy pierwotnym planie. Jeśli Poku złapie trochę masy i ustabilizuje rzut, to sobie poradzi. To 18-letni 7-footer grający jako pick'n roll ballhandler, tacy ludzie nie rosną na drzewach i część swojego potencjału już pokazał, po prostu na ten moment próbuje robić zbyt wiele rzeczy na parkiecie.

Ależ ja się zgadzam, że za wcześnie na ocenę Poku, z tego samego względu nie można było tak jednoznacznie ocenić tej wymiany zaraz po jej przeprowadzeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

Breaking News.

Zarzad Minnesoty odmawia potwierdzenia wymiany z Utah Jazz zniesmaczony darmowym wzmacnianiem rywali z GSW Dannym Greenem i Joe Inglesem.

DeAndre Ayton który miał dołączyć do zespołu z Minneapolis ponownie ładuje na Trading Blocku.

Potwierdzamy, nie mamy zamiarów płacić czyiś rachunków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.