Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, january napisał:

Ehh pamiętam zabójczą walkę na FA między Spurs i Bucks o LMA, którą finalnie wygrał ignazz, a teraz Aldridge jest u nas tak przerzucany brzydko...

 

Jak bedzie dobrze grał to trafi do contendera i powalczy O pierścień może ;) wiec wszystko od niego zależy teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Thunder dopłacili aż czteroma pickami do Aldridge? 

Ja rozumiem, go gość zaliczył obsuwę z TOP 20-30 na 50-60, ale wciąż lepsza opcja niż Randle+Rose... 

Bardzo dobrze wygląda ten deal dla Pacers. 

Trzema dla jasności. I to 2nd rounderami z czego ten na 2021 będzie very late, ten LAL to ciul wie, a tamten BOS/IND się Ronniemu należał za co innego. Drugi z tych picków BOS/IND jest w Portland.

Poza tym patrzysz na cenę, a nie patrzysz na Player Option w przyszłym roku. Wolę aby ktoś podjął 14M niż 24M. Mało tego. Jest mniejsze prawdopodobieństwo że Randle podejmie opcje za 14M ( jak Wiggins wachał się przy 15M do ostatniego głosu ), niż że LMA odpuści 24M.

Do tego Randle to będzie pierwsza opcja w Knicks stukająca punkty jak dzikus a u mnie bardzo solidny scorer z ławki.

No i znajdź mi klub u nas, kto ma większą głębię niż ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucasdzięki bo plan jest właśnie taki żeby powalczyć o PO w I trymestrze, może w II ale jak nie bedzie szczęścia, albo jakieś kontuzje straszne to wiadomo idę w Draft. Wiec pacers nie rezygnują z PO, jedynie lekkie przewietrzenie zrobili, zyskując łącznie pięć 2nd rounderów. 

Mysle ze Eld Wiedział co robi, bo ma świetnych obrońców ale kiepsko z punktami Rose i Randle z ławki swietnie to zbilansują. Świetny fit do OKC akurat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

A to nie Ty ostatnio tłumaczyłeś jak wielką wartość mają 2nd roundery? :P 

Oczywiście, że ja. Że to waluta w naszej grze. A ja jej po zeszłym roku zgromadziłem spore ilości.

1 minutę temu, Lucas napisał:

Hornets 

No muszę się zgodzić, choć moja głębia kosztuje 110M, a jego głębia kosztuje 155M...poza tym patrzyłem na swoją konfę. No i wciąż mam w pamięci kontuzje jakie mnie przeorały w zeszłym roku.

Teraz, ozzy110 napisał:

Pistons?

giphy.gif?cid=ecf05e47sh9wv3tf586pslpvm5

 

Zapełniony rooster nie oznacza głębi :P. Możemy po T1 porównać którzy zawodnicy zagrali więcej minut w RL NBA. Czy Ci z beGM Thunder, czy Ci z beGM Pistons?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Oczywiście, że ja. Że to waluta w naszej grze. A ja jej po zeszłym roku zgromadziłem spore ilości.

No muszę się zgodzić, choć moja głębia kosztuje 110M, a jego głębia kosztuje 155M...poza tym patrzyłem na swoją konfę. No i wciąż mam w pamięci kontuzje jakie mnie przeorały w zeszłym roku.

giphy.gif?cid=ecf05e47sh9wv3tf586pslpvm5

 

Zapełniony rooster nie oznacza głębi :P. Możemy po T1 porównać którzy zawodnicy zagrali więcej minut w RL NBA. Czy Ci z beGM Thunder, czy Ci z beGM Pistons?

No jasne

Ty rzucaj SGA ja Moranta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

No jasne

Ty rzucaj SGA ja Moranta ;)

Ish Smith - Derrick Rose - Norman Powell - Rui Hachimura - Julius Randle.

Wiesz co to? To mój 2nd unit. Pokaż teraz swój :) 

A za nimi jeszcze Bruce Brown, Anfrene Simons, Gary Clark, Juancho Hernangomez i Nico Mielli :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

 

No muszę się zgodzić, choć moja głębia kosztuje 110M, a jego głębia kosztuje 155M...poza tym patrzyłem na swoją konfę. No i wciąż mam w pamięci kontuzje jakie mnie przeorały w zeszłym roku.

O k****, grubo, teraz dopiero zauwżyłem.

Wydać 155 mln na drużynę, która nie łapie się póki co na 2 rundę. Nieźle. Nie brzmi to jak dobre zarządzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

O k****, grubo, teraz dopiero zauwżyłem.

Wydać 155 mln na drużynę, która nie łapie się póki co na 2 rundę. Nieźle. Nie brzmi to jak dobre zarządzanie.

Miałem poczekać aż westbrook wejdzie w prime ale wybralem tryb win now:) 

Ale może warto przemyślec fakt że mój skład jest warty 155 milionów przy sabonisie za 17 czy warrenie za 10 i może zacząć go oceniać zgodnie z wartością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Ish Smith - Derrick Rose - Norman Powell - Rui Hachimura - Julius Randle.

Wiesz co to? To mój 2nd unit. Pokaż teraz swój :) 

A za nimi jeszcze Bruce Brown, Anfrene Simons, Gary Clark, Juancho Hernangomez i Nico Mielli :).

Morant - Richardson - Avdija - Markkanen - Valanciunas

Dunn - Trent Jr. - Hood - Paschall - Wagner

Ntilikina - Mann - Mykhailiuk - Knox - Hayes

A jaki ty masz 3rd unit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

O k****, grubo, teraz dopiero zauwżyłem.

Wydać 155 mln na drużynę, która nie łapie się póki co na 2 rundę. Nieźle. Nie brzmi to jak dobre zarządzanie.

Ja myślałem najpierw, że gdzieś jest błąd w formule zliczającej. Poprawiłem - dalej to samo. To stwierdziłem, że napiszę od nowa i nic się nie zmieniło..

Raczej Ingrama od Jaśka nie zmieści.

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Dunn - Trent Jr. - Hood - Paschall - Wagner

Spoko obrońca - zacny gracz, sam go chciałem - szklanka po ciężkiej kontuzji - hę - who?

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

A jaki ty masz 3rd unit?

A za nimi jeszcze Bruce Brown, Anfrene Simons, Gary Clark, Juancho Hernangomez i Nico Mielli :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Ja myślałem najpierw, że gdzieś jest błąd w formule zliczającej. Poprawiłem - dalej to samo. To stwierdziłem, że napiszę od nowa i nic się nie zmieniło..

Raczej Ingrama od Jaśka nie zmieści.

Spoko obrońca - zacny gracz, sam go chciałem - szklanka po ciężkiej kontuzji - hę - who?

A za nimi jeszcze Bruce Brown, Anfrene Simons, Gary Clark, Juancho Hernangomez i Nico Mielli :).

no spoko - "co? podać ręcznik? już się robi" - "co ja tu robię" - "Donde esta la biblioteca, będzie to S5?" - tu nie mam pomysłu, ale coś tam pogra z ławki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.