Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Braveheart22 napisał:

A ja się zastanawiałem skąd u mnie Melo w dead money :)

No właśnie po tym jak Człowiek Morza miał w dupie kulturę Odganizacji i pogonił Melo z uśmiechem na twarzy, dla mnie jest skreślony po tym numerze, trzeba ponosić konsekwencje swoich czynow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

Atlanta to jedyny zespół który dał mu szansę, podobnie jak w realu Portland

Jest dobry podcast z jj redickiem, w ktorym Melo mowi ile to dla niego znaczyło

+ poszukam gdzieś PMów jaki szrot ludzie za niego proponowali :P

Tez prawda, w sumie Hawks i rl Blazers to podobny case, wiec jak Hawks złoża ofertę to powinni być faworytem o podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

Atlanta to jedyny zespół który dał mu szansę, podobnie jak w realu Portland

Jest dobry podcast z jj redickiem, w ktorym Melo mowi ile to dla niego znaczyło

+ poszukam gdzieś PMów jaki szrot ludzie za niego proponowali :P

A to jest akurat bardzo dobra argumentacja. Melo sam mówił, że potrzebował miłości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

W sensie opowiadasz ludziom bajki czemu to Kuzminskas jest warto 1st roundera i uważasz się w związku z tym za solidnego kontrahenta?

Czy chodzi o to, że szantażujesz ludzi, którzy uzgodnili nieoficjalnie deal po pijaku z Miroticiem i 1st, kiedy ich zalanych przekonałeś?

nie klam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Nie dziwota. 

Od dawna mówię, że ten Mitchell Robinson jest przereklamowany. 

Nie wiem czy jest jakisz koszykarski aspekt w ktorym Mitch jest lepszy od Roberta Williamsona.

A hype nieporownywalny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

image.png.9c31074036d9e32771260b6bc0f3615e.png

Dowód na niezmąconą wiarę GMa Atlanty w Pączusia, pomimo próby zdyskredytowania umiejętności zawodnika :D

Nie publikuję pseudonimu rozmówcy, ale powiem, że to TOPOWY GM, którego wszyscy kochacie i cenicie :D

Tak było, dobrze ze mi przypomniałeś :D 

czyli już ustaliliśmy :

Melo do Hawks 

Gasol do Soty

reszta FA do wzięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, człowiek...morza napisał:

sytuacja a propo melo i gasola jest zgola inna

 

Pisales ze chcesz veterana bo bedzie dym.

Poszczescilo Ci sie, bo sa idealni dla nyk PGasol i Carmelo na rynku. Podpisz ich za minimum i Minny to klepie na tak.

6 minut temu, eMeS napisał:

image.png.9c31074036d9e32771260b6bc0f3615e.png

Dowód na niezmąconą wiarę GMa Atlanty w Pączusia, pomimo próby zdyskredytowania umiejętności zawodnika :D

Nie publikuję pseudonimu rozmówcy, ale powiem, że to TOPOWY GM, którego wszyscy kochacie i cenicie :D

Szacuneczek za gre fair i wrzucanie screenow bez ujawniania innych osob, a nie np ostatnio ktos wrzucil cala rozmowe z Woodenem.

Atlanta wspina sie w rankingu kultur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Melo nie klepniemy

Czekaj, to ty Melo jest traktowany jako super lider? On nadal teraz w real ptb chyba narzekał ze ciezko mu bedzie z ławki.

Tak czy siak po tym co wrzucil Emese (zamazane z kim to, ale nie zdziwiloby mnie to jakby to byl CM).

to pewne ze jak Emes go chce to go bedzie miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Czekaj, to ty Melo jest traktowany jako super lider? On nadal teraz w real ptb chyba narzekał ze ciezko mu bedzie z ławki.

Tak czy siak po tym co wrzucil Emese (zamazane z kim to, ale nie zdziwiloby mnie to jakby to byl CM).

to pewne ze jak Emes go chce to go bedzie miec.

Nieważne jak jest traktowany, ważne jak został potraktowany przez GMa Knicks.

Czyli został oddany za taczkę gnoju do zespołu który go zestreczował.

Do tego naśmiewał się z Melo i cieszył się jak to znalazł jelenia, który dał mu picki za tego, cytuje „kasztana”.

Jedyny gracz który mógłby wziąć zniżkę by grać dla Knicks to jest Dotson, ale nie wiem czy można brać zniżki jak rynek wycenia cię maks na 2way kontrakt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, eMeS napisał:

Nie publikuję pseudonimu rozmówcy, ale powiem, że to TOPOWY GM, którego wszyscy kochacie i cenicie :D

Jak sprytnie te plusy zostawiłeś :DDD

Nie można zapomnieć o dobrych relacjach Jamala Murraya i Carmelo. Melo może mieć nawet wpływ na to jak wystrzelił Jamal jesienią :)

Cytat

 

It’s hard to pinpoint exactly what’s at the root of his electrifying play, but his newly-discovered taste in music might offer us some clues. Murray, who is just 23, has apparently arrived at the ’90s hip-hop portion of his musical education journey, thanks in part to Carmelo Anthony, who has introduced him to the many joys and wonders of old-school rap.

“Sometimes when I go back and if I’m getting a haircut, a lot of guys say, “[Car]melo [Anthony] likes to listen to a lot of the old music, most music,” he said. “And then, that kind of put me on where I’m like, ‘OK, let me go back and look at my collection, to all the music that I listen to.’”

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.