Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Eld napisał:

New York Knicks - Oklahoma City Thunder

NYK IN: 1st round pick better NYK/LAC 2023 ( if 15-30) lub NYK 2024 ( lottery protected )

NYK OUT: 2nd round pick CHA 2024, 2nd round pick NYK 2026, 2,1 mln cash

OKC OUT: 1st round pick better NYK/LAC 2023 ( if 15-30) lub NYK 2024 ( lottery protected )

OKC IN: 2nd round pick CHA 2024, 2nd round pick NYK 2026, 2,1 mln cash

 

@człowiek...morza

Eld,

Czy Ty oddałeś właśnie pierwszorundowy pick za 2 2nd roundery i cash? 

Ja bym Tobie dał za niego 3 2nd i tyle samo cash. :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Alonzo napisał:

Eld,

Czy Ty oddałeś właśnie pierwszorundowy pick za 2 2nd roundery i cash? 

Ja bym Tobie dał za niego 3 2nd i tyle samo cash. :) 

Ty się przyglądnij jak ten pick dokładnie wyglądał. Wypisałem ewentualności i była tylko jedna możliwa kombinacja w 2023 na to, aby ten pick wpadł do mnie.

Wypisałem to wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Eld napisał:

Ty się przyglądnij jak ten pick dokładnie wyglądał. Wypisałem ewentualności i była tylko jedna możliwa kombinacja w 2023 na to, aby ten pick wpadł do mnie.

Wypisałem to wczoraj.

W 2023 zapewne byś go nie dostał, jednak w 2024 jest duża szansa, że by wylądował u Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Eld napisał:

Ty się przyglądnij jak ten pick dokładnie wyglądał. Wypisałem ewentualności i była tylko jedna możliwa kombinacja w 2023 na to, aby ten pick wpadł do mnie.

Wypisałem to wczoraj.

Generalnie to był tylko ułamek picku. Sam bardzo chciałem go niemal w identyczny sposób wyjąć jako GM Knicks od @Sylvinho. niemal się pokłóciliśmy co jak widać na stałe zniszczyło relacje i zburzyło naszą możliwość dalszej współpracy.

Jak tylko przyszedłem do Warriors, znowu od razu pytałem o ten pick.

Czemu?

Bo to gówno które prawdopodobnie przepada ale ma, miało, jedną ciekawą właściwość. Dla nikogo w lidze nie ma prawie żadnej wartości poza samymi Knicks. Przez Stepien rule pozwalało trzymać Nowy Jork za jaja.

Knicks nie mając tego fragmentu picku nie mogli ruszyć żadnego ze swoich picków z lat 22-25, w tym bardzo wartościowego prawa swapu z Clippers.

A teraz @człowiek...morza relatywnie tanio wykupił się z więzienia i odblokował bardzo mocny asset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Eld napisał:

Ty się przyglądnij jak ten pick dokładnie wyglądał. Wypisałem ewentualności i była tylko jedna możliwa kombinacja w 2023 na to, aby ten pick wpadł do mnie.

Wypisałem to wczoraj.

Trafiłby do Ciebie w 2024, jak słusznie napisał Sylvinho. 

C_M nie tankuje.

C_M ma wtedy Davisa w swoim prime.

Na 99,9% pick ląduje wtedy u Ciebie. Niestety dla gry kolejna grabież C_M.

Wrzucajcie może Wasze planowane deale  z C_M na forum przed ich klepnięciem pod dyskusje (zapewne znajdzie się ktoś, kto da od niego więcej), bo jak tak dalej pójdzie, to on zaorze tą grę na całą dekadę. :P 

2 minuty temu, Wooden napisał:

 

Czemu?

Bo to gówno które prawdopodobnie przepada ale ma, miało, jedną ciekawą właściwość. Dla nikogo w lidze nie ma prawie żadnej wartości poza samymi Knicks. Przez Stepien rule pozwalało trzymać Nowy Jork za jaja.

 

ale jak dobrze rozumiem, to w 2024 jak Knicks by byli w playoffs, to ten pick leciałby do Thunder.

Natomiast z reszta trafiłeś w samo sedno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wooden napisał:

Generalnie to był tylko ułamek picku. Sam bardzo chciałem go niemal w identyczny sposób wyjąć jako GM Knicks od @Sylvinho. niemal się pokłóciliśmy co jak widać na stałe zniszczyło relacje i zburzyło naszą możliwość dalszej współpracy.

Jak tylko przyszedłem do Warriors, znowu od razu pytałem o ten pick.

Czemu?

Bo to gówno które prawdopodobnie przepada ale ma, miało, jedną ciekawą właściwość. Dla nikogo w lidze nie ma prawie żadnej wartości poza samymi Knicks. Przez Stepien rule pozwalało trzymać Nowy Jork za jaja.

Knicks nie mając tego fragmentu picku nie mogli ruszyć żadnego ze swoich picków z lat 22-25, w tym bardzo wartościowego prawa swapu z Clippers.

A teraz @człowiek...morza relatywnie tanio wykupił się z więzienia i odblokował bardzo mocny asset.

To tym bardziej jest to argument aby lepiej sprzedać pick. 

Sporo myślałem o wycenach 1rd za 2rd i mi nijak nie wyszło od 3 lat gry 2 za 1 

ale mieszać się w wymiany nie zamierzam. 

Kazdy jest kowalem swego losu tylko tu przyszedł fatalny timing bo GM bił się 24 ha temu w pierś ze złe podchodził do początków gry z wycena pickow i wykazał szczery żal ... po czym oddał pick w wymianie w sumie na chwile obecna ( lato) niepotrzebna 

stad zapewne reakcja ludzi z zestawieniem tego żalu a jednak oddania znowu 1rd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już CM odpowiednio znam. Nie dopuścił by do starty tego picku. 

A za jaja nigdy nikogo nie trzymałem. Jak ktoś lubi to jego brocha. Wolę wróbla w garści, niż gołębia ma dachu. 

Mooooże mieć coś około 20 a mieć pewne 2x 2nd round drużyn w których odpowiednio wtedy będą starzy RW, Butler i LBJ to jednak większa wartość jak dla mnie.

A generalnie śmieszne jest to pisanie po fakcie "łoooo ja to bym Ci więcej dał". Sam Sabonis wisiał miesiąc na trade blocku. Zapytanie z czyjejś strony było JEDNO z konkretną ofertą. JEDNO. A jak ja go komuś proponowałem to gadka była jedna-NIE bo mu trzeba będzie zapłacić za rok +20.

Więc o czym my gadamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Ja tam już CM odpowiednio znam. Nie dopuścił by do starty tego picku. 

A za jaja nigdy nikogo nie trzymałem. Jak ktoś lubi to jego brocha. Wolę wróbla w garści, niż gołębia ma dachu. 

Mooooże mieć coś około 20 a mieć pewne 2x 2nd round drużyn w których odpowiednio wtedy będą starzy RW, Butler i LBJ to jednak większa wartość jak dla mnie.

Ależ ja Cię rozumiem. IMO wartość tego picku dla każdego poza CMem była żadna, niższa niż dwie drugie rundy. Jeśli nie chciałeś wyciskać chamsko z Knicks assetów w przyszłości to to jest bardzo dobry deal dla mnie.

PS wyceniam Sabonisa najwyraźniej zupełnie inaczej niż reszta ligi bo dla mnie też za niego zgarnąłeś bardzo dobre value.

I za Browna.

A teraz sprawdź priv, mam kilka ofert...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wooden napisał:

Ależ ja Cię rozumiem. IMO wartość tego picku dla każdego poza CMem była żadna, niższa niż dwie drugie rundy. Jeśli nie chciałeś wyciskać chamsko z Knicks assetów w przyszłości to to jest bardzo dobry deal dla mnie.

PS wyceniam Sabonisa najwyraźniej zupełnie inaczej niż reszta ligi bo dla mnie też za niego zgarnąłeś bardzo dobre value.

I za Browna.

A teraz sprawdź priv, mam kilka ofert...

No i w końcu głos rozsądku. Szanuję.

Ozzy, Camby i January dostali ode mnie wiadomości z prośbą o dokładne rozpoznanie tego picku czy aby na pewno dobrze myślę. No i wyszło, że się nie myliłem a co za tym idzie ten pick dla innych to shit, więc jedynym naturalnym odbiorcą był tutaj @człowiek...morza. Żałuje tylko jednego przy negocjacjach, że w momencie klepania nie wiedziałem iż limit na przekazywanie gotówki w tym roku to 5,6M a nie 5M. Mam już od kogoś innego 2,967, CM dołożył 2,1. Gdybym wiedział, wyciągnął bym od niego 550k więcej. No nic. Liczę, że może w ramach dobrych relacji jakie nam się ostatnio udało zbudować czy to dogadując trade w Jazz, czy teraz może wpadnie na pomysł aby jednak podrzucić do OKC te 550k.

Co do Sabonisa. Był kiedyś taki temat na głównej, jeszcze przed powstaniem beGM, January go chyba założył gdzie już się zaczęliśmy bawić w wybory draftowe. Miałem wtedy Memphis i jakiś tam pick z drugiej dziesiątki. Już wtedy chciałem OG wyciągnąć w tamtej zabawie. No i @fluber potrafił pociągnąć za spust. Za Browna to też była taka fura ofert, że ho ho. też gadka że mu trzeba będzie zapłacić +20. Konkretne oferty wpłynęły dwie.

Ja z value które dostałem jestem bardzo zadowolony. Szczególnie z picku Wizzards, bo Durant nie zagra przez cały rok a sam Harden to może i dociągnie Wizz do PO, ale nie daj Boże ( czego nie życzę ) jak mu się coś przyplącze. Wtedy na takim Wschodzie który jest taką rzeźnią, gdzie 12 teamów będzie się tłukło o playoffs może się on okazać lottery. Na Zachodzie z pickiem Houston nie liczę na loterię. Za słabi tutaj jesteśmy więc Houston wjedzie pewnie z HCA jak Porzi wypali. Ale na szczęście picki nieloteryjne przydziela się po bilansie i nie widzę tutaj opcji na pick z końcówki a raczej coś 20-25.

Do tego wszystkiego wpadły suma summarum trzy drugie rundy i dwóch graczy wybranych u nas z #45 i #56 pickiem.

14 minut temu, Wooden napisał:

 

A teraz sprawdź priv, mam kilka ofert...

Nic nie mam na priv. Na pewno do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

CM dołożył 2,1. Gdybym wiedział, wyciągnął bym od niego 550k więcej. No nic. Liczę, że może w ramach dobrych relacji jakie nam się ostatnio udało zbudować czy to dogadując trade w Jazz, czy teraz może wpadnie na pomysł aby jednak podrzucić do OKC te 550k.

A co Ty myślisz, że mi $$$ na drzewach rosną? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

A co Ty myślisz, że mi $$$ na drzewach rosną? :D

Myślę, że masz +40M zysku, więc 1/80 tego to tyle co nic dla Ciebie.

Relacje > kasa. Ot taka zasadę mam.

Ale, że klepnąłem to wcześniej zanim się dowiedziałem, to sam wiesz że nie kombinowałem, nie odwoływałem, nie mędziłem. Po prostu zachowałem się fair. Moja niewiedza, mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Prognozy są takie, że Roberson to trochę wrak już, zwłaszcza w nadchodzacym sezonie. W końcu jakiś deal, gdzie fluber nie kradnie^

Glownie zalezalo mi na zrzuceniu ponad 4 milionow w tym dealu. Roberson to zagadka ale to ziomek westbrooka i przed kontuzja najlepszy obwodowy obronca w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.