Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Melo trochę ich wzmocni bo to upgrade nad Jamalem, ale lepiej się go sprzedać nie dało. Dostałeś dwa odległe picki, które pewnie będą wysokie i będziesz w takiej sytuacji jak teraz Celtics.

 

Co innego gdyby Clippers oddali pick z tego i przyszłego roku, ale tak to słabo to wygląda.

clippers nie mogli oddawać teraz picków, bo są poblokowani. poszły te, które były najbliżej możliwe.

 

Oczywiście patrzyłem na kalendarz, kiedy na moje oko Clippers się skończą, więc przedmiotowe picki nie są przypadkiem :grin:

 

 

mówcie mi Danny Ainge. Mam  jeszcze wszystkie swoje picki, pick z pistons z 2020(liczę na czołówkę patrząc na skład).

 

Także za rok liczę na Doncicia/Portera :smile: a w 2020-2023 to już mam nadzieje, że moi młodzi wskoczą na play-offowy poziom, a picki w razie czego będą służyć sprowadzeniu all-starów 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA-Howard to przecież para, która całkiem nieźle do siebie pasuje. Gdyby obaj spotkali się parę lat wcześniej to by był rozpierdol. LMA nie jest wybitnym rimprotectorem i tą sprawę załatwia Howard, w ataku LMA robi spacing Howardowi to grania post-up, tylko że Howard już nie jest tym samym graczem, ale i tak spoko duet.

Warto jeszcze zauważyć, ze ignazz dostał na ławkę MKG, który będzie bardzo przydatny w ewentualnej serii z Dubs. Dragic-Green-Kawhi-MKG-LMA to naprawdę niezła odpowiedź na Dubs.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mówiąc o dublowaniu miałem przecież na myśli Rudego i Dżordana. Obecność DAJ wypycha Blake'a w stronę obwodu. Ciekawe rozwiązanie w lidze, gdzie na "4" startował Duncan grając ze Spitterem, albo Pau przy Howardzie. Dzisiaj Blake grający wysoko to już mała przewaga, jeśli w ogóle.  Akurat po takim trejdzie widziałbym większe szanse z GSW z Klayem. Cousins będąc alfą i omegą ataku SAC skończył sezon na 37% zza łuku przy 6 próbach, mając wokół samych scrubów. Przy okazji generując ponad 1/4 asyst i zbierając 12 piłek. Pretty scarry if you ask me. 

 

 A co do samego Melo to wiem, że fajnie się go ogląda na Olimpiadzie vs Nigeria albo Australia. Czyli przeciw ekipom, które mają większą różnicę talentu vs USA niż Nets do Golden State. Ja naprawdę zawsze się cieszę, że chociaż tyle mu w karierze wyszło. Bo obecnie nawet w NYK (!) ma on/off -2 ponad :grin:

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się trade bardzo podoba. Melo w Clippers ma sens a NYK przebudowa pełną parą i te picki mogą być jak te Brooklyn.

Teraz tylko Clippers maxy Redickowi, Paulowi i Griffinowi. A najwazniesze to jak zrobić jakąkolwiek ławkę.

No 5 graczy na maxie to chyba nigdzie jeszcze nie było. :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i żeby nie było, że tylko hejtuję to powiem, że sama inicjatywa i fantazja jest fajna. Popieram zdecydowany ruch i odwagę LAFa, choć same rozwiązania personalne mnie nie przekonują. Ale brawo za determinację i jakąś wizję :)

 

A co do tego Blake'a i CP3 to i tak nie mieliby przecież gdzie iść w naszej rzeczywistości, bo Ignazz sobie przygruchał Wade'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny błąd LAF to brak protekcji na pickach (chociaż TOP3), poza tym to dobry ruch, który niemal gwarantuje pozostanie CP3 i Griffina.

Z protekcją to inna bajka, ale protekcja musiałaby być chociaż TOP10, bo oddanie dwóch picków z TOP10 za Melo to nie jest spełnienie marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę ze mam nowych 4 graczy w rotacji bardzo dobrych na gsw.

 

Dragic mkg bellinelli i Howard który liczę ze się odbuduje.

 

Oddałem graczy którzy z gsw mieli zawsze problemy.

Parkera po odejściu Barnesa nie mualem na kim ukryć.

Manu i tak już nic nie wnosił

Mills także

I Gasol który nie zbierał nic a w dodatku jego jumperkowa wersja pokrywała się z lma

Dedmon był nieprzydatny

 

W obliczu cousinsa w gsw chciałem mieć mięsko pod kosz

 

Potrzebuje jakiegoś zapasowego rozgrywajka i tyle.

 

Jakby spurs w realu zrobili takie ruchy to bym się cieszył.

A tu w grze jeszcze bardziej się dopasowałem.

Tylko muszę nauczyć howarda samemu prowokować a nie dawać się mentalnie rozpraszać.

 

Ostry nacisk dragica w ataku na kurę to jedno a ostre łokcie i prowokowanie dmc to drugi mini plan.

 

Leonard ma 2 dobrych zmienników jeden na sety obronne a drugi na te atakowane gdy Green idzie na ławkę.

 

A mam pytanie aby kwitować fa muszę mieć jyz cap space czy mam czas na jego podczyszxzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade już zmienił drużynę, chyba, że chodziło o Dragica :smile:

 

Zmienił, ale co z tego, jak w jego miejsce Spurs przygarnęli blisko 50/2 w osobie Howarda i MKG, który tam chyba 12-13 ma wpisane. Raptem 3 mln mniej niż Gasol bodajże. A zobacz ile RL Spurs muszą składu wyczyścić pod CP3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zobaczyć statystyki Jamala w PO zwłaszcza w końcówkach spotkań plus Melo jest lepszym obrońcą.

 

Nie wiem jako można pisać ,że Jamal over Melo. Przecież Melo to upgrade składu na tu i teraz.

 

Zresztą to ,że Jamal poszedł oznacza ,że moja cierpliwość do tego gracza się wyczerpała.

Nigdzie nie napisałem, że Jamal jest lepszy od Melo bo to jest łapu-capu. Z resztą wcześniej pisałem, że się wzmocniles bo Melo jest lepszy od Jamala o tyle, że strata Riversa nie robi tu różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.