Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oczywiście też nie, a za Tyusa trzymałem kciuki jeszcze jak grał w Duke i mam nadzieję, że nadchodzący sezon to będzie mini przełom.

 

Ciekawy jestem jaką Ignazz ma koncepcję gry Howard - LMA. Ewentualnie na trade tego drugiego.

LMA-Howard to przecież para, która całkiem nieźle do siebie pasuje. Gdyby obaj spotkali się parę lat wcześniej to by był rozpierdol. LMA nie jest wybitnym rimprotectorem i tą sprawę załatwia Howard, w ataku LMA robi spacing Howardowi to grania post-up, tylko że Howard już nie jest tym samym graczem, ale i tak spoko duet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrząsłem trochę co ? ;D

 

Dzięki człowiek morza za trade :smile:

 

nie dałeś protekcji na picki, ogólnie jest duża szansa, że za trzy lata Clippers będą w dupie tak ciemnej, że to co przeżywają Nets w real NBA to jest pikuś

 

fleece Celtics na Netach v 2.0 

 

edit: niech ktoś to zawetuje z uwagi na basketball reasons, bo jeśli ta zabawa przetrwa kilka lat to nikt nie będzie chciał Clippersów brać jak się LAFowi znudzi

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro CP3 był w Jazz to Hayward może zawitać do Clippers ;)

 

Chodzi tylko o rozmowę z zawodnikiem ;)

 

Czujesz już oddech na plecach ?

 

Masz chyba 6 graczy i siedzisz już w luxury, co obcina Ci MLE  o połowę. W dodatku jeden z nich potrafi tylko skakać, drugi łamie się regularnie i dubluje z tym pierwszym, a trzeciemu drużynę w hometown ukradł 20 letni Łotysz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba 6 graczy i siedzisz już w luxury, co obcina Ci MLE  o połowę. W dodatku jeden z nich potrafi tylko skakać, drugi łamie się regularnie i dubluje z tym pierwszym, a trzeciemu drużynę w hometown ukradł 20 letni Łotysz :grin:

Ja tam nie uważam, żeby Melo się dublował z Griffinem. Rola Melo będzie pewnie wyglądała na wzór tego, co grął w reprezentacji, zdecydowanie mniej iso, a więcej rzucania z otwartych pozycji. A strzelcem jest dalej jednym z lepszych w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie uważam, żeby Melo się dublował z Griffinem. Rola Melo będzie pewnie wyglądała na wzór tego, co grął w reprezentacji, zdecydowanie mniej iso, a więcej rzucania z otwartych pozycji. A strzelcem jest dalej jednym z lepszych w lidze.

Melo trochę ich wzmocni bo to upgrade nad Jamalem, ale lepiej się go sprzedać nie dało. Dostałeś dwa picki, które pewnie będą wysokie bo są dopiero za kilka lat i będziesz w takiej sytuacji jak teraz Celtics.

 

Co innego gdyby Clippers oddali pick z tego i przyszłego roku, ale tak to słabo to wygląda.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2022 roku Melo będzie miał 38 lat, Griffin 33  chris paul 37, a Knicks dwa top5 picki przez dwa lata z rzędu

 

<facepalm>

jakaś cena musi być!

 

za crawforda i riversa w życiu nic lepszego nie zdobędzie. musiałbyś dopłacać, żeby ich spuścić. Melo w clippers powinien być bardziej efektywny.

 

Laf tym ruchem też moim zdaniem zatrzymuje u siebie cp3 i griffina.

 

czy mogą podjąć walkę z GSW? 

cóż, będzie ciężko, ale gsw moim zdaniem są gorszą drużyną z Cousinsem niż Thompsonem i to znacznie(uwagi napiszę przy okazji serii, bo nie teraz na to czas). Wystarczy kontuzja Currego/Duranta i w takim wypadku Clippers stają się dla mnie faworytami.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś cena musi być!

 

za crawforda i riversa w życiu nic lepszego nie zdobędzie. Melo w clippers powinien być bardziej efektywny.

 

Laf tym ruchem też moim zdaniem zatrzymuje u siebie cp3 i griffina.

 

czy mogą podjąć walkę z GSW?

cóż, będzie ciężko, ale gsw moim zdaniem są gorszą drużyną z Cousinsem niż Thompsonem i to znacznie(uwagi napiszę przy okazji serii, bo nie teraz na to czas). Wystarczy kontuzja CurregoDuranta i w takim wypadku Clippers stają się dla mnie faworytami.

Kiedy oststni raz cp3 i griffin byli zdrowi w po. Robi sie ciekawie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś cena musi być!

 

za crawforda i riversa w życiu nic lepszego nie zdobędzie. Melo w clippers powinien być bardziej efektywny.

 

Laf tym ruchem też moim zdaniem zatrzymuje u siebie cp3 i griffina.

 

czy mogą podjąć walkę z GSW?

cóż, będzie ciężko, ale gsw moim zdaniem są gorszą drużyną z Cousinsem niż Thompsonem i to znacznie(uwagi napiszę przy okazji serii, bo nie teraz na to czas). Wystarczy kontuzja CurregoDuranta i w takim wypadku Clippers stają się dla mnie faworytami.

Dalej mamy na zachodzie Spurs, którzy są imo mocniejsi od Clippers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś cena musi być!

 

za crawforda i riversa w życiu nic lepszego nie zdobędzie. Melo w clippers powinien być bardziej efektywny.

 

Laf tym ruchem też moim zdaniem zatrzymuje u siebie cp3 i griffina.

 

czy mogą podjąć walkę z GSW? 

cóż, będzie ciężko, ale gsw moim zdaniem są gorszą drużyną z Cousinsem niż Thompsonem i to znacznie(uwagi napiszę przy okazji serii, bo nie teraz na to czas). Wystarczy kontuzja CurregoDuranta i w takim wypadku Clippers stają się dla mnie faworytami.

 

o wiele za wysoka cena, adekwatnie by było jeden lottery albo top10 protected pick, a nie pick nie chroniony i jeszcze swap

 

koszmarnie jednostronny deal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.