Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy obaj grali w Suns to Markieff uchodził za tego lepszego.

 

Teraz Marcus ma świetną prasę grając u Stevensa, ale tak po prawdzie to koszykarsko oni są na tym samym levelu.

 

Co ciekawe jak pisałem latem, że Morris nie jest wart 10mln, to człowiek morza mocno popierał moje zdanie. A teraz oddał perspektywicznego RFA i dorzucił dwa first picki.

 

To jest tak fatalny deal, że tylko jakiś niesamowity PO impact Morrisa w Cs dający Knicks mistrzostwo może to zmienić. A jest to szalenie wątpliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy Boston Thunder

 

Ciekawy ruch.

Chyba ktoś kocha graczy Oklahomy

Dwojako to można ocenić.

 

Z jednej strony wymiany 2:1 wzmacniają zespoły w inny sposób.

 

Przy kontuzjach te 25.000.009 lepiej mieć w dwóch graczach.

 

Przy dobrej rotacji lepiej zacieśniać

 

Czy różnica Nurkuc vs Adams jest warta tego?

Plus pierwsza runda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy Boston Thunder

 

Ciekawy ruch.

Chyba ktoś kocha graczy Oklahomy

 

Szukałem broder all-stara wysokiego który jest jeszcze lepszym rim protectorem, lepszym zbierającym, lepiej stawia pick'n'rolle i generalnie w każdym aspekcie jest lepszy niż Nurkić i kogoś takiego pozyskałem :smile:

 

Zapewniłem sobie odpowiedź na guardów rywali w postaci ściągnięcia Beverleya, zapewniam też sobie lepsze wsparcie pod koszem kosztem 32 letniego Lou ( mocno przepłaconego jak wszyscy miło stwierdzili ).

 

Nie wspomnę już o tym, że odzyskałem swój pick 2021, zdjąłem swap 2020 ( choć Kucio i tak by pewnie z tego nie skorzystał ) i wyłudziłem 2020 2r OKC, gdzie za rok to on będzie głęboko na dole więc powinien być early.

 

Udane okienko dla Bostonu. 

 

Z ławki nadal Bojan Bogdanović, Patrick Beverley, Larry Nance Jr, Dante Cunnigham, Darius Miller.

 

A to jeszcze nie koniec...

 

+ łącznie zejście z salary o 13,5M co w podatku odbiło by się 27 banieczkach i bankructwie :D.

Widzę w lidze aktualnie 2, góra trzech lepszych centrów. Ale minimalnie i każdy z nich ma swoje minusy. Embiid puchnie w drugich połowach, Gobert defensywna bestia ale musi być w ofensywie karmiony, ulany artysta ofensywy Jokić, który w D zasysa ale akurat to po drugiej stronie mapy więc się aż tak bardzo nie martwię. Nurkić mógł by być trochę słabą odpowiedzią na Embiida i Goberta. Adams nie bez powodu jest uważany za najtwardszego zawodnika w lidze :).

 

Poza tym właśnie urosła mi najlepsza obrona na wschodzie. RW w slumpie rzutowym ale 1 w DRTG, buldog Smart, rewelacyjny top5 w tym sezonie PG13 i Adams. Ogarnę do końca w rotacji PF i będzie cacy.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wymiana to rozbój w biały dzień. Może nie aż tak, ale jest dobra dla Bostonu. Z puntku widzenia OKC zupełnie niezrozumiała i niespójna. Pierw Kucio pisze, że młodych nie odda i że nie chce dłuższych niż jego kontraktów, po czym oddaje pick i pozbywa się prawa do swapu przyjmując Williamsa z tą umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wymiana to rozbój w biały dzień. Może nie aż tak, ale jest dobra dla Bostonu. Z puntku widzenia OKC zupełnie niezrozumiała i niespójna. Pierw Kucio pisze, że młodych nie odda i że nie chce dłuższych niż jego kontraktów, po czym oddaje pick i pozbywa się prawa do swapu przyjmując Williamsa z tą umową.

 

Muszę stanąć w obronie Kucia. Wykorzystałem zbierane punkty w OKC i kartę stałego Klienta. Zachował się bardzo fair. Solidna marka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic nie zasysa w D. Polecam przełączyć NBA na 2019 rok, bo chyba zatrzymałeś się na 2016

 

I ten ulany artysta robi tez takie rzeczy https://youtu.be/RckFFJ2zzL0

 

No tak. Łatwiej przeskoczyć niż obejść. Ładnie się od niego odbił :smile:. On gra głową i żeby nie było, sam jestem jego fanem. Może nie jakimś psycho, ale mocno mu kibicuję. 

 

I słowo "zasysa" chyba rzeczywiście niewspółmierne tutaj było. Napisze inaczej: ma pole do poprawy pewnych elementów.

 

Lepiej?

 

Mam nadzieję że tak, zanim się znów LBS i Julek zlecą i będzie jak w łapu-capu na stronie 149 - 4 post od góry.

 

http://www.e-nba.pl/topic/835-%C5%82apu-capu/page-149

 

  ;)

Thunder chociaż zeszli tą wymianą z luxury tax?

 

To chyba jest atak na PO Kucio.

 

Thunder poprzednią wymianą z Bobanem zeszli już poniżej luxury.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Jokic na pewno ma co poprawiać w D i to sformułowanie oddające rzeczywistość. No ale robi stałe postępy, wiec powinno być tylko lepiej.

 

Po prostu zasysanie w D było mocnym przegięciem o gościu będącym dodatnim w obronie, gdzie nie tylko ADV (tam zawsze był dobry) go bronią, ale nawet pusty boxcore i eye test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Nurkić nie jest gorszy od Adamsa w tym sezonie, więc może nie wygląda to tak źle. Ale najpierw rozmienienie superstara, a potem oddanie picków za Lou? Gdy Adams ma hype dzięki łatwemu terminarzowi OKC i świetnemu początkowi sezonu? No i Nurkic pewnie przestanie grać, jak zwykle, mega chimeryczny grajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tutaj trzeba być cierpliwym, a okazja się trafi. :D Adams robi się przeceniany, żaden borderline allstar, to inna sprawa. 

 

Wiem [z tymi pickami], tylko po co? Wróci Paul to i tak nie dostaniesz się do playoffów. Jak się dostaniesz, to faktycznie zmienię zdanie. Ale owszem, przesadziłem na początku, to nie jest tak zła wymiana dla Ciebie, tylko musisz na airballu jechać z nurkiciową propagandą.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tutaj trzeba być cierpliwym, a okazja się trafi. :grin:

 

Fun fact:

 

Kucio miał zapytanie o Adamsa jakoś od 20 listopada, na które odpisał przed gwiazdką :smile:

 

e// Za co mu oczywiście w tym momencie dziękuję razem z Kevinem Durantem i Sergem Ibaką. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry deal dla Bostonu, choc oczywiacie to ze to byla najlepsza oferta za Adamsa wiele mowi o jego realnej wartosci ;)

 

Taki sobie deal dla OKC, gdyby wzieli Smarta zamiast Lou to bylby swietny ruch, a tak zostaja z niedoplaconym Nurkiciem (duzy plus) i z przeplaconym mocno Lou. Wiec w zasadzie wychodza na zero.

 

Picki niby slabe, ale wziawszy pod uwage zdrowie Russella, finanse Bostonu i rzez na Wschodzie, to ten pick 21 wcale taki slaby byc nie musi.

 

No nic, pozyjemy zobaczyny, na ten moment z mojej perspektywy oba zespoly oddaly graczy w szczytowym punkcie ich trade value, przyklasnalbym OKC gdyby niebto ze kontrakt Lou jest paskudny, wiec imo Eld zrobil swoj najlepszy deal od kiedy dolaczyl do beGM

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem wiele razy kuciowi aby nie oddawał Adamsa, ale ten mecz 5x5 Nurka chyba zrobił swoje, no i goebelsowa propaganda również ;)

 

Nurek jest fajny zwłaszcza na takiej umowie, ale jak się będzie obsrywał w PO to wszystko psu w dupe

 

za to Cs wyrastają na realnego rywala dla big3 wschodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.