Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

mi pisał to samo :grin:

 

ale kto? :)

 

myślę, że Eld zaciągnie już hamulec mając taki core, Ainge nie robił wymian i się w tym wszystkim zakapuckał, u nas jest trochę inaczej i trzeba jednak przymykać oko na pewne ruchy i nie brać wszystkiego w odniesieniu do prawdziwej ligi

Swoją drogą to czy LBS już dostal ofertę "Mirotić za Granta?"  ;]

 

wszyscy wiedzo chyba, że Grancik jest nie-ty-ka-lny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopatologicznie.

 

Zatem mój tok myślenia sugeruje, że powinieneś zostać z conajmniej większością zawodników przedłużonych/ściągniętych z FA.

 

 

Łopatologicznie.

 

Przed startem RS rozmieniłem Gasola na drobne w trosce o finanse. W wyniku tamtego transferu nadal w składzie mam Bogdanovica i Nance'a. Czyli jak widzisz, nie tylko Smarta i PG jak sugerujesz szerszej publice. Zapomniałeś oczywiście o Miroticu. Zapomniałeś również o tym, że miałem po V turze trzech wykreślonych ( Tayler, Zeller, Muhhamad ) i brak reakcji z mojej strony sprawił by, że nadal był bym w okolicy ~140M z 11 aktywnymi graczami. Teraz mam 13 aktywnych za 130M i zero skreślonych.

 

Stara sztuczka - przytaczasz to co dla Ciebie wygodne, uwypuklając to. Natomiast świadomie pomijasz fakt, że zaczynałem z rotacją 11 osobową ( 3 wykreślony ) i z tej rotacji pozostało 7 graczy. PG, RW, Smart, Miro, Bogdanovic, Nance, Dante. Jak bym nie liczył 11 do 7 to ni ciula nie wychodzi mi 3/4.

 

Moje argumenty przeciwko Twoim wymysłom.

 

1:0.

 

Nie tym razem CM :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:0.

 

Nie tym razem CM :smile:.

 

Dalej nie rozumiesz istoty problemu.

 

I jak pośrednio Qcin wskazał, nie pierwszy raz podnoszę larum. 

Edit: Wykreśleni to dalej ściągnięci gracze. Twój bol, że ściągnałeś takich kasztanów. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś taki wesoły chłopak. Romantyczny zadowolony. Kochał szczerze cp3.

 

Był tez pewien hardy gość co komornikom się nie kłaniał a tax line to myślał ze to linia na betonie przy postoju taksówek

Na szczęście się opamiętałem.

 

Boston ma 117.000.000 za rok za 7 gości. / Bogdana wliczam/

20M/8

 

Za dwa lata tez 117.000.000 za 4 gości.

 

Romantyczne.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że rok temu Minnesota zagrała w playoffs pomimo posiadania chwilowego lidera w Townsie. Przed przyjściem Butlera nic tej ekipie poza % nie dawał i jeśli w tym sezonie po jego odejściu Sota ma znów ugrać 35 w porywach do 40 gier to raczej nic w perspektywie liderowania Townsa się nie zmieni - not. 

 

 

To, że dla mnie KAT jest nadal trochę niewyraźny. Taki Jokić w rozwoju go zjada i wysrywa o Embiidzie nie mówiąc. A miał być takim dominatorem. Może to efekt zbyt dużych oczekiwań i hajpu jaki był na niego + że nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału co nie jest tylko moim zdaniem.

KAT ma 23 lata i ma jeszcze czas na stanie się tym kim byśmy go chcieli widzieć. Pytanie czy Minnesota, to odpowiednia organizacja dla niego? Zachód jest silny i KAT potrzebuje odpowiedniego wsparcia, jasne że Butler był niesamowity w tamtym sezonie i jego wpływ na wynik Walves jest nie do przecenienia. 

 

Odnośnie porównania do Joka Eld, warto porównać również skład Denver i Minnesoty z reala. 

 

Oczekiwania po jego pierwszym sezonie były cholernie wysokie, gdyż sam KAT bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę. Wg moich skromnych na razie obserwacji KAT robi postępy - wolniejsze niż wielu z nas oczekiwało, ale jednak. 

 

Jak juz widać zapewne po moim pomyśle na drużynę - jestem cierpliwy. W tym sezonie majstra jeszcze nie planuję atakować ;)chyba że samo tak wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to czy LBS już dostal ofertę "Mirotić za Granta?"  ;]

 

Tego akurat nie przewiduję na żadnym etapie swojego planu :).

 

Dalej nie rozumiesz istoty problemu.

 

I jak Qcin wskazał, nie pierwszy raz podnoszę larum. 

 

Zastanawiam się czy Ty sam to rozumiesz? :D Naprawdę. Opisuję Ci krok po kroku przed jakimi wyzwaniami zostałem postawiony, czyli:

 

  • zatrzymanie PG13 - ściągnąłem RW aby go utrzymać
  • 9 graczy w cap hold którzy odeszli na FA
  • grożące bankructwo - oddałem Gasola
  • wykreślonych trzech graczy ze składu - wymiana Morrisa 

A Ty mi zarzucasz, że podpisuję graczy po to aby ich dalej wymienić. LoL. A ze Scotem to co niby zrobiłeś? W Kinder niespodziance znalazłeś?

 

A może miałem siedzieć i nic nie robić i czekać jak zadziała regulamin i kogo mi przypisze Rada? :D

Był kiedyś taki wesoły chłopak. Romantyczny zadowolony. Kochał szczerze cp3.

 

Był tez pewien hardy gość co komornikom się nie kłaniał a tax line to myślał ze to linia na betonie przy postoju taksówek

Na szczęście się opamiętałem.

 

Boston ma 117.000.000 za rok za 7 gości. / Bogdana wliczam/

20M/8

 

Za dwa lata tez 117.000.000 za 4 gości.

 

Romantyczne.

 

Dał nam przykład Ignaz jak z salary walczyć mamy ;)

 

Poradzę sobie. Teraz dałem rady to i za rok i za dwa dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie porównania do Joka Eld, warto porównać również skład Denver i Minnesoty z reala. 

W czym dużo lepszy na papierze jest skład Denver? Jokić po prostu czyni gości obok lepszych (tylko Lyles nie potrafi tego wykorzystać) i prowadzi na Zachodzie mając najwięcej kontuzji w całej lidze :grin:

 

Skład Soty nie jest taki zły przecież i zrzucanie winny tylko na support wokół KATa (to samo dotyczy Davisa) przy porównaniu z Jokiciem jest słabe. 

 

Nawet zakładając, że Jokić miałby trochę lepszy support to robi +9 i +9.5 wygranych więcej od KATa i Davisa :) 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim przedostatnim poście pomieszałeś istotne i nieistotne kategorie z punktu widzenia mojego wywodu.

 

Tymczasem eot, bo ta dyskusja nie wymaga kolejnych postów.

 

Cieszę się że eot, bo też się zgadzam iż nie wymaga kolejnych postów.

 

Wyjaśniłem krok po kroku, chronologicznie, co się działo w Bostonie. To powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że eot, bo też się zgadzam iż nie wymaga kolejnych postów.

 

Wyjaśniłem krok po kroku, chronologicznie, co się działo w Bostonie. To powinno wystarczyć.

Trochę niepostrzeżenie Celtics z najmocniejszej ławki w lidze w obliczu kontuzji Mirotića ( na razie cały 2 trymestr kontuzjowany) grają z ławki kwintetem Beverley-Nader-Brooks-Cunningham-Nance. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niepostrzeżenie Celtics z najmocniejszej ławki w lidze w obliczu kontuzji Mirotića ( na razie cały 2 trymestr kontuzjowany) grają z ławki kwintetem Beverley-Nader-Brooks-Cunningham-Nance. 

 

Rozumiem że świadomie pomijasz Millera czy Bogdanovića czyli bardzo dobrych graczy rzucających za 3 pt? :D

 

I dziekuję za uznanie "najmocniejsza ławka w lidze". Przy głosowaniach slump RW>najmocniejsza ławka więc wiesz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że świadomie pomijasz Millera czy Bogdanovića czyli bardzo dobrych graczy rzucających za 3 pt? :grin:

 

I dziekuję za uznanie "najmocniejsza ławka w lidze". Przy głosowaniach slump RW>najmocniejsza ławka więc wiesz :smile:.

Uznałem, że w miejsce Mirotića do piątki wchodzi Bogdanović, a w miejsce Bogdanovića na ławkę wchodzi Twój trzeci SF wpisany do rotacji, czyli Brooks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym dużo lepszy na papierze jest skład Denver? Jokić po prostu czyni gości obok lepszych (tylko Lyles nie potrafi tego wykorzystać) i prowadzi na Zachodzie mając najwięcej kontuzji w całej lidze :grin:

 

Skład Soty nie jest taki zły przecież i zrzucanie winny tylko na support wokół KATa (to samo dotyczy Davisa) przy porównaniu z Jokiciem jest słabe. 

 

Nawet zakładając, że Jokić miałby trochę lepszy support to robi +9 i +9.5 wygranych więcej od KATa i Davisa :smile:

Rok temu jak zakładałem temat top 100 pamiętam dyskusje Jok czy KAT ;) Wtedy nie robiło mi to różnicy, teraz widzę, że sytuacja ulegnie zmianie.

Po pierwsze zbyt mało oglądam Nuggets, żeby w taka dyskusję teraz wchodzić, a Walves dopiero zaczynam ogarniać.

Druga kwestia - to atmosfera związana z Butlerem i roszadami jakie wywołał trade oraz niezdrowa atmosfera od początku sezonu.

Trzecia to - Wiggins, który jest niby tym głównym wsparciem KATa.

Następna to ekipa z Bulls Thibsa i sam Thibs. 

Jok ma jednak zupełnie inne warunki w Denver i to to twardy matherf^#$^r.

 

Najpierw to tam w Minnesocie trzeba by zacząć wreszcie jakąś sensowną drużynę budować - Covington i Saric dają nadzieję, ale  jak dla mnie to dopiero początek pewnego procesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.