Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka osób pisało o moim tradzie po Rondo.

Krótko, bo z telefonu, się ustosunkuję.

Rondo daje mi:

- doświadczenie

- talent przywodczy by w trudnych chwilach postawić do pionu młodzież

- rezerwowe rozegranie, bo z tym mogłem mieć problem

- lepsze granie w PO niż w regularze

 

Z żalem żegnam Beverleya i może wyjdzie, że macie rację, ale chciałem Rondo, może chwilowe zauroczenie, może zniecierpliwienie Bevem.

Rondo jest większym artystą niż rzemieślnik Beverley i sprawdzony PO performer u boku gwiazd. Ma jaja, ma obronę a 3ka też jest, chociaż może Beva lepsza, ale w tym roku słaba a z obroną wg mnie też coś jest nie tak.

 

Będzie grał głównie za Simmonsa, ale będzie też jeden Line UP gdzie grają razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January od samego początku. Chyba raz z małą pomocą MJa. Jak wyedytuje to będzie wyedytowane. Zima jest, nie pali się :tongue:

 

Chcialem go czyms zajac, zeby nie kradl mi zawodnikow :grin:

 

Porzadek musi byc!

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trafił w końcu Scott do Cavs...

 

Dziwna wymiana ze strony Lucasa na początek. O'neal ma słaby sezon. Ani nie poprawi wyników ani nie pogorszy. Za to będzie siedział w salary. 


no i do tego dwa nienajgorsze picki 2-rundowe.

 

slabo

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chriss też nie gra dobrze, a nie mam nikogo jako zmiennika na SF. 

 

No i tu jest przede wszystkim zrzucenie Shabazza i uwolnienie jednego spotu w rosterze na kolejny sezon :smile:

 

Picków mi akurat nie brakuje, więc jak ktoś chce Bendera czy Ike Anigbogu to mam jeszcze drugie rundy oraz Luke'a Kornete'a, którym było już jakieś zainteresowanie

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego oczekujesz ale kumpel się ostatnio do gejostwa przyznał i chyba daje rady w zadowalaniu. Mam nr tel jak coś ;).

 

A na serio, gotóweczka też by michę cieszyła?

 

jestem otwarty na rozmowy

ale to juz prywatnie.

 

w sprawie gotowki oczywiscie w begm.

 

nie nr kolegi...

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba pozyskanie O'Neale. Tego Burke'a już niekoniecznie, ale pewnie to musiało być razem. Gdyby podzielić na pół to pierwszą część wymiany oceniłbym jako spoko, drugą jako niepotrzebną. Fakt, że w poprzednim sezonie się O'Neale pokazał z dobrej strony, a teraz nie zrobił progresu CHYBA, ale po pierwsze całe Jazz miało ciężki początek, a po drugie gdyby takowy progres dalej był to pewnie i cena byłaby dużo wyższa. 


Frank Mason dostepny za jakas c***owa 2 runde, lub jak macie jakis inny pomysl, zeby mnie zadowolic to tez zapraszam

 

Za każdym razem zdmuiewają mnie Twoje wpisy gdzie za beznadziejnych gości chcesz dopłaty zamiast ją oferować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za każdym razem zdmuiewają mnie Twoje wpisy gdzie za beznadziejnych gości chcesz dopłaty zamiast ją oferować :smile:

 

Proszę nie szkalować moich zawodników. Nie wypada....

 

A Mason nie jest taki zły. Znam go dobrze z czasów NCAA i jestem przekonany, że zacumuje na dłużej w NBA jako rezerwowy pg w którejś z drużyn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.