Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Damian Jones

 

Bez żadnej ironii bo mi to po prostu umknęło. Dlaczego on od kilkunastu meczów nie gra? Jakaś kontuzja?

 

Uznałem, że w miejsce Mirotića do piątki wchodzi Bogdanović, a w miejsce Bogdanovića na ławkę wchodzi Twój trzeci SF wpisany do rotacji, czyli Brooks.

 

Nie sugeruj się tym co jest rozpisane. W żadnym wypadku to tak nie będzie wyglądać. Pod nieobecność Mirotica pozycja PF będzie łatana, ale nigdzie jeszcze nie napisałem że Bojan wskakuje do s5. Nie wysuwaj proszę tez za mnie.

 

Już skasuję z arkusza tą część rotacji, która nie jest pewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo, no i rok temu było pewnie sporo osób mających KATa nad Jokiciem, zreszta sam pamietam dyskusje na ten temat, gdzie chyba nawet większość stawiała Townsa nad Jokiem. Pomijając sensowność tych opinii i porównywanie pierwszej opcji (Jokic) z druga opcja (Towns) to, gdy obaj są już liderami swoich drużyn widać te różnice.

 

Jokic mimo kontuzji i grania z typami dla wielu anonimowymi (Morris, Craig) rozpycha się swoim bebzonem po HCA, a Townsowi trzeba było podawać chusteczki po treningach z Butlerem :P

 

Mam tylko nadzieje, ze odróżniacie moje wypowiedzi od tych LBS, bo nie chciałbym efektu, ze zniechęcę kogoś do Joka i czyjś zespół będzie gorzej oceniany :)

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty przez to że siedzisz cicho non stop o Tobie zapominam. Podobnie jak kiedyś zapomniałem o tym że masz Klaya.

 

Wybacz. Moja wtopa.

 

To nie zapominaj

 

56a1892b70a2b96d.jpg

 

 

Bo zerwał sobie piersiowy któryś, a przez to nie może łapać lobów. A że nic poza łapaniem lobów i bieganiem nie potrafi to co rano robi joggin dla pociesznych psiaków Stephena wokół posesji. I tak to się żyje w tym Bay Area.

 

 

Detale :tongue:
 
też przyjąć mogę przyjąć 
Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie słyszysz? halo, Ronnie!!

 

;)

 

No zabawne. Nasza dyskusja była w kwietniu, gdzie walczyli o PO miedzy sobą, gdzie byli stawiani +/- na tym samym poziomie przez większość forum. to ze kat stoi w miejscu a jokic

od tego czasu zrobił mega progress nie upoważnia cie do wbijania mi szpilek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem za KATem. Rok temu broniłem.

 

Joka jeszcze nie pokochałem ale obecnie wciągnął młodego i dalej rewelacyjnego moim zdaniem KATa.

 

Ale robi się przyhajpiwany lekko a kat potężnie niedoszacowany.

Czekam na propozycje Jaśka, że jak mu dopłacę I st roundera, to może ode mnie przejąć niewygodne kontrakty KATa i Mitchella,   ;) bo ogólnie niesamowita krytyka jest u nas na forum na jednego i drugiego. 

 

u nas ma strasznie słabą opinię, a np:

 

Karl-Anthony Towns had a dominant third quarter en route to 28 points (12-of-21 FGs, 3-of-3 FTs) with 12 rebounds, seven assists, one block, one 3-pointer and four turnovers in 37 minutes against the Celtics on Wednesday.

KAT went for 20/5/5 in the third quarter alone as the Wolves tried to battle back in Boston. He's posted five consecutive 20-point double-doubles, adding 4+ assists in each game. In this torrid five-game stretch, the KAT is posting 28.2 points, 17.2 boards, 5.8 dimes and 3.0 blocks with 1.8 triples in 37.8 minutes. He's the number two player in 9-cat leagues over the last week of action, which encompasses that entire five-game hot streak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic dziwnego, że jest krytyka na liderze, który ma NET tylko +0.58, a w przykładowym PIPM jest na 66 miejscu :tongue: Między WCS i Bobanem :grin:

 

e: żeby nie było nie porozumienia to oczywiście nie uważam, że KAT to gracz na poziomie WCS czy Bobana :P 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy z których forum ma polewkę i nie zauważa rozwoju lub mimo wszystko minimalnie lepszego sezonu poza fanami zespołów.

 

KAT od 2 lat

Gay zawsze

Wiggins ten akurat szkodnik ale zawsze tak nie było

Clarkson nic takiego ale hejt mocniejszy niż słaba gra

LMA od 3 lat

DDR od playoffs z lbj

 

Tu jest dużo złej prasy niezależnie od graczy

To jest stała lista graczy śmieszkow.

Nie twierdze ze niesłusznie na nią trafili ale zbierają więcej krytyki niż należy się im.

Teraz Mitchell jest grany

WCS tez bez miłości

Chodzi mi o to ze gracze z listy maja wady i to spore.

 

Ale krytyka jest cięższa niż suma wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zabawne. Nasza dyskusja była w kwietniu, gdzie walczyli o PO miedzy sobą, gdzie byli stawiani +/- na tym samym poziomie przez większość forum. to ze kat stoi w miejscu a jokic

od tego czasu zrobił mega progress nie upoważnia cie do wbijania mi szpilek ;]

 

pierwsza nasza dyskusja była tutaj na początku tamtego rs ;] potem to już Ty na siłe chciałeś wcisnąć swoje 3 grosze w temacie Nuggets

 

i nie, nie zrobił wcale żadnego wielkiego progresu, po prostu rozwija się w swoim tempie, a tylko przy okazji udowodnił, że może być liderem (nie pierwszą opcją) pełną gębą

 

i nie badź taki uczulony, jeśli bilans, który mi dałeś nie był właśnie taką szpilką, to nie wiem co nią jest ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enes Kanter 1y/minimum od Bostonu +PO

 

Jeśli to możliwe i zgodne z regulaminem, na prośbę i w oparciu o argumenty MMM2121 Boston chciał by wycofać swoją ofertę dla Enesa Kantera.

 

Dodatkowym argumentem niech będzie fakt, że posiadam NA PIŚMIE DEKLARACJĘ MMM2121, że jak mu odpuszczę Kantera to on zostaje w grze i będzie regularnie brał udział w opisach i głosowaniach ;).

 

Wspomnieć jeszcze należy, że oszczędzi to czasu innym GMom na głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.