Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jedna fatalna decyzja popchnięta kolejną i stawianiem swojego "uważam, że" nad obiektywnymi kryteriami, które tam gdzie są możliwe powinny być stosowane zawsze by uniknąć takich sytuacji, co Karpik gdzieś kiedyś fajnie tłumaczył. 
 
Nic się nie wydarzyło, żadna wymiana nie istnieje, bo nie może, do wymian 2 tygodnie, ale ukarzmy osoby, które zapoznały się z zasadami i zgodnie z nimi postępowały.
 
Ok
 
PS "Osoby" się wypisały, bo wszystko jest solidnie postawione i wystarczy nie kombinować i nie zmieniać. Coś przypomnieć, poprosić o coś Julka. Także tu po części odpowiedź do Alonzo - nic tu po Januarym czy Karpiku w radzie, bo to całe "doświadczenie i wiedza" zwyczajnie już nie ma takiej wartości na tym etapie jak czas i zaangażowanie, by pilnować jakiegoś tam toru.
Natomiast to co proponujesz defacto może działać równie dobrze w taki sposób, że w takiej sytuacji niejasnej trzeba było zwyczajnie napisać do kogoś i zapytać co jak i dlaczego. Wyjdzie to samo co sztuczne radowanie :tongue:

 


Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nic mu nie chlapnąłem tylko Qcin był w rozmowach trójstronnych więc musiałem wiedzieć czy deal między nami nie psuje tamtego - wiem, że jesteś rozgoryczony, ale zastanów się co piszesz

Lewy bardzo Ciebie proszę ...

czy post Flubera sugeruje, ze moje wymiany przechodzą czy to chodzi o inne deale?

Stad moja prosba o ujawnienie tej wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na CBA się nie zna. Co chwila zawraca mi beret

 

LOL//

 

Ignazz, ja pisałem do Flubera bo nie wiedziałem ze okienko nam się zamyka tak wcześnie, albo przeoczyłem dyskusje na ten temat albo czytałem ja pod wpływem i nie zanotowałem :P Fluber mnie uspokoił, ze to i tak bez znaczenia bo będzie zmiana i ten okres „60” dni będzie dotyczył jednego „okienka” a nie sztywno ustawionej liczby 60 dni, stad od tamtej pory nic nie robiłem w tym zakresie, no i na koniec mylisz się ponownie, nigdy bym takich sytuacji nie załatwiał na boku i tak żeby nikt inny z tego nie skorzystał, mam nadzieje ze Fluber się nie obrazi jak wstawię tylko mały wycinek naszej rozmowy na ten temat.

 

Tak jak już zaznaczałem wcześniej, nigdy nie działałem tutaj z myślą tylko o sobie, wiec zachęcam do zrewidowania opinii na mój temat i motywów działania :P

 

cc676863b7871bdf290946d30befbb95.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qucin?

Gdzie tu się mylę?

Nigdzie w żadnym innym miejscu nie można o tym poczytać.

 

Pozostałe 28 osób o tym nie miały pojęcia.

 

Swoje załatwiłeś.

przecież od razu mówiłem, że robie grubszy deal i, że jak tylko się dogadam, to klepniemy nasz, nie było tak?

O naszej wymianie będę pieśni śpiewane ;)

Fluber nowy członek Rady dostał od razu Imperatora. ;)

Debiut mocny

Poproszę wymianę na stół aby nie było kreatywnych korekt bo reszta osób zrobiła prawidłowe

Na razie argumentacja Rady nie została przyjęta przez obóz Spurs

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qucin?

Gdzie tu się mylę?

Nigdzie w żadnym innym miejscu nie można o tym poczytać.

 

Pozostałe 28 osób o tym nie miały pojęcia.

 

Swoje załatwiłeś.

 

O naszej wymianie będę pieśni śpiewane ;)

Fluber nowy członek Rady dostał od razu Imperatora. ;)

 

Nie pieśni tylko marszy żałobne dla Nuggets i Spurs :P

 

// mylisz się bo ja liczyłem ze to zostanie oficjalnie wpisane, jak widzisz zapytałem czy za wczasu zostanie to wpisane do regulaminu nawet żeby uniknąć takiej sytuacji z jaka mamy doczynienia teraz, Fluber sam napisał ze w natłoku innych rzeczy zapomnieli o tym zakomunikować .

 

A o zniesieniu tego zakazu wiedziało na pewno więcej osób, nawet na zlocie się zdaje się ze o tym rozmawialiśmy, a na pewno z Sylvinho w samochodzie , ze to jest zniesione i żeby się nie martwił ze coś nie halo będzie:)

 

Także telax, Qcin dobry chłopak , jak o coś ciska to dla dobra gry a nie swoich prywatnych spraw :P (choć oczywiście w przypadku dobra Minnesoty nigdy szabelki nie odstawi)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, to co piszesz jest logicznie sprzeczne.

 

Otóż nie, jest dokładnie odwrotnie.

To Ty napisałeś, że "w wymianę zanagażowane jest 7 drużyn" i że trzeba by coś tam odkręcać. 

czyli na dobrą sprawę wystarczy zebrać 7 drużyn, przeprowadzić nielegalny deal (który nawet nigdzie nie przeszedł) i powiedzieć, że ale zmieńmy przepisy beGM i te z NBA też, bo zebraliśmy tu 7 drużyn i za 2 tygodnie się wymieniamy. 

 

 

No tak, trzeba odkręcać - między sobą to, co jest niezgodne z regulaminem i zasadami ligowymi.

I mają na to zainteresowany 2 tygodnie żeby zrobić tak żeby to było zgodne z zasadami, a nie widzi mi się i wannabe. 

 

A i to co napisał January rano:

 

wzięcie odpowiedzialności za tę sprawę to nie jest najprostsze "dobra, puszczamy i jakoś to będzie" bo przecież wszyscy będą zadowoleni, ktoś tam trochę ponarzeka jakiś Ignazz czy Tomek (wtf w ogole ten tu czego on się nawet nie wymienia) 

 

to jest stwierdzenie "pomyliliśmy się, zmarnowaliśmy Wam czas, przepraszamy, ale jeśli się dogadaliście to macie 2 tygodnie na poprawki - jak chcecie to możemy Wam pomóc i jesteśmy do dyspozycji".

 

Podejmowanie niesympatycznych decyzji to część tego zajęcia. Sam nieraz z pewnością byłem pod nosem nazwany takim czy owakim - ale o to chodzi. By nie dopuszczać do głupich, niepotrzebnych odstępstw i precedensów, by za miesiąc, dwa czy 6 ktoś nie napsiał "ale wtedy to ten mógł" i już gównoburza, nerwy i zmarnowany czas. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą nie bedą śpiewane, wyciąganie żali na forum po fakcie i na światło dzienne jest słabe i tyle, zwłaszcza, że ja nigdy nie chciałem tego dealu ukręcić jeśli miałbym na tym stracić dobre imie

Otóż nie, jest dokładnie odwrotnie.

To Ty napisałeś, że "w wymianę zanagażowane jest 7 drużyn" i że trzeba by coś tam odkręcać.

czyli na dobrą sprawę wystarczy zebrać 7 drużyn, przeprowadzić nielegalny deal (który nawet nigdzie nie przeszedł) i powiedzieć, że ale zmieńmy przepisy beGM i te z NBA też, bo zebraliśmy tu 7 drużyn i za 2 tygodnie się wymieniamy.

 

 

No tak, trzeba odkręcać - między sobą to, co jest niezgodne z regulaminem i zasadami ligowymi.

I mają na to zainteresowany 2 tygodnie żeby zrobić tak żeby to było zgodne z zasadami, a nie widzi mi się i wannabe.

ale Ty znowu wypowiadasz się za siebie czy za kogo, czy znowu jak Jasiek piszesz w tonie jakbyś wciąż miał prawo o czymś decydować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pieśni tylko marszy żałobne dla Nuggets i Spurs :tongue:

 

// mylisz się bo ja liczyłem ze to zostanie oficjalnie wpisane, jak widzisz zapytałem czy za wczasu zostanie to wpisane do regulaminu nawet żeby uniknąć takiej sytuacji z jaka mamy doczynienia teraz, Fluber sam napisał ze w natłoku innych rzeczy zapomnieli o tym zakomunikować .

 

A o zniesieniu tego zakazu wiedziało na pewno więcej osób, nawet na zlocie się zdaje się ze o tym rozmawialiśmy, a na pewno z Sylvinho w samochodzie , ze to jest zniesione i żeby się nie martwił ze coś nie halo będzie:)

 

Także telax, Qcin dobry chłopak , jak o coś ciska to dla dobra gry a nie swoich prywatnych spraw :tongue: (choć oczywiście w przypadku dobra Minnesoty nigdy szabelki nie odstawi)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

poprosiłeś o zmianę zasad 27 stycznia 2019 sezonu który zaczęliśmy 1 lipca 2018

masz dar przekonywania każdego

 

jesteś zadowolony że zmieniasz w trakcie gry regulamin a przejawem dumy jest aby to tylko wpisali do Regulaminu post factum?

 

oby tylko ktoś coś przed 25 lutym bo do tego jest czas?

 

poprosiłem o listę wymiany aby to skutecznie zabezpieczyć bo nie jestem zainteresowany aby ktos korzystał z furtki bo ogłoszenie bedzie dopiero 25 lutego 2019 a do tego czasu się zobaczy

i jak byłem pozytywnie nastawiony na całe łagodzenie impasu to teraz jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty znowu wypowiadasz się za siebie czy za kogo, czy znowu jak Jasiek piszesz w tonie jakbyś wciąż miał prawo o czymś decydować?

 

Przepraszam, już się nie odzywam.

Zapomniałem, że nie mamy prawa przedstawiać swoich opinii, bo przecież po 1,5 roku pisania, analizowania zasad i odpowiadania 24/7 na każde pytanie przestaliśmy mieć na to ochotę uznając, że wszystko jest ustawione tak, że wystarczy kontrolować terminarze.

Więc automatycznie nie mamy o niczym pojęcia, nie mamy swojego zdania, no i nie mamy prawa go wyrażać.

 

PS rozumiem, że nie mam też prawa po nocy i w ostatnich godzinach na biegu rozpisywać Ci letniego FA co do dolara żebyś wiedział jakie wyjątki masz, jak możesz je bystrze rozłożyć i jak do maksimum wykorzystać capspace żebyś nie obudził się z ręką w nocniku a zamiast tego zbudował mocną drużynę? Czy to jednak mogę?

 

Pomijasz fakt ze rada jednoglosnie ustalila zmiane tej zasady zanim zacznie sie okienko i poinformowala o tym zainteresowanych.
.
 
No nie pomijam. Nazwałem to przecież  kolosalnym niedopatrzeniem, że podstawowa zasada z CBA odnośnie wymian została wzięta za czyjąś fanaberię wrzuconą do regulaminu.
Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnieliscie mi wszyscy czemu w czerwcu olałem BeGM xD tym beefem

 

 

Znaczy nie, że chce znów odejść czy coś bo nie chcę, ale taka randomowa myśl mnie naszła.

może gdybyś przez takie niedopatrzenie miał w plecy 2 tygodnie negocjacji to byś na sprawę patrzył trochę inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż nie, jest dokładnie odwrotnie.

To Ty napisałeś, że "w wymianę zanagażowane jest 7 drużyn" i że trzeba by coś tam odkręcać.

czyli na dobrą sprawę wystarczy zebrać 7 drużyn, przeprowadzić nielegalny deal (który nawet nigdzie nie przeszedł) i powiedzieć, że ale zmieńmy przepisy beGM i te z NBA też, bo zebraliśmy tu 7 drużyn i za 2 tygodnie się wymieniamy.

 

 

No tak, trzeba odkręcać - między sobą to, co jest niezgodne z regulaminem i zasadami ligowymi.

I mają na to zainteresowany 2 tygodnie żeby zrobić tak żeby to było zgodne z zasadami, a nie widzi mi się i wannabe.

 

A i to co napisał January rano:

 

wzięcie odpowiedzialności za tę sprawę to nie jest najprostsze "dobra, puszczamy i jakoś to będzie" bo przecież wszyscy będą zadowoleni, ktoś tam trochę ponarzeka jakiś Ignazz czy Tomek (wtf w ogole ten tu czego on się nawet nie wymienia)

 

to jest stwierdzenie "pomyliliśmy się, zmarnowaliśmy Wam czas, przepraszamy, ale jeśli się dogadaliście to macie 2 tygodnie na poprawki - jak chcecie to możemy Wam pomóc i jesteśmy do dyspozycji".

 

Podejmowanie niesympatycznych decyzji to część tego zajęcia. Sam nieraz z pewnością byłem pod nosem nazwany takim czy owakim - ale o to chodzi. By nie dopuszczać do głupich, niepotrzebnych odstępstw i precedensów, by za miesiąc, dwa czy 6 ktoś nie napsiał "ale wtedy to ten mógł" i już gównoburza, nerwy i zmarnowany czas.

Logicznie sprzeczne jest to ze zakladasz ze dealu nie ma bo sie okienko nie otworzylo jednoczesnie piszac o pokrzywdzonych czytajacych regulamin.

 

Nie wystarczy przeprowadzic nielegalnego dealu. Pomijasz fakt ze rada jednoglosnie ustalila zmiane tej zasady zanim zacznie sie okienko i poinformowala o tym zainteresowanych.

 

Gdyby mnie interesowalo co pisze january to nie mialbym go na ignorze.

 

Tak, podejmowanie niesympatycznych decyzji to czesc bycia w radzie. I biorac pod uwage Twoja i nie tylko Twoja reakcje, wlasnie taka decyzje najwyrazniej podejmujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, już się nie odzywam.

Zapomniałem, że nie mamy prawa przedstawiać swoich opinii, bo przecież po 1,5 roku pisania, analizowania zasad i odpowiadania 24/7 na każde pytanie przestaliśmy mieć na to ochotę uznając, że wszystko jest ustawione tak, że wystarczy kontrolować terminarze.

Więc automatycznie nie mamy o niczym pojęcia, nie mamy swojego zdania, no i nie mamy prawa go wyrażać.

 

PS rozumiem, że nie mam też prawa po nocy i w ostatnich godzinach na biegu rozpisywać Ci letniego FA co do dolara żebyś wiedział jakie wyjątki masz, jak możesz je bystrze rozłożyć i jak do maksimum wykorzystać capspace żebyś nie obudził się z ręką w nocniku a zamiast tego zbudował mocną drużynę? Czy to jednak mogę?

dobra już mi tu nie imputuj, skoro piszesz, że coś TRZEBA zrobić, to się zastanawiam czy nie jest to zbyt stanowczy osąd, bo jakos z obozu Rady nadchodzą zgoła inne sygnały

 

obaj zrezygnowaliscie świadomie choć większość chciała by Rada miała te stałe minimum 5 członkow, teraz jest jak jest, ktoś będzie niepocieszony, ale wyrok trza będzie zaakceptować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.