Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było już wcześniej ustalane, że można? Byłem o tym święcie przekonany. Nie to, że mi coś to psuje.

podobnie było s&t o którego niemożliwości przeprowadzenia nie mieliśmy z Sylvinho. zielonego pojęcia, w rezultacie dowiedzielismy się, że Jasiek z Cambym pisali to w którymś z tematów na którejś tam stronie i to było wiążące aby wymiana po Portera upadła, skutki tego burdello odczuwaliśmy obaj do ostatniego okienka, ale co tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Tecu o co Ci chodzi. Może Zdzisław Ptak się do Ciebie odezwie i zrobicie jakieś taśmy prawdy. Nigdy nie uważałem, że rada może wszystko, jeśli Ty tak myślisz, to dobrze, że Ciebie już tam nie ma.

 

A "do tej pory" i "od zawsze" znaczy co innego.

 

 

Do tej pory i zawsze to jest to samo.

Oznacza czas od punktu zero do teraz.

Ale jeżeli chcesz być precyzyjny to napisz kiedy ta zasada działała w takim razie i będziemy wiedzieć co miałeś na myśli i po kłopocie.

Nie napisałem, że może wszystko, ale, że może wszystko i w każdym momencie zmienić i chodziło mi o regulamin.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie moge tego znalezc. W okolicach draftu dodaliscie zapis o buyoutach i o zmianie naliczania luxury ale o tych 2 miesiacach nic w tamtym czasie

 

Nie no, jak ktoś przeczytał tę parafrazę to przepraszam.

Poczułem żałość do samego siebie po tym wpisie :D

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber.

 

Wyglada mi na razie na to ze bardzo chcesz zasadę 2 miesięcy skasować

 

Z jakim dealem to koliduje? ;)

Ustaliliśmy wspólnymi siłami ze taka zasada obowiązuje.

 

Nie ma sensu tego zmieniać w trakcie sezonu

 

A w lato będę za jej utrzymaniem mimo ze lubuje się w handlowaniu i mi ta zasada bardziej przeszkadza.

 

Dlatego jestem za tym aby została.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory i zawsze to jest to samo.

Oznacza czas od punktu zero do teraz.

Ale jeżeli chcesz być precyzyjny to napisz kiedy ta zasada działała w takim razie i będziemy wiedzieć co miałeś na myśli i po kłopocie.

Nie napisałem, że może wszystko, ale, że może wszystko i w każdym momencie zmienić i chodziło mi o regulamin.

O wchodzimy na żenujący poziom rozmowy, w którym rozkminiamy co dany zwrot znaczy w języku polskim! Do tej pory znaczy nie od pkt zero, tylko od pewnego pkt. Np gdyby ogłoszono, że od przyszłego sezonu w NBA grać będą 33 drużyny, to mógłbym powiedzieć, że do tej pory (lub żeby być precyzyjnym to jak dotąd, bo tak właśnie napisałem) było ich 30, co wcale nie oznacza, że było ich zawsze 30.

 

W dalszym ciągu nie uważam też, że rada może zmienić wszystko w każdym momencie.

 

January też dobrze przypomniał kiedy to weszło i teraz skojarzyłem. Był to przełom maja i czerwca, sam zauważyłem jakiś głupi zapis w regulaminie i zaproponowałem, żeby było jak w cba.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, ja dostałem wiadomość ze mogę takich graczy łączyć i mam rozpisany deal na 7 zespołów w 1 wymianie.

 

Co komu przeszkadza żeby zamienić 2 miesiące na różnice 1 okienka? Daty okienek mamy sztucznie wymyślone to i chyba w kwestii „60 dni” powinno być trochę elastyczniej ? -

 

Jak chcecie być tacy skrupulatni to otwórzcie onienka tez jak w rl NBA i zróbcie trade deadline jak w NBA a nie robicie jakiś sztuczny twór ze pół zgodne z rl NBA a pół zasad z dupy.

 

Ja pisałem na bieżąco w tej sprawie z Fluberem i dostałem zielone światło ze RADA się zgodziła , ale widzę największy ból maja tu osoby którzy z tejże RADY odeszły , no cóż, Panowie, w takim razie może pora do niej wrócić a nie stawiacie obecnych jej członków pod ściana, a taka nagonka tylko obniżacie jej autorytet.

 

Także skoro dostałem oficjalna zgodne na wymianę to ja opublikuje, albo otwórzcie okienka jak w rl NBA wtedy nie będę musiał patrzeć czy wymiana z jakimś graczem była opublikowana 1 stycznia czy 3, choć dogadana była 8 grudnia .

 

Jak ma być rl NBA to proszę bardzo, ale w całości a nie wybiórcze ustawianie dat.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji Qucin.

 

Sam znając przepisy musiałem krok po kroku inaczej robić wymiany.

 

Za wszystko dopłaciłem micro assetami.

 

Jeżeli teraz przejdzie twoja wymiana to jest to niesprawiedliwe względem 29 GM.

 

Tu się jakaś dziwna gra odbywa

Wszystkie moje wymiany były podyktowane zakazem 60 dni bo inaczej bym to robił.

I była o tym dyskusja ze tak data wypada ze 28 luty się nie łapie.

Co komu przeszkadza?

 

Mi.

 

Ze chcesz zrobić zmianę która pomoże tobie zrobić wymianę nielegalna.

Nie patrz na siebie tylko innych

A o tych okienkach to mój postulat z 10 szotów.

 

Tak zrobimy.

 

 

Za rok lub dwa.

A nielegalna wymianę osobiście zawetuje nie będąc w radzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza sprawa, że ta wymiana raczej przejdzie tak czy inaczej tylko będę musiał rozbijać i tak długi deal na 10 innych na co szkoda mi czasu, to raz, a dwa z tą wymianą jest powiązane jakieś 10 innych wymian, więc sorry, ale to jest fundament całego przyszłego okienka, a nie jakieś pierdu pierdu typu oddanie Lena za 2 rundę.

 

Skoro Fluber sam mi napisał, że mogę łączyć tych graczy i że Rada podjęła taką decyzję to działałem zgodnie z jej wytycznymi- także z mojej strony tyle, albo wrzucam wymianę tak jak zostało ustalone i zaakceptowane przez Radę, albo spoko rozpiszę to sobie na 10 małych wymian ale od przyszłego roku oczekuję, że okienka będą zgodnie z rl NBA, albo zwyczajnie przemyślę sobie czy warto tracić prywatny czas na coś nad czym nie wiadomo kto sprawuje pieczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według przepisów nieważne czy wymiana pierdu pierdu Lina czy Lbj musi być regulaminowa.

 

Szpilka co do Lena pokazuje ze jesteś człowiekiem maluczkim.

 

Czemu twój super blockbuster ma być potraktowany wyjątkowo w stosunku do mojej bardzo dyskretnej wymiany Lena w która się w sposób ordynarny wpierdalales.

Jeżeli twój błąd przewróci 20 wymian trudno.

Cześć moich poleci? Jakoś przeżyje

Rozpisz je i po kłopocie. Nie masz czasu? Nie rób ich

Szanuj Alexa Lena.

 

Pokonał w nocy lakers

;)))

Ps.

 

Jest odwrotnie.

 

Jakbyś robił wymianę pierdu pierdu to można przymknąć oko.

 

Ale taki „ fundament” wymian musi być kryształowy

Opiera się na nim całość ligi jak piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza sprawa, że ta wymiana raczej przejdzie tak czy inaczej tylko będę musiał rozbijać i tak długi deal na 10 innych na co szkoda mi czasu, to raz, a dwa z tą wymianą jest powiązane jakieś 10 innych wymian, więc sorry, ale to jest fundament całego przyszłego okienka, a nie jakieś pierdu pierdu typu oddanie Lena za 2 rundę.

 

Skoro Fluber sam mi napisał, że mogę łączyć tych graczy i że Rada podjęła taką decyzję to działałem zgodnie z jej wytycznymi- także z mojej strony tyle, albo wrzucam wymianę tak jak zostało ustalone i zaakceptowane przez Radę, albo spoko rozpiszę to sobie na 10 małych wymian ale od przyszłego roku oczekuję, że okienka będą zgodnie z rl NBA, albo zwyczajnie przemyślę sobie czy warto tracić prywatny czas na coś nad czym nie wiadomo kto sprawuje pieczę.

 

Rada zadziałała lekkomyślnie nie zdając sobie sprawy, że narusza nie wewnętrzny regulamin, a jedną z zasad CBA

 

Ja ze swojej strony powiem, że puściłbym te deale. Rada wydała zgodę na te transakcje i uważam za coś szkodliwego, by teraz upadały dogadane deale.

 

Były już tworzone wyjątki, były przypadki łamania regulaminów. Moim zdaniem mały aneks do umowy nie byłby szkodliwy, jeśli zasada zostanie wprowadzona z lekkim opóźnieniem i po prostu na to okienko zawieszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się ma do GM którzy z racji zskazu zamiast zrobić tania masowa wymianę musieli krok po kroku przeprowadzić więcej wymian.

 

Płacąc zamiast łącznie za jeden pakiet 4 pickami dopłacali 7 x 1 pick?

Bo o to toczę boje

Dodatkowo jeżeli mamy być równi wobec przepisów może jest ktoś kto złoży lepsza ofertę PTB

 

Bo zmiana przepisów zwiększa ilość ofert dla GM Portland? ;)

Nie było ofert bo były nielegalne

Impas jak cholera

Tylko się ta wymiana Len ostanie ;)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.