Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ignazz nie wiek ile doplacales i czy miało to w ogóle sens, szczerze mówiąc jest mi to zupełnie obojętne .

 

Ja zadałem pytanie osobom zarządzającym ta gra i otrzymałem jasna odpowiedz, ze mogę taka wymianę przeprowadzić i Rada to zaakceptowała co dla mnie było wyznacznikiem działania a nie Twoje pretensje, ze gdzieś przepłaciłeś czy nie.

 

Daruj sobie tez prywatne zaczepki, bo trochę Ci to nie przystoi, a jadu J tak tu jest za dużo żebym i ja zaczął go rozrzucać. Len był uszczypliwy, ale nie przereagowuj za bardzo.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zmiana przepisów zwiększa ilość ofert dla GM Portland? ;)

Nie było ofert bo były nielegalne

Impas jak cholera

Tylko się ta wymiana Len ostanie ;)

 

Niechciany, zostałem włączony do dyskusji. 

 

Powiem tak: 

 

Wszelkie umowy zaakceptowane przez strony wymiany, zostały także zaakceptowane przez Radę. To znaczy, że są one ważne. 

 

Jak dostawałem lepsze oferty, to zawsze informowałem innych GMów z którymi negocjowałem, by być fair. A umowy które już finalnie zaakceptowałem, nie zmieniałem pomimo lepszych ofert w późniejszym czasie. 

 

Nie były ofert bo były nielegalne? Każda oferta jest legalna, chyba że jej efekt jest nielegalny. Tj. mogę Ci złożyć ofertę zawodnika z 25 mln kontraktem za zawodnika z 5 mln kontraktem. Oferta jest ważna. Nie dojdzie nigdy do skutku, bo jej realizacja jest niezgodna z przepisami. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy przyjmijmy, że zawodników można wymienić, ale jedna ze stron wymiany pozyskała zawodnika w sposób niezgodny z przepisami i niezaakceptowany przez radę. Wtedy oferta jest nielegalna. Jeśli to miałeś na myśli, to się zgadzam. Rada stwierdziła inaczej. Trady zostały przez nią zaakceptowane. Trady powinny być legalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich wyjątków i precedensów było już sporo. Rada to ludzie i co oczywiste popełnia błędy.

 

Nie jest to zmiana, która moim zdaniem kogoś krzywdzi lub wypacza rozgrywkę, dlatego optuje za jej zawieszeniem. Skoro mogliśmy wycofywać trade kickery, to można też zawiesić zasadę 2.3 na jedno okienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież było ustalone by takie pytania zadawać nie poprzez PMy tylko publicznie (w begm -VI Questions), by uniknąć sytuacji, że jakiś radny popełni błąd.

 

Jakby Qcin zadał takie pytanie publicznie to by wiedział, że nie można.

 

Mój drogi przyjacielu, sprawdź o co Cię zapytałem 4 lutego w PMach i sprawdź swoją odpowiedz- to uzyskasz odpowiedz czemu zadałem te samo pytanie Fluberowi czego następstwem była odpowiedz ze mogę łączyć zawodników pozyskanych w poprzednim okienku. Mogłeś zostać w Radzie, nie chciałeś, ale mimo to uzurpurujesz sobie prawo do decydowania o wszystkich aspektach- sorry, ale RADA>Opinia GMa dla mnie- jak w niej byłeś to nawet jak się z niektórymi decyzjami nie zgadzałem to zawsze je respektowałem , wiec poczuj się jak to jest po drugiej stronie.

 

Ignazz- nie róbmy piaskownicy i przedszkola, ani Ty ani ja nie jesteśmy zupa pomidorowa, szpilki szpilkami, ale prywatne ataki można sobie darować, jest o dwójkę dzieciaków na to za stary. Przepraszam za Lena, zaraz zedytuje na R. McGrudera

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze spokojnie mój punkt widzenia:

 

Co do zasad ogólnych chciałbym aby nie było takich korekt przepisów bez ważnych przyczyn i fakt ze ktoś gdzieś „ zrobił prowadzony w błąd pomyłka rady „ wymianę jest wyjątkowa sytuacja warta omówienia.

 

Moje stanowcze stanowisko nie było przeciw temu sławnemu 3 way tylko co do zasad ogólnych.

 

Zmiany przepisów tylko w oknie letnim.

 

Sytuacja obecna to dwie kwestie:

 

Zmiana koncepcji i przepisów w trakcie rozgrywki

Reakcja na pomyłkę Rady.

 

Pierwsza zasada może być złamana tylko w bardzo wyjątkowych sytuacjach gdzie zauważymy szkodliwość przeoczenia co było z reszta wykorzystywane do korekt.

Aby nie blokować gry

 

Drugi przypadek jest bardzo indywidualny.

Z jednej strony jest ogrom pracy GM pod wpływem niewłaściwej interpretacji i decyzji Rady ( i tu rozumiem osoby zaangażowane w wymianę) ale z drugiej ( może nie w tym przypadku) zaskoczenie za ktoś zrobił coś co innym było zakazane.

 

Tu poprzez fakt ze do okienka jest jeszcze. 2 tygodnie to nie jest tak ze nieodwracalnie zrobiono błąd i oprócz decyzji legalizacji wymiany jest opcja cofnięcia błędnego pm rady.

 

Zdaje sobie sprawę z domina wymian bo i gdzieś mój klocek może się przewrócić ale wszystko trzeba przeanalizować bo rodzi taka niewinna ( najłatwiejsza bo mniej pracochłonna ) decyzja precedensy na jutro.

 

Trzeba rozmawiać po prostu gdy jest taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w niej nie jesteś to nie jesteś osoba decyzyjna, takie było wszak założenie Rady ze podejmuje decyzje w sprawach kontrowersyjnych, ale widzę ze wraz ze zmiana warty, Rada ma być tylko od odpowiadania na banalne pytania a reszta dalej będziesz kierował z tylnego siedzenia xq

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jednak ta niewiedza.

 

Sam o to pytałem bo byłem najwiecej wymieniającym GM w grze i w moim interesie byłoby dostać zgodę na pakiet

 

Ale jednoznacznie zostało to ustalone na zakaz.

 

Potem w każdej z tych wymian z każdym z GM pisałem i dopytywałem o to od kiedy dany gracz jest u X

Tu jestem zaskoczonym ze w połowie lutego to wypłynęło jeżeli ja pytałem o to w okresie od Hensona do Clarksona.

Jednoznacznie dostałem zakaz który potem powielalem w wymianach żonglując casspim i innymi

Każdy GM który miał ze mną negocjacje wiedział o tych zakazach pakietu w grudniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w niej nie jesteś to nie jesteś osoba decyzyjna, takie było wszak założenie Rady ze podejmuje decyzje w sprawach kontrowersyjnych, ale widzę ze wraz ze zmiana warty, Rada ma być tylko od odpowiadania na banalne pytania a reszta dalej będziesz kierował z tylnego siedzenia xqWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie masz tutaj racji Qcin. Odejście z rady nie pozbawia nikogo głosu w dyskusji. Nie trzeba być w radzie, by kształtować regulamin.

 

Oczywiście ta niewdzięczna decyzja o rozstrzygnięcie problemu spada na radę, ale w oparciu też o wasze zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada mi tu jednak podejrzanie ze wymiany styczeń luty miały zapytania o to

Najważniejsze.

 

Ja się w dalszym stopniu nie zgadzam aby dopuścić pakiety w naszym oknie teraz.

 

Ten jeden deal to warty rozpatrzenia wyjątek ale jak wspomniałem.

 

Miałem wszystkich Was w PM i akurat po niegatywbej dla mnie interpretacji przepisów pilnowałem innych ofert

Aby były legalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.