Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze kiedyś padły, na podobny tekst jak teraz sam Flubciu stworzył o tym, że to ciężka praca bla bla:

 

PRZECIEŻ NIKT WAM NIE KAŻE! 

 

Oj, przewrotnie to jest :smile:

Oczywiście, że nikt mi nie każe, ale chyba mogę oczekiwać tego, żeby po mnie personalnie nie jeździć, niezależnie od tego, czy jestem w Radzie, czy nie? Czy ja się skarżę, że ktoś mnie zmusił? Przecież to wy macie problem z przyjęciem do wiadomości decyzji, a nie ja.

Jak mielismy się pofatygować, skoro w trzech na priv

Ustaliliście sobie ze zmieniacie regulamin i zapomnieliście o tym poinformować ?? Zastanów się co piszesz w tej chwili.

Przecież ja piszę o informacjach, które otrzymałem po tym, jak ta sprawa już stała się publiczna. Zmieniając regulamin w Radzie nie mieliśmy pojęcia o żadnych 7 gm-owych dealach przecież. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lato moim zdaniem przede wszystkim trzeba wprowadzić jedna końcowa zasadę podsumowująca regulamin: żadnych zmian regulaminu w trakcie sezonu. I zmiany wchodzą w życie z czasem do przodu, a nie z dnia na dzień.

W zeszlym sezonie rada zmienila regulamin skladania ofert fasom po tym jak zlozylem oferty. Serio to nie jest tu zadna nowosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do mnie Ronnie to rzeczywiście byłem wprowdzony w błąd ale się świetnie wylizałem z tego wraz Fariedem :). Więc w tym przypadku może się skończyć tak samo.

 

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

 

No i nie muszę się bawić w mocki bo nie mam żadnego picku na 2019. Czyż to nie piękne? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że jedna strona konfliktu pofatygowała się z informacją o tym, jak niekorzystna dla nich decyzja wpłynie na grę, a druga nie.

 

I ostateczna decyzja wciąż nie została podjęta.

Aha, czyli rozumiem, że teraz z każdym trejdem zgodnym z regulaminem mamy się pytać czy aby nic się nie zmieniło w przepisach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko przypomne ze cześć naszych ruchów to jest pokłosie regulaminu o trzylatce finansowej wiec tu proszę aby niektóre zmiany moc wprowadzać dopiero po okresie rozliczeniowym.

 

Niestety ja muszę planować teraz budżet już za rok tez.

Z powodu tez mylnego zrozumienia pewnego przepisu przez co mam większy dług niż myślałem.

 

Ostatecznie pomoc Rady ( tu podziękowania dla Tomka i Januarego) po czasie ale zawsze skończyła ten finansowa błędna interpretacje.

 

Nie mam do nikogo pretensji tylko do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie, ale regulamin z grubsza jest dobry i dopracowany już niemalże do finalnej wersji tak jak i cała baza zabawy, może były jakieś mini-korekty planowane. Reszta przed wakacjami i w trakcie została naprawdę bardzo przez nas dopracowana i to też jeden z głównych powodów tego, że January już dawno mówił i odejściu - ustawić wszystko i tylko myśleć o terminach.

Przecież defacto tu nie zawiódł regulamin, bo Qcin pisząc do Flubera był świadom, że nie może łączyć ludzi w wymianach i nawet o to nie pytał - z dupy dostał informację, że może więc się rozeszło dalej i połączył sobie jakieś wymiany - o co pretensji mieć w sumie nie można.

 

Rozdzielmy to, co się teraz stało od ogółu, bo cały zamysł ogółu i fundament po tym jak przelecieliśmy te 1,5 sezonu jest naprawdę imponujący i nie wymaga zmian wielkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

 

Nie zachowujmy się jak baby.

 

Przyznam uczciwie, że nie czytałem 2 ostatnich stron tematu bo dla mnie ta dyskusja jest bez sensu.

 

Prześlijcie Wasz 7 drużynowy deal komuś, kto to ogarnie i zobaczymy czy da się rozwiązać to normalnie bez nerwów tak żeby wilk był syty i owca cała. Mamy cały czas 2 tygodnie na rozwiązanie tej kwestii.  A jak słyszę kolejne fochy o odchodzeniu to do ciężkiej qrwy aż się wszystkiego odechciewa. Może starczy już tych fochów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Nie zachowujmy się jak baby.

 

Przyznam uczciwie, że nie czytałem 2 ostatnich stron tematu bo dla mnie ta dyskusja jest bez sensu.

 

Prześlijcie Wasz 7 drużynowy deal komuś, kto to ogarnie i zobaczymy czy da się rozwiązać to normalnie bez nerwów tak żeby wilk był syty i owca cała. Mamy cały czas 2 tygodnie na rozwiązanie tej kwestii. A jak słyszę kolejne fochy o odchodzeniu to do ciężkiej qrwy aż się wszystkiego odechciewa. Może starczy już tych fochów!

Zgłaszam siebie na ochotnika. Zanim mnie wybierzecie, lojalnie podam co mam dograne w tym okienku aby nie było wątpliwości że chcę coś na tym ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

 

Nie zachowujmy się jak baby.

 

Przyznam uczciwie, że nie czytałem 2 ostatnich stron tematu bo dla mnie ta dyskusja jest bez sensu.

 

Prześlijcie Wasz 7 drużynowy deal komuś, kto to ogarnie i zobaczymy czy da się rozwiązać to normalnie bez nerwów tak żeby wilk był syty i owca cała. Mamy cały czas 2 tygodnie na rozwiązanie tej kwestii.  A jak słyszę kolejne fochy o odchodzeniu to do ciężkiej qrwy aż się wszystkiego odechciewa. Może starczy już tych fochów!

 

Z tego co Qcin pisał to i tak się to rozłoży z jakimiś małymi zmianami i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli rozumiem, że teraz z każdym trejdem zgodnym z regulaminem mamy się pytać czy aby nic się nie zmieniło w przepisach?

Nie, nie rozumiesz. Mówię o feedbacku jaki dostałem po wybuchu afery. 

Przestań się wygłupiać.

Z całym szacunkiem, ale to nie Marcus się wygłupia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Qcin pisał to i tak się to rozłoży z jakimiś małymi zmianami i tyle

I właśnie o to chodzi.

Gdzieś doda się prawa do jakiegoś no namea. 

A jak jakiś deal nie będzie chciał przejść to połączymy go z innym. Przecież to tylko kombinacje matematyczne, bez sensu się o to kłócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie rozumiesz. Mówię o feedbacku jaki dostałem po wybuchu afery.

A ja mówię zarówno o pierwszej decyzji jak ibieżącej dyskusji. Zadaliście sobie choć odrobinę trudu, żeby napisać, że chcecie skonsultować sprawę i jeśli komuś pierwotna decyzja przeszkadza, to niech da znać? Bo to, że wiele osób jest przeciw chyba widać i zakładanie, że "z duchem gry" jest puścić wymianę łamiącą regulamin bez zbadania gruntów jest jak widać bardzo naiwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, zaraz gra upadnie z byle powodu :)

 

Alonzo spokojnie, akurat jeśli chodzi o zasady wymian to nie potrzebuje pomocy ;) brakuje mi koło 4mln żeby to dograć przez Dragicia, reszta jest luz, wiec muszę sobie to wszystko rozpieprzyć od postaw i poukładać na nowo - albo się uda albo nie, no chyba nie myślicie ze bym miał o to fochy ? Zasady to zasady, przepis jest durny w mojej opinii (i wersja z 1 okienki jest o wiele wiele lepsza) ale trudno, czy skończę z Lillardem czy Zionem? Jeden (^^) i tak w końcu wygram :)

 

Ta wymiana przyspieszyłaby te chwile ale luz, jestem cierpliwy ;)

 

No i przyjebka do Cambusa i Flubera, lol, widzę ze ładnie co niektórym odbija , obaj zrobili dla tej gry mnóstwo , a do tego Camby jako jedyny wytrzymał ze mna do 8 rano na złocie mimo ze mówiłem głównie migowym :D

 

Śmiechu k**** warte, ale standardowo, burza w szklance wody, a wystarczyłoby odrobine kultury€

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mówię zarówno o pierwszej decyzji jak ibieżącej dyskusji. Zadaliście sobie choć odrobinę trudu, żeby napisać, że chcecie skonsultować sprawę i jeśli komuś pierwotna decyzja przeszkadza, to niech da znać? Bo to, że wiele osób jest przeciw chyba widać i zakładanie, że "z duchem gry" jest puścić wymianę łamiącą regulamin bez zbadania gruntów jest jak widać bardzo naiwne.

 

Nie zrobiliśmy tego, za co już przeprosiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie, ale regulamin z grubsza jest dobry i dopracowany już niemalże do finalnej wersji tak jak i cała baza zabawy, może były jakieś mini-korekty planowane. Reszta przed wakacjami i w trakcie została naprawdę bardzo przez nas dopracowana i to też jeden z głównych powodów tego, że January już dawno mówił i odejściu - ustawić wszystko i tylko myśleć o terminach.

Przecież defacto tu nie zawiódł regulamin, bo Qcin pisząc do Flubera był świadom, że nie może łączyć ludzi w wymianach i nawet o to nie pytał - z dupy dostał informację, że może więc się rozeszło dalej i połączył sobie jakieś wymiany - o co pretensji mieć w sumie nie można.

 

Rozdzielmy to, co się teraz stało od ogółu, bo cały zamysł ogółu i fundament po tym jak przelecieliśmy te 1,5 sezonu jest naprawdę imponujący i nie wymaga zmian wielkich.

To

TymbardZiej wolałbym żebyśmy głosowali nad zmianami wspolnie, a nie ze na dwa tyg przed okienkiem trzyosobowa rada sobie planuje zmienić regulamin.

 

Skoro regulamin jest dobry to dużo zmian nie bedzie bo większość się nie zgodzi i proste.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.