Skocz do zawartości

Bulls 07/08 Season


josephnba

Pytanie jest zbedne?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pytanie jest zbedne?



Rekomendowane odpowiedzi

Jest Rick Carlisle przede wszystkim.... Nie jestem fanem tego trenera, ale jego warsztat to jest górna półka tej ligi, naprawde potrafiłby poukładać Bulls. Oczywiście wyżej cenie Browna, ale o nim jakoś swego czasu jest cicho, nie bardzo wierze póki co w jego powrót (choć jak dla mnie wróci napewno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze lepszego prezentu po wigilijnym "upojeniu" chyba nie moglem dostąc. a jeszcze wczoraj zazaracie pisalismy o tym z korem. Ale ja przynamniej w podswiadomosci, bylem prawie pewien ze Paxson nie wywali Łysego. A jednak.

 

Najwazniejsze teraz zatrudnic fachowca. Dla mnie kandydatem numer jeden jest Rick Carlisle. Duzo uczyc defensywy Bulls nie bedzie musial uczyć, a raczej przypomniec i moze wykorzytsa potencjal takich graczy jak Tyrus Thomas czy nawet Aaaron gray czy Joakim Noah.

 

Pierwszy, milowy krok za nami. Teraz moze byc tylko lepiej, oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie go Reinsdorf do tego zmusił, szkoda że nie zrobił tego miesiąc wcześniej.

Dzięki mu za to ze wyciągnął Bulls z bagna w jakim tkwili, ale jego wady jako trener i człowiek raziły już za długo i wina też Paxa, że długo czekał na zwolnienie tegoż trenera.

Oby udało się uratować ten sezon.

Who next?

mam nadzieję, że nie przyjdzie im do głowy zostac do konca sezonu z którymś z asystentów Skilesa, podobno takie same mózgi do gry w ataku jak Scott.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli życzenia gwiazdkowe dla Byczych kibiców :P spełnione,w sumie lepiej późno niż wcale,choć nie koniecznie tak długo Pax zwlekał,no ale może chciał jeszcze zobaczyć czy Skiles coś wyciągnie czy już jednak krzyżyk na nim można postawić.

Co do asystentów to bodajże na ESPN wyczytałem że to będzie tylko temprorary, więc można liczyć na poszukiwania nowego coach'a,kandydatów nie za wiele,ale RC czy LB to napewno fachowcy pytanie czy są w stanie wyciągnąć z Bulls maxa tego zespołu,nic pozostaje tylko czekać,bo gorzej już grać ten zespół nie mógł,wszystko wyglądało jak 2-3 kroki uwsteczniania się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Ricka Buchera z ESPN, to JVG na ten moment nie ma zamiaru wrócić do trenowania. Co do Larryego Browna to wydaje mi się, że tez nie wróci do trnowania tak szybko, a moze już wogóle. Zostaje Carlise i Frattello, ajek nie oni to chyba któryś z asystentów Łysego zostanie coachem.

Jeszcze chodzi taka plotka, ze Gordon i Wallace miałby iść do Rocks za T-Maca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Ricka Buchera z ESPN, to JVG na ten moment nie ma zamiaru wrócić do trenowania. Co do Larryego Browna to wydaje mi się, że tez nie wróci do trnowania tak szybko, a moze już wogóle. Zostaje Carlise i Frattello, ajek nie oni to chyba któryś z asystentów Łysego zostanie coachem.

Jeszcze chodzi taka plotka, ze Gordon i Wallace miałby iść do Rocks za T-Maca.

Jak dla mnie to jakaś bzdura :wink: bo po co Rockets Ben przy Yao? Jeżeli do tego nie miałaby być przkoptowana jakś kolejna drużyna to na pewno nie przejdzie takie coś. Ale T-mac by się przydał w Chicago niewątpliwie;]

 

Kurde zaraz Knicks wyskoczą z ofertą za T-maca albo Yao. No i Lakers z pakiecikiem Kwame, Farmar, Walton, Radman :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że taki deal nie przejdzie. To pewnie wymysł dziennikarzy, za T-Maca idzie wyciągnąć więcej. Ale podobno Rockets przymieżają się do oddania kogoś z dwójki Mac, Yao. Może T-Mac do Bucks za Redda i Gadzurica, taki mój wymysł. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie zeby Pax zwalnial Scotta w ciemno nie majac przygotowanego plan awaryjnego. Mysle ze dobrze wie kto jest do wziecia na rynku, i coacha poznamy zaraz po nowym roku.

I na dzien dzisiejszy wymiana Chandlera na Big Bena przyniosla wiecej szkod niz pozytku...wystarczy popatrzec na statsy...jedyny pozytyw dla chicago to sprzedaz koszulek allstara i peruk z afrem Big Bena... Jesli ktos myslal ze Wallace bedzie w stanie sprawdzic sie w Bulls na pozycji centra od ktorego jednak wymaga sie wiecej ofensywnej wartosci to sie pomylil,,, Wallace pasowal do detroit bo nie musial sie martwic o ofrnsywe... tu sie mialo to zmienic i mamy taki wynik a nie inny. Mam nadzieje ze nowy trener znajdzie odpowiednie miejsce dla Big Bena i reszty grajkow tak aby optymalnie wykorzystac ich predyspozycje do gry na swojej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yahoo! -

Serious trade talk typically doesn't begin until January in the NBA, but logic would suggest Chicago Bulls general manager John Paxson is ready to explore ways to trade center Ben Wallace.

 

The Bulls would have to pay a premium, but one positive is that his contract was front-loaded, which means from the original $60 million deal, he's owed $28.5 million over the next two seasons.

 

"Change is not always bad," Wallace said after Saturday's dismal 116-98 home loss to Houston. "If everybody wants to be here, we have to step it up."

 

The most obvious trade targets for the Bulls are New Jersey Nets Point guard Jason Kidd and Memphis Grizzlies center Pau Gasol

Nie wiem czy dobrze by Bulls zrobili oddając Big Bena. Przy nowym trenerze, może Ben znowu zacznie grac lepiej. Pozatym jak chcą Gasola to wątpie aby Grizzlies wzieli kontrakt Big Bena. Ja bym się wstrzymał na miejscu CB w oddaniu Bena Walalce'a. Za Gordona, Duhona, Noah, Khryapa wraz z draftami mogą spróbować wyciągnąć Gasola i Mighty Mouse'a. Wtedy Bulls wyglądali nieźle pod koszem, jeszcze jak na wschód. Gasol, BW, Tyrus, Smith, Gray po oddejściu Bena G. przesunąć Denga na SG, a Nociony by wskoczył do S5 na SF. Dla mnie z takim składem mogliby walczyć nie wiem czy od razu o wielki finał, ale ECF byłby jak najbardziej w ich zasięgu. Co do Kidda też przydałby się, ale wtedy Hinrich by musiał polecieć też, a Wallace i Hinrich to za duża cena jak za 34 letniego Kidda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może z nieco innej beczki :roll:

 

Gdy Skiles odszedł i dyskutowaliśmy tu o nowym trenerze, pisałem o Brownie, Fratello czy JVG. Tymczasem przez myśl mi wtedy przemknął, ale o nim nie wspomniałem, bo wydał mi się mało prawdopodobny, Paul Westphal. Tymczasem dziś czytam, że jest to, obok Carlisle'a i Browna trzeci, najpoważniejszy kandydat na trenera Bulls.

Czyli biorą jednak pod uwagę doświadczonego (kapitalny Finał z Suns przeciw Bulls w 1992r., potem Sonics), ale niezrealizowanego od lat asystenta, bo Westphal jest nim w Mavs od czerwca b.r. Swoją drogą to dość niezwykła i zakrawająca na ironię kandydatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie zmiany w Chicago.. Nowy trener i nowa S5. Zapadły już decyzje ze Ben wraca na ławke. Startującym SG będzie Kirk a pierwszym PG będzie Duhona. Krążą też ploty, że TT nie jest ulubieńcem trenera i będzie grywał mało..

 

Duhon w s5? To Wam wyjdzie na dobre. Ciekaw jestem jak Kirk sobie bedzie radził grając dłużej na SG;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wchodzę na ESPN. i co czytam:

"Boylan to take reins of Bulls for remainder of 2007-08 season"

I trochę się zagotowałem :? czyli jednak Pax od początku nie szukał żadnego zastępcy Skilesa,postawił na jednego z asystentów,a jak ktoś już wspomniał są oni podobnej "myśli" co Scott :?

W sumie może nie być źle,ale mam żal do Pax'a że jak zrobił jeden krok którym było wywalenie łysego to zrobi drugi i zatrudni nowego coach'a spoza kręgu Skilesa o nieco innym podejściu do drużyny i nowymi pomysłami na rozgryzienie zagadki ofensywy Bulls,a tak to pozostajemy w tym samym miejscu myślowym na grę :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol: no to rzeczywiscie chyba starczy tego dobrego... wywalenie łysola wyglada tylko na pozorne zmiany. zadnego trzesienia nie ma. jak mowia poprzednicy - linia "mysli szkoleniowej" Skilesa zostanie zachowana i wracamy do starych dobrych czasow czyli Kirk znow na SG, Gordon znow 6th man, a bardzo utalentowany wysoki grajek znow nie pasuje super-kołczowi... ehhh. Na dzis sezon wydaje sie byc stracony. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, dajmy mu chwile czasu, poza tym jak wieść niesie jest on tylko tymczasowym trenerem, co znaczy, że Bulls co najwyzej dali mu szanse, a jednocześnie mają zamiar szuakc kogos nowego. KarSp mnie informował o wszystkim (dzięki), ale zapomniał napisac ze to tylko tymczasowa zmiana.

Pamiętajmy ze Carlise (mój osobisty faworyt) i Frank tez zaczynali od niczego. kore poczekajmy jakis czas na gre Bulls, jesli Boyoan po miesięcu (o ile tyle sie utrzyma) nie bedzie rodził nadziei wtedy Twoją krytyke uznam za uzasadniona, a tak to opierasz sie tylko na ogólnie krążcych opiniach, a on nawet jednego meczu jak trener nie prowadził. Dajmy mu choć kilka dni zanim go spuscimy w kiblu

 

 

Aha jak juz nie raz pisałem- Skitels to dobry coach, wiele Bulls mu zawdzeczają, ale jak to w tym biznesie bywa jego czas minął i tyle w tym temacie.

 

I drugie aha- Pax troszke chwilami mnie wkurza- jest za mało agresywnym GMem, czasem to atut, czasem wada, ostatnio niestety zbyt często bokiem to wychodzi Bykom... warto sie nad tym chwilke zastanowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy ze Carlise (mój osobisty faworyt) i Frank tez zaczynali od niczego.

W sumie Frankowi dalej można sporo zarzucać i jest spora grupa fanów NJN która chętnie zwolniłaby go ze stanowiska(np ja czy Karczy, tym bardizej teraz jak tylko smakowitych kąsków jest na wolności). W każdym razie nie ma czym się chwalić za mocno bo to młody coach z potenchałem na raize i nic więcej(z Nets nie zaszedł dalej niz druga runda, wcześniej były finały..) To dalej miękki trener który nie do końca sprawdza się w zespole z gwiazdami, jest pobłażliwy, niektórzy mają za dużo swobody(choć ostatnio idzie ku lepszemu jeżeli chodzi o Cartera, nie wiadomo tylko czy to zasługa trenera cz jego prywatna metamorfoza) Ten sezon jest mierny, rok temu też niezbyt ciekawie(wiem, że są obiektywne powody dlaczego wtedy było tak źle, ale teraz na 12-16 raczej usprawiedliwienia nie ma, a z czegoś te złe wyniki brać się muszą, bo nikt mi nie wmówi ze zespół z taką trójką i jakimś juz podkoszem-nie to co rok temu- jest wart 9-10 miejsce w tabeli i 3-4 w Atlantic Divison). Mam kilka zastrzeżeń jeśli chodzi o organizację ataku(szczególnie pozycyjnego) i kilka czynników w obronie. No ale to temat o Bulls więc sobie daruje. ;)

 

PS. nie ma za co, w sumie wtedy wpadłem tylko na sekundkę do neta by sprawdzić czy jest nowy head coach Bulls, zobaczyłem tylko nazwisko i Ci napisałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.