Skocz do zawartości

Bulls 07/08 Season


josephnba

Pytanie jest zbedne?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pytanie jest zbedne?



Rekomendowane odpowiedzi

ja tam widziałem i wciąż widze Bulls wysoko, ale nie obraziłbym się gdyby tak okazało się, że strasznie się co do nich myliłem bo i Bryantowi przestaliby się wydawać atrakcyjni 8)

 

Co jest z Big Benem :? ma jakąś kontuzję czy jak, bo rozumiem jeszcze brak formy strzeleckiej zwłaszcza u gości mogących być zagrożeni odejściem za Bryanta, ale żeby on zbierał w sumie 11 piłek w trzy mecze to dość dziwne.

 

Bulls zwykle z tego co pamiętam w listopadzie słabo sobie radzili, ale to chyba w dużym stopniu związane zwykle było z tym, że z powodu cyrku czy czegoś tam mają zaraz na początku wycieczkę po zachodzie. No nic na miejscu kibiców Bulls nie stresofałbym się jeszcze, ale jak Hinrich i Ben planowaliby utrzymać obecną formę to ja nie mam nic przeciwko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls wygladaja fatalnie, az tak fatalnie ze musi cos z tego byc w przyszlosci bo innego wytlumaczenia znalezc nie moge. Wczoraj z Bucks Big Ben zebral 2!!! pilki!!! nie wspomne juz o fatalnej skutecznosci Kirka ktory mial byc zajebiscie przygotowany do sezonu a jak narazie to kicha no i jeszcze te turnovers... fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jedna minute przed koncem meczu z Sixers, kibice Bulls zaczeli sie wydzierac: KO-BE, KO-BE, po czym w pospiechu opuszczali United Center. Te wolania byly naprawde glosne, daje glowe, ze slyszeli to zawodnicy na boisku.

Heh, mam nadzieję, że Mitch ich nie posłucha. :wink:

 

A tak swoją drogą, to przez Kobego gracze Chicago mają niezły sajgon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu pobija ten rekord z poczatku 04/05 czyli 0-9!!! Dzis kolejna porazka z LaC i juz jest 0-4. Zagral Noah. I nic chyba wiecej odnotowac nie trzeba.

Trzeba trzeba. Glupi bukmacherzy dali kurs 3.70 na Clippers, madry ja postawilem Clippers. Czysty zysk, easy call, niemal pewniak byl. Na wszelki wypadek postawilem drugi kupon z handi +8. Dziekuje Ci Scott ze tak marnujesz potencjal tej druzyny ze ja moge wygrywac na tym kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty kore znów swoje. Dallas też rok temu zaczęli mizernie, a potem się podnieśli. Tak samo będzie z Bulls. Obudzą się i zaczną grać jak należy. To tylko kwestia czasu i to raczej krótkiego. A potem znów przyjdzie Byku i cię zjedzie za to, że się spuszczasz nad Bulls, a jak mieli słaby start to wieszałeś na nich psy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty kore znów swoje. Dallas też rok temu zaczęli mizernie, a potem się podnieśli. Tak samo będzie z Bulls. Obudzą się i zaczną grać jak należy. To tylko kwestia czasu i to raczej krótkiego. A potem znów przyjdzie Byku i cię zjedzie za to, że się spuszczasz nad Bulls, a jak mieli słaby start to wieszałeś na nich psy :lol:

jak przytaczasz cos to sie lepiej do tematu przygotuj 8) to byl Joseph a nie Byku i zjechal mnie (zreszta nieslusznie co mu UDOWODNILEM) za to, ze mam wahania nastrojow i pod koniec roku kalendarzowego jade ich i skitelsa a ok. kwietnia wychwalam pod niebiosa naszego trenejra. A to nieprawda. Tak nie bylo co udowodnilem cytatami.

 

Nie wiem po co te teksty, a nie wiem tego z co najmniej kilku powodow:

 

1 - Bulls to nie Mavs, historia w przypadku tych dwoch druzyn nie musi sie pokryc

2 - nie widze najmniejszego powodu, dla ktorego mialbym nie pisac co o tym mysle. Czy nie graja zle? Graja, czy nie sa bez formy? Sa. A wiec o co chodzi? Mam siedziec cicho bo zaczna grac dobrze za 2 tygodnie? Graja jak frajerzy to mowie ze graja jak frajerzy, jak by grali dobrze to bym powiedzial ze graja dobrze. Ja ich szans na przyszlosc nie skreslam, tylko oceniam terazniejszosc.

3 - Bullsi jak zwykle zaczynaja lipnie sezon, i jak zwykle nie podoba mi sie ani to, ani osoba skitelsa, ktory chu**wo rotuje skladem, i w koncu jak zwykle wkurza mnie to ze majac nie wiem czy nie najglebszy sklad w lidze (w tym roku jeszcze bardziej wzmocniony) tak daja dupska z takimi mocarzami jak sixers czy bucks. Wstyd! I to ze zaczna grac lepiej za jakis czas niczego w tej kwestii nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro osobiscie sprawdze (zobacze) forme Bulls w United Center przeciwko Pistons. Panowie z ktorymi ide na ten mecz sa wieloletnimi fanami Bulls i boje sie ze zrobie albo powiem glosno cos glupiego :) Nie ma obaw ide tam jako kibic koszykowki a nie wrog Bulls. Ostatnio Byki zaczynaja swoje sezony tak slabo a potem jak gdyby nigdy nic przychodzi wysoka forma, ty kore jakis strasznie niecierpliwy jestes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro osobiscie sprawdze (zobacze) forme Bulls w United Center przeciwko Pistons. Panowie z ktorymi ide na ten mecz sa wieloletnimi fanami Bulls i boje sie ze zrobie albo powiem glosno cos glupiego :) Nie ma obaw ide tam jako kibic koszykowki a nie wrog Bulls. Ostatnio Byki zaczynaja swoje sezony tak slabo a potem jak gdyby nigdy nic przychodzi wysoka forma, ty kore jakis strasznie niecierpliwy jestes.

nie, to nie niecierpliwosc. poirytowanie byloby tu lepszym slowem :) te rzeczy powtarzaja sie sezon w sezon i po prostu nie podoba mi sie jak moja druzyna tak glupio przegrywa. nie podoba mi sie od kilku lat jej trener. nie podoba mi sie sposob w jaki prowadzi zespol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noah speaks up ... then shuts up

 

Skiles not thrilled with comments after rookie's 1st game

 

Scott Skiles publicly reprimanded rookie Joakim Noah on Wednesday for his comments after Tuesday night's loss to the Clippers about the Bulls not playing in unison.

 

"If I had just played my first pro game, I'd probably keep my mouth shut, to be honest with you," Skiles told reporters at the Berto Center. "It's obvious we're not playing to our ability. There's no doubt about that. I may have a little problem with the phrasing of that, but the point is probably spot-on. But it probably should be somebody else speaking for the group."

 

Noah appeared shaken by Skiles' reaction Wednesday when reporters confronted him with his coach's comments after practice.

 

"I don't want to say anything. There's no ... um, there's not ... I don't have a problem with coach Skiles, OK? If he feels that way, I'll shut up," Noah said.

 

Tuesday night, Noah bluntly assessed the state of the 0-4 Bulls. He said he wanted to see the Bulls give it that "old college try," beginning with Thursday night's game with the Detroit Pistons.

 

"Every game we play is like, 'Oh, wait till we play the next one. We'll be all good. We're going to kill them the next game.' That's not how it works," he said. "You just have to play possession by possession like it's your last. I don't think we're doing that now."

 

Noah had two points, four rebounds, three blocks and a steal in nearly 19 minutes in his NBA debut, a 97-91 loss.

 

"At Florida, we played together so much, like every day, and we knew what it took to win ballgames," he said as he leafed through a French magazine that included a feature story about him. "Losing was unacceptable. Even if we didn't play well, we found ways to win basketball games. " ... It's tough right now. We have 78 more games to go. Our attitude has to be to see the big picture and learn from this.

 

"I think we're playing hard, but I feel like we're just not together. Everybody's trying to do it by themselves, instead of playing as a team. I think that's the problem."

 

Skiles might not approve, but Noah is one rookie who speaks his mind.

.

EDIT: I jest pierwsza wygrana Bulls. Mecz bardzo ciekawy, szkoda, ze Pistons przegrali...Szczegolnie po takim wystepie mojego Sheeda... Heh coz caly zespol dobrze zagral, a masakrowal Tyrus... Ten blok na Hamiltonie, uuuaaa, wlasciwie to on go przeskoczyl. I pojawil sie jakby z nikad z tymi lapami grabiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objął moją stronę Wink

że co?

jaką twoją stronę?

stronę pana chorągiewki?

japę drzeszesz na jesięń krytykując i drzesz ją na wiosnę chwaląc.

jebać twoją stronę!

mówię o terminie który może dac temu zespołowi potrzebną chwilę na uwierzenie w swoje umiejętnosci i powolne odbudowanie zaufania w własne koszykarskie rzemiosło

4/5 dni wolne w sezonie zdarza się rzadko, BUlls nie podskoczą wyżej z grą w ataku, bo tej gry nie ma.

tzn jest jak trafiają z dystansu, gdy nie ma rzuty nie ma nic,

dziś rpas w sumie t

eż w pierwszje połowie grali kupę ale gdy mieli open shot trafiali, Chicago było to obce.

Jak chcemy coś zmienić na dłużej, czyli frontalna zmiana gry Chicago to jest ta chwila, bo bulls zaczną wygrywać, ale kolejny sezon z walką o najwyższy seed do końca kwietnia jakoś przestał się chyba wszystkim uśmiechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krociutko o wygranym meczu na ktorym mialem przyjemnosc byc.

Przede wszystkim zastanowila mnie niewypelniona hala w meczu przeciwko czolowej druzynie Wschodu czyli Pistons. Jakos to pewnie mozna wytlumaczyc (jak, nie wiem).

Po drugie atmosferka niczego sobie, ale dopiero od IV kwarty, przez pierwsze trzy czulem sie jak na pikniku, malo okrzykow, spontanicznosci co jest dziwne zwazywszy na fakt ze Byki graly dobrze czy momentami bardzo dobrze. Dopiero mega paka z dobitki Tyrusa Thomasa podniosla wrzawe na trybunach, bo pare okrzykow w stylu "Detroit sucks" to chyba nie to, ale moze za duzo wymagam.

Kibicow z Detroit spotkalem zaledwie paru, na meczu nhl Chicago Blackhawks-Detroit Red Wings bylo ich conajmniej 15-20% hali.

Tyrus Thomas zdominowal tablice niesamowicie, Kirk mial mnostwo asyst w tym piekne pick and rolle z Joe Smithem (chyba wlasnie po to Joe S zostal sciagniety do zespolu).

Wiecej nie bede sie rozpisywal bo pewnie kibice Bykow juz dawno ten mecz widzieli, bylem, zobaczylem, zachwycony nie jestem bo nie grala moja ekipa, w IV kwarcie gdy 99% hali, kibicow Bykow stala, ja jako "czlonek" tego 1% siedzialem, po prostu nie moglem sie emocjonowac tym widowiskiem tak jak powinienem, i to sie juz nie zmieni.

Co do tego co Byku/Wirakocza napisal powyzej ciekawi mnie w ktora strone i czy w ogole Paxson zrobi nerwowy ruch, poleci trener czy moze pol druzyny za "jakas" mega gwiazde. Pax raczej nie jest znany z bycia w garacej wodzie kapanym wiec ja bym sie osobiscie nie spodziewal wiele w najblizszych tygodniach.

Aha i kibice Bykow jakos niespecjalnie byliby zachwyceni Kobasem w Bulls, on nie jest "kochany" w Chicago, albo moze ze zlymi kibicami gadalem.

A bilans 1-5 kore to wciaz nie powod do paniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo porazki nie wierze w zadne zmiany trenerow w Bulls. Nie wiem w czym problem bo z Detroit pokazali charakter a tu z Toronto taka kupa. Wydaje mi sie ze bedzie powtorka z historii czyli kiepski poczatek niezly koniec ale.... wcale tak byc nie musi. Co ten wychwalany mlody sklad moze osiagnac w lidze... tez zaczynam powatpiewac ale to normalne gdy druzyna nie gra tak jak powinna tym bardziej ze to juz 3 cia porazka u siebie czyli 1/3 tego co bylo w calym tamtym sezonie. Gdy przyjdzie wyjazd na dziki zachod nie nalezy spodziewac sie cudow wiec kazda porazka na wlasnym parkiecie moze miec ogromnie konsekwencje w koncowym rozrachunku... jesli bedzie co liczyc oczywiscie.

 

Danp... ile lat mieszkasz w USA ze dziwisz sie atmosferze na meczach amerykanskich lig... Dla mnie na tcyh meczach nie ma czegos takiego jak atmosfera, to jedna wielka kicha i trzeba to otwarcie powiedziec. Gdy patrze na mecze polskiej ligi, tej naszej slabej Ogrange Ekstraklasy chocby to jest przepasc w porownaniu z tym co jest tutaj i powiem tak... Boze chron Polske przed rodzinami na stadionach zajadajacymi kielbaski... :roll: Juz wole troche rasizmu i fanatyzmu bo to przynajmniej dodaje troche adrenaliny i tworzy atmosfere walki...a tu,,, nawpiepszaja sie hamburgerow z frytkami popija 2 litrowa coca cola lite i sa zadowoleni ze byli na meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.