Skocz do zawartości

Bulls 07/08 Season


josephnba

Pytanie jest zbedne?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pytanie jest zbedne?



Rekomendowane odpowiedzi

Wiele razy tolkowalismy kwestie HC, mozliwosci obecnego skladu czy braku wysokich. A tymczasem IMO w tym momencie problemem nr 1 w Bulls jest Hughes. Gosc jest bezwartosciowy, na boisku bardziej przeszkadza niz pomaga kompletnie destabilizujac atak... To jest prawdziwa porazka tego zespolu. Niestety jestesmy z nim i jego 13 bankami centralnie w dupie. Bulls ktorzy do tej pory mogli szczycic sie fajnym ukladem salary maja teraz przejebane. Watpie by ktos wzial ten jego kontrakt nawet z takim Thomasem, Noah, Gordonem czy kimkolwiek innym majacym stanowic "glowne danie" jakiegos transferu. Tym bardziej ze Izajasza juz nie ma...

 

Nie chcialbym byc Paxsonem w tym momencie no bo wezcie powiedzcie co tu zrobic z tym? Ktos ma jakis pomysl?

 

Ale tak swoja droga Pax sam sobie jest winny, przede wszystkim ze wzgledu na to ze w pore nie ywjebal łysola :? Czego efektem koniec koncow jest obecnosc Hughesa... (posrednio bo posrednio ale zawsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krotko i na temat:

 

powiadają ze D'Antoni moze zostac trenerem Bulls po tym jak ten juz oficjalnie pozegna Arizonę.

Tylko z tego co mi się obiło o oczy on wcale się nigdzie narazie nie wybiera, chyba, ze to zasłona dymna, tylko po co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli spelni sie scenariusz #1 to... :lol: dla Paxsona a ja odpuszcze chyba kibicowanie Bulls na dluzszy czas ;-)

A co by to zmieniło? Jeżdżenie po trenerze Bulls opanowałeś do perfekcji. Poszukasz starych postów, zmienisz nazwisko i mógłbyś wklejać na nowo :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli spelni sie scenariusz #1 to... :lol: dla Paxsona a ja odpuszcze chyba kibicowanie Bulls na dluzszy czas ;-)

A co by to zmieniło? Jeżdżenie po trenerze Bulls opanowałeś do perfekcji. Poszukasz starych postów, zmienisz nazwisko i mógłbyś wklejać na nowo :lol:

Wiem ze to ironia i zlosliwosc majaca na celu powetowanie sobie porazki grubego ( ;-) ), ale traktujac Twoje slowa w miare powaznie - takie latwe by to nie bylo, jak by nie pa6trzec to skitels i d'antoni maja 'ciut' odmienne koncepcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Statystyki Beasleya też całkiem przyzwoite jak na freshmana :wink: Jeśli jednak weźmiecie Rose i wytrajdujecie Hinricha do Miami to nikt nie będzie płakał :P

ja bede!!!

Nie no cos tu jest nie tak. Ja nie miałem sie w tegorocznym PO cieszyć z wysokiego seedu w loterii :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się porobiło, ciekawe co tam myśli sobie teraz Paxon. Napeweno ten off season będzie w jakimś stopniu przełomowy, ponieważ mysle że dużo zmian bedzie w zespole. Nie ma co ukrywać że jeżeli z 1 wybierzemy Rose, to Kirk leci odrazu. Ja chyba licze właśnie na taki scenariusz, można by spróbować S&T Kirk+Ben... czy coś w tę strone.

 

Ahhh fajnie że mamy tę jedynke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby byla dwojka problremow by nie bylo (ponarzekac zawsze mozna ;-) ). Heat wzieliby Rose'a, a my Beasleya i byloby po prawie. No a w takiej sytuacji Paxson ma prawdziwy bol glowy. Moze da rade cos pokombinowac z Utah? Boozer za Bena i Thomasa. Jazz mieliby SG z prawdziwego zdarzenia (chodzi mi o skille bo wzrostowo wiadomo ze Gordon jest nieco undersized) no i dobrze broniacego PF. My natomiast idealnego lowpost scorera.

 

Mozna tez cos pokminic z Brandem, choc poki co to wszystko na razie jedna wielka zagadka. Zmiany w Bulls na pewno beda bo musza byc. IMO trzeba pozegnac Nocioniego i Gordona, ewentualnie Kirka. Najbardziej zbednym balastem jest oczywiscie Hughes, tylko pytanie czy ktos by go wzial z dwoma latami jego kontraktu? I to wlasnie jest lamiglowka Paxa kolejna, co zrobic z tym pieprzonym Larrym, bo to jest i bedzie caly czas nasze piate kolo u wozu do tego zapychajace fatalnie salary :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat Nocioniego bym sie tak latwo nie pozbywal. W tym roku zaden z Bykow nie pokazal swojej prawdziwej wartosci i wcale ten sezon nie jest wykladnikiem umiejetnosci Nocioniego. Tak byl widocznie ustawiany. Rok temu pamietam jak mial po 12 zbiorek w tym roku byl glownie ustawiany na zdobywanie punktow, nie mial tez wielu ofensywnych fauli na sobie z czego przeciez dotad slynal i czym dopropwadzal najwieksze gwiazdy do wscieklosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiles introduced as Bucks coach

I to od razu kontrakt na 4 latka....

No ciekawe, że władze Bucks postanowili na tak długo związać się ze Skilesem, wiedząc że wybitnym coachem nie jest, ale w obronie powinien ich poustawiać :roll:

w takim wypadku trzeba spodziewać się trejdów na linii Bulls - Bucks a jeśli "no - D'Antek" poszedłby do Bulls to Suns Bulls

OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO Barbosa Diaw Noci Gordon i inni zmienią kluby

 

ja bym brał Bisleya i na pewno zostawił Kirka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest ignazz pewne- Gordon jest chyba obok Tyrusa ostatnim, który ma jakiekolwiek szanse na przejscie do Kozłów.

Wiem ale w suns to by się im lepiej wiodlo tylko jak trenejros przejdzie wlasnie z suns to beda pasowali w buuuls

 

Luol restricted? Przeoczylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotko, bo obecnie jestem pare nascie kilometrow od lublina i mam naprawde malutki dostep do neta.

 

Fajnie, z tym pickiem, ale jesli w tym roku go nie sprzedamy to naprawde niewiem co Paxson robi w Chicago, nie mozna sto lat ukladac zespolu. Popatrzmy co sie dzieje, zawodnicy wybierani z wysokimi numerami jak Gordon czy Deng juz moga opuscic druzyne, Kirk dostal kontrakt, i tak bedzie co roku, a tu znowu jakies picki, az chce sie zygac tym. Robmy wielki trade, pozyskujac jakiegos low- post scorera, nawet przeplacmy, mamy mnostwo talentu, mamy mnostwo ludzi do oddania, ale błagam nie robmy głupot i nie oddajmy pakietu Gordon/Deng z pickiem za kogos pokroju Carmelo :?

 

Dla mnie priorytetem jest ktoś z duetu Brand/Boozer, szczegolnie tego pierwszego mozna by pozyskać, majac pick, + jakies dodatki, ktorych mamy tonę (zaczynajac od Gordona, przez Thomasa czy innego Noahe). A jesli jeszcze w tradzie udalo sie gdzies puscic Larry'ego to byloby naprawde wspaniale. Nie jarajmy sie Beasleyem czy innym Rosem, tylko tradeujmy ten pick :!:

 

A i chyba najwazniejsze, kiedy wyjasni sie sytuacja z trenerem, chcialbym Averego, ale jak troche czytalem, to najpierw on odmowil, a potem gdy sie dowiedzial ze byki wylosowaly pierwszy pick chcial byc trenerem, troche postepuje jak choragiewka, choc jest on mimo wszystko idealna opcja.

 

Ps, na zlot nie jade.

ps2, sorry ze wszystko tak nie skladnie, ale siedze w kafejce :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, aż dziw, że nikt jeszcze nie napisał :wink:

 

he Chicago Bulls' next head coach will reportedly be a familiar face.

 

Numerous media outlets reported Thursday that the Bulls will hire Doug Collins as their new head coach.

 

Doug Collins

 

Collins

 

Earlier this month, Collins told ESPN.com's Marc Stein that he had "no interest" in coaching again.

 

Collins, currently an NBA analyst with TNT, last coached in 2002 with the Washington Wizards. He also coached the Detroit Pistons and the Bulls, compiling a 332-228 record. He has a career 15-23 record in the postseason.

 

Collins was fired by the Bulls in 1989, despite leading the team to the Eastern Conference finals. He was replaced by Phil Jackson, who went on to coach the team to six NBA titles.

 

Expected to contend in the Eastern Conference after reaching the second round of the playoffs last season, Chicago plummeted, losing 49 games. Coach Scott Skiles was fired in December, and interim coach Jim Boylan lost his job after the season finale. But suddenly, luck seems to be smiling on the Bulls.

 

Chicago will pick first overall in the 2008 draft after winning the draft lottery.

 

Collins also had a solid NBA playing career, averaging 17.9 points in eight seasons after being selected No. 1 overall by the Philadelphia 76ers in the 1973 draft out of Illinois State. He was selected to four All-Star games.

Więc jest brany pod uwagę nowy-(bardzo)stary coach, czy to lepszy wybór od AJ, nie mam pojęcia, bo za jego czasów w Bulls jeszcze ostro w pieluchę robiłem, ale z tego co jest napisane może to nie być zły pomysł, ale czekam na opinie ludzi którzy coś go kojarzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tuz przed wejsciem na 4um ta pliotke przeczytalem. Nie wiem co na to reszta fanow Bulls ale ja sie czuje cholernie milo zaskoczony. Jesli Doug rzeczywiscie wroci do Bulls... to BRAWO PAX!! Co prawda tez nie pamietam czasow gdy Collins ostatnio byl w Bulls bo to bylo tuz przed tym zanim poznalem NBA ale z tego co mi wiadomo fach Collinsa stoi na naprawde wysokim poziomie. Za jedyne potwierdzenie tych slow wystarczy przytoczyc MJa ktory zawsze twierdzil ze moze grac tylko dla dwoch coachow - Jaxa i Douga. I tyle :) To bedzie swietne posuniecie. Coraz bardziej mi sie ten offseason zaczyna podobac. Bulls wracaja do gry!! Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.