Skocz do zawartości

Bulls 07/08 Season


josephnba

Pytanie jest zbedne?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pytanie jest zbedne?



Rekomendowane odpowiedzi

A w dupie tam z zarciem siedzeniami przy czy dalej schodów. Ja zasiadam w swoim mega wypasionym fotelu telewizyjnym, przed moim mega 21calowym ukochanym TVkiem z buteleczką dobrego soku/wody/piwa itd i też mam swoją własna atmosferę, a do tego dokładnie widze co sie dzieje na prakiecie :wink: (no co jakos sie trzeba pocieszyc, że nie chodze na mecze live)

 

 

A jak juz coś napisałem o tych nieistotnych (dla mnie) pierdołach to może cos ważniejszego- Skitels podobno chce znowu!!! obniżyc skład czyli prawdopodobnie wprowadzić do składu Noca... moze on po prostu nie potrafi grac wysokim składem, moze do zwyciestw pod Skitelsem potrzeba średniej wzrostu w granicach 6-7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jmy. Powiem Ci ze przesiakłes ta ameryką, odmóżdzyli cie jak wiekszosc spoleczenstwa dlatego rozmowa z toba na sprawy kibicowskie ( nie huliganskie), atmosfery meczowej nie ma sensu bo ty to tak łapiesz jak amerykanie jezyki obce. Jesli obrazilem Cie tym postem to nie chcaielm zebys to odebral zbyt doslownie, byc moze to ja za bardzo jestem zwiazany duchowo z starym kontynentem i z tamtym mysleniem z czego jestem dumny, bo zdecydowanie wole kawior i szampana od frytek z cocacola... :wink:

 

a do tego dokładnie widze co sie dzieje na prakiecie

czekaj... ja juz postaram sie zebys nie tak dokladnie widzial... od nastepnego razu dimensions 60x40 :wink: :lol::lol::lol:

 

Bulls graja taka kiche ze ciezko rozmawia sie w tym temacie... sorry za offtop. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InfinitI: Jmy. Powiem Ci ze przesiakłes ta ameryką

Nie zaprzecze, bo masz racje co do tego. Czego nie wiesz natomaist a moze Ci sie wydawac dziwnym to, to ze mialo to miejsce na dlugo przed tym nim tutaj zamieszkalem. I nie mam z tego powdu zadnych wyrzutow sumienia. Ale nie o patriotyzmie przeciez mowimy...

 

odmóżdzyli cie jak wiekszosc spoleczenstwa dlatego rozmowa z toba na sprawy kibicowskie ( nie huliganskie), atmosfery meczowej nie ma sensu bo ty to tak łapiesz jak amerykanie jezyki obce

Jasne... Ta jedna wielka teoria odmozdenia. Ciekawe, ze wcale mnie to nie dziwi co mowisz...

 

Jesli obrazilem Cie tym postem to nie chcaielm zebys to odebral zbyt doslownie

Absolutnei nie.

 

byc moze to ja za bardzo jestem zwiazany duchowo z starym kontynentem i z tamtym mysleniem z czego jestem dumny

A ja z nim kompletnie nie jestem zwiazany, z czego rowniez jestem dumny.

 

bo zdecydowanie wole kawior i szampana od frytek z cocacola...

A ja wole otrzymac druga szanse niz miec odebrana pierwsza i co wazniejsze jedyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, nie dość, ze dostajemy po dupach od jakis cieniaków to jeszcze Skitels znowu jakies swoje magiczne motywacyjne numery uskutecznia i znowu publicznie krytykuje graczy w prasie!!! Tym razem chyba przegiął pałę i pewnie Pax kazał mu przeprosić.

Nie wiem jak Wam, ale mnie sie wydaje, że sytuacja na stołku jest najbardziej goraca od 3 sezonów, moze przyniesie to jakieś korzyści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wam, ale mnie sie wydaje, że sytuacja na stołku jest najbardziej goraca od 3 sezonów, moze przyniesie to jakieś korzyści...

jak tak dalej Wam będzie "dobrze" szło to korzyść będzie taka, że będziecie mieli bardzo wysoki numer w drafcie i w następnym sezonie to już na pewno... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekaw co dalej bedzie. czytalem gdzies ze mimo ze przydalaby sie zmiana coacha to do niej nie dojdzie, bo dla paxsona skitels to wciaz swietny fachowiec etc. zenada, kolejny rok a my jestesmy w dupie zwazywszy na nasze mozliwosci. tego lysego pajaca trzeba bylo usunac juz dwa sezony temu a dzis bulls walczyliby o mistrza. a tak - pozostaje nam sie cieszyc ze mooze od stycznia zaczna lepiej grac, a w maju moooze jeszcze bedziemy w post-season :? ja nie wiem - ile mozna patrzec na bezradnosc, brak pomysluow, kreatywnosci, ogolnie brak jakiegokolwiek sposob na ta druzyne? czy paxson jest slepy, czy nie widzie tego ze czas lysego juz bezpowrotnie minal? ile szans moze mu jeszcze dawac, to juz do cholery trzeci sezon w ktorym sie od tej druzyny czegos oczekuje. minal pierwszy miesiac, a kandydat nr 1 do wygrania wschodu ma najgorszy bilans w konfeerencj i drugi najgorszy bilans w lidze :? tutaj mysle nawet i seryjne wygrywanie w drugiej czesci sezonu malo co zmieni, obawiam sie ze ten sezon moze byc kleska. nawet gdy w poprzedni ch latach bulls grali kaszane to nigdy nie widzialem zeby odstawiali taka kaszane jak z lakers, nuggets czy raptors gdzie rywali ich po prostu gnoili. ZENADA. ale niech dalej ten lysy idiota kreci tym wszystkim, jak dobrze pojdzie znowu bedziemy sie cieszyc z przejscia pierwszej rundy po. ale to tylko JESLI dobrze pojdzie.

 

ps. podejrzewam ze teraz powinno byc xciut lepiej, ale jak mialoby nie byc... nie-pokonanie u siebie knicks to juz w ogole odwrocenie wszystiego do gory nogami (choc kto ich tam wie), w toronto porazka, normalka no i hawks u siebie. nie zdziwie sie jak bedzie loss, ale o brak mobilizacji na podbudowanie sie w meczu z tkaim rywalem, zawodnikow nie posadzam. tutaj choc i lysy moglby bardzo mocno przeszkadzac, to samym potencjalem chicago powinno zwyciezyc. potem jeszcze win z bobcats, a daelj seria porazek :] Dallas, w Charlotte, w detroit i z bostonem. I tak oto w polowie grudnia powinno byc zgrabne 5-12 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry mecz, takie spotkanie walki :lol: zastanawia mnie cos - mowi sie o bulls ze to druzyna gleboka, mocno zroznicowana, z wyrownana kadra i duza iloscia talentu. Czy zatem to ze przed strata Denga gra Bulls wyglada fatalnie, a po jego stracie katastrofalnie i gorzej niz kompromitujaco to jest obalenie w/w teorii czy juz totalna nieumiejetnosc coacha do przystosowania systemu gry (zakladajac bardzo abstrakcyjnie ze ten debil wie co to jest) do wystepujacych okolicznosci... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze widac swiatelko w tunelu... chce aby ten listopad sie juz skonczyl. Bulls obnizyli skutecznosc z gry o 10 % w stosunku do ostatniego sezonu. Brakuje przedewszystkim ofensywy... Gordon, Kirk... no i oczywiscie zawodzi Tyrus. Lawka... Smith jeszcze przyzwoicie bo wiele sie po nim nie spodziewalem zato Thabo... kompletna klapa, te dwa pudla w dzisiejszym meczu z NY gdy stal praktycznie nieobstawiony ... Ogolnie Bulls bez formy,,, Mam nadzieje ze ta sytuacja sie zmieni juz w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj przełom, przynajmniej u mnie... pierwszy raz w sezonie postawiłem na Bulls u buka :P

 

Trzeba wykorzystac to ze Bobki sa rozbite i maja 6L z rzedu. Na pewno za nimi przemawia fakt ze wracaja po malym road tripie do domu i beda zmobilizowani zeby sie przelamac u siebie. Ale Bulls w koncu cos tam zaczeli grac. Najpierw 2 winy pod rzad, potem walka z Mavs. Luol wrocil, najwyzszy czas ze na stalym poziomie zaczeli sie prezentowac Kirk z BigBenem. Bo jesli chca w tym sezonie cokolwiek ugrac to takie mecze musza byc wygrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat umarl a jest co pisac.Tak marnej druzyny chicago nie widziano od kilku sezonow,,, To juz koniec grudnian a ofenywy jak nie bylo tak nie ma. Mocne teamy nas po prostu zmiataja z parkietu... a pojedyncze zwyiestwa przycodza po meczarniach. Najgosze to ze nie widc wlasciwie w jakim kierunku to wszysto zmierza...Ja ciagle czekam i czekam... i jeszcze 4 meczyki z rzedu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ogladanie Byków to katorga. Mecz z Celtami wygladal strasznie. Fakt, nie było Big Bena, lecz sposob w jaki przegrali budzi nie pokoj. Zawodnicy musza wiedziec ze nie mozna grac tylko rzutem z +5 metrów. Np w meczu z Celtami siedzial rzut Gordonowi. Ale co z tego jesli Deng z Nocionim mieli katasrofalny procent. Do tego hinrich co sie tylko bral za rozgrywanie to od razu strata. Wogole wyglad pierwszej piątki pod nieobecność Wallace'a wygladal smiesznie. Front: Smith/Deng/Nocioni to by sie w Europejskiej koszykowce nie sprawdzil, a mieli oni grac przeciwko duetowi Garnett/Perkins.

 

Tradce jest konieczny, ale dotyczy sie to trenera. Z Skilesem wyzyny umiejetności to juz osiagnąl w poprzednim sezonie, albo nawet i dwa lata temu.

 

Kłopoty sa juz zbyt duze i trzeba "cos" z tym zrobic. To cos nazywa sie Pau Gasol :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to cos nazywa sie wypier*olenie łysola.

 

Az zal tutaj pisac, żal ta "druzyne" ogladac, po prostu żenada. W ataku wygladaja jak przecietna deruzyna streetballowa, a i obrona ktora do tej pory jakos ratowala sytuacje bywa do dupy.

 

Smutne jest to jak idzie "rozwoj" takich gosci jak Thabo czy Tyrus Thomas :? Kolejny ktorego postawa martwi to Joakim Noah... Co do reszty to co nieco wspomnial antek. Ale jedna rzecz to forma zawodnikow, druga to to o napisal pozniej... Rotacja, zestawianie boiskowych piątek, podział ról. Nie rozumiem jak mozna tak dlugo trzymac tą zakutą pałę na stołku... Dno. Skitels + Bulls = DNO. Potężny potencjał grzęznacy w gównie. Wspomniany Thomas przy innym coachu, ktory znalazlby dla niego dobre miejsce w tej ekipie, bylby juz w tym roku kluczowym graczem w Chicago.

 

Inna rzecz, ze patrzac na tamten draft i na trade Aldridge - Thomas czlowiek sie zastanawia czy po raz kolejny Paxson nie dal dupy... (myslac o poprzednim nie chodzi mi o Edka, a o Tysona). Nie to zeby Tyrus nie mial potencjalu, no ale jak sie patrzy na Aldridge'a... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kore napisales dokladnie co ja mysle, tylko ze nie bales sie uzyc mocnych słow. Po prostu Paxson musi wiedziec ze sa trenerzy, którzy swietnie radza sobie z mlodzieza, obrona itp. Ale sa tez trenerzy wybitni, którzy jak przyjda do ulozonego zespolu (a za taki uwazalo sie Bulls) to moga po prostu wyciagnac z graczy wiele. Skiles jest tylko rzemieslnikiem i on nic nie wyciagnie z nich. Przez 2 lata nie nauczyl ich zadnych zagrywek pod koszowych. Poklcil sie z jednym z najwiekszych talentów ofensywnych podkoszowców- Tyrusem Thomasem o etos pracy. Co on mysli ze wszyscy sa tacy ładni, piekni jak kirk Hinrich. W meczu z celtami sporo grał gray i polowa punktów jak byl na boisku to jego zasluga. Musi on to widziec, ale nieon woli grac pod koszem z Nocem, Dengiem i Joe Smithem.

 

Wogole "baby bulls" tylkosie cofaja. Zachwycalismy sie driveującym dengiem w poprzednich PO, teraz wrocil do swojego jumperkowania (choc i tak Deng jest najlepszym graczem Byków). Noci poczuł sie nowym Nowitzkim i co ma pilke to rzuca, on musi wiedziec ze zyskal swoja sympatie kibiców swoija zadziornoscia, obrona, hustleowaniem. Do tego cieszylismy kiedy w czwartej kwarcie sieknal jakas trojke, ale to jego którys tam atut, a nie jego głowna opcja. Gordon to juz wogole jest niereformowalny, ja bym po tym sezonie jakas sensownie wymienil, co raz bardziej przypomina mi on Jamala Crawforda, niech ktos mu daje 60 baniek i niech wy@#$$ala. Kirk, wiadomo ze wyzej niz te 15/7 nie podskoczy, powinien sie on bardziej skupic na kreowaniu partnerów, choc tez trzeba przyznac ze rozgrywajacy z niego conajwyzej sredni.

 

A i jeszce jedno, po co wydawalismy kosmiczne pieniadze na Big Bena, jesli chicago ma pol skladu ponizej 25 lat. Trzeba jasno stwierdzic, ze sklad jest na tu i teraz. Nie mozna ciagle budowac, budowac, draftowac, straftiowac. Trzeba postawić sprawe jasno, trzeba trade'u. Trzeba wysokiego, albo clutch guarda. trzeba, Paul Pierce to juz historia, trzeba sie starac o gasola, O'Neala czy kogolwiek, nie mozna tak stac w marazmie, a raczej sie cofać. mam nadzieje ze Paxson zrobi nam prezent na swieta i zatrduni chocby Ricka Carlisle'a. Obojetne kogo, nawet soprzataczke klubowa, tylko wywalic tą łysą pałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzenie fanów Bulls się spełniło Skiles został ZWOLNIONY :!: :!:

 

Press Release -

Chicago Bulls Executive Vice President of Basketball Operations John Paxson today announced that Scott Skiles has been relieved of his duties as the team’s head coach.

 

In a statement released this morning, Paxson said:

 

“This was a difficult decision to make, but one that was necessary at this time. Scott helped us in many ways during his time with the Bulls; most importantly, he helped this franchise get back to respectability. I am appreciative of his hard work and the imprint that he left on our team.”

 

At this time, no decision has been made on Skiles’ replacement. On Nov. 28, 2003, Skiles became the fifteenth head coach in franchise history when he succeeded Bill Cartwright. Over the span of five seasons with the Bulls, he compiled a record of 165-172 (.490), and guided the team to the playoffs three consecutive years, highlighted by a first-round series sweep of the defending NBA Champion Miami Heat in the 2007 NBA Playoffs. In eight-plus seasons as a head coach in the NBA, Skiles owns a career coaching record of 281-251 (.528).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepszy prezent świąteczny dla wszystkich fanów Bulls i nie tylko, bo żal się robiło jak ta ekipa gra w tym sezonie. Mam nadzieję, że teraz się to zmieni ;]

Dokładnie miałem to samo wrażenie :roll: Łysy popłynął, jego czas w "Wietrznym Mieście" już minął i czas rozejrzeć się za następcą. I szczerze mówiąc to wybór jest taki sobie... :roll: Jest JVG, jest CarFratello, no jest Larry Brown do wzięcia... Reszta jest średnia, no chyba, żeby postawić na ambitnego, a niespełnionego asystenta jak Phil Johnson z Jazz :roll:

 

Ostatecznie, zawsze można zadzwonić do "Izajasza" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.