Skocz do zawartości

Bulls 07/08 Season


josephnba

Pytanie jest zbedne?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pytanie jest zbedne?



Rekomendowane odpowiedzi

rose to debiutant, ze sredniego draftu, ktory w dodatku od poczatku przygody z NBA ma klopoty zdrowotne. Dla mnie to on jest popierdulka a nie franchise na razie. Na takie okreslenie trzeba pracowac...

A Ben- lubie goscia, ale jak jeszcze raz wkozluje sobie pilke w stope (tego na 82games nie ma w statach) z decydujacych sekundach meczu to ja Ci o tym Bastillon przypomne. Juz nie raz pisalem- sts sa gowno warte jak nie popiera ich jakas okreslona liczba obezjanych spotkan, a my tych spotkan objzelismy setki i wiemy co piszemy i nie potrzebujemy do tego statystyk z clunch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy rodzaje kłamstwa: odruchowe, powszechne oraz ....... .

 

Sam sobie dokończ. Powiedzenie różni się często pierwszymi członami, ale końcówka zawsze taka sama.

Zwykle klamstwa, wierutne kłamstwa i statystyki ;-) To przyslowie lepsze bo nikt Ci nie wyskoczy z brakiem wiary w odczucia :P

 

bb2 - to ze Bulls nie potrzebuja tego czlowieka to juz jest jasne od jakiegos czasu. Kwestia jest IMO przede wszystkim co mozemy za niego dostac albo CZY mozemy cokolwiek w ogole za niego dostac. Mysle ze gdyby trade byl taki prosty w jeg przypadku to juz dawno doszedlby on do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rose to debiutant, ze sredniego draftu, ktory w dodatku od poczatku przygody z NBA ma klopoty zdrowotne. Dla mnie to on jest popierdulka a nie franchise na razie. Na takie okreslenie trzeba pracowac...

Z takimi opiniami bym zaczekal. Fajnie, ze oceniasz cala klase draftu, top 1 pick i jego kontuzjogennosc zanim ktokolwiek zaczal grac :wink:

 

A Ben- lubie goscia, ale jak jeszcze raz wkozluje sobie pilke w stope (tego na 82games nie ma w statach) z decydujacych sekundach meczu to ja Ci o tym Bastillon przypomne. Juz nie raz pisalem- sts sa gowno warte jak nie popiera ich jakas okreslona liczba obezjanych spotkan, a my tych spotkan objzelismy setki i wiemy co piszemy i nie potrzebujemy do tego statystyk z clunch.

oczywiscie, ze jest. wkozlowanie sobie w noge to nic innego jak TO. Gordon jest na 17 miejscu od konca, jesli chodzi o TO, w dodatku nie bedac shooterem, a to oznacza, ze powinien miec malo strat :D

 

jedyne czego nie ma na 82 games.com to podzialu na inne okresy czasu, ale 5 minut i tak jest calkiem miarodajne i podzialu na sile zespolow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak jak pisalem w innym temacie - przegrana kasa z powodu wygranej Bullsow nie martwi :) Spodziewalem sie znowu męk z Milwaukee i przegranej w efekcie a tu strasznie mila niespodzianka. Mam nadzieje ze meczyk szybko na torrentach sie pojawi, bo poki co mozna tylko jakies wniosko z BoxScore'a wyciagac. Choc i tutaj sporo widac roznic w stosunku do łysego. Przede wszystkim Tyrus Thomas +40 min co mnie akurat cuieszy wyjatkowo bo to moj ulubieniec :)

 

Do tego zero Graya i Hughesa na boisku, Nocioni z rozwagą a wiec del Negro za pierwszy mecz ma plusa ;-)

 

Oby tylko ta inauguracja nie byla tak zludna jak zeszloroczna...

 

Co do innych - fajny debiut Rose'a. W ogole niezle zaskoczenie Thabo + Derrick w S5. Niezle, ale podoba mi sie. Kirkowi widac wejscie z lawki posluzylo. No i Gordon niezle ale to normalne bo ten pazerny pajac jest w contract year wiec wiadomo ze bedzie wymiatal. Moglby tak podbic swoja wartosc do przerwy na allstar i Pax moglby go opchnac za cokolwiek wartosciowego. Ale to juz temat na inna dyskusje. Poki co - fajny pierwszy meczyk, czkeamy na torrenta ;-)

 

ps. bardzo ciekawa sprawa. zaryzykuje stwierdzenie ze taka nie miala miejsca przez ostatnie 3 lata w Bullsach, a mianowicie: ZADEN z zawodnikow S5 nie mial jakiejkowliek proby za 3pkt. Jestem ciekaw tylko w jakim stopniu jest to ograniczanie jumpshotowania a w jakim po prostu nieumiejetnosc trojkowania naszych starterow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.