Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Boston previously saw Tatum work out in Los Angeles, but Monday was the first time Tatum visited the Celtics.
A source familiar with Tatum's solo workout said he impressed with his shot-making and footwork in the drills he participated in.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jordan Schultz podał/a dalej Jordan Schultz

Boston thinks Jayson Tatum might be Paul Pierce 2.0, which is another reason why Ainge would take him at 3, source tells me.

 

Wszystko zajebiście... tylko takie deale robi się w noc draftu. Wiadomo, że Philly i Lakers chcą Fultza, więc bierzesz go i potem dogadujesz się z tym zespołem, który wziął twojego faworyta i wyciskasz go. 

 

Tutaj problem jest taki, że Danny nie wie, czy Lakers wezmą Balla, Tatuma, a może DSJ. Takie podejście ma sens WYŁĄCZNIE, jeżeli conjmniej 2 gości masz równo na drabince... Ale to znowu wyraz 'nie wiem co mam zrobić'. Lakers RACZEJ nie wezmą Tatuma, ale te wszystkie gadki, jak to tylko Ingram jest nietrejdowalny można między bajki włożyć. Jeśli Magic stwierdzi, że Tatum ma większy upside niż Ingram, lepszy charakter niż Josh, a do tego nie ma takiej historii urazów jak DSJ, czy pojebanego ojca i c***wego midrange jak Ball to po prostu go weźmie. 

 

Dla mnie to wszystko trochę śmierdzi. Nie zdziwiłbym się, gdyby C's wycelowali w Isaaca, którego do top3 nikt nie przymierza, a mógłby grać im strech 3/4, choć gość z kolei jest mega zielony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już oficjalnie.

http://www.nba.com/celtics/news/pressrelease/press-061917-celtics-acquire-first-round-draft-pick?sf90219853=1

 

Ciekawe jest to:

The future first round pick will be the Los Angeles Lakers’ 2018 pick if it’s within the No. 2 to No. 5 range of the 2018 draft. If it is not, the Celtics will instead receive either Sacramento’s or Philadelphia’s first round pick in 2019, whichever is more favorable. However, if either of those 2019 picks result in the first overall selection, Boston will instead receive the other first round pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge: "We think there’s a really good chance the player we’ll take at 3 is the player we would have taken at 1."

 

Nie jestem pewnien czy Aigne odnosi się do ogółu,że po prostu ten draft jest tak wyrównany,czy o to że do #3 może dotrwać...Fultz.Bo jeśli to drugie to miałbym srogą bekę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Ainge najbardziej ceni Jacksona. Wie, że Philla zgarnie Fultzla, a Lakers Balla, stąd ten trade. Jakby Lakers zrobili psikusa i wzięli Jacksona, to weźmie Balla i popchnie go do Suns:) Co by nie było Ainge wygrywa, chyba, że Fultzl okaże się mega kocurem, ale to już Danny bierze na własne barki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dla wszystkich picki > gracze.

Mając takiego gracza jak Davis na pierwszym roku kontraktu, robisz wszystko by zbudować wokół Niego poważny zespół. Rozdrabnianie się na picki, choćby dostać ich 10, nie daje to pewności, że wyłowisz z Nich coś równie wartościowego.

 

NOP ma dwa lata spokoju na zbudowanie czegoś ciekawego zanim zaczną się martwić. Jedna Dobra wymiana, jeden zaskakująco duży rozwój prospekta czy Salomom Hill wchodzący na poziom Geralda Wallace, nie tylko w defensywie i Pelikany z Davisem stają się cichym contenderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources: Lakers front office and Lonzo Ball's agent, Harrison Gaines, remain in discussions, but no guarantees made yet for No. 2 pick.

#Celtics president Danny Ainge: Josh Jackson is in NYC today, hope to have him in town for workout tomorrow.

Celtics hopeful to see Josh Jackson in a workout tomorrow

We're going to get a player that we like, in addition to some further assets," says Danny Ainge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybam sobie, oddanie Horforda, Crowdera i pickow za Butlera, DMC i Davisa to bylby uczciwy deal. Problem polega bardziej na tym ze pilka jest jedna a ego tych graczy zbyt wielkie na sam Boston.

 

Wg mnie problem C's polega na tym, że nie mają dość assetów (bo takich nie ma), by wyciągnąć Devisa, nie mówiąc o parze Davis i DMC (btw. DMC mogli mieć, ale widocznie nie chcieli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna sprawa to to, czy Davis jest nietykalny czy nie jest, ale inna to assety ktore akurat Boston ma, bo samych pickow maja miliard

 

IAYq1VgkfL5vc-NpcnKeVyLch3TWWc3Niu9OEXgw

 

 

a do tego zawsze zawodnikow tez mozna dorzucic

Nie do końca, bo i picku LAL i 2019 SAC razem nie mają, ino jeden z nich.

Moim zdaniem teraz rozmawiać o Davisie nie ma sensu - nie po to oddawali swój pick za DMC aby teraz oddać Davisa. Za rok być może to stanie się bardziej realne jak Pels zagrają znowu kiepskisezon ale teraz nie ma o czym gadać imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już oficjalnie.

http://www.nba.com/celtics/news/pressrelease/press-061917-celtics-acquire-first-round-draft-pick?sf90219853=1

 

Ciekawe jest to:

The future first round pick will be the Los Angeles Lakers’ 2018 pick if it’s within the No. 2 to No. 5 range of the 2018 draft. If it is not, the Celtics will instead receive either Sacramento’s or Philadelphia’s first round pick in 2019, whichever is more favorable. However, if either of those 2019 picks result in the first overall selection, Boston will instead receive the other first round pick.

Ha, no to jest jeszcze dodatkowy smaczek tego dealu. 2019 to nie pick Sacto, a lepszy z picków Sixers-Kings, ale w obu przypadkach mamy protekcję na #1. Całkiem spoko te protekcje zostały nałożone. Mimo wszystko stracić jedynkę boli najgorzej :P

 

Ja osobiśnie mam dużą nadzieję na to, że w przyszłym roku C's zgarną 4-5 od Lakersów, bo w 2019 może się przydać jakiś ludek na rookie dealu, albo asset do trejdów. Na kolejnego top5 draftu powoli zaczyna nam w rosterze brakować miejsca... Trzeba ograć to co mamy, zobaczyć co wyjdzie z tego i będzie wiadomo, gdzie trzeba szukać wzmocnień. 

 

Zresztą top talent z draftu na rookie dealu może być zbawienny, gdy zaczną się extensions dla Embiida, Simmonsa, itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci to powiedzieć - napisałeś to już po mojej dyskusji z BMF,, która odbyła się w tym samym temacie i tego samego dnia ;)

Wybacz, nie widziałem twojej dyskusji, więc ok, wyprzedziłeś mnie o parę godzin jak widać :smile:. Więc...jesteś gość! 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.