Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem tego hajpu na foxa, przecież jest większa szansa że gościu będzie elfridem paytonem niż że nauczy się rzucać

 

top10 jeszcze rozumiem, ale qrwa top2??? 

Najwyraźniej nie widziałeś go w żadnym meczu, skoro nie rozumiesz... Niczego nie musi się uczyć, najwyżej poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej nie widziałeś go w żadnym meczu, skoro nie rozumiesz... Niczego nie musi się uczyć, najwyżej poprawić

 

a jak duża jest szansa, że się nauczy rzucać i jednocześnie przywali na siłce 15 kilo? to są główne znaki zapytania, koleś miał chyba 20% na uncontested trójkach w zeszłym roku jeśli dobrze kojarzę, to ma być lead guard w obecnej NBA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak duża jest szansa, że się nauczy rzucać i jednocześnie przywali na siłce 15 kilo? to są główne znaki zapytania, koleś miał chyba 20% na uncontested trójkach w zeszłym roku jeśli dobrze kojarzę, to ma być lead guard w obecnej NBA? 

Te 15 kilo to do czego ma być przydatne w jego przypadku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 15 kilo to do czego ma być przydatne w jego przypadku? :smile:

 

choćby stabilność rzutu, nie dawanie się zgwałcić w post większym guardom, musi być silniejszy i nieco cięższy tu nie ma dwóch zdan - możliwe też że wraz ze zwiększeniem siły poprawi mu się jumper bo tu jest jakaś tam korelacja czasami  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choćby stabilność rzutu, nie dawanie się zgwałcić w post większym guardom, musi być silniejszy i nieco cięższy tu nie ma dwóch zdan - możliwe też że wraz ze zwiększeniem siły poprawi mu się jumper bo tu jest jakaś tam korelacja czasami  

To oczywiste, że musi nabrać siły, ale chuda klata nie jest w jego wypadku jakimś znaczącym problemem. Fox będzie bazował na piorunującym przyspieszeniu, a przy szybkich łapach w obronie też sobie poradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że musi nabrać siły, ale chuda klata nie jest w jego wypadku jakimś znaczącym problemem. Fox będzie bazował na piorunującym przyspieszeniu, a przy szybkich łapach w obronie też sobie poradzi

 

no wiadomo nie chodzi mi o to żeby był spasionym lujem jak Lowry, ale ogólnie jest chuderlakiem i musi nabrać muskulatury coś na miarę IT choćby. Tu raczej nie widzę problemu, problemem jest rzut. Dla mnie dość realistyczny scenariusz Foxa to taki John Wall dla ubogich co samo w sobie nie jest złe, ale nie wiem czy warte 2. picka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo nie chodzi mi o to żeby był spasionym lujem jak Lowry, ale ogólnie jest chuderlakiem i musi nabrać muskulatury coś na miarę IT choćby. Tu raczej nie widzę problemu, problemem jest rzut. Dla mnie dość realistyczny scenariusz Foxa to taki John Wall dla ubogich co samo w sobie nie jest złe, ale nie wiem czy warte 2. picka ;)

Pewnie, że jest wart 2 picka, ale nie wierzę, żeby trafił do LAL, stawiam na PHX :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, nie wszędzie się wpasuje, idealne dla niego byłoby Dallas...

 

też tak uważam, że u Carlisla w dobrej organizacji by było dla niego najlepiej, ale nie zgadzam się, że nie wszędzie się wpasuje - kto by nie chciał dynamicznego PG, który umie rzucić, umie rozegrać i jest atletyczny jak cholera? Największy znak zapytania to ta obrona i tutaj zakres potencjalnych scenariuszy jest mniej więcej od Irvinga do Lowrego

 

a właśnie: z innej beczki, bo może nie wszyscy doczytali - Ntilikina ma według nieoficjalnych informacji wingspan 7'1" :)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak uważam, że u Carlisla w dobrej organizacji by było dla niego najlepiej, ale nie zgadzam się, że nie wszędzie się wpasuje - kto by nie chciał dynamicznego PG, który umie rzucić, umie rozegrać i jest atletyczny jak cholera? Największy znak zapytania to ta obrona i tutaj zakres potencjalnych scenariuszy jest mniej więcej od Irvinga do Lowrego

Chłopak kocha rzucać więc w teamie przeładowanym strzelcami będzie cierpiał... Jego potencjał jest gdzieś na poziomie scoring guarda w rodzaju Lillarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wiele teamów się przejedzie na Ballach i Foxach, a wygra ten co zgarnie Smtha.

 

i Isaaca oraz Ntilikinę ;)

 

a człowiek by pomyślał, że po tym jak Bucks wydraftowali Giannisa z 15tką reszta ligi się czegoś nauczy

 

btw najbardziej się ktoś przejedzie na Tatumie albo Jacksonie - jeden z nich moim zdaniem będzie mega bustem, stawiam że Josh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw najbardziej się ktoś przejedzie na Tatumie albo Jacksonie - jeden z nich moim zdaniem będzie mega bustem, stawiam że Josh

Typek długi czas był jako nr.1 tego draftu,chyba najuniwersalniejszy gracz w loterii,te stawianie to jest czymś poparte czy "tak o"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typek długi czas był jako nr.1 tego draftu,chyba najuniwersalniejszy gracz w loterii,te stawianie to jest czymś poparte czy "tak o"? ;)

 

dwie rzeczy - jumper i rozmiar/siła

 

jeśli jumper okaże się kiepski to mamy gracza typu Stanley Johnson/Justise Winslow, a to nie jest coś co bym chciał wyciągać z top3 pickiem tego draftu

 

co do drugiej kwestii - jest dobrym atletą ale nie elitarnym, da sobie radę z obroną dwójek i trójek, ale czy jest tak switchowalny żeby bronić 1 i 4? tu mam wątpliwości

 

no i znowu dochodzi rzut - myślę, że jest w stanie dokulać do 30-35% za trzy ale to nie są numerki jakie chcesz mieć od swojego wing scorera. Dlatego lepiej by było gdyby mógł być hybrid 3/4 ale wiele wskazuje, że jest na to za mały i za wąski

 

jako top 5 picki serio dużo bardziej wolę Balla, DSJ i Isaaca, Tatuum i Jackson to dla mnie 3 tier razem z Foxem, Monkiem, Ntilikiną i Collinsem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.