Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni zdelegalizować loterię, bo takiego napięcia jak w tym roku chyba jeszcze nie miałem. Dwa picki dla Sixers i wstawiam w avatar cokolwiek sobie zażyczycie.

​Lakers utrzymają pick, bo bez niego będą w problematycznej sytuacji, a już stanowczo z perspektywy ligi zbyt długo są słabi. IMHO.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​Lakers utrzymają pick, bo bez niego będą w problematycznej sytuacji, a już stanowczo z perspektywy ligi zbyt długo są słabi. IMHO.

A czy przypadkiem dla Lakers nie byłoby lepiej zatrzymać pick za rok?

 

*no chyba że będą mieli do wyboru fultza

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno optymistyczna wersja :smile:

Nie wiem, czy optymistyczna, jeżeli Lakers chcą walczyć o George'a to prawdopodobnie nie będzie tankowania. Draft 2018 ma podobno słabą głębię, każdy chyba fan Lakers brałby pewny top3 pick w tym roku niż ewentualnie szorowanie po dnie po Bambę za rok.

 

Ale jinxować dziś próbujemy  :onthego:  :onthego:

Od trade'u Noela mam trochę wywalone, a po dzisiaj mogę mieć zupełnie, Ty tam dalej będziesz dickriderować. Potankujecie po Bambę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu śmierdzi niekonsekwencją.

Jak Sixers skończą np. z 4. pickiem i nie dostaną picku Lakers, to będzie trzeba się trochę zdystansować i mniej więcej na to jestem gotowy po cyrkach z Noelem i Okaforem, dopóki jest szansa na dwa picki w top6 bardzo mocnego draftu to czekam z niecierpliwością.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wieści są ponoć takie, że managerowie zawodników nie są jakoś specjalnie zajarani tym, że ich klienci mogą być wybrani przez Celtics a to z prostej przyczyny - może to oznaczać mniej szans na grę od samego początku w przeładowanym składzie Bostony. Per Hoopshype.

takie tam pitolenie. Gdyby Fultz miał trafić do Celtics, to leci Rozier. Jak Hayward podpisze, to Rozier, Crowder i jakieś słabsze picki poskłada się w paczkę i DA coś wykombinuje. Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem dla Lakers nie byłoby lepiej zatrzymać pick za rok?

 

*no chyba że będą mieli do wyboru fultza

Dla Lakers przede wszystkim lepiej by było gdyby zatrzymali pick w 1 rundzie w 2019 roku, bo jak tegoroczny trafi do Sixers, to ten za 2 lata Lakers też tracą, więc utrata dwóch z trzech picków w 1 rundzie przy rosterze, jaki mają Lakers i ich aktualnej sytuacji, to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie i lepiej stracić jeden z tych picków i to o rok później, prawda?

 

Tym bardziej trudno określać, czy lepiej tankować po prospecty rok później, bo z tego co pamiętam to rok przed tegorocznym draftem na 1 miejscu w mockach był Giles, a rok przed poprzednim draftem Labisierre, więc Bamba, czy Ayton mogą jeszcze nieźle spaść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o tym picku Lakers z 2019, good point.

 

Giles byl grubą niewiadomą przed sezonem, Labissiere to dobry przykład, ale Ayton i Bamba to talenty większej półki. Ayton to atletyczny 7footer rzucający za trzy, Bamba ma size i atletyzm Goberta. 


W sumie zły, bo tym bardziej nie wierzę w pozbawieniu Lakers połowy pierwszorunddowych picków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści są ponoć takie, że managerowie zawodników nie są jakoś specjalnie zajarani tym, że ich klienci mogą być wybrani przez Celtics a to z prostej przyczyny - może to oznaczać mniej szans na grę od samego początku w przeładowanym składzie Bostony. Per Hoopshype.

 

Też to widziałem i źródłem Hoopshype chyba musiałbyć ojciec Balla.

 

Jeżeli manager jakiegokolwiek prospecta nie chciałby go oddać pod opiekę Stevensa to albo działa na niekorzyść swojego klienta, albo jest debilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli manager jakiegokolwiek prospecta nie chciałby go oddać pod opiekę Stevensa to albo działa na niekorzyść swojego klienta, albo jest debilem.

A to takie dziwne? Fox, Ball, Fultz, Smith - Boston ma Thomasa i Smarta, Tatum, Jackson - Boston ma Crowdera i Browna. Brak gwarancji minut i tego, czy czasem ktoś Cię nie przehandluje, no taka sobie opcja dla prospekta, a tym bardziej dla menadżera.

 

Sam o tym pisałem, a nikt z w/w nie jest moim klientem, czy jestem debilem - no nie wiem.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.