Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] sezon 2016/2017


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Widzę, że teraz to ja przez pośpiech zrobiłem trochę zamieszania. Dzięki za zawetowanie wymiany miałem właśnie pisać z prośbą o jej zawetowanie bo zrobiłem missclicka proponując trade na szybko na lotnisku i zamiast Dienga i Jonesa został tylko TJ.

Zreszta cos chyba się zepsulo w apce na telefon bo w dwóch innych ligach miałem tak samo z wybranych dwóch graczy do wymiany poszedł tylko ten zaznaczony jako drugi wiec uważajcie.

Dzieki za czujność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Widzę, że teraz to ja przez pośpiech zrobiłem trochę zamieszania. Dzięki za zawetowanie wymiany miałem właśnie pisać z prośbą o jej zawetowanie bo zrobiłem missclicka proponując trade na szybko na lotnisku i zamiast Dienga i Jonesa został tylko TJ.

Zreszta cos chyba się zepsulo w apce na telefon bo w dwóch innych ligach miałem tak samo z wybranych dwóch graczy do wymiany poszedł tylko ten zaznaczony jako drugi wiec uważajcie.

Dzieki za czujność.

 

A teraz to jest faktycznie trade w Twoim stylu, więc in advance - no thanks ;)

Tak, jak zapowiadałem, dałem weto i to "moje weto" było tym piątym ;) i wymiana jest zawetowana. 

 

 

Rozumiem Cię, miałem taką samą sytuację z Muscalą i Lee za Winslowa i Ellisa, też się zastanawiałem i patrząc na to, co dzieje się teraz to nawet ta wymiana wydaje się ok, bo Ellis gra tragicznie, a Winslow dopiero wrócił po kontuzji... może Toronto też pod wpływem impulsu zaproponował tę wymianę... ja też wtedy nie myślałem nawet o Ellisie i Winslowie, a potem Ellisem nawet chciałem dalej handlować, więc wiem o co Ci chodzi ;)

Widzisz, tylko ja generalnie - tak jak pisałem wtedy - nie mam z tym wetem problemu, bo po klepnięciu trade'a czekam cierpliwie, co zadecydują pozostali. To zresztą pierwszy trade, który mam zawetowany i który sam bym pewnie wetował :)

Edytowane przez asq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, tylko ja generalnie - tak jak pisałem wtedy - nie mam z tym wetem problemu, bo po klepnięciu trade'a czekam cierpliwie, co zadecydują pozostali. To zresztą pierwszy trade, który mam zawetowany i który sam bym pewnie wetował :smile:

 

No ja trochę byłem sfrustrowany za co przepraszam ;) emocje mnie trochę poniosły, bo pierwszy i drugi raz w życiu mi się weta przydarzyły ;) jak to mówią do trzech razy sztuka :) teraz będę patrzył na to zdecydowanie spokojniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim keeperowcom najlepszego na te święta!

 

Ja rotuję praktycznie tylko jednym slotem, reszta od dawna jest nieruszana. Sloty są na plusie, więc nie muszę przesadnie rotować składem. Na razie tylko obserwuję przebieg sytuacji, bez konieczności rannego aktywowania FA-sów. Bez trejdów by nie było tak dobrze, co tu ukrywać, były to dobre posunięcia, choć miałem też szczęście, że przyszły oferty z Lebronem i Vuciem. Jeżeli jest overkill w blokach i fajna sytuacja w 3ptm, czyli kategoriach, które trudno jest ze sobą połączyć, znaczy, że nie jest źle.

Dalej jednak trzeba obserwować ruchy Masuda, bo on będzie do końca atakował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie też wszystkiego najlepszego z okazji Bożego Narodzenia panowie manadżerowie.

 

Za mocnych masz tych starterów swoich panie Bulek. Co prawda jestem tuż za Tobą w paru kategoriach, ale wydaje mi się, że tylko kontuzja LBJ, Davisa albo Schrodera może Ci zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

jaki cel mial manager chicago biorac lavine`a, za 50 $ w licytacji skoro nie zagra on juz w tym sezonie i za te pieniadze nie bedzie juz raczej keeerem ?

 

Też mi się to pytanie nasunęło :P a jedyna odpowiedź, która mi przychodzi na myśl to: po prostu nie chciał, żeby inni go mieli jako keepera ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki cel mial manager chicago biorac lavine`a, za 50 $ w licytacji skoro nie zagra on juz w tym sezonie i za te pieniadze nie bedzie juz raczej keeerem ?

Chciałem mieć Lavine w składzie. Uznałem, że będzie duże zainteresowanie, dlatego też dałem za niego aż tyle. I tak zdaję sobie sprawę, że przepłaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem mieć Lavine w składzie. Uznałem, że będzie duże zainteresowanie, dlatego też dałem za niego aż tyle. I tak zdaję sobie sprawę, że przepłaciłem.

 

Ale on nie zagra w tym sezonie, a keeperem za 54$ raczej nie będzie, więc po co Ci LaVine w składzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on nie zagra w tym sezonie, a keeperem za 54$ raczej nie będzie, więc po co Ci LaVine w składzie?

Uznałem, że taki zawodnik na pewno się w przyszłości w jakimś tam stopniu spłaci. Niemniej jednak tak jak napisałem wcześniej zdaję sobie sprawę, że przeplacilem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznałem, że taki zawodnik na pewno się w przyszłości w jakimś tam stopniu spłaci. Niemniej jednak tak jak napisałem wcześniej zdaję sobie sprawę, że przeplacilem.

 

Jak się może spłacić? Chcesz go wziąć jako keepera? Wydaje mi się, że nie rozumiesz, co zrobiłeś :P właśnie zapchałeś sobie jedno miejsce w składzie zawodnikiem, który nie jest ani keeperem, ani nie zagra w tym sezonie, więc nie wiem, jak może się spłacić w przyszłości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem go wziąć jako keepera. Ale chyba tak jak piszesz popełniłem dość duży. Niemniej za błędy trzeba płacić a tego ruchu już raczej nie da się cofnąć.

 

Cofnąć nie można, ale jeśli wyrzucisz LaVine'a będzie kolejny raz licytacja i możesz dać np. 20$, a nie 50$ :P ale nie masz pewności, czy ktoś nie da więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.