Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] sezon 2016/2017


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

teraz wszyscy szukamy keeperów. Toronto zamiotło ostatnią wymianą i zostaje nam już tylko tankowanie :smile: O 1 miejsce już raczej nikt nie powalczy ;)

 

Ta wymiana jeszcze nie przeszła ;) ale zapewne przejdzie... ja do tej wymiany nic nie mam, pomoże Toronto w tym sezonie i robi z niego głównego faworyta, ale daje keeperów Atlancie (Embiid, Hood?), ale wiele zespołów ma szanse powalczyć, przecież faworyci czasem zawodzą, a poza tym wygrać z Toronto z takim składem będzie spektakularnym sukcesem, więc warto spróbować ;) ja i tak walczę o 1.msc (od końca) ;) i mam wobec tego pytanie: czy można otwarcie tankować, aby zyskać te $ na następny sezon? W zasadach nie jest zabronione, ale głupio się czuję walcząc o najgorsze miejsce... ale jak mam zyskać, to będę się starał... zasada dla mnie: im gorzej (zagrał zawodnik), tym lepiej dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie tankowanie to tez taktyka więc nie ma co się szczypać.

od grudnia albo stycznia połowa drużyn będzie tankować

Nie zgodzę się. Nie wystawianie najlepszych graczy przez drużynę tankującą to wypaczanie idei rozgrywek. To nie jest formuła fantasy points. W roto takie rucchy wpływają znacznie na kształt tabeli i nierzadko jeden Westbrook na benchu może zadecydować, a co dopiero notoryczna taka taktyka już od pierwszych tygodni rozgrywek.

Tu akurat trzeba koniecznie zmienić regulamin, jakiś zapis o minimalnej ilości spotkań itd.itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Nie wystawianie najlepszych graczy przez drużynę tankującą to wypaczanie idei rozgrywek. To nie jest formuła fantasy points. W roto takie rucchy wpływają znacznie na kształt tabeli i nierzadko jeden Westbrook na benchu może zadecydować, a co dopiero notoryczna taka taktyka już od pierwszych tygodni rozgrywek.

Tu akurat trzeba koniecznie zmienić regulamin, jakiś zapis o minimalnej ilości spotkań itd.itp.

 

po pierwsze masz rację

po drugie jest zapis za minimalną ilość gier, są jakieś kary - to zapamietałem

po trzecie nie mówię o pierwszych tygodniach tylko o styczniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Nie wystawianie najlepszych graczy przez drużynę tankującą to wypaczanie idei rozgrywek. To nie jest formuła fantasy points. W roto takie rucchy wpływają znacznie na kształt tabeli i nierzadko jeden Westbrook na benchu może zadecydować, a co dopiero notoryczna taka taktyka już od pierwszych tygodni rozgrywek.

Tu akurat trzeba koniecznie zmienić regulamin, jakiś zapis o minimalnej ilości spotkań itd.itp.

 

Jest coś takiego w regulaminie (masz cytat pod spodem), ale zawodników każdy może wybrać jakich wystawia :P więc w ten sposób mogę nie wystawiać Westbrooka już teraz i z dnia na dzień wybierać FA, który dziś zagra (oczywiście nie za długo i nie za dobrze :P), więc zmieniłbym przepis z dodatkowymi $, bo pojawi się rywalizacja, kto gorszy...

 

 

Regulamin Ligi Roto Keeper #2 : 

 

13. Każdy GM zobowiązany jest do wykorzystania wszystkich slotów, w tym również 2 slotów wynikających z buga Yahoo tj. łącznie 658 slotów = 5*82+3*82+2. W przypadku ich niewykorzystania, za każdy niewykorzystany slot powyżej 10 od budżetu aukcyjnego dostępnego przed kolejnym sezonem odejmowany będzie 1$.

14. Niewykorzystanie 50 slotów traktowane będzie jako podstawę do wykluczenia GMa z zaszczytnego grona Roto Keeper League Managers. Jedynie w nadzwyczajnych okolicznościach po głosowaniu i uzyskaniu większości pozytywnych głosów pozostałych GMów może nie zostać wykluczony.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie dziwi. Powiem więcej, widać, że w przedsezonowych projekcjach odnośnie Warriors za wiele się nie pomyliłem ;)

Mnie dużo bardziej szokuje pozycja Suns. Już wcześniej to pisałem i dalej tak twierdzę. Ten skład to taka gorsza wersja Memphis Grizzilies :D

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony jestem to ktoś mi może wyjaśni

Jakim cudem gsw jest tak wysoko A przecież ma samyc sredniakow. Tak dobrze się uzupełniają czy jak? Tam nie ma żadnego keepera nawet

 

Chyba troche przesadzasz co do keeperów bo Bradley, Kemba czy Harris spokojnie moga nimi byc wg mnie.

Skład jest fajny i dobrze zbilansowany jak dla mnie bardzo ciekawie ułożona drużyna a, że kilku graczy odpaliło w pierwszych meczach to sa wyniki. Po za tym sporo assetów do handlowania więc przyszłośc kolorowa. uważam, że ktoś sprytnie to wszystko wymyślił i chwała mu za to.

Czy utrzymają taka produkcje to inna sprawa ale od czego jest sell high:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie max Bradley to keeeper ale jak nie masz żadnego innego to pewnie gościu sobie zostawi w/w

u mnie w teamie przy KAT, Wiggins i Parkerze to nawet nie mają podjazdu no ale jak tam kto woli

 

tak czy siak skład bez gwiazd i prospecktów tak wysoko to dla mnie niespodzianka i szacuneczek dla gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony jestem to ktoś mi może wyjaśni

Jakim cudem gsw jest tak wysoko A przecież ma samyc sredniakow. Tak dobrze się uzupełniają czy jak? Tam nie ma żadnego keepera nawet

Chłopie to nie średniaki, to same steale :pride:

Zwłaszcza Kemba.

Keeperów nie kompletowałem na siłę bo miałem (i mam) zamiar zrównoważonym i perspektywicznym składem powalczyć o mistrza już w tym sezonie.

 

 

Mnie to nie dziwi. Powiem więcej, widać, że w przedsezonowych projekcjach odnośnie Warriors za wiele się nie pomyliłem ;)

Słuchajcie się Bułka, Bułek się zna!

 

 

dla mnie max Bradley to keeeper ale jak nie masz żadnego innego to pewnie gościu sobie zostawi w/w

u mnie w teamie przy KAT, Wiggins i Parkerze to nawet nie mają podjazdu no ale jak tam kto woli

 

tak czy siak skład bez gwiazd i prospecktów tak wysoko to dla mnie niespodzianka i szacuneczek dla gościa

Twoi KAT, Wiggins i Parker w przyszłym sezonie będą kosztować razem 136. 

Moi Kemba, Harris, Bradley a może i Jrue 109 :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ma ktoś w tej lidze jakiegoś PG ze średniej/wyższej półki do sprzedania? Do wzięcia każdy poza Hassanem.

 

 

Zawodnicy do wymian:

B.Jennings

J.Noah

J.Dudley

D.Saric

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

to może się dogadacie?

 

Daję głowę, że nie o tak średnią półkę mu chodziło ;) zresztą ostatni raz, kiedy tak można było o Jenningsie pomyśleć to 2013/14, a tego to nawet w keeperze nie wysiedzisz. ;)

Edytowane przez asq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.