Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] sezon 2016/2017


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie najciekawiej wygląda Golden na chwile obecna ale myśłę, że walka będzie wyrównana do końca przynajmniej ja nie zamierzam się poddawać. Dobre ruchy na Fa też sa ważne (gratki dla Bulka za Harrisona ja go wczoraj wziąłem w dwóch ligach ale 3 dni wcześniej to już prawie jak prorok:).

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem mocne szczęście z Harrisonem faktycznie. Po prostu po trejdzie Lebrona potrzebowałem na gwałt rozgrywającego. Wzięłem Nelsona, który pod nieobecność Bartona, Gallo czy Harrisa gra naprawdę fajnie, no i Harrisona, bo walnął niedawno temu 6 i 7 asyst, fakt, że na beznadziejnej skuteczności, no ale na bezrybiu... I potem takie info :)

Widocznie tak ma być, żeby GSW nie miało autostrady do mistrzostwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam sprawę, w innej lidze chcę się wymienić za picki A nikt nie wie jak to działa.

To liga keeper jest head2head.

Jak wymienię się z gościem za 1pick to będę wybierał w jego pierwszej wolnej rundzie czy od razu na samym początku A jego keeper będzie jako drugi wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho ostatnio? Grube wymiany idą i nie lecą weta :o cieszę się z jednej strony, ale z drugiej strony nie wiem, czy to nie jest po prostu zmiana podejścia do gry przez Was :P wszyscy już wiedzą, o co walczą i nie ma takiego podekscytowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho ostatnio? Grube wymiany idą i nie lecą weta :o cieszę się z jednej strony, ale z drugiej strony nie wiem, czy to nie jest po prostu zmiana podejścia do gry przez Was :tongue: wszyscy już wiedzą, o co walczą i nie ma takiego podekscytowania...

No ja z chęcią bym dokonał kolejnej fajnej wymiany. Do sprzedania Morris, potencjalny keeper Harkless, za grubszą rybę również nawet Beal, bowiem on wiele dla mnie zrobił, a więcej jest już chyba ponad jego siły...

Szukam niezmiennie rozgrywającego.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi ogólnie o komentarze na forum... cicho jest, a wymiany po cichu przechodzą, a tak na początku nie było ;)

 

dla mnie sezon praktycznie skończony :P już nie robię w tym sezonie wymian ;) mam 8 kandydatów na keeperów i po sezonie zdecyduję, których 4 biorę. Pozostałych 3 zawodników dobieram w zależności, kto gra, aby szybko rozegrać wszystkie mecze i nie zdobyć za dużo statystyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zrobiło się cicho, może dlatego, że liga nie jest zbyt wyrównana i wiele drużyn, tak jak Twoja nie walczy o nic. Tymczasem wisi mój kolejny trejd, cóż, Harkless to fajny grajek, ale potrzebuję rozgrywajka na ten moment, Harrison zupełnie przestał grać, a muszę dokopać się do asyst, wiele slotów na plusie, a planuję jeszcze walkę z GSW i Minnesotą, która się wzmacnia o kolejne gwiazdy.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Atlanta hawks

 

deal TUrnenr za KATa do rozwazenia ale Bogdanovic to trochę za mało, patrzyłem na Twój skład i raczej nie puścisz tych co bym ich chciał

nie wiem czy się dogadamy ale jescze pomysle

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie każdy do wyjęcia. trochę przemeblowałem skład (pozyskanie klaya, ruio, gaya, gasola) ale i tak każdy jest dostępny - wszystko zależy od oferty.

 

Ten ostatni trejd myślę, że przybliżył mnie do utrzymania top3 ale mam nadzieję zaatakować pierwsze miejsce.

 

Jak komuś któryś zawodnik za mocno cegli i psuje FG z chęcią go przyjmę. Tankuję już ewidentnie FG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terrence Jones za Howarda :o

 

Jak dla mnie trochę nierówna wymiana i za Howarda oczekiwałbym więcej niż rezerwowego PF Pelikanów :P może jakieś wyjaśnienia osób robiących trade (szczególnie Toronto, które oddaje Howarda)? Chętnie wysłucham, a dopiero potem się zastanowię nad wetem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, co to ma być?

 

MJ#1, ja myslę, że jeśli stosować już veto to właśnie taka sytuacja jest najdobitniejszym przykładem, dla którego veto jest potrzebne. Howard to jest weteran, i gdyby poszedł za fajnego młodego zawodnika, który byłby idealnym materiałem do keepera, bym stwierdził "win-win" byłoby ok. Ale Terrence Jones kimś w tej lidze już nie będzie, może zapowiadał się fajnie, jak grał w Rockets, zniszczyły go kontuzje. Szkoda chłopa, bo miał przed soba karierę, teraz już niestety to on co najwyżej w roli zadaniowca ugra parę sezonów w NBA i to wszystko. W Pelikanach, które obok Davisa pod koszem mają Asika czy Ajincę, grajków, którzy moga się cieszyć, że w ogóle są w tej lidze, bo równie dobrze mogliby odgrywać pierwszoplanowe role, ale w Europie, jak Antony Randolph, jest ledwie zmiennikiem. Fakt, grywa na jakimś tam poziomie, ale nie ma takiej drużyny w NBA, w której mógłby znaczyć coś więcej. Howard jeszcze parę sezonów pogra na wysokim poziomie i śmiem twierdzić, że prędzej się Jones zawinie z tej ligi, aniżeli Dwight.

 

To pisząc, czynię weto mając nadzieję, że wymiana nie przejdzie. Bo jak przejdzie, to będzie to znak, że rację miałeś MJ#1, iż GM-owie nie kwapią się do weta, bo sami nie walczą już o nic. I czynię to z pełną świadomością, że zaraz zostanie włączona do gry artyleria antybulkowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z bulek. Tej wymiany nawet wyjaśnienie nie uratuje. Idealna sytuacja na użycie weta. Howard za Jones'a?! Serio? Rozumiem że Terrence gra solidną koszykówkę w Pelicans ale żaden z niego materiał na keepera. Jones skończył się nawet się nie zaczynając. Czy naprawdę jest tu ktoś kto uważa, że Terrence jest w stanie dorównać Howardowi po kontuzjach? Otóż odpowiem za was żebyście nie musieli się głowić. Zdecydowanie Nie. Ja ze swojej strony wciskam weto.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka rzeczywiście wymiana niezbyt, ale myślę sobie - przeanalizuję, sprawdzę i wtedy zawyrokuję.

 

Obczaiłem cyferki i nie wiem po co ten Jones manadżerowi Toronto. Chyba tylko dla TO. To jedyny zysk, a strata w BLK, PTS, FG i BLK. Gdyby jeszcze miał dużo wysokich, ale zostaje mu tylko grający co drugi mecz Embiid i Griffin. Za to manadżer Portland bierze porządnego wysokiego, których już ma sporo (Plumlee, Gibson, Dieng i Millsap, a na dodatek wydaje Jonesa którego zastąpi wracający po kontuzji Carroll.

Opcji keeperowej żadnej tu nie widzę podobnie jak tego, że Jones zaraz urośnie niesłychanie jak się połamie Davis.

 

Najlepiej ta wymiana wygląda z punktu widzenia mojej ekipy :orange:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że Toronto walczy w tym sezonie o mistrzostwo mając taki skład: Lillard-McCollum-George-Griffin-Gasol-Howard-Dellavedova. Wszystkich swoich keeperów (A.Gordon, J.Embiid) oddał, aby teraz zamienić Howarda na Jonesa? Coś tu nie pasuje...

 

Jaki zysk z tej wymiany dla Toronto? Lepszy FT%, kilka trójek więcej i mniej strat... jak dla mnie to mało... dobrym odzwierciedleniem (nie zawsze) wydaje mi się % posiadania graczy: Howard - 93, Jones - 46. Liczby mówią same za siebie :P Ok, Toronto ma dużo C, ale Jones to niby SF/PF, a wydaje mi się bardziej PF/C, więc kompletnie nie rozumiem wymiany... gdyby to był SG/SF albo PG, to można by to bardziej wytłumaczyć (więcej asyst, przechwytów, trójek i lepszy FT%), a tak to naprawdę nie rozumiem wymiany od strony Toronto.

 

Wydawało mi się, że Toronto walczy o mistrzostwo i jeśli tak, to nie widzę sensu w wymianie podstawowego centra, solidnego za rezerwowego silnego skrzydłowego... naprawdę nie wiem, jak to wytłumaczyć i właśnie z tego powodu zamierzam dać weto jutro rano, chyba, że dostanę jakieś wytłumaczenie, które przekona mnie, że nie doceniam Jonesa i przeceniam Howarda, ale wątpię, że jest to racjonalne i logiczne wytłumaczenie... zatem jutro na 99,9% wciskam weto, choć szczerze nie lubię tego robić, ale tu wydaje mi się to uzasadnione i potrzebne, bo taka wymiana wpłynie zdecydowanie na kształt tabeli końcowej szczególnie, gdy widzę małe różnice od 3 do 11 miejsca. Możecie mówić: co mnie to obchodzi, skoro walczę o najgorsze miejsce? Odpowiem, że jestem członkiem ligi i czuję, że trzeba reagować na takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wywołany zabiorę głos. Przyznam, że też się zdziwiłem dostając, a nie proponując, Dwighta za Terrence'a, ale nie dlatego, że czułem, że łapię Pana Boga za nogi, ale że 8 na 10 trade'ów Toronto zazwyczaj jest automatycznie do odrzucenia.

 

Więc szybko przekalkulowałem, co da mi Howard (FG nie potrzebuję, bo jestem liderem, bloki i zbiórki mogę, ale nie muszę, punkty natomiast chętnie), a co stracę (przede wszystkim zakotwiczenie na mieliźnie w FT, a uważam, że jestem tam o jednego Masona Plumlee od kilkupunktowego skoku a także w TO zacznę toczyć się w dół). Więc Wam pewnie wydaje się, że nie wiedziałem, którą ręką to klepnąć, ale dobrą chwilę o tym pomyślałem, zostawiając to na parę godzin.

 

Siłą rzeczy - przy mojej liczbie wysokich - na pewno poszedłbym na rynek po SFa, więc też traktowałem to jako otwarcie do dalszych trade'ów. Nie wypowiem się natomiast za Strydera, bo jego kroki i propozycje, jak już wcześniej wspomniałem, są dla mnie niejasne. Zaznaczam tu tylko, że biorąc pod uwagę, że to Toronto proponowało wymianę, żadna z tych dwóch stron nie została siłą zmuszona do tego dealu :smile:

Edytowane przez asq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak zapowiadałem, dałem weto i to "moje weto" było tym piątym ;) i wymiana jest zawetowana. 

 

To wywołany zabiorę głos. Przyznam, że też się zdziwiłem dostając, a nie proponując, Dwighta za Terrence'a, ale nie dlatego, że czułem, że łapię Pana Boga za nogi, ale że 8 na 10 trade'ów Toronto zazwyczaj jest automatycznie do odrzucenia.

 

Więc szybko przekalkulowałem, co da mi Howard (FG nie potrzebuję, bo jestem liderem, bloki i zbiórki mogę, ale nie muszę, punkty natomiast chętnie), a co stracę (przede wszystkim zakotwiczenie na mieliźnie w FT, a uważam, że jestem tam o jednego Masona Plumlee od kilkupunktowego skoku a także w TO zacznę toczyć się w dół). Więc Wam pewnie wydaje się, że nie wiedziałem, którą ręką to klepnąć, ale dobrą chwilę o tym pomyślałem, zostawiając to na parę godzin.

 

Siłą rzeczy - przy mojej liczbie wysokich - na pewno poszedłbym na rynek po SFa, więc też traktowałem to jako otwarcie do dalszych trade'ów. Nie wypowiem się natomiast za Strydera, bo jego kroki i propozycje, jak już wcześniej wspomniałem, są dla mnie niejasne. Zaznaczam tu tylko, że biorąc pod uwagę, że to Toronto proponowało wymianę, żadna z tych dwóch stron nie została siłą zmuszona do tego dealu :smile:

 

Rozumiem Cię, miałem taką samą sytuację z Muscalą i Lee za Winslowa i Ellisa, też się zastanawiałem i patrząc na to, co dzieje się teraz to nawet ta wymiana wydaje się ok, bo Ellis gra tragicznie, a Winslow dopiero wrócił po kontuzji... może Toronto też pod wpływem impulsu zaproponował tę wymianę... ja też wtedy nie myślałem nawet o Ellisie i Winslowie, a potem Ellisem nawet chciałem dalej handlować, więc wiem o co Ci chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.