Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] sezon 2016/2017


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy dlatego, że ja robię te wymiany albo wspieram (Detroit i wymiana Simmonsa) :P ale widzę, że nie dacie człowiekowi pograć... Już naprawdę nie wiem, jak grać... i szczerze zniechęcacie mnie do dalszej gry :P jeśli to ma tak wyglądać, to uznam, że wygrałem walkowerem i za sezon poszukajcie sobie kogoś innego, bo w tej lidze czuję się bardzo niepotrzebny i odrzucany. 3 wymiany już odrzucone w tej lidze, a dopiero 1/8 sezonu, czy to nie przesada? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrzebne jest uzasadnienie? Lee i Muscala za Ellisa i Winslow?

 

Ja tej wymiany nawet nie zauważyłem, ale bardzo dobrze, że to nie przeszło. Nie wiem, czy tu trzeba się specjalnie rozwodzić, każdego zawodnika na czynniki pierwsze rozkładać, żeby veto uzasadnić?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według rankingu Yahoo: Muscala - 77msc., Lee - 137msc., Winslow - 189msc., Ellis - 90.msc. To są fakty :P

 

Uważam, że jeśli obie strony widzą plusy wymian (ja dla siebie widzę, Suns pewnie też, skoro mi zaproponowali i według rankingu wyszliby na mały +), to dlaczego wymiana ma być zawetowana? Bo innym graczom się nie podoba? Jeśli tak ma wyglądać granie w tej lidze, to naprawdę nie martwcie się, za rok mnie nie będzie, nie będzie tych narzekań i walki o brak weta.

 

Tak na koniec, szkoda, że nie macie odwagi napisać na forum powodów weta, o które prosiłem (Detroit też) :P boicie się czy może nie macie argumentów i Wasze działanie to strach przed wzmocnieniem składu rywala? Znowu jest wymiana Simmons + McDermott za Irvinga i Saricia, więc proszę tych, którzy zawetują o uzasadnienie. Mam nadzieję, że nie będzie ciszy i weta, co dzieje się ciągle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ, a co mnie obhodzi ranking Yahoo po 7 meczach?

 

Myślałem, że nie muszę rozbijać każdego zawodnika na czynniki pierwsze, ale jak widać się pomyliłem. Muscala nigdy nic w NBA nie osiągnął, teraz jest w rotacji, ale na jak długo? Obstawiam dolary przeciwko orzechom, że prędzej czy później wyleci na FA? Lee to jest weteran, przydatny w klubach w jakich grał, ale jako typowy zadaniowiec, gracz o specjalnych poruczeń. Jego wartość w fanatsy jest nie za wysoka. Klasę Monty doskonale znamy, a Winslow - toć to młody prospect, sophomore, mam myśleć, że 189 miejsce w jakimś dziwnym rankingu Yahoo jest wyznacznikiem jego wartości w grach typu keeper?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ, a co mnie obhodzi ranking Yahoo po 7 meczach?

 

Myślałem, że nie muszę rozbijać każdego zawodnika na czynniki pierwsze, ale jak widać się pomyliłem. Muscala nigdy nic w NBA nie osiągnął, teraz jest w rotacji, ale na jak długo? Obstawiam dolary przeciwko orzechom, że prędzej czy później wyleci na FA? Lee to jest weteran, przydatny w klubach w jakich grał, ale jako typowy zadaniowiec, gracz o specjalnych poruczeń. Jego wartość w fanatsy jest nie za wysoka. Klasę Monty doskonale znamy, a Winslow - toć to młody prospect, sophomore, mam myśleć, że 189 miejsce w jakimś dziwnym rankingu Yahoo jest wyznacznikiem jego wartości w grach typu keeper?

 

Ranking jest jakimś wyznacznikiem formy, więc i wartości od początku sezonu.

 

To moja wina, że dostaję takie propozycje wymian? Mam je od razu odrzucać, bo są dla mnie "za dobre"? No bez przesady, nie wiem czym kieruje się Phoenix, może widzi w Lee keepera (11 za następny rok), prorokiem nie jestem. ale czy to znaczy, że wymiana nie może przejść? Ludzie popełniają błędy i wykorzystują okazje w życiu, myślałem, że w fantasy jest tak samo, ale jednak się okazuje, że są rywale, którzy nie dadzą szansy, aby ktoś popełnił błąd, a ktoś inny zrobił dobrą wymianę. Naprawdę psujecie zabawę, spójrzcie jak to wygląda z mojej strony :P

 

Na początku uważałem weto za dobrą formę walczenia z "kolesiostwem"(skoro mi nie idzie to dam koledze LBJ-a za jakiegoś słabego, aby wygrał), ale teraz uważam to za narzędzi służące przeszkadzaniu we wzmocnieniu się rywala - widzę to na swoim przykładzie: miałbym skład: Westbrook, Giannis, Ellis, Winslow, Crowder, Vucevic i walczyłbym o podium w tym sezonie, a "dzięki wetom" walczę o podium, gdy odwrócę tabelę :P

 

W keeperze trudno oceniać wymiany, jest dużo zmiennych, więc uważam weto za niepotrzebne, a wymiany kontrowersyjne można omówić z uczestnikami wymian  i spytać o motywacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranking jest jakimś wyznacznikiem formy, więc i wartości od początku sezonu.

 

To moja wina, że dostaję takie propozycje wymian? Mam je od razu odrzucać, bo są dla mnie "za dobre"? No bez przesady, nie wiem czym kieruje się Phoenix, może widzi w Lee keepera (11 za następny rok), prorokiem nie jestem. ale czy to znaczy, że wymiana nie może przejść? Ludzie popełniają błędy i wykorzystują okazje w życiu, myślałem, że w fantasy jest tak samo, ale jednak się okazuje, że są rywale, którzy nie dadzą szansy, aby ktoś popełnił błąd, a ktoś inny zrobił dobrą wymianę. Naprawdę psujecie zabawę, spójrzcie jak to wygląda z mojej strony :tongue:

Nie dziwię się Tobie, że zaakceptowałeś wymianę, ale spójrz na to pod innym kątem - jeśli nie wiesz, co miał na myśli GM Suns, który notabene nie szepnał ani słowem na ten temat, to zadaniem innych GM-ów jest właśnie nie dopuszczać do zbyt kontrowersyjnych, nieuczciwych wymian. Zaden ranking nie jest na dzien dzisiejszy wyznacznikiem. Wg rankingu fb-ninja Vucevic jest 129, Booker 128, Beal 116, a Gasol 80. Mam wyliczać dalej, czy mogę już przestać? 

 

 

 

 

Na początku uważałem weto za dobrą formę walczenia z "kolesiostwem"(skoro mi nie idzie to dam koledze LBJ-a za jakiegoś słabego, aby wygrał), ale teraz uważam to za narzędzi służące przeszkadzaniu we wzmocnieniu się rywala - widzę to na swoim przykładzie: miałbym skład: Westbrook, Giannis, Ellis, Winslow, Crowder, Vucevic i walczyłbym o podium w tym sezonie, a "dzięki wetom" walczę o podium, gdy odwrócę tabelę :tongue:

Uważałeś to za dobrą metodę walki z kolesiostwem, ale jak sam na tym tracisz, to już zmieniłeś zdanie. No cóż, wzorem obiektywności to Ty nie jesteś :) Nic nie mam do Ciebie, ale przeczytaj jeszcze raz ten swój post - filozofia Kalego się tu nie kłania przypadkiem?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważałeś to za dobrą metodę walki z kolesiostwem, ale jak sam na tym tracisz, to już zmieniłeś zdanie. No cóż, wzorem obiektywności to Ty nie jesteś :smile: Nic nie mam do Ciebie, ale przeczytaj jeszcze raz ten swój post - filozofia Kalego się tu nie kłania przypadkiem? ;)

 

Nie znam Suns - to nie jest mój kolega ;) więc kolesiostwem to nie jest. Dopiero na własnej skórze odczułem wady weta...

Uważam, że żaden gracz z ligi nie jest obiektywny i ktoś inny powinien oceniać wymiany, aby uniknąć konfliktów... najlepiej kilka innych osób np. z keepera #1 i gra byłaby zupełnie inna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uważam, że żaden gracz z ligi nie jest obiektywny i ktoś inny powinien oceniać wymiany, aby uniknąć konfliktów... najlepiej kilka innych osób np. z keepera #1 i gra byłaby zupełnie inna...

 

Tu się zdecydowanie zgadzam, uważam, że przedstawiona inicjatywa jest ciekawa np. 5 GM-ów z keepera 1 jako grono opiniujące u nas i 5 od nas jako grono w Keeperze 1.

uważam, że to miałoby sens oczywiście pod warunkiem, ze z obu stron znajdzie się po ok 5 chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym poznać co kierowało Gmem co wysłał tą propozycję ? Bo ten trade, co na szczęscie był zavetowany smierdział wałkiem i kolesiostwem, niestety...

 

No chyba wszyscy chcą wiedzieć... ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie znam tego gościa osobiście i nie jest moim żadnym kolegą ;) chyba, że on mnie z kimś pomylił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba wszyscy chcą wiedzieć... ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie znam tego gościa osobiście i nie jest moim żadnym kolegą ;) chyba, że on mnie z kimś pomylił :tongue:

Ok, ale my tego nie wiemy. Nie wiemy, czy on jest tak początkującym GM-em, że zachwycił się się jakimś tam Muscalą (choć nie wiem, jak można się nim zachwycić), czy może miał wypite i wyskoczył z takim proposem, czy miał wyrąbane na grę i rzucił pierwszy lepszy trejd, czy może w grę wchodziły czynniki pozasportowe. Nie wiemy, gość się nie odzywa w ogóle, a nawet jeśli by się odzewał, to nie wiem, jaki by musiał być przekonujący, żeby to można było łyknąć. I myślę, że nie jestem odosobniony, wiele innych osób z tego forum by stwierdziło podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się porobiło. Z góry sory, że tu takie zamieszanie wywołałem, tzn. nie tylko ja, ale czuję się głównym winowajcą. Propozycję wysłałem, ale to nie jest żadne kolesiostwo. Nie znam żadnego GM'a z tej ligi. Chociaż niepotrzebnie to piszę, bo przecież nikt nie musi tego łyknąć. Z tym propsem wyskoczyłem któregoś dnia jak byłem mocno zirytowany postawą Ellisa i Winslowa i tak jak zastanawiał się bulek powyżej - trochę miałem wypite. Wymiana oczywiście mega głupia i nierówna. Sam ją wetowałem, ale nie wiem czy mój głos się w tym przypadku liczył, skoro to ja ją wysłałem. Jeszcze raz sorry i postaram się bardziej ogarnąć.

Edytowane przez 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na rynku znów wymiana Simmonsa, tym razem do Irvinga jeszcze ciekawszy grajek, Saric. Oj, chcecie na siłę udowodnić, iż veta być nie powinno, wyskakując z takimi trejdami ;). Ja jednak nie zawetuję, staram się zrozumieć, iż Lakersom może zależeć na Simmonsie jako na zawodniku na lata. Trochę drogi ten Simmons jest, ale tutaj to ja bym już nie robił problemu.

Wprawdzie Pistons za darmo biorą gwiazdę i równie ciekawego prospecta i nieźle odwrócą tabelę ale już niech będzie.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.