Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] sezon 2016/2017


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za zwiększeniem ilości keeperów, sam nie planuję, ale też nie widzę problemu, czemu inni by nie mogli.

 

Na Yahoo się bodaj nie da zwiększyć ilości luda potrzebnych do weta.

 

Jak się nie da, to można robić głosowanie, kto wetuje wymianę, a kto uważa ją za ok ;) i komisarz by zatwierdzał/wetował wymiany zależnie od wyniku głosowania. Poza tym nie byłoby łatwego klikania ;) i  najlepiej, gdyby osoba głosująca za wetem uzasadniała, co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe jest poddanie pod glosowanie opcji zwiekszenia keeperow po sezonie np do 5 ?

jestem bardzo przeciwny takiemu głosowaniu a także zmianie

po pierwsze zasad gry nie zmienia się w trakcie, bo to psuje grę, taktykę czy co tam jeszcze 

a po drugie to własnie jest ciekawe w tym keeperze że tylko 4 można, nie jest tak że co roku Ci sami walczą o mistrza tylko mają szanse inni, jest bardziej nieprzywidywalnie

 

niby z 4 na 5 to mała róźnica ale trzymałbym się tego co jest 

 

pomijając fakt że sam bym 5 sobie zostawił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo przeciwny takiemu głosowaniu a także zmianie

po pierwsze zasad gry nie zmienia się w trakcie, bo to psuje grę, taktykę czy co tam jeszcze 

a po drugie to własnie jest ciekawe w tym keeperze że tylko 4 można, nie jest tak że co roku Ci sami walczą o mistrza tylko mają szanse inni, jest bardziej nieprzywidywalnie

 

niby z 4 na 5 to mała róźnica ale trzymałbym się tego co jest 

 

pomijając fakt że sam bym 5 sobie zostawił :tongue:

 

no to może zostawimy w tym roku 4, jak w zasadach ;) a w przerwie między sezonami zrobimy głosowania odnośnie zmian w regulaminie? ;) po sezonie zobaczymy co jak działa i jakaś próbka to jest, bo tak po miesiącu to są takie myśli szybkie, bez żadnego dowodu, trochę spontaniczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może zostawimy w tym roku 4, jak w zasadach ;) a w przerwie między sezonami zrobimy głosowania odnośnie zmian w regulaminie? ;) po sezonie zobaczymy co jak działa i jakaś próbka to jest, bo tak po miesiącu to są takie myśli szybkie, bez żadnego dowodu, trochę spontaniczne...

również uważam, że nie powinnismy zmieniać w trakcie sezonu ustaleń w tym roku powinno zostac 4 a między sezonami można przegłosowac czy powinno wzrosnąć chociaż ja generalnie jestem za 4 bo wtedy zmianyz  roku na rok powinny być wieksze więc generalnie powinno byc ciekawiej.

Poza tym był plan zeby odpalic przy okazji Dynasty wiec mozna będzie to zrobić przy okazji dla ludzi, którym mało keeperów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

może być Boston Celtics

 

Taka mała przypominajka. Szczególnie dla Boston Celtics. Poniżej zapisy z regulaminu

 

 

13. Każdy GM zobowiązany jest do wykorzystania wszystkich slotów, w tym również 2 slotów wynikających z buga Yahoo tj. łącznie 658 slotów = 5*82+3*82+2. W przypadku ich niewykorzystania, za każdy niewykorzystany slot powyżej 10 od budżetu aukcyjnego dostępnego przed kolejnym sezonem odejmowany będzie 1$.

14. Niewykorzystanie 50 slotów traktowane będzie jako podstawę do wykluczenia GMa z zaszczytnego grona Roto Keeper League Managers. Jedynie w nadzwyczajnych okolicznościach po głosowaniu i uzyskaniu większości pozytywnych głosów pozostałych GMów może nie zostać wykluczony.

 

Oczywiście wszystko jest jeszcze do nadrobienia. Daj znać czy to kontrolujesz i to tak specjalnie czy mamy się już martwić :smile:

Jestem za zwiększeniem ilości keeperów, sam nie planuję, ale też nie widzę problemu, czemu inni by nie mogli.

 

Na Yahoo się bodaj nie da zwiększyć ilości luda potrzebnych do weta.

 

 

no to może zostawimy w tym roku 4, jak w zasadach ;) a w przerwie między sezonami zrobimy głosowania odnośnie zmian w regulaminie? ;) po sezonie zobaczymy co jak działa i jakaś próbka to jest, bo tak po miesiącu to są takie myśli szybkie, bez żadnego dowodu, trochę spontaniczne...

 

Nie ma możliwości zmiany w ustawieniach ilości osób do weta. Sa do wyboru tylko dwie opcje. Weto GMów lub weto komisarza. Również w trakcie głosowania nie widać ile już jest wet oddanych, nie widać kto zawetował itd. Poprostu jak zostanie kliknięte weto przez 5GM wymiana jest zawetowana. żadnego podglądu w to nie mam jako komisarz.

 

Odnośnie keeperów. Ja jestem za zostawieniem 4. ale możemy zagłosować po sezonie/lub nawet teraz jak chcecie. Natomiast zmianę zasad wprowadzałbym od następnego sezonu. wiec po tym sezonie każdy może zostawić max 4, a jak zagłosujecie za 5 keperami to od nastepnego będzie po 5. Ja osobiście bym nie zwiększał. Wolałbym żeby na drafcie było  więcej dostępnych zawodników. 

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrodziło tymi trejdami u nas ;)

 

Robimy się najaktywniejszą ligą. 

 

No i dobrze, fajnie :smile: tylko też jesteśmy ligą z największą ilością wet :tongue: aż 5 razy użyto tego narzędzia... to chyba rekord jeśli chodzi o pierwszy miesiąc ligi ;P

 

Edit: A propos wymian: oddam Westbrooka + Mozgova/Lee/JaMychala Greena za 2 keeperów, ktoś zainteresowany?

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co odpalić? jakiej Dynasty?

nie kumam co tutaj napisałeś :tongue:

 

Chodziło mi o to, że mielismy plan zeby uruchomic  wtym sezonie lige Dynasty ale było zbyt mało chętnych wiec jełsi będzie zainteresowanie (a zwiększanie ilości keeperów dla mnie jest sygnałem) to może uda się uruchomic taką lige w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stryder, ja myślę, że niekoniecznie propagatorzy większej ilości keeperów chcą iść w kierunku dynasty. Bardziej myślę, że myślą o o czym innym - stawianiu na ciekawe prospecty, równocześnie wymieniając najsłabsze ogniwa w drafcie... W dynasty w stosunkowo szybkim czasie ciężko się przekształcić z tankera w contendera. Keeper daje większe ku temu pole manewru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem po prostu zaznaczałem, że jest opcja dla ludzi, ktorzy chca budowac sobie druzyne bardziej dlugofalowo a co do ilosci keeerow uwazam ze zmiana w trakcie jest mimo wszystkonie do konca fair bo jednak strategie sie buduje w oparciu o zasady dlatego jak pisałem wczesniej jestem za utrzymaniem 4 w tym sezonie i glosowaniem miedzy sezonami.

Generlanie uwazam ze wiecej niz polowa pierwszego skladu jako keeperzy spowoduje troche za mala rotacje w skladach i jestem za tym zeby to bylo cos dokladnie pomiedzy dynasty a liga jednosezonowa ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu za cicho, więc podbijam. Jedno mnie dziwi - trejdy Lebrona i Westbrooka przeszły bez echa. I to nawet nie chodzi o weto, tylko po co Bostonowi Westbrook? Czyżby Bulls, widząc że ma masę slotów niewykorzystanych zamierzał zaatakować z tylnego siedzenia? Potencjał jest, jeśli by się to udało, byłby to największy comeback w historii 20-osobowych lig chyba ;)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose'a i Teague mogę oddać za jakieś steale i coś co poprawi moją pozycją :D czyli pewnie jakieś bloki

Muddiay też wchodzi w grę


Coś tu za cicho, więc podbijam. Jedno mnie dziwi - trejdy Lebrona i Westbrooka przeszły bez echa. I to nawet nie chodzi o weto, tylko po co Bostonowi Westbrook? Czyżby Bulls, widząc że ma masę slotów niewykorzystanych zamierzał zaatakować z tylnego siedzenia? Potencjał jest, jeśli by się to udało, byłby to największy comeback w historii 20-osobowych lig chyba ;)

 

w odczuciu wielu graczy fantasy LBJ już się kończy a West ma mega sezon ale nie wiadomo ile tak wytrzyma, kolejny może być gorszy aczkolwiek imo z 3 lata jeszcze popyka

 

mnie męczy że od 4 miesjca do bodajże 9 jest strasznie mała różnica, byłem 4 i sobie myśle: nieźle! a potem wchodze znowu a tu 9 i mówię; Co jest grane? 

dopiero potem obczaiłem punktacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Westbrooka to chyba najmniej istotne jest, kim on będzie za ileś lat, chodziło mi do jakiego teamu trafił, bulls wyraźnie chce zawalczyć jeszcze.

 

Co do Lebrona to gra gorzej niż rok temu, ale kupiłem go w sposób dosyć opłacalny i obok tego proposu nie mogłem przejść obojętnie. W związku z tym nie będę się krygował, walczę o mistrza.

Gorzej, że nie mam PG. Dnc, możliwe, że się odezwę...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję, ale bez efektów ;)

 

No liga jakby się trochę ułożyła. Więcej drużyn tankujących niż tych, które chcą powalczyć o coś. To jak, kto mistrzem? Grizzlies czy Warriors? A może jeszcze Jazz mające mało slotów wykorzystanych?

 

Ostatnio mówiliście, że Toronto będzie mistrzem, dlatego zawetowaliście wymianę :P teraz nawet nie jest w gronie faworytów? Według mnie jest jednym z faworytów ;) Jak dla mnie, szukanie mistrza to na razie wróżenie z fusów, ale widzę z 5-6 ekip, które mogą powalczyć o wygraną. Fajnie by było, jakby ktoś wstawił tabelę, jak to wygląda na średnich ;) wtedy łatwiej będzie oceniać, ale i tak na razie nawet nie 1/4 sezonu za nami, więc dużo niewiadomych jeszcze :P może kluczowi zawodnicy faworytów doznają kontuzji, a może gracze drużyny ze środka stawki zaczną grać lepiej? Dużo się może zdarzyć i emocji nie zabraknie ;) w walce o ostanie miejsce też emocji powinno być dużo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego teraz piszę o mistrzu, póki jeszcze nic nie wiadomo. Tym ciekawiej teraz jest typować, jak tyle jeszcze spotkań przed nami. Na tydzień przed końcem to już żadne osiągnięcie prawidłowo wytypować mistrza ;)

 

Nie skreślam Raptors, ale teraz ostro poszli w dół, do czego kontuzja George'a miała spory wpływ. Ale zdecydowanie faktycznie mają kim trejdować, bo trzon teamu jest imponujący. Ja wierzę w swój duet Davis-Lebron. Na dziś jednak faworytem nadal GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.