Skocz do zawartości

[07/08] FBL 4


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Lucasso na pewno będzie grał. Po prostu wyjechał na 5 dni i dlatego nie widać go w internecie. Dzisiaj wraca i wszystko nadrobi, chociaż sposób wybierania kolejności w drafcie jest dla niego krzywdzący, gdyż będzie pod sam koniec mimo, że jest jednym z najaktywniejszych na pewno w tej lidze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za karę rozpier...niczę tę ligę. Za rok trzecia, może tam ludzie będą mniej nerdowi :roll:

Fantazja do pozazdroszczenia :lol: A tak wogole to ile osob awansuje? Jezeli jedna to mozna zostac w tej lidze na wieki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez kitu, komputerowe nerdy. Trudno, mam nadzieję, że wszystkim Wam zwolennikom zaprzepaszczenia sobotniego wieczoru na draft wypadnie np. wesele Waszych przyjaciół i nie będziecie mogli wziąć udziału w wybieraniu graczy (chyba że zdecydujecie się na draft, w końcu cholera Was wie...).

 

Za karę rozpier...niczę tę ligę. Za rok trzecia, może tam ludzie będą mniej nerdowi :roll:

Przy takich wyborach rządzi demokracja. Jeśli większości będzie pasowała sobota, a nie niedziela, to draft będzie w sobotę. Ja póki co nie mam nic zaplanowanego na ta konkretną sobotę. I dla mnie czy to będzie sobota czy niedziela nie ma różnicy. Wyboru dokonujecie wy.

 

Poza tym nie wiem jakie to zaprzepaszczenie sobotniego wieczoru. Jeśli draft zacznie się o 19 czy 18, to o 21, 20 jesteś wolny. Chyba o tej porze nie kończy się wieczór :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez kitu, komputerowe nerdy.

No jeśli my jesteśmy komputerowe nerdy to dla Ciebie zostaje tylko miano wyżelowanego partyboja ;)

 

Z drugiej strony, demokracja demokracją, ale nie sensu chyba forsować pomysłów, które mają jakąś alternatywę i mają akceptację większości. Rzeczywiście od późnej soboty można odjąć te kilka godzin i pewnie wszyscy będą zadowoleni. 18 powinna załatwić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze sie jeszcze taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil ale jesli mozna to godzine 19.30 albo 20.

 

Rok temu organizowalem lige na HT i propozycja byal taka, ze kazdy napsial jaka godzina/dzien mu odpowiada a jaka kategorycznie nie. Termin, ktory odpowiadal najwiekszej liczbie osob przechodzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jestem. Nie ogarniam wogóle o co chodzi, straszny bałagan w temacie się zrobił :P

 

mail - lucasssso@interia.pl

gg - 3850930 (niech ktoś się odezwie i mi wytłumaczy kiedy w końcu zaczynamy, o której, jakie hasło itd, bo także żadnych informacji nie dostałem)

 

Aha - mi tez bardziej pasuje wieczor niedziela niz kombinacje z sobota ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co będą pisali inni. Póki co tylko tobie i Linksowi średnio pasuje termin sobotni i to z powodu imprez, wiec jeśli reszta będzie zgodna to draft będzie pewnie w sobotę koło 19, 20.

Mi sobota pasuje. Nie pasi niedziela bo wtedy lece na koncert. Proponuje albo sobotni wieczór (18-19) albo niedziele ale to gdzieś 15-17.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Graboś V

2. Kfadrat V

3. Chicken V

4. Billypilgrim X

5. Kraso V

6. Links V

7. Keyla X

8. Wojtekk8 V

9. Marquis (vel Mark_us) X

 

Lucasso V

cieglo V

Jiwol V

gutticpc V

artek V

Mazar V

bogans V

Andrew23 V

szogo V

hesu V

 

Do ligi zgłosiło się 19 osób. Póki co dołączyło 16, to ci zaznaczeni "V". Ci przy których widnieje "X" jeszcze nie dołączyli do ligi, wiec niech to robią jak najszybciej. Wszystkie dane otrzymali na PM.

Niech wypowiadają się też ci którzy nie wyrazili jeszcze swojego zdania odnośnie terminu draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak, podliczyłem głosy co do terminu draftu.

Zaproponowany termin draftu pasuje 10 osobom: Chicken, Links, Wojtekk8, bogans, cieglo, szogo, Andrew23, Mazar, Keyla i Kfadrat.

 

Nie wypowiedzieli się: Billypilgrim, Marquis, hesu i gutticpc.

 

Z tego co czytałem przeciwni byli Kraso, Jiwol. Lucasso i artek też nie bardzo chcieli w sobotę.

Z tym, że ogólnie draft w sobotę był akceptowany, ale trochę wcześniej.

 

Dlatego zmieniam termin draftu na 20 października, godzina 18:30.

Mam nadzieję, że wszystkim będzie mniej lub bardziej pasował.

 

Keyla, Marquis i Billypilgrim jeszcze nie dołączyli do ligi więc niech to robią jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu do jasnej cholery zmieniasz termin draftu ? :shock: Na stronie ligi były data i godzina, ustawiłem sobie pod nie dzień a ty wprowadzasz zamęt.

 

Proponuje powrócić do poprzedniego terminu draftu.

Przecież data jest ta sama, tyle tylko, że wcześniej draft miał być o 20:30, a teraz zmieniłem na 18:30. Były głosy, że lepiej będzie jeśli draft będzie o trochę wcześniejszej godzinie, dlatego wprowadziłem małą korektę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież data jest ta sama, tyle tylko, że wcześniej draft miał być o 20:30, a teraz zmieniłem na 18:30. Były głosy, że lepiej będzie jeśli draft będzie o trochę wcześniejszej godzinie, dlatego wprowadziłem małą korektę.

I chwała Ci za to.

 

Czemu do jasnej cholery zmieniasz termin draftu ? Shocked Na stronie ligi były data i godzina, ustawiłem sobie pod nie dzień a ty wprowadzasz zamęt.

 

Proponuje powrócić do poprzedniego terminu draftu.

Przecież było mówione, że datę dopiero będziemy dogadywać. Trzeba było wcześniej się wypowiadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.