Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

A sam zagłosowałeś za swoją propozycją, czy za naszą :grin:?

A ktora to jest Wasza? Piszesz o tej w pierszym poscie?

I ktora to jest moja? Chyba zaproponowalem tylko sposob wylapywania, a nie karania?

 

Ponawiam prośbę do Ciebie o ładne spisanie założeń, żebym mógł to dodać do Komiszowej propozycji.

Tzn zaden z Was nie bedzie sie zajmowal regulaminem?

Przeciez ten post eMeSa trzeba zastapic i myslalem, ze planujecie to zrobic...

 

Ponadto sądzę, że możnaby zamiast slotu na młodziaka aktywować drugi IR dla wszystkich złamasozbieraczy.

To trzebaby przeglosowac, to nie jest taka zmiana hop siup.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktora to jest Wasza? Piszesz o tej w pierszym poscie?

I ktora to jest moja? Chyba zaproponowalem tylko sposob wylapywania, a nie karania?

 

Tzn zaden z Was nie bedzie sie zajmowal regulaminem?

Przeciez ten post eMeSa trzeba zastapic i myslalem, ze planujecie to zrobic...

 

To trzebaby przeglosowac, to nie jest taka zmiana hop siup.

Właśnie ja chciałem, żebyś mi opisał swoją propozycję wyłapywania, żebym mógł ją dodać do naszej propozycji karania i mielibyśmy jedną całość.

 

Regulamin oczywiście będzie zrobiony, pewnie sams się tym zajmę, ale to jak już skończą się wszystkie ankiety.

 

Kochana Braci ligowa. Co sądzicie o propozycji dodania kolejnego slota IR? Jest poparcie jakieś? opłaca się robić ankietę? Imo ten slot JESZCZE BARDZIEJ ułatwiłby rozegranie gier mimo zbierania złamasów, czy tam jeszcze jakiejś taktyki którą sobie wymyślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Braci ligowa. Co sądzicie o propozycji dodania kolejnego slota IR? Jest poparcie jakieś? opłaca się robić ankietę? Imo ten slot JESZCZE BARDZIEJ ułatwiłby rozegranie gier mimo zbierania złamasów, czy tam jeszcze jakiejś taktyki którą sobie wymyślicie.

Jakby co jestem przeciw. Trejdy za zlamasow sa istotna czescia tego formatu.

Zas rozegranie gier powinno wynikac glownie z probowania, a nie kiszenia wiekszej liczby graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem przeciw - zaraz dojdzie do tego, że będzie za mało tylko next IR - będzie konieczne wprowadzanie rookie slot, slot na wszelki wypadek, slot urodzinowy/imieninowy, slot bo mam chorego kota itp itd

 

zgłaszam veto - 13 slotów i jeden IR w zupełności styknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ogólnie też styknie - jak zrobicie jeszcze jedną ankietę, to pierdolę - nie gram... #foszek

k****, nawet jakby mi coś w tej lidze nie pasowało, to ni c***a nie powiem, bo jeszcze się to ankietą skończy... :onthego:

Niedługo dojdzie do tego, że posty na forum trzeba będzie zaczynać od "Drodzy Ankietowani"...

 

Pozdro4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, to by pomogło mocno tym z tyłu. Można chociaż właśnie dać tym tankerom dodatkowy slot, wtedy może będą aktywni na FA zmaiast kisić prospecty.

 

Nie rozumiem zaś zupełnie awersji do ankiet. Mi się marzą tylko one z zamkniętą obcją dyskusji, gdzie nikt nie musi się tłumaczyć dlaczego sądzi tak, a nie inaczej i nie jest obrażany przez osoby o innych chęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ogólnie też styknie - jak zrobicie jeszcze jedną ankietę, to pierdolę - nie gram... #foszek

k****, nawet jakby mi coś w tej lidze nie pasowało, to ni ch**a nie powiem, bo jeszcze się to ankietą skończy... :onthego:

Niedługo dojdzie do tego, że posty na forum trzeba będzie zaczynać od "Drodzy Ankietowani"...

 

Pozdro4all

No spoko, zawsze możemy wprowadzić totalitaryzm  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mac. Jest 20 zespolow jak dasz po 15 graczy do kazdego to masz 300 zawodnikow. Szanse ze z pozostalych 30 graczy z rotacji (bo ten 12. a czesto i 11. Nic nie graja) sa prawie zadne. Zobacz jakie staty do roto robil 12. gracz pod wzgl minut w sas

 

Ale ja chcę o tym dyskutować i dać możliwość tego dodatkowego slotu najsłabszym. By mogli sobie trzymać prospectów, ale nie kosztem walki o przyzwoity wynik. Philly jak robiła coś dużo lepszego niż 25% wszystkich lig tego typu dynasty, dostała zjebke, naganę i hejting kibiców innych drużyn. My zaś lobbujemy i promujemy dużo mocniejsze olewawczo podejście.

 

2 runda i rookasy z niej nie zajmujący slotu to w ogóle nie ma wpływu, bo nigdy jeszcze się nie zdarzyło, że ponad 20 rookasów była w top300 value za sezon (a tylko tacy powinni być rotowani imo).

 

Tak czy siak, jest klarowny sprzeciw i ja się dostosuję. Ja wolę, jak ktoś napisze zwykłe nie itp, a nie okrasi cudzy pogląd epitetami i wyśmianiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, to by pomogło mocno tym z tyłu. Można chociaż właśnie dać tym tankerom dodatkowy slot, wtedy może będą aktywni na FA zmaiast kisić prospecty.

Chyba czegos nie zrozumialem, ten slot mieliby miec tylko tankerzy, a nie wszyscy?

 

Nie rozumiem zaś zupełnie awersji do ankiet. Mi się marzą tylko one z zamkniętą obcją dyskusji, gdzie nikt nie musi się tłumaczyć dlaczego sądzi tak, a nie inaczej i nie jest obrażany przez osoby o innych chęciach.

Jaki jest sens glosowan gdy nie mozna dyskutowac ich tresci?

Przeciez to zaklada wszechwiedze we wszystkich sprawach pod czym nawet ze swoim ego bym sie nie podpisal.

 

Ale ja chcę o tym dyskutować i dać możliwość tego dodatkowego slotu najsłabszym. By mogli sobie trzymać prospectów, ale nie kosztem walki o przyzwoity wynik. Philly jak robiła coś dużo lepszego niż 25% wszystkich lig tego typu dynasty, dostała zjebke, naganę i hejting kibiców innych drużyn. My zaś lobbujemy i promujemy dużo mocniejsze olewawczo podejście.

Ale Philly nie miala zadnych bonusow, ktorych nie mieli inni... i wciaz rozegrali wszystkie minuty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Żeby nie promować zbytnio tych z przodu, można ten slot ograniczyć do jakiejś liczby salary w dół. Pewnie, że to nie jest żaden wykładnik jakości drużyn, ale tym bardziej nią nie jest np. pozycja z zeszłego sezonu. I wtedy dyskusja o slotach mialaby rację bytu, bo dla tankerów byłby to jeden slot więcej. Np. Simmons już jest out. Gdyby wysłać go na IL, niemożliwością jest już zajęcie tego slotu przez kolejnego gracza, a wtedy mniejsze szanse GM-a na wypełnienie określonej liczby slotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to do mnie było, ale określenie "bez jaj" nie miało nikogo obrażać.

 

Urok tej ligi polega dla mnie na tym, że póki co jest pewna harmonia pomiędzy zachowaniem składa a możliwością drobnych korekt na FA.

Jak zabierzemy 300 graczy to kto zostanie na FA do wzięcia? Jakieś no name'y co zagrają 2 fajne mecze w sezonie w jakiejś philly czy nets? Będziemy rotować ostatnim slotem po 50 razy w sezonie? Przecież to się kupy nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś to ja żartowałem z tym totalitaryzmem :tongue:

 

Proszę o wywalenie ze składu zawodników nadprogramowych.

 

U mnie nie powinno być Toneya Douglasa. Nie wywalałem go, bo według informacji od Szulima nie ma go na yahoo. Przepraszam za zaniedbanie.

Edytowane przez kolek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, bo już się bałem... Szczególnie gdy chwilę po Tobie wypowiedział się w temacie Bulek, który swego czasu słusznie/niesłusznie został tu na forum od Stalinów zwyzywany...

 

Padło słowo totalitaryzm i niespełna 2 godziny później pojawia się On... ;-)

Przypadek...?

 

PS

Droczę się tylko...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czegos nie zrozumialem, ten slot mieliby miec tylko tankerzy, a nie wszyscy?

Nie ma nawet sensu dyskutować, większość jest raczej na nie i można to uszanować

 

Jaki jest sens glosowan gdy nie mozna dyskutowac ich tresci?

Przeciez to zaklada wszechwiedze we wszystkich sprawach pod czym nawet ze swoim ego bym sie nie podpisal.

Brałeś udziałw dyskusjach wielopostowych odnośnie daily - tom i 2xC kontra C+U. Zauważyłeś by ktoś tam kogoś do czegoś przekonał? Co najwyżej kogoś, kto miał mniej więcej obojętne podejście..

 

Jak Ci to nie wystarczy za przykład, to wbij do działu inne i poczytaj topici o Bogu, polityce czy ostatnio o Eutanazji..

 

Ale Philly nie miala zadnych bonusow, ktorych nie mieli inni... i wciaz rozegrali wszystkie minuty.

huh?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.