Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wybaczcie zniknięcie, straszna wtopa z mojej strony. Super, że udało wam się zorganizować i ruszyć na czas.

Ano, ale przy tej okazji szkoda, ze w taki sposob skonczyles gre. 

Z aktywnego komisza na usuniecie w ciagu roku to dosc ekstremalna podroz.

 

Chwilowo mam wolne, więc jeżeli potrzebujecie jakiegoś info ode mnie odnośnie zeszłego sezonu, to piszcie na priv.

Mozna wykorzystac to na przekazanie ligi na Yahoo... Chcemy tego komisze? Czy juz za malo czasu lub szkoda zachodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione Salary - dodani wszyscy na yahoo, summer leagowcy, dleagowcy, poprawione zgłoszone błędy. Wersja całkiem ok. Dajcie znać czy takie coś Wam odpowiada. Istnieje możliwość tekstowego podziału kolumn za pomocą znackzów typu '-',' | ' itp. 

 

Mógłbym takie coś aktualizować raz w tygodniu (napisałem parsera z yahoo).

 

Myślę, że jak się ograniemy z zasadami, to mogę założyć nowy temat by móc w 1poście to wstawić i edytować.

 

Pozdrawiam.

 

plik excell wysłałem Szulimowi bo ja nie wiem jak wstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione Salary - dodani wszyscy na yahoo, summer leagowcy, dleagowcy, poprawione zgłoszone błędy. Wersja całkiem ok. Dajcie znać czy takie coś Wam odpowiada. Istnieje możliwość tekstowego podziału kolumn za pomocą znackzów typu '-',' | ' itp. 

 

Mógłbym takie coś aktualizować raz w tygodniu (napisałem parsera z yahoo).

 

Myślę, że jak się ograniemy z zasadami, to mogę założyć nowy temat by móc w 1poście to wstawić i edytować.

 

Pozdrawiam.

 

plik excell wysłałem Szulimowi bo ja nie wiem jak wstawić.

 

To jest stan aktualny na jaki moment ? Na koniec poprzedniego sezonu ? Jak tak to w sumie nie powinienem mieć gracza z draftu dodanego. Jak stan jest aktualny "na dziś" to mam 2 różnice w porównaniu do Yahoo. Mam tu w wątku z salary uwzględnionego Duncana(koniec kariery) i Stephensona (nie wiem co się z nim działo czy poprzedni GM go zrzucił po poprzednim sezonie czy to jakaś pomyłka).

 

Pytanie dodatkowe kiedy będziemy mogli zrzucać dodawać graczy na Y! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo deali :

Meyers Leonard do Qoonia

Shelvin Mack do mnie

Jakby co to znowu drugi GM lajkowal posta, ale nie potwierdzil...

 

BTW, co to znaczy jak ktos czyta PMa z pytaniem i przez 2 dni nie odpisuje? Bo ostatnio mi sie to zdarzylo 3 razy... ;-/

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.