Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

ale właśnie chyba niektórzy nie skumali kto był stroną czynną a kto bierną tego dymanka...

przecież nawet gdyby ważyli tyle samo to każdy rozgarnięty GM brałby Mozgo w sezonówce a tym bardziej dynastii, a tutaj Mozgo waży o kilkanaście FP mniej!!!

w ogóle nie rozumiem tej wymiany, streetballowiec z jednym sezonem wybuchu pod nieobecność Gallo i WChandlera w zamian za solidnego centra z pewną S5 w tym roku i najprawdopodobniej kilku następnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale właśnie chyba niektórzy nie skumali kto był stroną czynną a kto bierną tego dymanka...

przecież nawet gdyby ważyli tyle samo to każdy rozgarnięty GM brałby Mozgo w sezonówce a tym bardziej dynastii, a tutaj Mozgo waży o kilkanaście FP mniej!!!

w ogóle nie rozumiem tej wymiany, streetballowiec z jednym sezonem wybuchu pod nieobecność Gallo i WChandlera w zamian za solidnego centra z pewną S5 w tym roku i najprawdopodobniej kilku następnych...

Przeciez 2 mlodziakow i pick za 2 dziadow to raczej typowa wymiana w tym formacie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale właśnie chyba niektórzy nie skumali kto był stroną czynną a kto bierną tego dymanka...

przecież nawet gdyby ważyli tyle samo to każdy rozgarnięty GM brałby Mozgo w sezonówce a tym bardziej dynastii, a tutaj Mozgo waży o kilkanaście FP mniej!!!

w ogóle nie rozumiem tej wymiany, streetballowiec z jednym sezonem wybuchu pod nieobecność Gallo i WChandlera w zamian za solidnego centra z pewną S5 w tym roku i najprawdopodobniej kilku następnych...

Ty mi za Mozgova oferowales Erica Gordona, ktory niewiadomo czy rozegra chociaż połowę spotkań. Ja jednak wolę Bartona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wymiana:

 

San Antonio Spurs out: Derrick Rose, Boban Marjanovic

San Antonio Spurs in: Tim Duncan, Patty Mills, Danny Green

 

New Orleans Pelicans out: Tim Duncan, Patty Mills

New Orleans Pelicans in:  Jakob Poeltl, Brandan Wright

 

Dallas Mavericks(nie wiem czy nie zmienił nazwy na lolcats?) kucio out: Danny Green, Brandan Wright

Dallas Mavericks(nie wiem czy nie zmienił nazwy na lolcats?) kucio in: Derick Rose

 

Los Angeles Clippers out: Jako Poeltl

Los Angeles Clippers in: Boban Marjanovic

 

Prosze wszystkie strony o potwierdzenie.

 

Jednocześnie bardzo się ciesze, że mój team San Antonio Spurs ma aż 4 graczy tej drużyny i to 4 moich ulubionych z ostatnich lat.. (bakuje tylko DRoba do fav5).

 

Dodatkowo, podobnie jak prawdziwe San Antonio Spurs zwalniam najlepszego franchise playera ever ze składu.

 

Moja ekipa:

San Antonio Spurs mac 248

1 Kevin Durant 75 (servant)

2 Kawhi Leonard 68 (najbardziej niedoceniany gracz ever)

3 Carmelo Anthony 32

4 Rudy Gobert 22

5 Ryan Anderson 20

6 Danny Green 9 (najlepszy 3&D w lidze)

7 Michael Kidd-Gilchrist  4 (do przerwy z Celtami sympatyczne 9-4-0-2-1)

8 Justise Winslow  3 (młody talent)

9 Elfrid Payton  3 (nabijacz asyst)

10 Jeremy Lamb  3 (s5 z Celtami, ale problemy z faulami, pozdro dla Wilka i Eviego, liczę na kilka docinek na temat tego grajka)

11 Patty Mills  3 (najlepszy PG SAS ostatnich 3lat)

12 Andrew Nicholson  3

13 Michael Beasley  3

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas Mavericks(nie wiem czy nie zmienił nazwy na lolcats?) kucio out: Danny Green, Brandan Wright

Dallas Mavericks(nie wiem czy nie zmienił nazwy na lolcats?) kucio in: Derick Rose

Po tej wymianie widac kto jest mistrzem, a kto debiutuje w rozgrywkach...

A jak jeszcze przekonywales, ze to tylko dlatego iz jestes fanem Spurs to prawdziwy majstersztyk ;-)

 

10 Jeremy Lamb  3 (s5 z Celtami, ale problemy z faulami, pozdro dla Wilka i Eviego, liczę na kilka docinek na temat tego grajka)

Ja sie powstrzymam bo ostatnie w tym kierunku spowodowaly IMO niekorzystne zmiany przepisow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej wymianie widac kto jest mistrzem, a kto debiutuje w rozgrywkach...

A jak jeszcze przekonywales, ze to tylko dlatego iz jestes fanem Spurs to prawdziwy majstersztyk ;-)

Co sugerujesz? Że wydymałem Kucia?? Z uwagi, że jest nowy, upewniłem się u innego manago, kogo by wolał, Rosa czy Dannego, i odpowiedział, że z uwagi na CY Rose.. Nawet na Ninjy jest(lub był rok temu) mocniej ceniony.

Zreszta wystarczy zobaczyć ilość sprzedanych koszulek.

 

Plus to chyba dobry moment na:

 

http://www.e-nba.pl/topic/4193-liga-roto-dynasty-sezon-20152016/page-18?do=findComment&comment=393774

'Napisano 09 grudzień 2015 - 12:16' - wiLQ:

'Ze taki bolek jak Adams mial jakas wartosc trejdowa to juz w ogole majstersztyk ze strony glownego kombinatora tej wymiany'

 

LOL

 

Sprytnie zamykasz topici, by nie można było cytować ;)

 

Ja sie powstrzymam bo ostatnie w tym kierunku spowodowaly IMO niekorzystne zmiany przepisow...

Jakie?

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos dziwnie reagujesz na gratulacje...

a wyciagniecie jakiegos starego cytatu to juz w ogole polityczna defensywa ;-)

 

Co sugerujesz? Że wydymałem Kucia?? Z uwagi, że jest nowy, upewniłem się u innego manago, kogo by wolał, Rosa czy Dannego, i odpowiedział, że z uwagi na CY Rose.. Nawet na Ninjy jest(lub był rok temu) mocniej ceniony.

Huh? Rose ostatni raz byl wyzej w rankingu w 2011-12 i od tamtego czasu jest zupelnie innym graczem, wiec jestem ciekaw kogo pytales...

 

Zreszta wystarczy zobaczyć ilość sprzedanych koszulek.

Czyli bardzo wazny czynnik w fantasy. Moze jeszcze warto dodac, ze ma duzy kontrakt reklamowy na buty?

 

Plus to chyba dobry moment na:

'Napisano 09 grudzień 2015 - 12:16' - wiLQ:

'Ze taki bolek jak Adams mial jakas wartosc trejdowa to juz w ogole majstersztyk ze strony glownego kombinatora tej wymiany'

LOL

Taaa, nie masz pojecia jak mocno zaluje, ze napisalem tak o zawodniku wartym w zeszlym sezonie 4$... pale sie ze wstydu!

 

Sprytnie zamykasz topici, by nie można było cytować ;)

Huh? Zamykam zeby byl porzadek. Gdybym bal sie cytowania to bym je kasowal, a nie zamykal... 

 

Jakie?

Waiver bez budzetu + Tomorrow. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos dziwnie reagujesz na gratulacje...

a wyciagniecie jakiegos starego cytatu to juz w ogole polityczna defensywa ;-)

No bo zawsze tylko moje deale komentujesz w takim sposób, a np bdb Evitacre nic, a nic ;)

 

Huh? Rose ostatni raz byl wyzej w rankingu w 2011-12 i od tamtego czasu jest zupelnie innym graczem, wiec jestem ciekaw kogo pytales...

Mi chodzi o projections przed sezonem. FB nija miała mega wysoko rok temu DRose'a. Gdybym nie pozyskał Pattiego, raczej by na ten deal nie poszedł z uwagi na jednego PG.

 

Czyli bardzo wazny czynnik w fantasy. Moze jeszcze warto dodac, ze ma duzy kontrakt reklamowy na buty?

Według Ciebie to nie ma związku? NBA to kasa w 1 kolejności i NBA będzie starał się robić dużo, bo ten kontrakt chociaż trochę uratować..

 

Mieszkasz blisko Wawy, wpadnij do footlockera do Arkady i zobacz czyje koszulki są.. na 10zawodników Rose się znajdzie..

 

Taaa, nie masz pojecia jak mocno zaluje, ze napisalem tak o zawodniku wartym w zeszlym sezonie 4$... pale sie ze wstydu!

Według mnie niczego nie żałujesz, bo i po co ? Ale podtrzymujesz te zdanie, z przed pół roku, że Adams to bolek ?

 

Huh? Zamykam zeby byl porzadek. Gdybym bal sie cytowania to bym je kasowal, a nie zamykal...

 

żartowałem (sucharowałem).

 

Waiver bez budzetu + Tomorrow.

Co do Tomorrow to jest sprawa jak najbardziej do dogadania. Bo czy na pewno można w opcji today na wiavery wywalić w dowolnym momencie kogokolwiek?

 

 

p.s Kucio jeszcze nie potwierdził i ja mogę spokojnie ten deal odwołać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac ale o co chodzi z tym lambem ?:)

 

Btw moze ktoś podsumować na jakich chorych zasadach gramy w tym sezonie bo trochę sie w tym pogubiłem z tego co wilq pisze to cofamy sie gdzieś w okolice średniowiecza z waiver bez budżetu tyle wyłapałem cos jeszcze ważnego ? :)

 

I skoro waiver bez budzet to jak bedzie ustalona kolejność na starcie sezonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac ale o co chodzi z tym lambem ? :smile:

O nic, to Ty czy Wilku o nim często wspominacie, to się dostosowałem..

 

Btw moze ktoś podsumować na jakich chorych zasadach gramy w tym sezonie

Na pewno nie gramy na żadnych chorych zasadach.

 

bo trochę sie w tym pogubiłem z tego co wilq pisze to cofamy sie gdzieś w okolice średniowiecza

? Gdzie niby masz średniowiecze? Ja widzę XXi wiek jak się patrzy.

 

I skoro waiver bez budzet to jak bedzie ustalona kolejność na starcie sezonu ?

Może tak jak to robili chorzy w średniowieczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo zawsze tylko moje deale komentujesz w takim sposób, a np bdb Evitacre nic, a nic ;)

Czuj sie wyrozniony, a nie marudzisz ;-)

BTW, moglbys podac przyklad jego dealu, ktory wymagal bardziej komentarza niz ten?

 

Mi chodzi o projections przed sezonem. FB nija miała mega wysoko rok temu DRose'a.

Jakie to ma znaczenie dla tego sezonu czy tego trejdu?

 

Według Ciebie to nie ma związku? NBA to kasa w 1 kolejności i NBA będzie starał się robić dużo, bo ten kontrakt chociaż trochę uratować..

Ma zwiazek w sensie dostawania kolejnej szansy, ale nie ma co kto z nia zrobi.

 

Według mnie niczego nie żałujesz, bo i po co ? Ale podtrzymujesz te zdanie, z przed pół roku, że Adams to bolek ?

Zaluje wielu blednych projekcji tylko duzo wiekszych niz pare dolarow typu przespanie Townsa czy Kristapsa. Teraz sytuacja Adamsa sie poprawila, a mimo to podtrzymuje, ze w tym formacie jest bolkiem bo przez swoje osobiste pasuje tylko do kilku druzyn w lidze.

 

Co do Tomorrow to jest sprawa jak najbardziej do dogadania. Bo czy na pewno można w opcji today na wiavery wywalić w dowolnym momencie kogokolwiek?

Nie mam jak tego sprawdzic, ale skoro przetwarzanie nie odbywa sie od razu to chyba tak powinno byc.

 

p.s Kucio jeszcze nie potwierdził i ja mogę spokojnie ten deal odwołać.

Nie odwoluj, jak sie dogadaliscie to powinien byc klepniety.

 

Btw moze ktoś podsumować na jakich chorych zasadach gramy w tym sezonie bo trochę sie w tym pogubiłem z tego co wilq pisze to cofamy sie gdzieś w okolice średniowiecza z waiver bez budżetu tyle wyłapałem cos jeszcze ważnego ? :smile:

http://www.e-nba.pl/topic/5022-liga-roto-dynasty-tryb-pobierania-fa-vol-2/page-2 Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nic, to Ty czy Wilku o nim często wspominacie, to się dostosowałem..

nie kojarzę żebym o nim często wspominał, tzn wiem przy jakiej okazji o nim rozmawialiśmy jednakże nie odczułem żeby to było czesto, był tyko przykładem

 

 

Na pewno nie gramy na żadnych chorych zasadach.

Ok - to podsumuje te które mamy i niech ktoś kto jest bardziej w temacie ode mnie napisze czy to jest ok:

- daily today

- waiver tradycyjny

- karanie gm - wiemy że chcemy nie wiemy do końca jak ?

- nie wiem jak zaczynamy sezon czy mamy waiver tradycyjny czy bdg tutaj zostanie (jaka kolejność jesli tradycyjny, na podstawie poprzedniego sezonu chyba nie bardzo skoro przepis wchodzi od tego ?)

 

 

? Gdzie niby masz średniowiecze? Ja widzę XXi wiek jak się patrzy.

 

http://www.e-nba.pl/topic/5022-liga-roto-dynasty-tryb-pobierania-fa-vol-2/

 

 

 

Może tak jak to robili chorzy w średniowieczu?

 

skoro nie potrafimy się dogadać odnośnie zasad na forum to jaka jest szansa że się zbierzemy fizycznie w jednym miejscu i rozstrzygniemy to jak w średniowieczu ? Wyszło mi że mała więc grzecznie spytałem.

 

BTW ostatnio się słówek czepiasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.