Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

taka luzna propozycja.. moze start sezonu kliknac w nast piatek? przez weekend kazdy znajdzie chwile czasu, zeby troche sie zastanowic, pogrzebac i poustawiac waivery a w tygodniu roznie moze byc. Poza tym mielibysmy o tydzien wiecej informacji kto jest w jakiej formie w preseason  :onthego: a w poniedzialek mielibysmy juz wszystko zalatwione, co wy na to?

Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość składów na Y! jest uzupełnona , kończymy niedługo i myślę że w pt włączymy start - wtedy będzie weekend na waivery - pod warunkiem że przegłosujemy którąś z opcji - bez tego nie włącze startu :)

 

Tym bardziej że my jako komisze mamy 3 głosy - i daliśmy je na waiver tradycyjny i nie chcemy robic totalitaryzmu i podejmowac decyzję wewnętrznie w przypadku remisu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nikt się nie pali do zmiany swojego głosu to proponuję wyłączyć wasze głosy z ankiety(głosy komisarzy). Jako doświadczeni gracze poradzicie sobie w każdej sytuacji i taka drobnostka jak rodzaj wiavera nie powinna mieć dla Was znaczenia :smile:

 

No i dobro ligi przede wszystkim, na pewno jesteście skłonni do ustępstw ;)

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze twierdziłem że głos komisza powinien w przypadku remisu rozstrzygać.

raz że to prawdopodobnie wprawiony gracz, dwa że on te wprowadzane zasady musi jakoś ogarniać (a w niektórych aspektach nie wszyscy biorą pod uwagę takie drobnostki jak kwestie techniczne)...

No to w tej ankiecie są głosy 3 komiszy na tę samą opcję + dodatkowo głos największego Wszechkomisza Bulka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie propozycji szkoda-czasu napiszę tylko tyle, że oczywiście po to poświęcamy swój prywatny czas na ogarnianie ligi, żeby nie mieć głosu w tematach odnośnie jej funkcjonowania.

 

Jeżeli do 23.59 w piatek w głosowaniu będzie impas zdecydować będzie musiało wewnętrzne głosowanie komisarzy, nie widzę innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że my jako komisze mamy 3 głosy - i daliśmy je na waiver tradycyjny i nie chcemy robic totalitaryzmu i podejmowac decyzję wewnętrznie w przypadku remisu :smile:

ja zawsze twierdziłem że głos komisza powinien w przypadku remisu rozstrzygać.

raz że to prawdopodobnie wprawiony gracz, dwa że on te wprowadzane zasady musi jakoś ogarniać (a w niektórych aspektach nie wszyscy biorą pod uwagę takie drobnostki jak kwestie techniczne)...

No to w tej ankiecie są głosy 3 komiszy na tę samą opcję + dodatkowo głos największego Wszechkomisza Bulka..

Jakby co mnie w tym temacie najbardziej boli jak malo osob sie wypowiedzialo dlaczego tak uwazaja, a nie inaczej. Nawet jak sie nie zgadzam z argumentacja to przynajmniej wiadomo co zadecydowalo o wyniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co mnie w tym temacie najbardziej boli jak malo osob sie wypowiedzialo dlaczego tak uwazaja, a nie inaczej. Nawet jak sie nie zgadzam z argumentacja to przynajmniej wiadomo co zadecydowalo o wyniku.

A mnie najbardziej boli, jak Ci co mają lepiej, za wszelką cenę bronią tego, co utrzymanie tego statusu ułatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej boli, jak Ci co mają lepiej, za wszelką cenę bronią tego, co utrzymanie tego statusu ułatwi.

Huh? Mieszasz przyczyny ze skutkami.

 

Jestem zwolennikiem budzetow w fantasy, ale to nie wynika z tego co z nimi robie tylko po prostu uwazam je za ciekawsze i bardziej sprawiedliwe niz snakeowate podejscie. Mialem ta preferencje jeszcze zanim wiedzialem jak sobie poradze z jakims budzetem i adekwatnie dobieralem sobie ligi, wiec tu jest bardziej martwienie sie czy ta liga sie kwalifikuje niz jakies rzekome bronienie przewagi chociaz ani razu nie wygralem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ta preferencje jeszcze zanim wiedzialem jak sobie poradze z jakims budzetem i adekwatnie dobieralem sobie ligi, wiec tu jest bardziej martwienie sie czy ta liga sie kwalifikuje niz jakies rzekome bronienie przewagi chociaz ani razu nie wygralem.

Jak ruszała liga, to chyba nic nie było o budżecie aukcyjnym na FA?

 

to może wróćmy to normalnego FA jak rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam chwilę nudów więc czas na QAS Predykszyn 2016/2017:

 

kolek23 - Conf Finals - było jakoś groźniej, coś po wymianach niby skład pewniejszy ale upside opadł. Alfabet i Łotysz postraszą, Victor raczej do przodu, ale Klay i Rondo ostro w dół. trochę sporo kiepskiego szrotu jak na contendera...

 

Zodd - loteria 2017 pick#2 - cel sprzedać Love jak będzie hot za coś połamanego. widzę sporo miejsca na ruchy FA ; )

 

kucio - I runda PO - nudny sezon, ani podium ani dobrego picku...

 

falcao - II runda PO - z Hassanem chyba trzeba FT% taknować. niby bez szału ale jeden dobry ruch na tank FT% i może być Conf Finals

 

Qooniu - poza PO - KAT oraz dwa superrodzyny ważące 3$ dla contenderów. sprzedać droooogo za połamańców+picki Bookera i Nurkicia (a może kogoś jeszcze lekkiego, bo taki przyjemny szrocik) i w przyszłym sezonie Conf Finals

 

QAS - Conf Finals - last dance dla niektórych dziadków, ale kilka trejdów i będzie majster ; )

 

Szulim - I runda PO - AD nie da ugrać picku, a poza Conleyem to same regresy

 

SLaKB - loteria 2017 #1 - not even close

 

wiLQ - Conf Finals - jest Harden pod Dantonim i jest Favors. może Ibloka. kontuzja KM od Finals, a po 1 dobrym sezonie wiele za niego pewnie nie da się wyciągnąć no i sporo szrotu, ale tu znając życie będą roszady bez pi****lenia się w tańcu...

 

evitacre - Finals - dobre transfery PRAWIEmistrza. ale wszystko oparte na Currym, który zapycha pół salara (a jest Durex, szykują się DNP), nie wiem czy da się w takim systemie ZDOBYĆ tytuł...

 

blackmagic - poza PO - CP3 jeszcze nie taki stary, ale sam nic nie ugra...

 

szkoda-czasu - poza PO - Bosh na śmietnik i tylko jarać się Buddym...

 

thompkins - II runda PO - bez rozgwiazd ale tony upsideu. czarny koń

 

bulek - II runda PO - będzie groźnie, ale nie ma czym zaskoczyć

 

Marthinus - II runda PO - nikt nie zrobi więcej niż w zeszłym roku...

 

Tizz - II runda PO - kilka perełek i jest podstawa pod contendera, kupiłbym kilku dziadków w trakcie i powalczył.

 

mac - Finals - trochę śmieszki z Lamba ale poza tym mocna pewna paczka i sporo upsideu, faworyt do POWTÓRKI I OBRONY TYTUŁU

 

karl - II runda PO - ale może być wyżej, nie wiadomo jak ze zdrowiem Haya i Gallo, wiadomo jak z osobowymi TT...

 

Benon - I runda PO - Westbrick pozamiata, ale za mało wsparcia i brak assetów na lepsze widoki

Edytowane przez QAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze jeśli w trakcie sezonu będzie dużo głosów aby wrócić na inne zasady to będziemy mieli sporo czasu aby zdecydować o ewentualnych zmianach :)

 

Tera staramy się ogarnąć ile się da w mozliwie najkrótszym czasie :)

 

I skoro są też głosy poparcia za decyzją komisyjną ( tym bardziej że wszyscy we 3 głosujemy za tymi samymi opcjami ) to taka też ostateczna decyzja w przypadku remisu zostanie podjęta co by nie przedłużac rozpoczęcia sezonu :)

 

Poza tym - nigdy nie da się każdego zadowolić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QAS dzieki za wrzucenie projekcji, ale moglbys rozwinac jakie miejsca w tabeli oznaczaja te NBAowe hasla?

Bo jakos malo laduje w loterii, a w finale konferencji jest 5 druzyn, wiec to nie jest intuicyjne ;-)

 

Jeżeli do 23.59 w piatek w głosowaniu będzie impas zdecydować będzie musiało wewnętrzne głosowanie komisarzy, nie widzę innej opcji.

I skoro są też głosy poparcia za decyzją komisyjną ( tym bardziej że wszyscy we 3 głosujemy za tymi samymi opcjami ) to taka też ostateczna decyzja w przypadku remisu zostanie podjęta co by nie przedłużac rozpoczęcia sezonu :smile:

O tym nie wspomnialem, ale tez nie mam pomyslu na lepsze podejscie niz to.

 

Czy moze cos pomoc zeby kazdy sie obowiazkowo wypowiedzial na forum w tej sprawie? Chociaz jednym zdaniem? Czy przeceniam ta forme komunikacji bo glos w ankiecie jest wlasnie czyms takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evitacre - Finals - dobre transfery mistrza. ale wszystko oparte na Currym, który zapycha pół salara (a jest Durex, szykują się DNP), nie wiem czy da się w takim systemie obronić tytuł...

Evitacre nie broni tytułu.

Czy moze cos pomoc zeby kazdy sie obowiazkowo wypowiedzial na forum w tej sprawie? Chociaz jednym zdaniem? Czy przeceniam ta forme komunikacji bo glos w ankiecie jest wlasnie czyms takim?

Co to ma w ogóle być? Ja bym chciał, żeby w każdej możliwym temacie dotyczącycm zmian w sezonowych rozgrywkach, nie wypowiadał się użytkownik dannygd. Zmuszać kogoś do wypowiedzi, to jakiś skandal. Sugerujesz, że gracze nie wiedzą za jaką są opcją? Nie oceniaj innych swoją miarą :(

 

p.s można na przyszłość w regulaminie napisać, co jeśli jest remis w ankiecie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmuszać kogoś do wypowiedzi, to jakiś skandal. Sugerujesz, że gracze nie wiedzą za jaką są opcją?

Nie i zupelnie nie o to mi chodzi.

Wydaje mi sie, ze jak kazdy napisze chocby jedno zdanie o poczatku "wybralem opcje X poniewaz ... " to sa szanse, ze wyloni sie consensus czego chcemy/potrzebujemy/oczekujemy od tej opcji. W tym momencie nie mamy pojecia z czego wynika opinia wiekszosci!

 

I serio uwazasz za jakis skandal oczekiwanie cienia zaangazowania w sprawie remisowej ankiety?

 

p.s można na przyszłość w regulaminie napisać, co jeśli jest remis w ankiecie itp

Generalnie to mi sie wydaje oczywiste tzn "zostaje poprzednia opcja bo nie ma wiekszosci za zmiana", ale w tym przypadku nie ma czegos takiego jak poprzednia opcja bo waiver na wszystkich jest nowoscia ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom , więc w tym konkretnym przypadku pewnie zostanie to decyzją naszą i ewentualnie na nas będzie można wieszać psy jak sie nie sprawdzi :D

 

Ale poza tym mam nadzieję że ogarnięcie ligi będzie stało na wysokim poziomie :)

 

Co do Y! i kwestii składów - okazuje się że jeśli ktoś wysłał do kogoś propozycje trejdu i nie zostało to potwierdzone lub odrzucone to nawet jako komisz nie można takiego zawodnika wywalić ze składu

 

W związku z tym jeśli ktoś wysłał jakiegoś propsa to niech go anuluje - pozwoli to nam na dokończenie składów ( już jedną osobę wyłapałem i myslę że szybko to ogarnie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.