Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta, w której jest komplet głosów, raczej słabo posądzać o brak cieniu zaangazowania..

IMO to jak wyrobienie bezwzglednego minimum.

Plus mam wrazenie, ze pominales jedno moje zdanie bo wystarczylo odpisac "tak" na pytanie "Czy przeceniam ta forme komunikacji bo glos w ankiecie jest wlasnie czyms takim?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo nic nie zmieniac, sprowokowaliscie tym jeszcze wieksze problemy, teraz sa efekty, ludzie niezdecydowani

 

nie moga byc waivery a takiej zasadzie na jakiej bylo FA?

No najlepiej nic nie ruszać. Zwłaszcza jak ponad połowa ligi zagłosowała za zmianą.

 

UWAGA: SKŁADY WKLEPANE.

 

Proszę wszyskich o sprawdzenie czy Wasz skład na Yahoo zgadza się z tym, co macie na forum, czy u siebie w szpargałach.

 

Ruszamy albo w sobotę z samego rana, albo jutro, jeśli ktoś zdecyduje się na zmiane głosu w ankiecie o Waiverach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac zmieni nazwę na coś z NBA. O to samo proszę Evitacre i blackmagic'a.

 

 

czy rookies tez juz są wklepani? bo jesli tak to u mnie Browna nie ma na Y!

 

 

 

Tizz w narzędziach komisza widzę Brown'a u Ciebie. Tak samo jak wpisuje jego nazwisko w Players List, nie wiem czemu nie widać go w składzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy rookies tez juz są wklepani? bo jesli tak to u mnie Browna nie ma na Y! [...]

Tak w playersach wyszukuje go jako mojego zawodnika ale w rosterze go nie ma.. tylko u mnie jest ten problem? moze sie ktos odniesc do tego?

IMO poki komisz nie kliknie na Yahoo rozpoczecia sezonu nie ma zadnego znaczenia kto jest gdzie bo braki moga wynikac tylko z tego w jaki sposob sa wyswietlane stare sklady, a te swiezo wprowadzone wejda w zycie dopiero po starcie.

 

BTW, jak sie wejdzie w "Player List" to Brown jest u Ciebie.

 

& czy w tym roku gramy bez IL spota?[...]

co z IL spotem, bo jakby interesuje mnie to wzgledem Gary Harrisa?

Skoro w zeszlym roku byl, a glosowania w tej sprawie nie bylo... to skad watpliwosci? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorący temat się zrobił z tymi Waiversami:)

 

To żeby zadowolić każdą ze stron to:

- aukcję uważam za bardziej sprawiedliwą i dlatego na tę opcję zagłosowałem

- w kwestii remisu w ankiecie to uważam, że w przypadku, gdy głosowaniu podlega coś nowego, to powinni zdecydować komisze, któą opcję ostatecznie wybierają. Natomiast w przypadku, gdy ankieta dotyczy czegoś co już funkcjonowało i jest tylko kwestia zmiany na coś innego, to w przypadku remisu nic nie powinno być zmieniane bo też żadna opcja nie została przegłosowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszyskich o sprawdzenie czy Wasz skład na Yahoo zgadza się z tym, co macie na forum, czy u siebie w szpargałach.

 

Ruszamy albo w sobotę z samego rana, albo jutro, jeśli ktoś zdecyduje się na zmiane głosu w ankiecie o Waiverach.

 

1. U mnie (NOP) brak Brandana Wrighta

2. Widzę, że można już dodawać zawodników z FA - Pistons już dodało zawodnika, ja tez dla sprawdzenia dodałem gracza. Tak ma być ? Myślałem że po starcie wszyscy będą  waiversami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Widzę, że można już dodawać zawodników z FA - Pistons już dodało zawodnika, ja tez dla sprawdzenia dodałem gracza. Tak ma być ? Myślałem że po starcie wszyscy będą waiversami.

panowie nie róbcie burdelu, teraz komisze będą musieli cofnąć dodanych graczy...

Sezon oficjalnie rusza w sobote, wiec pobiore sobie zawodnika w piatek... #logika #polakpotrafi Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.