Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Moje wymiany:

mac dostaje: Carmelo Anthony

slaKB dostaje: Greg Monroe + pick maca2017

 

mac dostaje: Rudy Gobert, Ryan Anderson, Justise Winslow, Andrew Nicholson, Michael Beasley, Boban Marjanovic

Kolek dostaje: Giannis Antetokounmpo, Rajon Rondo, Norman Powell

Szulim dostaje: Marvin Williams, Dirk Nowitzki, Kelly Olynyk, Pick 12, Bruno Caboclo

 

mac dostaje: Jeremy Lamb, Michael Kidd-Gilchrist, Elfrid Payton

koniu dostaje: Robin Lopez, Kevin Booker, JaMychal Green

 

mac dostaje: Dante Exum

Thompkins dostaje: Joe Crowder

 

 

1 Kevin Durant San Antonio Spurs 75

2 Kawhi Leonard San Antonio Spurs 68

3 Carmelo Anthony Los Angeles Lakers 32

4 Rudy Gobert Boston Celtics 22

5 Ryan Anderson Los Angeles Clippers 20

6 Michael Kidd-Gilchrist Golden State 4

7 Justise Winslow Boston Celtics 3

8 Elfrid Payton Golden State 3

9 Jeremy Lamb Golden State 3

10 Andrew Nicholson Los Angeles Clippers 3

11 Boban Marjanovic Los Angeles Clippers 3

12 Michael Beasley Los Angeles Clippers 3

13 Dante Exum Orlando Magic 3

suma: 242

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mod może edytować cudze posty ?

Tak i wtedy widac kto edytowal.

 

Tak to dogadujemy tylko z Szulimem jak to ogarnąc w kwestii edycji postów - bo idealnie by było w 1poście wątku sezonowego chyba ?

Mac nie dopisał :smile:

Czy wolicie zeby były składy i salary w pierwszym poście tego wątku - czy zeby było to na początku tematu : Salary 16/17??

O ile to bedzie w stalym miejscu mi jest wszystko jedno i jak Wam wygodniej.

Mac napisal pierwszego posta w watku z pensjami to bedzie mogl tam edytowac, a Szulim napisal pierwszego posta tego watku, wiec on by tutaj kontrolowal. Jesli mac ma to regularnie liczyc to byc moze lepiej zeby on wklejal zawartosc, a nie przekazywal Szulimowi za kazdym razem, ale jak dla mnie to glownie zalezy od Was.

 

Moje wymiany:

mac dostaje: Carmelo Anthony

slaKB dostaje: Greg Monroe + pick maca2017

 

mac dostaje: Rudy Gobert, Ryan Anderson, Justise Winslow, Andrew Nicholson, Michael Beasley, Boban Marjanovic

Kolek dostaje: Giannis Antetokounmpo, Rajon Rondo, Norman Powell

Szulim dostaje: Marvin Williams, Dirk Nowitzki, Kelly Olynyk, Pick 12, Bruno Caboclo

 

mac dostaje: Jeremy Lamb, Michael Kidd-Gilchrist, Elfrid Payton

koniu dostaje: Robin Lopez, Kevin Booker, JaMychal Green

 

mac dostaje: Dante Exum

Thompkins dostaje: Joe Crowder

 

 

1 Kevin Durant San Antonio Spurs 75

2 Kawhi Leonard San Antonio Spurs 68

3 Carmelo Anthony Los Angeles Lakers 32

4 Rudy Gobert Boston Celtics 22

5 Ryan Anderson Los Angeles Clippers 20

6 Michael Kidd-Gilchrist Golden State 4

7 Justise Winslow Boston Celtics 3

8 Elfrid Payton Golden State 3

9 Jeremy Lamb Golden State 3

10 Andrew Nicholson Los Angeles Clippers 3

11 Boban Marjanovic Los Angeles Clippers 3

12 Michael Beasley Los Angeles Clippers 3

13 Dante Exum Orlando Magic 3

suma: 242

Wow, imponujace zejscie z pensji, az musze przetrawic co tu sie stalo...

Poza tym teraz juz jasne czemu zdecydowaliscie sie na wspolne komiszowanie - bo zalozyliscie spolke handlowa ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym teraz juz jasne czemu zdecydowaliscie sie na wspolne komiszowanie - bo zalozyliscie spolke handlowa ;-)

Wymiana powstała podczas dyskusji o której z opcji zmianowej na FB podczas wspólnej trójki. Swoją drogą było wiele wymian 3-4 stronnych, ale ciekawe ile z nich były omawiane jednoczęsniej przez wszystkie strony jak ta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm, naszla mnie refleksja, w dniu wrzucenia pensji poszlo 6 trejdow z udzialem ich autora.

To pokazuje jak istotny jest do nich dostep i jak osoby bez nich mialy z Toba negocjowac?

 

A poza tym widac na zalaczonym obrazku jak ladnie dziala limit pensji. Bez niego byloby nudne offseason i pozamiatane w tabeli, a po tych wymianach kilku GMom skapnelo troche talentu i mozna sie ludzic o pokonaniu maca ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caris LeVert

Mega szacun za to, że czas wyboru. Wyraziłeś swoje niezadowolenie, że komuś to zajmuje sporo czasu i sam pokazałeś, że u Ciebie to właśnie tak jakbyś sobie tego życzył.

 

Główne jednak gratulacje za wybór 4 najlepszego rookiego tego draftu :smile:

 

Hmmmmmm, naszla mnie refleksja, w dniu wrzucenia pensji poszlo 6 trejdow z udzialem ich autora.

To pokazuje jak istotny jest do nich dostep i jak osoby bez nich mialy z Toba negocjowac?

Na pewno coś w tym jest i ja się chętnie zrzeknę funkcji osoby co ma się zajmować liczeniem salary.

 

Tylko, że większośc wymian miałem już z tydzień temu nawet dograne, tylko czekałem na samego siebie aż wrzucę salary.

 

Uważasz, ze powinienem wrzucic wczesniej deale zanim salary, to by było lepiej?

 

A wysyłałem propsy do wielu ludzi + nawet z tymi co nie pytałem czy nie kombinują coś, więc raczej nie robił potajemnie czegoś niewskazanego.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś w tym jest i ja się chętnie zrzeknę funkcji osoby co ma się zajmować liczeniem salary.

Tylko, że większośc wymian miałem już z tydzień temu nawet dograne, tylko czekałem na samego siebie aż wrzucę salary.

Uważasz, ze powinienem wrzucic wczesniej deale zanim salary, to by było lepiej?

Nie, nie chodzilo mi o krytykowanie Ciebie jako GM czy jako co-komisza tylko rzucilo mi sie w oczy jaka to byla nietypowa kolejnosc [tzn najpierw trejdy, a pozniej salary]. Ale coz poradzic, ze eMeS zniknal, moze trzeba bylo sie wczesniej tym wszystkim zajac, ale teraz to bez znaczenia i oby za rok bylo lepiej.

 

A jeszcze odnosnie salary to uwzgledniales poprawke w FT%? Bo Dwighty i DeAndre sa chyba bez zmian...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.