Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2016/2017


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Golden oddaje wybór do jazz więc najwcześniej 2019. Po drugie Noel jest kontuzjowany. Jest Rfa i wygląda ze chce kontynuować karierę poza strukturami 76ers więc ci pewnie i tak go puszczą. Za wypożyczenie na pół roku chcesz oddać startery i furę pickow i to za gracza który nie wiadomo w jakim zdrowiu wróci?

Duże ryzyko dla Golden.

Ale to jest RFA, ryzyko małe w przypadku takiego zespołu, jak Warriors. Poza tym to żadne wypożyczenie. Gdyby chcieli go z FA za pół roku, to nie mają szans. A tak zaklepują spokojnie prawa do niego i czekają na rozwój sytuacji w lato. 

 

Średnio chce mi się też wierzyć, że chciałby gdzieś się ruszać z GSW, gdyby już tam trafił, a oni daliby odpowiedni kontrakt. Z Philly może i chcieć uciekać, ale jak się uprą, to wyrównają każdą ofertę i wtedy będą szukać wymiany, żeby nie zostać z pustymi rękami. Nie puszczą go za free w lato, bo on tam nie chce grać, nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by Bucks chciało od GSW za Hensona. 

 

Nie, żebym chciał się go pozbyć, ale tak sobie gdybam...

 

Trade mocno naciągany, ale jeżeli chcieliby wyjść na tej wymianie na plus (nie jak w przypadku Cartera-Williamsa) to spróbować powalczyć o Green'a z dołożeniem kogoś. Wiadomo nie jest to jakoś specjalnie możliwe z logicznego punktu widzenia, ale byłoby ciekawie zobaczyć Hensona w GSW, a jeszcze ciekawiej Greena w Wisconsin. :grin:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade mocno naciągany, ale jeżeli chcieliby wyjść na tej wymianie na plus (nie jak w przypadku Cartera-Williamsa) to spróbować powalczyć o Green'a z dołożeniem kogoś. Wiadomo nie jest to jakoś specjalnie możliwe z logicznego punktu widzenia, ale byłoby ciekawie zobaczyć Hensona w GSW, a jeszcze ciekawiej Greena w Wisconsin. :grin:

Nie wiem, co by było ciekawsze

Green leją alfabeta w walce o bycie true point forward

Kura zapłakany, bo by musiał rozgrywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbycie się Hensona za coś konkretnego nie jest złym pomysłem dla Bucks. Problem tylko, że po ostatniej wymianie MCW za Snella nie mam zaufania do Hammonda w sprawach trade'ów. Tym bardziej że w GSW, nie ma nic atrakcyjnego dla Milwaukee co mogłoby pójść za Hensona.

Ewentualnie mogli by go wymienić za Zaze, żeby mnie dobić już całkowicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbycie się Hensona za coś konkretnego nie jest złym pomysłem dla Bucks. Problem tylko, że po ostatniej wymianie MCW za Snella nie mam zaufania do Hammonda w sprawach trade'ów. Tym bardziej że w GSW, nie ma nic atrakcyjnego dla Milwaukee co mogłoby pójść za Hensona.

 

Ewentualnie mogli by go wymienić za Zaze, żeby mnie dobić już całkowicie. 

Jeśli chodzi o drużyny to powinny się one zmówić żeby nic nie handlować z GS. Nie dać im nawet ułamka szans na wzmocnienia niech się meczą we 4-5 przez cały sezon. Ciekawe jak będzie ze zdrowiem i kondycją w kwietniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o drużyny to powinny się one zmówić żeby nic nie handlować z GS. Nie dać im nawet ułamka szans na wzmocnienia niech się meczą we 4-5 przez cały sezon. Ciekawe jak będzie ze zdrowiem i kondycją w kwietniu. 

 

Jak nikt nie handluje z Tobą, to Ty obniżasz ceny, jak obniżysz ceny, to znajdzie się chętny na handel, bo to będzie dla niego okazja. Wolny rynek tak działa, żaden GM widząc ofertę za 70% pierwotnej wartości nie będzie jej odrzucał tylko dlatego, że jest jakaś niepisana zgoda. Zapomnij o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt nie handluje z Tobą, to Ty obniżasz ceny, jak obniżysz ceny, to znajdzie się chętny na handel, bo to będzie dla niego okazja. Wolny rynek tak działa, żaden GM widząc ofertę za 70% pierwotnej wartości nie będzie jej odrzucał tylko dlatego, że jest jakaś niepisana zgoda. Zapomnij o tym.

 

Ale w NBA nie ma wolnego rynku. Są ograniczenia w postaci kontraktów, salary cap itd

 

Obejrzyjcie sobie dwa ostatnie spotkania i zrozumiecie, że Warriors nie potrzebują shot blockera. Zmienili sposób obrony pomalowanego i dopóki zebry nie będą im gwizdać  3 sekund w defensywie, to Warriors mogą grać bez defensywnego centra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o drużyny to powinny się one zmówić żeby nic nie handlować z GS. Nie dać im nawet ułamka szans na wzmocnienia niech się meczą we 4-5 przez cały sezon. Ciekawe jak będzie ze zdrowiem i kondycją w kwietniu. 

O bracie. W zeszłym roku był koleżkowiec, który proponował, by najgorsza drużyna sezonu wypadała z ligi na rok :]

 

Po odejściu Duncana zauważam u niektórych ostrogofanów spadek "formy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt nie handluje z Tobą, to Ty obniżasz ceny, jak obniżysz ceny, to znajdzie się chętny na handel, bo to będzie dla niego okazja. Wolny rynek tak działa, żaden GM widząc ofertę za 70% pierwotnej wartości nie będzie jej odrzucał tylko dlatego, że jest jakaś niepisana zgoda. Zapomnij o tym.

Znajdź mi kogoś po za wielką czwórcą w GS kto po sprzedaży po promocyjnej cenie 70% wartości da im jakiekolwiek wzmocnienie. Właśnie obawiam się że z rożnych powodów może taki trade pójść w druga stronę i GS za grosze kogoś zgarną. Tego bym nie chciał. Niech wygrywają we 4-rech.  

I to było w sumie jedyne co można uznać za ciekawe w tym meczu, poza monster performance Duranta oczywiście

 

Liga szuka na siłę rivality w typie Kobe&Shaq'05

A wyszło gówno w różowym stroju

Tak właśnie jest tylko powstawanie takich super teamów takie coś uniemożliwia. Po co to wszystko jak obecnie gwiazdki maja takie małe groszki zamiast jaj. Dlaczego na przełomie lat 80/90 tych Isaiah Thomas, Joe Dumars nie stworzyli zespołu z Pipenem i Jordanem? Akurat 4-rech z dwóch mocno rywalizujących teamów. Przecież lali by wszystkich (chyba?:)). I nie byłoby rivarly Isaiah - Jordan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.